2024. Szeptember 21. - 05:24:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresztszalag szakadás és előzményei  (Megtekintve 48629 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2011. Február 23. - 10:05:28
Válasz #90
Nem elérhető

Gabe


Nem értem, miért húzod fel ezen ennyire magadat.
Ez mind csak üzlet.
Kicsit más a dolog, de innen is elmentek testépítők, akik most gyengébb minőségű tápkiegeket istenítenek.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 23. - 12:04:07
Válasz #91
Nem elérhető

sasa


Elnézést, de én nagyon vidéken lakom, és még mindig nem tudom, hogy kikről van szó! ????...

2011. Február 23. - 14:14:23
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Elnézést, de én nagyon vidéken lakom, és még mindig nem tudom, hogy kikről van szó! ????...

Én se, és bár én is nagyon vidéken vagyok, illetve nem is tartozik rám, de már kíváncsi lettem, kikről van szó  #:-)

2011. Február 23. - 14:44:58
Válasz #93
Nem elérhető

gurkha


Nem írom le a nevüket,(ne keverjük őket fölösleges konfliktusba)---de azok akiknek én csináltam(om) a koreográfiát.....

2011. Február 23. - 14:46:00
Válasz #94
Nem elérhető

gurkha


Talán szerénytelenség nélkül lehet őket a két legjobb Magyar-nak nevezni.. (:-)


Így se??

2011. Február 23. - 14:50:17
Válasz #95
Nem elérhető

hopika


De miért kell titkolózni,ha ennyire publikus?
Senkit nem öltek még meg azért,mert leírt egy nevet,vagy egy monogramot...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Február 23. - 14:53:35
Válasz #96
Nem elérhető

gurkha


"Talán szerénytelenség nélkül lehet őket a két legjobb Magyar-nak nevezni.."



Ha még ebből sem tudja senki akkor sorry....   :-){ 

Csak tényleg nem írom le a nevüket a fölösleges konfliktusok miatt.....

2011. Február 23. - 14:57:12
Válasz #97
Nem elérhető

gurkha


Gabe!
"Kicsit más a dolog, de innen is elmentek testépítők, akik most gyengébb minőségű tápkiegeket istenítenek"--Bocsi de nem tudok bemásolni másképpen csak így...---

Ez igaz,csak az akire te célzol az magától ment,akikről pedig én írtam azokat meg,elküldték..   :violinplay3:
Biztosan a 12 VB.-cím az kevés.. ****:))))))

2011. Február 23. - 15:04:22
Válasz #98
Nem elérhető

Woodslave


most mivan? Tóth Danit meg Molnár Petit dobta a ...... és Hujber Ferivel reklámoz?  ????... Vagy nagyon félreértelek?  --)

2011. Február 23. - 15:05:57
Válasz #99
Nem elérhető

gurkha



2011. Február 23. - 15:11:50
Válasz #100
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem vagyok marketing szakember, de talán ahhoz, hogy ezt a szituációt megértsük nem is kell annak lenni.  :-[
Mint minden cég, a "szuperjól" is profit orientált stratégiával van jelen a piacon, ez BIZTOS.
És melyik piacon?  ????... Mert talán itt a piac "helye", a lefedni kívánt réteg a legfontosabb.
Ez a cég, az én megítélésem szerint semmikép sem a verseny sportolókat (főképp nem a testépítőket) próbálja megfogni, hanem az ÁTLAG magyar embereket.
Ezt a tényt figyelembe véve, az a feltételezés, hogy jó reklám arc kettő, amúgy kiváló testépítő ma Magyarországon egy ilyen cég számára, megkérdőjelezhető.
Sajnos ez a valós helyzet...  :(
Ha ott a sarki patika odalán, egy 120kilós sportember, kezében azzal a termékkel..."Pista aszondja Marinak, hogy ez undorító! Ne vegyük mege!"
Szomorú, de előbb lehet eladni egy relatív ismert, relatív sportos emberrel ennek a közegnek, ezt a terméket...  :-\
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2011. Február 23. - 15:15:28
Válasz #101
Nem elérhető

gurkha


csak ekkor ezek szerint már a superbody-ra sincs szükségük a tulajoknak és így már ez a dolog mindjárt egy jóval nagyobb problémává vált.....

2011. Február 23. - 15:27:39
Válasz #102
Nem elérhető

Woodslave


Nem vagyok marketing szakember, de talán ahhoz, hogy ezt a szituációt megértsük nem is kell annak lenni.  :-[
Mint minden cég, a "szuperjól" is profit orientált stratégiával van jelen a piacon, ez BIZTOS.
És melyik piacon?  ????... Mert talán itt a piac "helye", a lefedni kívánt réteg a legfontosabb.
Ez a cég, az én megítélésem szerint semmikép sem a verseny sportolókat (főképp nem a testépítőket) próbálja megfogni, hanem az ÁTLAG magyar embereket.
Ezt a tényt figyelembe véve, az a feltételezés, hogy jó reklám arc kettő, amúgy kiváló testépítő ma Magyarországon egy ilyen cég számára, megkérdőjelezhető.
Sajnos ez a valós helyzet...  :(
Ha ott a sarki patika odalán, egy 120kilós sportember, kezében azzal a termékkel..."Pista aszondja Marinak, hogy ez undorító! Ne vegyük mege!"
Szomorú, de előbb lehet eladni egy relatív ismert, relatív sportos emberrel ennek a közegnek, ezt a terméket...  :-\




qrva világ ez, de tökéletesen jól látod  :'( ˝=/

2011. Február 23. - 15:43:34
Válasz #103
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem vagyok marketing szakember, de talán ahhoz, hogy ezt a szituációt megértsük nem is kell annak lenni.  :-[
Mint minden cég, a "szuperjól" is profit orientált stratégiával van jelen a piacon, ez BIZTOS.
És melyik piacon?  ????... Mert talán itt a piac "helye", a lefedni kívánt réteg a legfontosabb.
Ez a cég, az én megítélésem szerint semmikép sem a verseny sportolókat (főképp nem a testépítőket) próbálja megfogni, hanem az ÁTLAG magyar embereket.
Ezt a tényt figyelembe véve, az a feltételezés, hogy jó reklám arc kettő, amúgy kiváló testépítő ma Magyarországon egy ilyen cég számára, megkérdőjelezhető.
Sajnos ez a valós helyzet...  :(
Ha ott a sarki patika odalán, egy 120kilós sportember, kezében azzal a termékkel..."Pista aszondja Marinak, hogy ez undorító! Ne vegyük mege!"
Szomorú, de előbb lehet eladni egy relatív ismert, relatív sportos emberrel ennek a közegnek, ezt a terméket...  :-\

Faszság amit írtam! Felejtsétek el...Nem a "nagy gyártó" által forgalmazott "kis termék családról" volt szó...HANEM a nagy gyártóról, akinek valóban a sportolók, testépítők a vevői...
Ezek után, én sem értem a storyt...és hihetetlen nagy balfasznak látom a céget  ˝=/
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2011. Február 23. - 15:46:28
Válasz #104
Nem elérhető

gurkha