2024. Szeptember 28. - 15:14:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96330 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. December 08. - 17:44:23
Válasz #390
Nem elérhető

hopika


Edzés letudva-kaja megy ezerrel...
Mell-oldalsó váll-(hátacska!)

Edzésem elkezdvén a bemelegítés után egy hülye gondolat hasított az agyamba:mi lenne ha csinálnék legalább pár sorozat széles fogású lehúzást...és így is tettem.
1.Fekvenyomás.6 munkasorozat.Utolsó 3 munkasorozat 6x140,5x150,5x150.Aztán egy vetkőző a végére...Érdekes dolog és rájöttem arra is,hogy az is motiváló,ha nincs senki a teremben-mivel rá vagy kényszerítve,hogy kinyomd a súlyt!
Végig a fekvenyomás alatt ment a pihenőkben a széles fogású lehúzás nyak mögé,felváltva mellhez-persze csak kis súllyal.
2.Tárogatás 15 fokos padon.3 sorozat.2x23kg.Itt is ment a lehúzás
3.Keresztcsiga.3 sorozat.

Váll:
Oldalemelés vs. széles fogású állig húzás vs. nyomás gépen kis súllyal(háttal a gépnek).4 sorozat. 2x20kg vs. 30kg vs. 25kg

És ennyi...
Ezt meg hallgassátok,mert odabasz!(kissé torzít sajnos)
http://www.youtube.com/watch?v=iOTDS09TpXw&feature=related
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 10. - 08:01:30
Válasz #391
Nem elérhető

hopika


Edzésnap lesz ma megint...kar-hátsóváll-csuklya.
Remélem sikerül egy ütős kis edzést összerakni a körülményeimhez képest.Súlyom stagnált sajnos-de ez sem olyan rossz,ha szerencsém van egy kis minőségi változást talán el tudok érni még az elkövetkezendő 2 hétben.Mondjuk ahhoz egy kicsit több mozgás is kellene...ördögi kör...
Szép napot!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 10. - 17:51:42
Válasz #392
Nem elérhető

hopika


Edzés letudva...

Kar:
1.Koponyatörő vs. kalapács bicepsz. 5 sorozat. 70kg vs. 2x26kg.
2.Tricepsz-nyújtás fej fölött háttal a csigának vs. bicepsz francia rúddal. 4 sorozat.
3.Egykezes tricepsz-lehúzás vs. egykezes bicepsz felső csigán. 3 sorozat.

Hátsóváll-csuklyácska:
1.Oldalemelés 15 fokos padon hason fekve vs. vállvonogatás vs. döntött törzsű oldalemelés. 4 sorozat.

Most kaja ezerrel...
Lassan valamit vissza kell vennem-lehet nem is nagy baj,ha nem megyek nagyon 100kg fölé,mert elég nehezen kapkodom a levegőt mostanában...mondjuk ebben biztosan szerepet játszik a cigi is.

Na csók!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 10. - 20:34:14
Válasz #393
Nem elérhető

atleeta


Jó, hogy ilyen rendszerességgel vezeted a naplódat, sokat lehet belőle tanulni ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 10. - 20:37:10
Válasz #394
Nem elérhető

hopika


Jó, hogy ilyen rendszerességgel vezeted a naplódat, sokat lehet belőle tanulni ****:))))))
Köszönöm-de ne innen tanulj,mert én csak hobbiból űzöm már a sportot(valamivel talán komolyabban) és a lehetőségeim is átlag alattiak sajnos-mármint az edzésnapok számát tekintve.Ehhez hozzájön még,hogy mostanában sem hátazni,sem lábazni nem tudok...
Inkább valamelyik régebbi topikomat olvasd...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 10. - 20:40:00
Válasz #395
Nem elérhető

atleeta


Jó, hogy ilyen rendszerességgel vezeted a naplódat, sokat lehet belőle tanulni ****:))))))
Köszönöm-de ne innen tanulj,mert én csak hobbiból űzöm már a sportot(valamivel talán komolyabban) és a lehetőségeim is átlag alattiak sajnos-mármint az edzésnapok számát tekintve.Ehhez hozzájön még,hogy mostanában sem hátazni,sem lábazni nem tudok...
Inkább valamelyik régebbi topikomat olvasd...
 ;-oo-;
Nekem épp azért tetszik, mert rengeteg dolog hátráltat (derekad, munka stb...) de ígyis tolod keményen.Olvasgattam már a régebbi topikjaidat is :-){
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 10. - 20:41:11
Válasz #396
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 09:29:15
Válasz #397
Nem elérhető

hopika


Kisördög bujkál bennem...szerintem le fogok ma délután is menni a terembe és megpróbálok valami nagyon light-os hátedzésféleséget elkövetni.Nem kellene teljesen összecsoffadni...
Ma reggel kerek 101 kiló voltam.
Pont.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 12:53:00
Válasz #398
Nem elérhető

hopika


Úgy döntöttem,hogy beszüntetem a munkát mára...
Elugrok a fodrászhoz,majd irány a terem és megpróbálok valamit kihozni magamból.
A tegnapi karozásnak legalább van eredménye:izomláz van a tricepszemben.Csak jó dolog sokkolni őket a 70kg-s koponyatörővel úgy érzem.Hátha nő valamit,mert mindig el volt maradva a bicepszhez képest.Szerintem a vállam is jött kicsit mostanában-főleg a hátsó rész.Ennek is jót tesz,hogy különszedtem...Minden akkor fog úgyis látszani,ha kicsit lepucolom a mocskot magamról...de ez a jövő és egy következő topik "zenéje"
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 11. - 13:24:24
Válasz #399
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. December 11. - 14:09:02
Válasz #400
Nem elérhető

hopika


Ne nézzé he!!!
 @-o

Meg is vagyok-igaz csak az edzés részével...
A körülményekhez képest egész jóra sikeredett a dolog.Holnap,holnapután biztosan érezni fogom ennyi kihagyás után.
1.Lehúzás széles fogással.8 sorozat,felváltva mellhez és nyak mögé.
2.Merev karú letolás csigán szűk fogással vs. lehúzás mellhez szűk fogással.4 sorozat.
3.Evezés padon fekve.2 sorozat.

Ezen kívül ment 3 sorozat lábfelhúzás(fogalmam sincs mikor hasaztam utoljára) és 3 sorozat álló vádli saját súllyal.

Ennyi...Most kaja,aztán fodrász.

Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 13. - 17:51:41
Válasz #401
Nem elérhető

fastor


Hopika, volt egy tehetségkutató verseny, itt pesten, ez a lány nyerte meg, mondjmár egy szakmai véleményt róla kérlek ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7Yh-vpK2c3M
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 13. - 18:02:27
Válasz #402
Nem elérhető

hopika


Nem rossz.
Fiatal még az látszik és néha bizonytalan egy kicsit-DE ez egy qrva nehéz dal és CD-t nem sokan tudnak jól énekelni.
2 lehetőség van az éneklésnél:vagy a biztos hangtartományt választod,amit biztosan tudsz prezentálni,vagy "bepróbálsz" olyan tartományokat is,amiben nem vagy biztos.Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is.
Mindegy-ez hosszú lenne.
Jó lehet a csaj idővel.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 13. - 18:43:21
Válasz #403
Nem elérhető

fastor


Nem rossz.
Fiatal még az látszik és néha bizonytalan egy kicsit-DE ez egy qrva nehéz dal és CD-t nem sokan tudnak jól énekelni.
2 lehetőség van az éneklésnél:vagy a biztos hangtartományt választod,amit biztosan tudsz prezentálni,vagy "bepróbálsz" olyan tartományokat is,amiben nem vagy biztos.Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is.
Mindegy-ez hosszú lenne.
Jó lehet a csaj idővel.
köszi, átadom neki, még nyáron mutattam a sázmotokat, és tetszett neki, gondoltam egy igazi tapasztalt énekes véleménye elörébb viheti :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 13. - 22:24:56
Válasz #404
Nem elérhető

Maszat



Jó lehet a csaj idővel.

nem rossz az már most sem <3!

add csak át ezt is Neki fastor ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26