2024. Június 21. - 22:14:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Powerzona 2009. szeptember 20. Papp László Budapest Sportaréna  (Megtekintve 47346 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Szeptember 21. - 07:51:56
Válasz #60
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 21. - 07:55:06
Válasz #61
Nem elérhető

FirstLady


utolsóképek ;)

(sok-sok ismerős felfedezhető az összes képen ***:)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 09:02:25
Válasz #62
Nem elérhető

George


És a magyar átlag véleménye erről a rendezvényről:

2009.09.20 23:27:16Roberto1
Há gyerekek, nem akarok sokat fikázni, mert annyira azért nem rosszak a csajok. Annyit azért mondanék, szeretek sportolni, több helyre is járok, van, ahova focizni, van, ahova úszni vagy konditerembe. Állítom, bármelyik helyről összekapok 6 ennél jobb csajt, csak gondolom, azoknak agyuk is van, és nem fogják dobálni a seggüket egy damilban 200 kopasznak... Szánalmas kis rendezvény lehetett... Fitbalance mi? Kanabiszos üdítővel, meg 110es karu szénnékokszolt ürgékkel! :o))) Mi köze ennek a fittséghez?

Ehhez csak gratulálni tudok az üzenet írójának. És akkor legyél kedves, toleráns, segítőkész, stb... :-/-

2009. Szeptember 21. - 09:08:43
Válasz #63
Nem elérhető

FirstLady


És a magyar átlag véleménye erről a rendezvényről:

2009.09.20 23:27:16Roberto1
Há gyerekek, nem akarok sokat fikázni, mert annyira azért nem rosszak a csajok. Annyit azért mondanék, szeretek sportolni, több helyre is járok, van, ahova focizni, van, ahova úszni vagy konditerembe. Állítom, bármelyik helyről összekapok 6 ennél jobb csajt, csak gondolom, azoknak agyuk is van, és nem fogják dobálni a seggüket egy damilban 200 kopasznak... Szánalmas kis rendezvény lehetett... Fitbalance mi? Kanabiszos üdítővel, meg 110es karu szénnékokszolt ürgékkel! :o))) Mi köze ennek a fittséghez?

Ehhez csak gratulálni tudok az üzenet írójának. És akkor legyél kedves, toleráns, segítőkész, stb... :-/-
Te ezt azért nem érted meg, mert nem vagy irigy... neked csinos, szép barátnőd van, neki sosem volt, nincs, és nem is lesz soha... az ilyen frusztrálja ám az embert annyira, hogy ilyeneket írjon...

Miért ez?
"2009.09.20 21:04:59sweety

Nem azért de ennek a Mpumilwa Barbarának tiszta lottyadt, narancsos segge van."

Ez még undorítóbb... egyrészt nő írta... akinek nyilván olyan is a feneke... meghát azért mindenki a saját szintjéig kritizáljon szerintem...
Másrészt én tegnap láttam Barbit, és nekem nem tűnt fel, hogy lottyadt, narancsos lenne... (persze biztos én néztem el, nem csak a sweety nevű kedvesjúzer)

Láttam nem éppen kerek popsit, nem akarok álszent lenni nyilván, de pont nem Barbié volt... már csak a genetika miatt is nehéz lenne neki :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 09:11:13
Válasz #64
Nem elérhető

George


Persze, csak így soha a büdös életbe nem fog kimozdulni ez az életforma az "underground" kategóriából, mert ha még a fitness modell lányokat is kritizálják, akkor mégis mi lenne ami tetszik?

2009. Szeptember 21. - 09:20:25
Válasz #65
Nem elérhető

fastor


kár volt végigolvasnom, az idegrángás kerülgetett :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 21. - 09:24:54
Válasz #66
Nem elérhető

FirstLady


Persze, csak így soha a büdös életbe nem fog kimozdulni ez az életforma az "underground" kategóriából, mert ha még a fitness modell lányokat is kritizálják, akkor mégis mi lenne ami tetszik?
Megvan a pszichológiája ennek:

olyan nincs, ami tetszik, mert a "nálam jobb" testű férfi és nő arra emlékeztet engem, hogy én átlagosan nem edző, semmit nem csináló mennyire sz*rul nézek ki...

Ha férfi az illető, és nagyon rosszul néz ki, tudja, sosem kap ilyen nőt, mint a modell lányok... - innentől utálni kell...
Ha férfi az illető, és rosszul néz ki, meglátja a testépítő vagy fitneszes nőket, rájön, ezek a hölgyek izmosabbak, mint ő... - innentől őt is utálni kell

Ha férfi az illető, és rosszul néz ki, meglátja a testépítő férfiakat, rájön ők az Adonisz, ill. Herkules modellek, azaz kivetítve: elvileg a nők álmai - innentől őket is utálni kell
Ha férfi az illető, és rosszul néz ki, meglátja a fekvenyomó, erőemelő férfiakat, rájön, sosem lesz hasonlóan izmos sem, és izzad a nő piaci cekkere alatt is, ellentétben ugyebár velük, akik többszáz kilót mozgatnak meg - innentől őket főleg utálni kell


Ha nő az illető (mindegy, hogy jó vagy rossz nő), aki meglátja a modelleket, fitneszes lányokat, testépítőnőket - fikázza egyből, mert még az átlagnőt is reflexből utálja, hát még a szilikonmellű, csinos nőket, akik akár 50 évesen is 20 éveseket megszégyenítő alakkal rendelkeznek...

Ha nő az illető és neki otthon nem izmos férje (pasija, barátja, mittom) van, akkor azért utálja, mert tudja, sosem lesz neki olyan... - így utálja egyből, meg ugyebár merné otthon "apának" megemlíteni, hogy menjen má' edzeni a meccsnézés és sörözés helyett...

ÉS vannak a kivételek: akik reálisan igyekeznek megítélni, elismerik, ha valaki jól néz ki, saját szintig igyekeznek kritizálni stb. (na ez a társadalom 0,00001%-a... /tudom, még így is fölébecsültem... :D /

Szóval így...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 09:25:25
Válasz #67

SensationalSheHulk

Vendég
Nekem úgy tűnt pont a Barbiét röhögtük ki hogy "nézmá pont mint a miénk".. de lehet rosszul emlékszem.... sorry :-}

2009. Szeptember 21. - 09:26:47
Válasz #68
Nem elérhető

FirstLady


Nekem úgy tűnt pont a Barbiét röhögtük ki hogy "nézmá pont mint a miénk".. de lehet rosszul emlékszem.... sorry :-}
Szerintem rosszul... Másról beszéltünk, nézd vissza a képeket, tuti megtalálod  ;)
az én -nem biztos, hogy szakszerű- pontozásom szerint Barbi 2. lett...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 09:27:14
Válasz #69
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 21. - 09:29:45
Válasz #70

SensationalSheHulk

Vendég
Nekem úgy tűnt pont a Barbiét röhögtük ki hogy "nézmá pont mint a miénk".. de lehet rosszul emlékszem.... sorry :-}
Szerintem rosszul... Másról beszéltünk, nézd vissza a képeket, tuti megtalálod  ;)
az én -nem biztos, hogy szakszerű- pontozásom szerint Barbi 2. lett...

Amiket én csináltam azon van jópár ami nem egy modellkategóriában induló lánykához való forma... Mindegy is :)

2009. Szeptember 21. - 09:30:31
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze, csak így soha a büdös életbe nem fog kimozdulni ez az életforma az "underground" kategóriából, mert ha még a fitness modell lányokat is kritizálják, akkor mégis mi lenne ami tetszik?

A csajok gyönyörűek voltak, fene a gusztusát akinek nem tetszettek  :-/--  ;D

2009. Szeptember 21. - 09:34:57
Válasz #72
Nem elérhető

FirstLady


Nekem úgy tűnt pont a Barbiét röhögtük ki hogy "nézmá pont mint a miénk".. de lehet rosszul emlékszem.... sorry :-}
Szerintem rosszul... Másról beszéltünk, nézd vissza a képeket, tuti megtalálod  ;)
az én -nem biztos, hogy szakszerű- pontozásom szerint Barbi 2. lett...

Amiket én csináltam azon van jópár ami nem egy modellkategóriában induló lánykához való forma... Mindegy is :)
Akiket én (fejben) első 3-ba raktam, szerintem azok jók voltak :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 09:39:33
Válasz #73
Nem elérhető

FirstLady


Nekem ez a komment is tetszik:
"Nem értem! A fitt férfiak haja nem bírja a gyűrődést?"

- sosem nézett utána annak, hogy mitől kopaszodik... mert mint mi tudjuk, a kopaszodás oka gyakran a magas tesztoszteron-szint... >:D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 09:46:17
Válasz #74

Torony

Vendég
hm. nem lehet, hogy attól kopaszok, hogy borotválják a fejüket?  :-} !+"%