2024. Június 23. - 20:56:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 200728 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2011. Január 08. - 10:46:40
Válasz #780
Nem elérhető

Suncity


"Alig csinaltam valamit, meg is borzalmasan elfaradtam"
Lefárasztott az asszony? vagy ez már a korral jár  :laugh: ?

2011. Január 08. - 17:15:10
Válasz #781
Nem elérhető

Jordan


"Alig csinaltam valamit, meg is borzalmasan elfaradtam"
Lefárasztott az asszony? vagy ez már a korral jár  :laugh: ?

Vagy a 3. lehetoseg: Korosodo asszonnyal jar  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 08. - 17:42:26
Válasz #782
Nem elérhető

Jordan


Csacsa!

Na ha szombat, akkor karnap! Ra kell gyurni, hogy discoban jo nagy legyen, lehessen villogni a 16-18 eves kiscsajok elott  >:D


TRICEPSZ:

1. Lenyomas csigan, kotellel                                          3x12-12-12                                      (30-50-70kg)

2. Tolodzkodas                                                           2x12-15                                           (suly nelkul-40kg plusszal)

3. Ful moge eresztes fekve, kezisulyzoval                        1x15                                               (20kg)


BICEPSZ:

4. Allva ruddal                                                           3x12-10-8                                        (20-40-60kg)

5. Kalapacs egykezzel, allva                                         2x10-10                                           (20-27kg)

6. Szukfogasu karhajlitas, 90fokos scott padon                1x15                                                (40kg)



Az alkar megint kimaradt. Nemsokkal felkeles utan voltam tornazni, es elfelejtettem.  :'(
"Sajnos" ma mar nem is igen lesz lehetosegem az alkar fejlesztesere mert  :-)o-:  >:D Na majd legkozelebb azt is potolom.  ;D ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 08. - 18:08:20
Válasz #783
Nem elérhető

Suncity


Van egy" magas kvalitású" ismerősöm aki azt mondta az alkarral kapcsolatban:
"azért jó ha nagy az alkarod, mert elég ha csak kirakod a gépjárműből és látszik,hogy vastag a vezetője"  ;D
Szerintem ezt tartsd szem előtt, következő kar napon.  :laugh:

2011. Január 08. - 18:55:37
Válasz #784
Nem elérhető

Jordan


Van egy" magas kvalitású" ismerősöm aki azt mondta az alkarral kapcsolatban:
"azért jó ha nagy az alkarod, mert elég ha csak kirakod a gépjárműből és látszik,hogy vastag a vezetője"  ;D
Szerintem ezt tartsd szem előtt, következő kar napon.  :laugh:


Ertettem!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 08. - 19:14:12
Válasz #785
Nem elérhető

God Vazzeg


Van egy" magas kvalitású" ismerősöm aki azt mondta az alkarral kapcsolatban:
"azért jó ha nagy az alkarod, mert elég ha csak kirakod a gépjárműből és látszik,hogy vastag a vezetője"  ;D
Szerintem ezt tartsd szem előtt, következő kar napon.  :laugh:


Ertettem!  ;D

 ;D ;D ;D

2011. Január 08. - 19:16:28
Válasz #786
Nem elérhető

Suncity


Van egy" magas kvalitású" ismerősöm aki azt mondta az alkarral kapcsolatban:
"azért jó ha nagy az alkarod, mert elég ha csak kirakod a gépjárműből és látszik,hogy vastag a vezetője"  ;D
Szerintem ezt tartsd szem előtt, következő kar napon.  :laugh:


Ertettem!  ;D

Ennyi az élet! :laugh:

2011. Január 10. - 23:33:18
Válasz #787
Nem elérhető

Jordan


Csa!


Ma hat, es tartozekai kerultek sorra. Nem voltam 100%-ra kipihenve sem, meg a bicepszemben szombatrol meg izomlaz volt. Raadasul ujdonsult edzopartnerem is kesett 12 percet, amit en nehezen tudok toleralni, gyulolom ha valaki elkesik. Azzal beleszarik az egeszbe, ilyen nemtorodom emberrel nem is erdemes edzeni, ugyhogy elkezdtem a tornat magamban.



HAT:

1. Dontve evezes, also fogassal                                    3x12-10-8                               (60-100-130kg)

2. Csigas evezes ulve, "V" fogantyuval                           2x10-12                                  (60-100kg)

3. Lehuzas egykarral, also fogassal
   hammer tipusu hatgepen                                          2x10-10                                  (40-60kg)

4. Csigas mellhez huzas, "V" fogantyuval                        2x10-12                                  (40-70kg)

5. Merevkaru letolas, kotellel                                       2x12-15                                   (40-60kg)


CSUKLYA:

6. Allva ruddal                                                         3x15-15-15                               (100-150-200kg)

7. Ulve, kezisulyzokkal                                              1x23                                        (52/52kg)


HATSOVALL:

8. Dontott torzsu oldalemeles                                    2x12-15                                   (12/12-17/17kg)

9. Letolas hatsovallra, egykarral, felsocsigarol              1x15                                       (20kg)


VADLI:

10. Ulve vadli, gepen                                              5x12-12-12-12-12                       (20-40-60-60-60kg)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 12. - 20:23:27
Válasz #788
Nem elérhető

Jordan


Csacsa!


En ma mellre, es vallra edzettem, vadlival kipotolva.


MELL:

1. 20fokos nyomas, ruddal                                                  3x10-8-6                                     (60-100-130kg)

2. Fekvenyomas, ruddal                                                     2x8-8                                          (100-130kg)

3. Minuszos nyomas, kezisulyzokkal                                      2x12-15                                       (27/27-42/42kg)

4. Tarogatogep                                                                2x12-12                                       (30-50kg)


OLDALSOVAL:

5. Oldalemeles, ulve                                                         3x12-12-15                                   (7/7-12/12-17/17kg)

6. Egykaros oldalemeles, oldalra dolve                                 1x20                                            (15kg)


VADLI:

7. Allva, gepen                                                               4x12-12-12-12                              (50-100-100-100kg)




Emlitettem egy oriasi kover, magat izmosnak tarto fickot George topic-jaban. Arrol erdeklodott, higy en ugyan mit szedek? Mert o is ilyen kis (koszi szepen  ***)))) ) formas akar lenni, mint en, es venni szeretne o is. Taglalatam neki, hogy nem szedek semmit, most epulgetek csak felefele egy autobalsetbol. Lattam, hogy erre nagyon elkedvetlenedett, gondoltam segitek azert neki.  :-\ Kerdeztem, hogy "Te? Te most mit hasznalsz?"  Erre mondja, hogy Anapolont, meg Danabolt.  ;D Kerdeztem, hogy levezetest vagja-e, antiosztrogen, hcg, meg hasonlo tok felesleges dolgokat hasznal-e?.  ;D Sajnos minden kerdesemre csak tatott szajat, tagra nyilt szemeket kaptam valaszul, igy egy ido utan a joszandek is elillant.  ;D Jobbnak lattam otthagyni, meg mielott elkezdi a hulyesegeit mondani nekem, nem farasztom le az agyamat meg ezzel is. Mondtam neki, hogy jo az, csak soha ne adja fel a hitet!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 12. - 20:25:17
Válasz #789
Nem elérhető

George


Úgy látom ma mindenkit megtaláltak a hülyék.

2011. Január 12. - 20:29:52
Válasz #790
Nem elérhető

God Vazzeg


Úgy látom ma mindenkit megtaláltak a hülyék.

Engem nem  ;D

2011. Január 12. - 20:41:30
Válasz #791
Nem elérhető

Jordan


Úgy látom ma mindenkit megtaláltak a hülyék.

En mar megszoktam, ez a mai, csakis az en hibam volt!
Alltalaban mindig a foldet bamulom, vagy a sulyokat, hogy vegye mindenki a lapot, hogy nem akarok tarsalogni senkivel. Ma olyan hulye voltam, hogy felneztem, es bele ennek a seggnek a szemebe. Igy o azt hitte, hogy akkor most kinyilt az uj baratokat fogado aranykapu.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 12. - 20:45:33
Válasz #792
Nem elérhető

George


Komolyan tiszta gyökér köcsögnek kell lenni, különben belefulladsz az idiótákba. Először én is segítettem pár embernek, aztán már nem akarok segíteni, lassan eljutok arra a pontra, hogy elzavarok mindenkit mindenhonnan :laugh:

2011. Január 12. - 22:48:51
Válasz #793
Nem elérhető

Gabe


Én már akkora geci lettem, hogy sejtem, mikor valaki használni akarja azt, amivel én edzek és a szemem sarkából látom, hogy várja, hátha odanézek.
Aztán majd jól megkérdezi, hogy beszállhat-e. De én nem nézek oda. Aztán ha valaki még így is megkérdezi, akkor jön az, hogy NEM!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 13. - 02:57:23
Válasz #794
Nem elérhető

Maszat


Én mindig azt mondom,h "neháááráágudj" ;D, majd edzés után dumálunk  ;D  SE!  ;D

Jordan, Te 1 igazi geci vagy!!!! ;D  kirááály  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26