2024. Június 23. - 05:34:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 222124 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Február 07. - 10:21:36
Válasz #630
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Ennél már csak az rosszabb, ha egy hulla vérbe van fagyva a járdádra korán reggel és neked kell eltakarítanod. Milyen szar az már nem?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 07. - 10:25:25
Válasz #631
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Ennél már csak az rosszabb, ha egy hulla vérbe van fagyva a járdádra korán reggel és neked kell eltakarítanod. Milyen szar az már nem?  :D

Mesélj Efit  :-}  ;D

2010. Február 07. - 10:28:29
Válasz #632
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Ennél már csak az rosszabb, ha egy hulla vérbe van fagyva a járdádra korán reggel és neked kell eltakarítanod. Milyen szar az már nem?  :D

Mesélj Efit  :-}  ;D

Na akkor. Egyszer volt hol nem volt egy vérbe fagyott lábnyom a járdán...A kurva életbe, mondta erre micimackó nagy igyekezetében... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 07. - 10:30:46
Válasz #633
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Elég szép a szókincsed  :D


2010. Február 07. - 10:32:17
Válasz #634
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Elég szép a szókincsed  :D



A magyar eminem generáció.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 07. - 10:40:05
Válasz #635
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Elég szép a szókincsed  :D



A magyar eminem generáció.  ;D

Erről egy régi vicc jut eszembe:

Áll egy kis csoport a niagara vízesésnél, és csodálják a fenségesen hömpölygő vizet.
A különböző ajkú emberek különböző módon csodálkoznak:
Angol:
- Ohh what a beautiful!
Német:
- Ohh das ist wunderbar!
Magyar:
- Nézd má baszki milyen fasza!  ;D


(Ha valamit rosszul írtam, nézzétek el, se angolul se németül nem tudok  ;D)

2010. Február 07. - 11:40:02
Válasz #636
Nem elérhető

Cressler


Ha rá vanfagyva a kibaszott járdára a lábnyom és le kell valahogy vakarni mert ha valamelyik balfasz elesikrajta és a bokáját töri te leszel megbaszva  :-Đ

Elég szép a szókincsed  :D



A magyar eminem generáció.  ;D
vagy Tokio Hotel :))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 07. - 12:04:28
Válasz #637
Nem elérhető

Yeti


(Ha valamit rosszul írtam, nézzétek el, se angolul se németül nem tudok  ;D)
Csak a "páruszki"! Prod. - dal, vagyis bocsánat, Feribával, meg együtt jártatok KISSZ táborba!  ***))))  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 07. - 12:06:44
Válasz #638
Nem elérhető

God Vazzeg


(Ha valamit rosszul írtam, nézzétek el, se angolul se németül nem tudok  ;D)
Csak a "páruszki"! Prod. - dal, vagyis bocsánat, Feribával, meg együtt jártatok KISSZ táborba!  ***))))  ****:)))

Kiss táborba jaja, azaz  !+"%  :D

2010. Február 07. - 12:13:20
Válasz #639
Nem elérhető

Yeti


(Ha valamit rosszul írtam, nézzétek el, se angolul se németül nem tudok  ;D)
Csak a "páruszki"! Prod. - dal, vagyis bocsánat, Feribával, meg együtt jártatok KISSZ táborba!  ***))))  ****:)))

Kiss táborba jaja, azaz  !+"%  :D
"Ocseny hárásó!"  :-!  :D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 07. - 13:27:59
Válasz #640
Nem elérhető

Szandi


Azt utálom, hogy nincsen csirkemell az Auchanban. :'( :'(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Február 07. - 13:32:01
Válasz #641
Nem elérhető

Kicsibors


Azt utálom, hogy nincsen csirkemell az Auchanban. :'( :'(

Én meg azt, hogy anyu szökőévente csinál csirkemell húsból kaját...  :-\

2010. Február 07. - 13:32:47
Válasz #642
Nem elérhető

Gabe


Azt utálom, hogy nincsen csirkemell az Auchanban. :'( :'(

Én meg azt, hogy anyu szökőévente csinál csirkemell húsból kaját...  :-\
miből csinál?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 07. - 13:35:39
Válasz #643
Nem elérhető

Kicsibors


Azt utálom, hogy nincsen csirkemell az Auchanban. :'( :'(

Én meg azt, hogy anyu szökőévente csinál csirkemell húsból kaját...  :-\
miből csinál?

Disznó, csirke egyéb részei, főleg comb, hal és marha...  ::)
Az elsőre ne mondj semmit, köszi!  :)

2010. Február 07. - 13:35:56
Válasz #644
Nem elérhető

Kicsibors


És azt is utálom, amikor nagy nehezen rátaszigálom a villámra a rizst, alig akar rajta maradni, mjd mikor végre sikerül, tüsszentenem kell!  !+"% :D ˝=/ :laugh: