2024. Június 23. - 21:22:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Norbo felkészülése a jövő évi II.oszt OBra apró lépésekkel  (Megtekintve 34783 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 22. - 14:56:16
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Már lassan meg kellene ejteni azt az edzést...én már igaz eléggé legyengültem,de azért próbálok lépést tartani-ha összehozzuk... 8-)

Az erő lényegtelen, mikor voltam Billáékkal edzeni, én voltam a leggyengébb, mégis segítettünk egymásnak, és nagyon jó edzés lett!  ;-oo-;  @-o Csak ott kell lenni, átélni és kész!  8-}  8-)

2009. Június 22. - 14:58:59
Válasz #61

B1ll4

Vendég
Már lassan meg kellene ejteni azt az edzést...én már igaz eléggé legyengültem,de azért próbálok lépést tartani-ha összehozzuk... 8-)

Az erő lényegtelen, mikor voltam Billáékkal edzeni, én voltam a leggyengébb, mégis segítettünk egymásnak, és nagyon jó edzés lett!  ;-oo-;  @-o Csak ott kell lenni, átélni és kész!  8-}  8-)

God vazzee , még a nyáron csinálunk ilyet ! Megbeszéljük a talin ! Engem is elengednek majd kocsival már , mindenképpen megyünk , nem hagyunk eltunyulni ! A feeling a lényeg ahogy mondod , nem számít ki mekkora , kicsoda , micsoda , hanem együtt szedjük , szúrjuk ! :D

2009. Június 22. - 15:00:22
Válasz #62
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 22. - 15:01:27
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


Már lassan meg kellene ejteni azt az edzést...én már igaz eléggé legyengültem,de azért próbálok lépést tartani-ha összehozzuk... 8-)

Az erő lényegtelen, mikor voltam Billáékkal edzeni, én voltam a leggyengébb, mégis segítettünk egymásnak, és nagyon jó edzés lett!  ;-oo-;  @-o Csak ott kell lenni, átélni és kész!  8-}  8-)

God vazzee , még a nyáron csinálunk ilyet ! Megbeszéljük a talin ! Engem is elengednek majd kocsival már , mindenképpen megyünk , nem hagyunk eltunyulni ! A feeling a lényeg ahogy mondod , nem számít ki mekkora , kicsoda , micsoda , hanem együtt szedjük , szúrjuk ! :D

Nagy királyok vagytok  ;-oo-; Rendben, megbeszéljük, de nem a talin, mert én nem leszek ott  8-) Majd más csatornákon, az előzőt is összehoztuk  @:-)

2009. Június 22. - 15:27:37
Válasz #64

B1ll4

Vendég
Már lassan meg kellene ejteni azt az edzést...én már igaz eléggé legyengültem,de azért próbálok lépést tartani-ha összehozzuk... 8-)

Az erő lényegtelen, mikor voltam Billáékkal edzeni, én voltam a leggyengébb, mégis segítettünk egymásnak, és nagyon jó edzés lett!  ;-oo-;  @-o Csak ott kell lenni, átélni és kész!  8-}  8-)

God vazzee , még a nyáron csinálunk ilyet ! Megbeszéljük a talin ! Engem is elengednek majd kocsival már , mindenképpen megyünk , nem hagyunk eltunyulni ! A feeling a lényeg ahogy mondod , nem számít ki mekkora , kicsoda , micsoda , hanem együtt szedjük , szúrjuk ! :D

Nagy királyok vagytok  ;-oo-; Rendben, megbeszéljük, de nem a talin, mert én nem leszek ott  8-) Majd más csatornákon, az előzőt is összehoztuk  @:-)

Jah okés ! No , ne offoljunk , mert Norbi ránk rak párszáz kg-os koffereket :D

2009. Június 23. - 11:46:47
Válasz #65
Nem elérhető

Norbert002


Hopika mindenképp összedobunk egy edzést minnél hamarabb! Hnap brutális támadásos nap lesz mivel hétvégén 3 napot siófokon leszek versenyne mint segítő. Hanp egy nagyon brutális edzést fogunk véghez vinni!!!!! Hnap jövök a részletekkel!!!

2009. Július 19. - 09:56:57
Válasz #66
Nem elérhető

Norbert002


Nah itt vagyok most már mentálisan fejben is ;D Lement a két versenyem Salgótarjánban összeszedtem vmi derék sérülést felhuzásnál első versenyszámban így az egész verseny rányomta a bélyegét...

Aztán volt a Kisvárdai verseny itt holtversenyben lettünk elsők, de havernak 1el több volt a jobb száma így 2. lettem 7 századdal vittem rosszabbat kofferben és így csúsztam le az első helyről..... Lengősúlyt elkaptam egész jól 300kgval 20 méter 15 sec alatt.

Derekamat mondhatni kikúráltam. Valszeg nagyon brutál módon bevolt merevedve elkedztem 1 héten keresztül mindennap tenisz labdával masszírozni ugy h oda tettem a labdát a falhoz nekidőltm és ugy masszíroztam szinte első masszázs után megszűnt a fájdalom egész héten mindennap masszíroztam 1szer pluss napi 3szor nyújtom napi 2szem dicoflenac meg Flector EP kenőcs. Most már no fájdalom egyáltalán nem fáj, de mégis ugy gondolom h 1 hetet még pihentetnem kéne még pedig úgy h még 1 hétig napi 3szor nyujtanám felpócolnám meg kenném napi 2szer fastum géllel és napi 2 szem dicoflenác meg napi 3 hídtartás plussba has erősítés végett és akkor jövőhét utána héten kedzeném el terhelni. Jövőhéten pedig addig csak felsőtestet edzenék.

Szerintetek mi erről a véleményetek? Illetve írhatnátok még tippeket ti mit ajánlanátok fontos lenne nagyon!Köszi előre is aki segít!

Üdv,
Norbo.

2009. Augusztus 23. - 08:09:33
Válasz #67
Nem elérhető

Norbert002


A nap:   

Fekvenyomás:3X10   
Ferdepadosnyomás:2X10   
Mellrőlnyomás:3X10   
Old. Emelés:2X10   
Tolodzkodás:3X10   
Szűkennyomás:2X10   
2X1 perc hídtartás   


B nap:   

Guggolás:3X10   
Felhuzás:2X10   
Felhomorítás:2X10 súllyal a kézben   
Jó reggelt gyakorlat:2X10   
Mellhezhuás/döntött evezés:2X10   
Felvétel mellre:3X10   
Szakítás:5X3   
Zsámolyra ugrás: 5X3   
Hídtartás:2X1 perc   

Ez lesz szeptembertől-decemberig az edzéstervem! Bevetek új gakorlatokat amiket eddig nem nagyon erőltettem. Főleg a B napon. Az (A) napon a tolodzkodást vetem be sokat fog hozni fekve és fejfölé nyomásban úgyérzem. (B) napon pedig felhomorítás az egyik gyaksi amit bevetek súllyal terhelve h jó kis karajt építsek. Mostanába elég sok versenyen voltam és van egy súlyemelő barátom aki megjegyezte h egybe van az egész derekam építsek rá karajt és még brutálisabb lesz. Szóval ezt fogom tenni brutaliti gerincmerevítőket építek és nem csak felhuzással fogom edzeni.

Másik gyakszi jó reggelt gyakorlat amiket a Westsideos amerikai erőemlőktől vettem át. Az egész hátsó izomláncozatot erősíti- alsó hát-far izom-combhajlító. Alsóhátat meg combhajlítót brutál mód terheli és ha erre a részre is több gondot fordítok és több izmot pakolok rengeteget tud erősíteni guggiba meg felhuzásba.

Köv. gyakorlat a szakítás és felugrás zsámolyra. Szakítást ugye súlyemelőktől meg  azsámolyra ugrát is tőlük vettem át. Hihetetélen mód robbanékonnyá és dinamikussá teszi az izmot ami strongmanbe nem rossz ha van. Koffercipelésbe, gumikerék forgatásba, lengőbe nagyon lehet tőlük gyorsulni amit már most is érzek!

Ez lesz az alapozásom első része ezt követi 2 hét pihenő elszoktatás majd megint 2 hónap alapozás. Miután ezzel az izomtömegnövelős 6 hónapos alapozással végeztem rátérek az erőedzésekre h a felszedett izomból minnél több erőt préseljek ki. Az eszkzöös edzések az első pár hlétben brutál hosszú távok és vegyes számok lesznek  és a súlyok ezután brutálra fogom venni 130-140es kofferek 400as lengő stb.... h ezekre a súlyokra jól beerősödjek. A mianp siekrült mennem 360kgs lengővel 25 métert amit egy jó edzésnek könyvelhetek el :)

Folyt. köv ;D

2009. Augusztus 23. - 09:10:57
Válasz #68
Nem elérhető

Norbert002


Szóval folytatás következik ;D Jövőre a cél egy 300kgs felhuzás és egy 280kgs guggolás övbe és egy sima edző bandázsba egy 150kgs fekvenyomás most multkor nyomtam 130t ami nekem nagy fejlődés ;D (Technikám hihetetlen sokat javult!) Ezenkívül még egy 130kgs lökés ami a cél és egy 120kgs felvétel földről ezek a termi célok. Eszközös célok 400as lengővel 15 méter lerakás nélkül 130as kofferekkel kezenként 30 méter letétel nélkül 480as kerék forgatás 5X 40seces idő alatt egy 120kgs rönk nyomás és egy 140es kőgolyót 4-5ször átrakni 160ast meg minimum ölbe venni!

A 6 hónapos alapozást alatt nem fog menni kratin ahgyom had ürüljen le csontra vagyis térjen vissza alapra. Aztán alapozás után illetve alapozás utolsó hónapjában kezdek el egy kreatin monohidrát kúrát. Nagyon kicsi súlyokkal kezdek el edzeni mivel már msto 2 hete elszoktatásnál tartok jövőhét keddtől indul az edzés! Illetve jövőhét vasárnap versenyzek is!

Ez a terv jövőre! Nincs más hátra mint teljesíteni!

2009. Augusztus 25. - 10:32:28
Válasz #69
Nem elérhető

Norbert002


Pamela rajta vok a ronck&rollon @:-)

Mai edzés:

Fekvenyomás:2X10-80kg
Ferdepadosnyomás egykezessel 45 fokon:2X12 30kgs
Mellrőllnyomás ülve:2X10 50kg
old. emelés: 2X12
Mellhezhuzás:40X12-12
Vállvonogatás:2X12
Előlguggolás:60kgX2X10
Hiperhajlítás:2X10 súllyal a kézbe 45 fokon
Felhuzás 5cmes állványos állva merevlábbal:40X2X10
Hídtartás:1X1:10sec
Oldalt:2X17sec

Ezekeután brutális nyújtás.

Folyt. köv mindjárt ;D

2009. Augusztus 25. - 10:53:32
Válasz #70
Nem elérhető

Norbert002


Szóval szépen kicsi alapsúlyokról inditottam megint az edzést és így lépkedek fel szépen a nagyokig. Fekvenyomásnál még kijebb fogom a rudat nem a jelölésen van a kisujjam hanem a hüvelyk ujjam van a jelölésem így mégjobban kitudtam "iktatni" a tricepszet meg a vállat és bedurrant nagyon amellem fedepados nyomásnál szintén bedurrantam mint állat. Ennek külön örültem h iylen pici sulyokkal 2-2 sorozattal betudtam jól durrantani és csak az adolgozott. Vállnál szintén tricepsznél szintén sikerült durrantani. Gugginál azt éreztem megint  h "jó helyen" tapadnak acombjain mert már a 20kg rudnál éreztem 10 ismétlés melegítés után h durranok. Hiperhajlításnál meg állványron állós huzásnál szintén éreztem h durranok szépen. Ez az állványon állva huzás nagyon kegyetlenül megedzi az alsóhátnak az alsó részét. Az edzésterven kcsit változtattam mert amin lehet azon én változtatok ;D Köv. edzés megitn teljes test csak ott az alsó testre koncentrálva guggi,felhuzás stb.... Jövőre pedig 300as huzás ha beledöglök is ;D ja és votl még 2X10 tolodzkodás ami már elég jól megy!

Motto:Az eredmény érdekében kséz vagyok meghalni! ;D Még 1-2 évig mindig ala naturban nyomom!

Üdv,
Norbo.

2009. Augusztus 30. - 09:19:17
Válasz #71
Nem elérhető

Norbert002


Tegnap evrsenyeztem földesen 4. lettem. 2 versenyszámot nyertem a legnőt és a koffert.Jó kis verseny volt! Volt nypmó gyaksi ugye megint vegyesben először egy kisebb átmnérőjü rönköt kinyomni utánn egy apolló(5cm fogás vastagság) utánna egy nagy átmérőjű rönk. Ebből 2t telejsítettem itt maradtam le megint. Már soakt erősödött a nyomásom, de még mindig nem elég! Még mindig kevés rajta az izom valszeg mert még mindig nem értem el benne olyan erőszintet amit kéne. Szóval nem marad más hátra mint uzgy döntöttem h vállra 1 évig teljes mértékben elhagyom az erőedzést meg tricepszre is melrle is csak az izomtömeget pakolom rá. Most alapoznék rá 4-5 hónapot erőösödne utánna megint vmennyit erőbe, de ismét nem eleget. Szóval vállra-tricre-mellre-izomizomizomizomizomizomizomizom kell!!!! Lökök 110t jelengleg ruddal, de az semmi 150t kéne!!!!! Lábnál,deréknél nicns iylen gond ott viszonylag jók atapadások mindennemű edzésre reagálnak és foylamatosan fejlődnek. A vállam-tricepszem-mellem genetikailag sz*r rossz ehylen tapad nehezen reagál. De én meg agyilag beteg és aoylan szintre fogom h csak na!!!!

Jöhetnek egyébként a tippek vállra, tricre! Most jelengleg heti 3 szor nyomok mellrőll meg midnent heti 3szor csinálok rá ksiebb mennyiségekben szóvla msot a sűűrbben dolgot erőltetjük. Szóval ha vkinek van világmegváltó ötlete akkor várom :D

2009. Szeptember 04. - 17:52:16
Válasz #72
Nem elérhető

Norbert002


Minnnnyá mászok edzeni amoylan testépítős dolgosat :D Majd íroma fejleményeket.

2009. Szeptember 04. - 21:19:31
Válasz #73
Nem elérhető

Norbert002


Nah megvóóóót az edzés ;D

Guggolás:130X12,140X10,150X8
Felhuzás:130X10,10
Hiperhajlítás: 1X20, 1X25
Mellhezhuzás:5X12
Hídtartás:1perc 10 sec
Oldalt-15-15sec
lábemelés huzodzkodón függeszkedve:20,15
Hasprés csigán:20,15

2009. Szeptember 08. - 17:49:07
Válasz #74
Nem elérhető

Norbert002


Mámaaaaa sza**á durantottma magam ;D

Fekvenyomás:85X12,90X8,80X10+60X10+20X12 ez vetkőzőbe
Ferdepadosnyomás:60X12
Mellrőlnyomás:60X12,10,8 ezután pihi nélkül 2X12 oldaemelés
Szűknyomás:1X12
Csigán letolás:FST7 módszer
Hídtartás:1:15 elől 20-20 sec odlalt.
Lábemelés:2X15
Hasprés:2X15

Nagyon bedurrantm mindenhol nem vok hozzászokva ehhez  amagasismétléshez hihetetlen besavasodok és visszakell venni mindenhol a súlyból, de vaszeg így fogok vmi kis husit felvenni ;D