2024. Június 28. - 03:27:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Natural vagy nem natural az út?- Érvek és ellenérvek mindkét táborból  (Megtekintve 54200 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 05. - 12:28:12
Válasz #120

Gerr

Vendég
A feleségem válasz út elé állított,vagy abba hagyom,vagy elválik.Persze először kicsit megvertem,de utána azért el dobtam a szarokat
Ezt inkább nem kommentálom :-}

A párom nekem is bejelentett hasonlót.
"120kg vagy, majd' 190 cm, hova akarsz nőni? Nameg impotens férjre nincs szükségem..."
Persze ehhez hozzátette : "ha koxhoz nyúlsz pakolhatsz".  @-o
Inkább ezt sem kommentálom ;) Én is kaptam anno ilyet, és pakolt is az illető ::) Én raktam ki. :-} Egy kapcsolat ne ezen múljon, az impotens duma meg az egyik legnagyobb faszság amit valaha hallottam :D

Jó de ő (s)nem ért hozzá, hallotta valahol. Nem várhatjuk el minden nőtől, hogy vágja ezt a témát.  ****:)))

Nem kell hogy vágja a témát, hanem egy kis bizalom kellene, hogy nem bassza az ember tönkre magát, és tudja mit csinál. Nyilván félt, meg ilyesmi, de az ember céljai ha extrémek, akkor az eszköz is extrém kell hogy legyen. Szerencsére nekem ilyen gondom nincs (de volt régebben  8);)

Impotenciával kapcsolatban: hosszú távon biztos megrontja a házasságot az impotencia, de mindenre van megoldás, illetve ha elhagyna ezért, akkor hadd menjen. Mert ha mondjuk balesetem lesz, tolószékbe kényszerülök, esetleg nem leszek képes... akkor is elhagy?

Igazad van részben, viszont a tolószéket nem te választod. A lényeg : a laikus nők csak a horror sztorikat jegyzik meg a szteroidokkal kapcsolatban.

2009. Július 05. - 12:32:11
Válasz #121
Nem elérhető

George


Impotenciával kapcsolatban: hosszú távon biztos megrontja a házasságot az impotencia, de mindenre van megoldás, illetve ha elhagyna ezért, akkor hadd menjen. Mert ha mondjuk balesetem lesz, tolószékbe kényszerülök, esetleg nem leszek képes... akkor is elhagy?
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! ****:))) Szóval God, most akkor impotens vagy? @-o

2009. Július 05. - 12:33:46
Válasz #122
Nem elérhető

God Vazzeg


Impotenciával kapcsolatban: hosszú távon biztos megrontja a házasságot az impotencia, de mindenre van megoldás, illetve ha elhagyna ezért, akkor hadd menjen. Mert ha mondjuk balesetem lesz, tolószékbe kényszerülök, esetleg nem leszek képes... akkor is elhagy?
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! ****:))) Szóval God, most akkor impotens vagy? @-o

Magamat dicsérni felesleges, mentegetni meg nincs miért. Mondd miért vagy kíváncsi erre?  :-O  ;D

2009. Július 05. - 12:35:33
Válasz #123
Nem elérhető

tomasz


Azért írtam le,hogy bántottam szegényt,hogy érzékeltessem,ha nem bírja valaki tolerálni a kokszot(főleg a mentális oldalát) akkor ne próbálkozzon vele.Én inkább a nyugodt családi légkört választottam,mivel én abszolút nem bírom,főleg a tesztó "serkentőket".
Endre jól látod,valóban azt az utat választottam,hogy inkább tisztán növök meg,lassabban,mint sem gyorsabban de egyedül.Esetleg börtönben.....vagy kórházban.Valószínűleg én azok közé tartozom akik szélsőségesen szarul reagálnak a cuccra,de ez van.
Nélküle is meg lehet nőni,ha ez a cél,csak tovább tart.
Én kényszerűségből,valamint a saját lehetőségeimet figyelembe véve döntöttem a naturálság mellett.
A te utad,te döntesz.....
(bocsi,ha valakit fel zaklattam,az előző postommal,de a rossz példát szerettem volna bemutatni)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 05. - 12:45:56
Válasz #124

Gerr

Vendég
Azért írtam le,hogy bántottam szegényt,hogy érzékeltessem,ha nem bírja valaki tolerálni a kokszot(főleg a mentális oldalát) akkor ne próbálkozzon vele.Én inkább a nyugodt családi légkört választottam,mivel én abszolút nem bírom,főleg a tesztó "serkentőket".
Endre jól látod,valóban azt az utat választottam,hogy inkább tisztán növök meg,lassabban,mint sem gyorsabban de egyedül.Esetleg börtönben.....vagy kórházban.Valószínűleg én azok közé tartozom akik szélsőségesen szarul reagálnak a cuccra,de ez van.
Nélküle is meg lehet nőni,ha ez a cél,csak tovább tart.
Én kényszerűségből,valamint a saját lehetőségeimet figyelembe véve döntöttem a naturálság mellett.
A te utad,te döntesz.....
(bocsi,ha valakit fel zaklattam,az előző postommal,de a rossz példát szerettem volna bemutatni)

Szerintem jó ha valaki az ilyen példákat is megismeri, úgy gondolom, jól tetted, hogy leírtad.  ****:))))))

2009. Július 05. - 12:50:57
Válasz #125

Gerr

Vendég
Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

2009. Július 05. - 12:52:53
Válasz #126
Nem elérhető

God Vazzeg


Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

Részletesen ha leírnád hogy mi és hogy fáj, előrébb lennénk..  ;-oo-;

2009. Július 05. - 12:59:12
Válasz #127

Gerr

Vendég
Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

Részletesen ha leírnád hogy mi és hogy fáj, előrébb lennénk..  ;-oo-;

Váll, térd, borda, kar, csukló...soroljam még?  ;D

2009. Július 05. - 13:00:18
Válasz #128
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 05. - 13:00:27
Válasz #129
Nem elérhető

God Vazzeg


Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

Részletesen ha leírnád hogy mi és hogy fáj, előrébb lennénk..  ;-oo-;

Váll, térd, borda, kar, csukló...soroljam még?  ;D

Ez nagyon részletes volt  ;D Hogy fáj? Húzódik, feszül, kattog-e, milyen gyakorlat melyik fázisába fáj, legyél kicsit kreatív  ))=/

2009. Július 05. - 13:06:57
Válasz #130

Gerr

Vendég
Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

Részletesen ha leírnád hogy mi és hogy fáj, előrébb lennénk..  ;-oo-;

Váll, térd, borda, kar, csukló...soroljam még?  ;D

Ez nagyon részletes volt  ;D Hogy fáj? Húzódik, feszül, kattog-e, milyen gyakorlat melyik fázisába fáj, legyél kicsit kreatív  ))=/

Ez kicsit bonyolultabb...régebbi sportból adódólag gyakorlatilag szinte mindenem tört. A fájdalom összes ismert formája jelen van bennem edzés közben. Ezért nem tudom nagyon részletezni. Tudom, így nehéz a segítség...  ˝=/

2009. Július 05. - 13:19:16
Válasz #131
Nem elérhető

God Vazzeg


Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

Részletesen ha leírnád hogy mi és hogy fáj, előrébb lennénk..  ;-oo-;

Váll, térd, borda, kar, csukló...soroljam még?  ;D

Ez nagyon részletes volt  ;D Hogy fáj? Húzódik, feszül, kattog-e, milyen gyakorlat melyik fázisába fáj, legyél kicsit kreatív  ))=/

Ez kicsit bonyolultabb...régebbi sportból adódólag gyakorlatilag szinte mindenem tört. A fájdalom összes ismert formája jelen van bennem edzés közben. Ezért nem tudom nagyon részletezni. Tudom, így nehéz a segítség...  ˝=/

Így nehéz, de amit Gabe is írt Universal-Animal Flex sokat segíthet, illetve az olyan szteroidok is, amik vizet tartanak vissza, de azok inkább csak akkor ha kopás van, vagy ilyesmi.. Rossz, sérült derék pl tünetmentes tud lenni egy teszto kúra alatt  8)

2009. Július 05. - 13:24:08
Válasz #132
Nem elérhető

tomasz


Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(

Részletesen ha leírnád hogy mi és hogy fáj, előrébb lennénk..  ;-oo-;

Váll, térd, borda, kar, csukló...soroljam még?  ;D

Ez nagyon részletes volt  ;D Hogy fáj? Húzódik, feszül, kattog-e, milyen gyakorlat melyik fázisába fáj, legyél kicsit kreatív  ))=/

Ez kicsit bonyolultabb...régebbi sportból adódólag gyakorlatilag szinte mindenem tört. A fájdalom összes ismert formája jelen van bennem edzés közben. Ezért nem tudom nagyon részletezni. Tudom, így nehéz a segítség...  ˝=/

Így nehéz, de amit Gabe is írt Universal-Animal Flex sokat segíthet, illetve az olyan szteroidok is, amik vizet tartanak vissza, de azok inkább csak akkor ha kopás van, vagy ilyesmi.. Rossz, sérült derék pl tünetmentes tud lenni egy teszto kúra alatt  8)
Az egyik ismerősömnek is állandóan fáj a dereka(hölgy).Lehet neki is valami kokszot kéne adni?
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 05. - 13:24:40
Válasz #133
Nem elérhető

FirstLady


vagy menjen el orvoshoz, csináltasson MR-t, és megjavítják neki... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 13:27:19
Válasz #134
Nem elérhető

tomasz


vagy menjen el orvoshoz, csináltasson MR-t, és megjavítják neki... ;)
Igen,az a következő lépés.Csak humorizálnin akartam a kokszal kapcsolatban. !+"%
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....