2024. Szeptember 28. - 15:31:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Natural vagy nem natural az út?- Érvek és ellenérvek mindkét táborból  (Megtekintve 57040 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 05. - 13:29:11
Válasz #135
Nem elérhető

God Vazzeg


vagy menjen el orvoshoz, csináltasson MR-t, és megjavítják neki... ;)
Igen,az a következő lépés.Csak humorizálnin akartam a kokszal kapcsolatban. !+"%

Ha igényeidnek megfelel adagolhatsz neki kenőanyagot mondjuk orálisan  :-)- vagy análisan  :-)(-:

2009. Július 05. - 13:29:57
Válasz #136
Nem elérhető

FirstLady


vagy menjen el orvoshoz, csináltasson MR-t, és megjavítják neki... ;)
Igen,az a következő lépés.Csak humorizálnin akartam a kokszal kapcsolatban. !+"%
ja, lemaradt a szmájli ;)
ha már humorizálunk:
Most voltam a derekammal én is orvosnál, és mondta a doki, hogy ha újra annyira fájna, mint múltkor, hogy nem tudok menni, felír egy nem szteroid tartalmú gyulladáscsökkentőt... mondtam neki, hogy nekem inkább szteroidos kellene, ha már szedek valamit, legyen értelme ...ő nem nevetett ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 13:33:45
Válasz #137
Nem elérhető

God Vazzeg


vagy menjen el orvoshoz, csináltasson MR-t, és megjavítják neki... ;)
Igen,az a következő lépés.Csak humorizálnin akartam a kokszal kapcsolatban. !+"%
ja, lemaradt a szmájli ;)
ha már humorizálunk:
Most voltam a derekammal én is orvosnál, és mondta a doki, hogy ha újra annyira fájna, mint múltkor, hogy nem tudok menni, felír egy nem szteroid tartalmú gyulladáscsökkentőt... mondtam neki, hogy nekem inkább szteroidos kellene, ha már szedek valamit, legyen értelme ...ő nem nevetett ****:))) ****:))) ****:)))

Nem értik ezek a humort  ;D

2009. Július 05. - 13:36:17
Válasz #138
Nem elérhető

FirstLady


vagy menjen el orvoshoz, csináltasson MR-t, és megjavítják neki... ;)
Igen,az a következő lépés.Csak humorizálnin akartam a kokszal kapcsolatban. !+"%
ja, lemaradt a szmájli ;)
ha már humorizálunk:
Most voltam a derekammal én is orvosnál, és mondta a doki, hogy ha újra annyira fájna, mint múltkor, hogy nem tudok menni, felír egy nem szteroid tartalmú gyulladáscsökkentőt... mondtam neki, hogy nekem inkább szteroidos kellene, ha már szedek valamit, legyen értelme ...ő nem nevetett ****:))) ****:))) ****:)))

Nem értik ezek a humort  ;D
jah... pedig szerintem viccesvót ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 14:22:04
Válasz #139
Nem elérhető

Maszat


A feleségem válasz út elé állított,vagy abba hagyom,vagy elválik.Persze először kicsit megvertem,de utána azért el dobtam a szarokat
Ezt inkább nem kommentálom :-}

baszdmeg ezt nem is láttam...
ne haragudjatok,tudom,h ez komoly dolog, mert pont azért lett írva, de én most leestem a röhögéstől a székről  ;D ;D

"Persze először kicsit megvertem..." gecccc ;D ez a duma! ááá

1 alapjáraton idegbeteg faszkalapot heti 500testo simán kifordít önmagából,saját bőrömön tapasztaltam.
elég 1 szar nap,az ember elindul hazafele a melóból ebbe a csodálatos magyar közlekedési morálba, és arra eszmél fel,h a kerepesi közepén rángatja ki a tuning Suzukiból a gyökeret a pólójánál fogva...
Nekem is megsínylette a kapcsolatom,de akármennyire felbasztam magam inkább összerugdostam a szárítót mintsem,h megüssem.
De maga az az jelenet is sértő lehet 1 nőnek...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 05. - 14:27:14
Válasz #140
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 06. - 07:25:01
Válasz #141
Nem elérhető

endre66


Jó de ő (s)nem ért hozzá, hallotta valahol. Nem várhatjuk el minden nőtől, hogy vágja ezt a témát.  ****:)))

Nem kell hogy vágja a témát, hanem egy kis bizalom kellene, hogy nem bassza az ember tönkre magát, és tudja mit csinál. Nyilván félt, meg ilyesmi, de az ember céljai ha extrémek, akkor az eszköz is extrém kell hogy legyen. Szerencsére nekem ilyen gondom nincs (de volt régebben  8);)
Hát nem tudom, hogy bizalom kérdése-e meggyőzni azt akit szeretsz (és viszont szeret), hogy a segged bökdösni 1-2-3-7 naponta egy (csempészett/lopott/talált/leesett a platóról) feketén vett anyaggal az hosszú távon nem ártalmas dolog és tudod, hogy mit csinálsz... :-}
Csak elmélkedek itt hangosan... ::)
Próbáljuk elképzelni fordítva...van egy nőd, akit alaphelyzetben imádsz, van valami mániája (jobb esetben sport ugye), amivel azért nincs különösebb bajod, hagyod hagy csinálja (bár azért már így is sokidőt és energiát áldoz rá)...és egyik nap előjön azzal, hogy szurkálni fogja magát...megkérded mivel? Erre ő: hát dealertől veszek ezt-azt. Erre te megkérded: honnan tudod, hogy nem valami szutykos mocskot lősz magadba? Erre ő: hát majd az interneten leellenőrzöm pár fénykép alapján... 8-)
Hát nemtom. Nagy szerelem kell ide.  :P
De mondom, csak gondolkodom, és néha hasznos belegondolni magunkat az érintett másik fél helyébe, még ha nem is egyszerű...

2009. Július 06. - 07:34:54
Válasz #142

Gerr

Vendég
Jó de ő (s)nem ért hozzá, hallotta valahol. Nem várhatjuk el minden nőtől, hogy vágja ezt a témát.  ****:)))

Nem kell hogy vágja a témát, hanem egy kis bizalom kellene, hogy nem bassza az ember tönkre magát, és tudja mit csinál. Nyilván félt, meg ilyesmi, de az ember céljai ha extrémek, akkor az eszköz is extrém kell hogy legyen. Szerencsére nekem ilyen gondom nincs (de volt régebben  8);)
Hát nem tudom, hogy bizalom kérdése-e meggyőzni azt akit szeretsz (és viszont szeret), hogy a segged bökdösni 1-2-3-7 naponta egy (csempészett/lopott/talált/leesett a platóról) feketén vett anyaggal az hosszú távon nem ártalmas dolog és tudod, hogy mit csinálsz... :-}
Csak elmélkedek itt hangosan... ::)
Próbáljuk elképzelni fordítva...van egy nőd, akit alaphelyzetben imádsz, van valami mániája (jobb esetben sport ugye), amivel azért nincs különösebb bajod, hagyod hagy csinálja (bár azért már így is sokidőt és energiát áldoz rá)...és egyik nap előjön azzal, hogy szurkálni fogja magát...megkérded mivel? Erre ő: hát dealertől veszek ezt-azt. Erre te megkérded: honnan tudod, hogy nem valami szutykos mocskot lősz magadba? Erre ő: hát majd az interneten leellenőrzöm pár fénykép alapján... 8-)
Hát nemtom. Nagy szerelem kell ide.  :P
De mondom, csak gondolkodom, és néha hasznos belegondolni magunkat az érintett másik fél helyébe, még ha nem is egyszerű...

Ott a pont! Viszont ha eltitkolod...nos ha jól is csinálsz mindent, úgyis rájön, van szeme. Remélhetőleg csak azt veszi észre, hogy kicsit jobban fejlődsz mint a szomszéd csávó (HA mindent jól csinálsz). Magyarázkodás, bizalomvesztés. Ha gyerek van jön a legalább rá legyél tekintettel monológ...és van benne valami. Nehéz döntések ezek.  ::)

2009. Július 06. - 07:49:48
Válasz #143
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó de ő (s)nem ért hozzá, hallotta valahol. Nem várhatjuk el minden nőtől, hogy vágja ezt a témát.  ****:)))

Nem kell hogy vágja a témát, hanem egy kis bizalom kellene, hogy nem bassza az ember tönkre magát, és tudja mit csinál. Nyilván félt, meg ilyesmi, de az ember céljai ha extrémek, akkor az eszköz is extrém kell hogy legyen. Szerencsére nekem ilyen gondom nincs (de volt régebben  8);)
Hát nem tudom, hogy bizalom kérdése-e meggyőzni azt akit szeretsz (és viszont szeret), hogy a segged bökdösni 1-2-3-7 naponta egy (csempészett/lopott/talált/leesett a platóról) feketén vett anyaggal az hosszú távon nem ártalmas dolog és tudod, hogy mit csinálsz... :-}
Csak elmélkedek itt hangosan... ::)
Próbáljuk elképzelni fordítva...van egy nőd, akit alaphelyzetben imádsz, van valami mániája (jobb esetben sport ugye), amivel azért nincs különösebb bajod, hagyod hagy csinálja (bár azért már így is sokidőt és energiát áldoz rá)...és egyik nap előjön azzal, hogy szurkálni fogja magát...megkérded mivel? Erre ő: hát dealertől veszek ezt-azt. Erre te megkérded: honnan tudod, hogy nem valami szutykos mocskot lősz magadba? Erre ő: hát majd az interneten leellenőrzöm pár fénykép alapján... 8-)
Hát nemtom. Nagy szerelem kell ide.  :P
De mondom, csak gondolkodom, és néha hasznos belegondolni magunkat az érintett másik fél helyébe, még ha nem is egyszerű...

Nekem csak olyan nőim voltak szinte, akinek volt mániája, kisebb-nagyobb  ;D Vonzom a hüJéket  8) Amúgy meg aki gyúrós pasit választ (kinézetre) az általában tisztában van vele, hogy nem a főtt krumplitól lett olyan, és elfogadja, mint ahogy ha egy nagyon "tuningos" modell csajszit szedsz fel, az nyilván sokat fog járni szoliba, kozmetikushoz, stb..

2009. Július 06. - 07:56:00
Válasz #144
Nem elérhető

endre66


Amúgy meg aki gyúrós pasit választ (kinézetre) az általában tisztában van vele, hogy nem a főtt krumplitól lett olyan, és elfogadja, mint ahogy ha egy nagyon "tuningos" modell csajszit szedsz fel, az nyilván sokat fog járni szoliba, kozmetikushoz, stb..
Áh, ne mond már God  !+"%...amit leírtál az pont beleillik az összes szereotípiába, amivel találkozunk...így esélyünk nem lenne se egy anyósjelölt szimpátiájára, se egy állásinterjún, se sehol, ha egy jobb fizimiskájú férfira rögtön jön a második gondolat, hogy "nem a főtt krumplitól lett olyan".

A másik meg, elsiklottál afelett, hogy a szoli, a kozmetikus, a pedikűr, manikűr mind legális üzleti tevékenység, így bár mániának mánia, de nem ugyanaz a kategória, mint a kox... :-}

2009. Július 06. - 08:20:30
Válasz #145
Nem elérhető

God Vazzeg


Amúgy meg aki gyúrós pasit választ (kinézetre) az általában tisztában van vele, hogy nem a főtt krumplitól lett olyan, és elfogadja, mint ahogy ha egy nagyon "tuningos" modell csajszit szedsz fel, az nyilván sokat fog járni szoliba, kozmetikushoz, stb..
Áh, ne mond már God  !+"%...amit leírtál az pont beleillik az összes szereotípiába, amivel találkozunk...így esélyünk nem lenne se egy anyósjelölt szimpátiájára, se egy állásinterjún, se sehol, ha egy jobb fizimiskájú férfira rögtön jön a második gondolat, hogy "nem a főtt krumplitól lett olyan".

A másik meg, elsiklottál afelett, hogy a szoli, a kozmetikus, a pedikűr, manikűr mind legális üzleti tevékenység, így bár mániának mánia, de nem ugyanaz a kategória, mint a kox... :-}

Nekem állásinterjún, és anyósjelöltnél is volt már ebből gondom, örülök ha neked nem  ****)
Járhatnék kocsmába is, mert az is egyfajta "mánia" férfikörben, és elfogadottabb mint a testépítés, de ne legyünk soha középszerűek  >:D

2009. Július 06. - 08:28:08
Válasz #146
Nem elérhető

hopika


Amúgy meg aki gyúrós pasit választ (kinézetre) az általában tisztában van vele, hogy nem a főtt krumplitól lett olyan, és elfogadja, mint ahogy ha egy nagyon "tuningos" modell csajszit szedsz fel, az nyilván sokat fog járni szoliba, kozmetikushoz, stb..
Áh, ne mond már God  !+"%...amit leírtál az pont beleillik az összes szereotípiába, amivel találkozunk...így esélyünk nem lenne se egy anyósjelölt szimpátiájára, se egy állásinterjún, se sehol, ha egy jobb fizimiskájú férfira rögtön jön a második gondolat, hogy "nem a főtt krumplitól lett olyan".

A másik meg, elsiklottál afelett, hogy a szoli, a kozmetikus, a pedikűr, manikűr mind legális üzleti tevékenység, így bár mániának mánia, de nem ugyanaz a kategória, mint a kox... :-}

Nekem állásinterjún, és anyósjelöltnél is volt már ebből gondom, örülök ha neked nem  ****)
Járhatnék kocsmába is, mert az is egyfajta "mánia" férfikörben, és elfogadottabb mint a testépítés, de ne legyünk soha középszerűek  >:D

Én járok kocsmába,mívelgetem a testépítést,"láttam már olyat,aki koxolt" és nem lettem középszerű...
Más dologból indult ki az egész-nőre nem emelek kezet és kész!
A sztereotípiák megmardnak,mert kell valami mindig,amiin lehet csámcsogni...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 08:44:27
Válasz #147
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Buta, láma, noob kérdés....ha a (korábban már leírt) számtalan balesetem miatt némelyik edzésem (mit némelyik, szinte mind) elég kemény fájdalmakkal telik...segíthet azon valamelyik szteroidfajta? Van ami direkt erre jó? Szedek én ezer vitamint meg ásványi anyagot, de eddig nem sokat jelentett...  :'(
Tesztoszteron + Deca + Proviron és/vagy Nolvadex
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Július 06. - 13:38:09
Válasz #148
Nem elérhető

endre66




Nekem állásinterjún, és anyósjelöltnél is volt már ebből gondom, örülök ha neked nem  ****)
Járhatnék kocsmába is, mert az is egyfajta "mánia" férfikörben, és elfogadottabb mint a testépítés, de ne legyünk soha középszerűek  >:D
Elbeszélünk egymás mellett, de nagyon.  o--O

2009. Július 06. - 13:52:35
Válasz #149
Nem elérhető

God Vazzeg




Nekem állásinterjún, és anyósjelöltnél is volt már ebből gondom, örülök ha neked nem  ****)
Járhatnék kocsmába is, mert az is egyfajta "mánia" férfikörben, és elfogadottabb mint a testépítés, de ne legyünk soha középszerűek  >:D
Elbeszélünk egymás mellett, de nagyon.  o--O

Lehet, de nem baj, ez egy fórum  :P