2024. Június 21. - 08:03:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 128196 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Szeptember 14. - 13:10:32
Válasz #525
Nem elérhető

God Vazzeg


Nincs mit ködvös Balu!JA és nö fölödd, hogy hétvégén mögyök bö ösötlög mögint! Ja és soha nö mond, hogy ŐŐŐ

... mer elvisznek politikus képzőbe, osztán vasalóval sütögetik majd az arcod hogy vastag legyen rajta a bőőőőőr :D

2009. Szeptember 14. - 13:11:40
Válasz #526
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nincs mit ködvös Balu!JA és nö fölödd, hogy hétvégén mögyök bö ösötlög mögint! Ja és soha nö mond, hogy ŐŐŐ

Most hétvégén nem melózok, de ha jönnél be, mert sok időd van, csörögj rám előtte, aztán leülünk zabálni, meg dumálni.  /7%

2009. Szeptember 16. - 16:57:31
Válasz #527
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Valaki tud nekem tolni egy receptet sóskára avagy spenótra? Nagyon kellene meg eddig utáltam...Most meg kellene enni!  ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

2009. Szeptember 16. - 17:03:11
Válasz #528
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Valaki tud nekem tolni egy receptet sóskára avagy spenótra? Nagyon kellene meg eddig utáltam...Most meg kellene enni!  ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

Spenótpüré, fokhagyma (ja, azt mondtad hagyma nem mehet), izlés szerint fűszerek, turmixgép és kész a húsihoz a öntet. Ugyan ez játszik brokkolival is.

2009. Szeptember 16. - 17:20:47
Válasz #529
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ez oks, ezt írta nekem Tibi bá is, de mik is lehetnek a fűszerek. Gondolommost a legelveteműltebbek írni fogják a fahéjat meg a citromhéjat!  ***))))

2009. Szeptember 16. - 17:21:28
Válasz #530
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja meg a turmixgépem Pesten a Johnny Fitness-ben van szóval bukó!

Mod: Pontosabban már nincs is turmixgépem, mivel odaajándékoztam! Így legalább azt nem lopták el tőlem a kedves kis rablók! Hogy baxxák meg!

2009. Szeptember 16. - 17:32:52
Válasz #531
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez oks, ezt írta nekem Tibi bá is, de mik is lehetnek a fűszerek. Gondolommost a legelveteműltebbek írni fogják a fahéjat meg a citromhéjat!  ***))))

Én csökkentett Na tartalmú sót és borsot szoktam rakni bele. De próbáltam már zöldfűszeres Cottage cheese-el is. Úgy sem rossz.  ;)

2009. Szeptember 16. - 17:33:59
Válasz #532
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ez oks, ezt írta nekem Tibi bá is, de mik is lehetnek a fűszerek. Gondolommost a legelveteműltebbek írni fogják a fahéjat meg a citromhéjat!  ***))))

Én csökkentett Na tartalmú sót és borsot szoktam rakni bele. De próbáltam már zöldfűszeres Cottage cheese-el is. Úgy sem rossz.  ;)

Tibi bá tanácsára a cottage cheese-t is húztam a budiba! Szóval marad a só! Juhéjjjjj de jó lesz!  ;D :----

2009. Szeptember 16. - 17:35:16
Válasz #533
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez oks, ezt írta nekem Tibi bá is, de mik is lehetnek a fűszerek. Gondolommost a legelveteműltebbek írni fogják a fahéjat meg a citromhéjat!  ***))))

Én csökkentett Na tartalmú sót és borsot szoktam rakni bele. De próbáltam már zöldfűszeres Cottage cheese-el is. Úgy sem rossz.  ;)

Tibi bá tanácsára a cottage cheese-t is húztam a budiba! Szóval marad a só! Juhéjjjjj de jó lesz!  ;D :----

Azért a királyrákos nigiri marad?  ;D

2009. Szeptember 16. - 17:41:28
Válasz #534
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ez oks, ezt írta nekem Tibi bá is, de mik is lehetnek a fűszerek. Gondolommost a legelveteműltebbek írni fogják a fahéjat meg a citromhéjat!  ***))))

Én csökkentett Na tartalmú sót és borsot szoktam rakni bele. De próbáltam már zöldfűszeres Cottage cheese-el is. Úgy sem rossz.  ;)

Tibi bá tanácsára a cottage cheese-t is húztam a budiba! Szóval marad a só! Juhéjjjjj de jó lesz!  ;D :----

Azért a királyrákos nigiri marad?  ;D

Az sem! Baxxxaaa meg! Majd megyek hétvégén oda hozzád és én nézem amint tömöd a fejedbe. Ja te meg nem épp komálod mi? Na megkönnyebűltem! ****)

2009. Szeptember 16. - 17:42:50
Válasz #535
Nem elérhető

hummerdikk


Valaki tud nekem tolni egy receptet sóskára avagy spenótra? Nagyon kellene meg eddig utáltam...Most meg kellene enni!  ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)
Csak nem Popey? :D ;D

http://spenotreceptek.blog.hu/
http://www.tutitippek.hu/blog/spenot-tippek.php

2009. Szeptember 16. - 17:45:41
Válasz #536
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez oks, ezt írta nekem Tibi bá is, de mik is lehetnek a fűszerek. Gondolommost a legelveteműltebbek írni fogják a fahéjat meg a citromhéjat!  ***))))

Én csökkentett Na tartalmú sót és borsot szoktam rakni bele. De próbáltam már zöldfűszeres Cottage cheese-el is. Úgy sem rossz.  ;)

Tibi bá tanácsára a cottage cheese-t is húztam a budiba! Szóval marad a só! Juhéjjjjj de jó lesz!  ;D :----

Azért a királyrákos nigiri marad?  ;D

Az sem! Baxxxaaa meg! Majd megyek hétvégén oda hozzád és én nézem amint tömöd a fejedbe. Ja te meg nem épp komálod mi? Na megkönnyebűltem! ****)

Tegnap előtt ettem lazacos makit, meg királyrákos nigirit...lecsúszott. Rájöttem, hogy utoljára diéta felénél ettem...és valahogy akkor nagyon nem jött be, hányingerem volt tőle. De most jól esett. Úgyhogy ha összefutunk, nézheted, ahogy fogyatkoznak.  >:D  ;D

2009. Szeptember 16. - 17:48:00
Válasz #537
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ja, és ezt ugyan betettem már...de neked küldeném és mindenkinek aki szereti...a SPENÓÓÓÓÓT!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Y9GHkXP7WH4

2009. Szeptember 16. - 17:50:13
Válasz #538
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ez pihent volt nem kicsit!  ***))))

Ja és még nem szeretem , de azt hiszem nem is fogom!  :---- NA mindegy!

Igen a SPENÓT!!! ***))))

Meg ne lássam amint szombaton vagy vasárnap azt zabálod! Akkor leeszem róla a rákot! Az tuti! /7%

2009. Szeptember 16. - 21:45:09
Válasz #539
Nem elérhető

fastor


én a spenótot cukorral eszem, úgy kurvafinom ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó