2024. Június 21. - 08:02:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 128195 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Augusztus 15. - 17:01:41
Válasz #510
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szeged jó hely meg jó a szalámijuk is meg a paprikájuk és valóban szép jányok vannak.  
Sajnos néha nehéz a váltás vagy, hogy jó döntést hoztunk meg, de tudni kell tovább lépni és szerintem ez meg van benned.
Ami döbbenetes számomra hogy rohadtul nem vagy megfizetve  :-\

Egy szónak is száz a vége sok szerencsét.



Ja, Eszteró nevű fickót kerüld mert veszélyes figura  :D

2009. Augusztus 15. - 22:55:42
Válasz #511
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csak hogy ne az elköltözés témán lovagoljunk:

Mai nap, rendeztünk Évivel egy esti sétát kajálással egybekötve, ami azt hiszem kinyitotta kicsit a szememet.

Azt kell elképzelni, hogy épp kajálásból jövünk vissza és gondolkodom a sok megoldandó dolgaimon, mikor is megálltunk egy buszmegállóban és vártuk a kis 72-es jelzésű buszt. Jön egy idős néni, aki olyan 70-75 környékén lehet, s azt látom, hogy egy szemetes zacskóba szedi össze az eldobott sörös dobozokat. (a történet fő lényege, hogy extrán szarúl fogom fel a homeless dolgot és iritál a qrva sok alkoholista, amint odajön fullra bebaszva füstöt fújva az autódba, vagy ha sétálsz a barátnőddel, akkor a pofádba, és így mindig elég durván elküldöm őket) Régen is láttam ezt a nénikét, de úgy kell őt elképzelni, hogy amikor ránézel, azonnal a mamád jut eszedbe. Kis mamuszban totyog egy elhasznált bottal, ami nem is egyenes, otthonkában, teljesen ősz hajjal, szinte centi vastag sztk-s szemüvegben és egy öreg nénis fekete táskával a kezében, másikban pediga  már említett szemeteszsák a bottal karöltve.

Csak tipeg az emberek közt szótlanúl és a dolgát teszi, mintha ez lenne élete egyik legfontosabb célja, hogy minden kukából kiszedje a sörösdobozokat és belerakja a zsákba. A lábát a letett dobozra is csak úgy tudja megemelni, hogy közben a botra támaszkodik, remegő instabil kézzel, de a lábát nagy nehézségek árán tudja csak a fektetett doboz magasságába emelni. Veszem a bátorságom és odamegyek kicsit félénken hozzá, mert nem tudom, hogy tolakodásnak fogja-e venni, ha adok neki pénzt, hisz' senkit meg nem szólit senkit meg nem lök, és úgy próbál lavírozni, hogy senki észre sem vegye, miközben szeme lesütve szigorúan csak a járdát kémleli. Odalépek, s megszólítom: Elnézést, csókolom, elfogadná ezt tőlem? (miközben enyhén hozzáérek a munkában meggörnyedt hátához) Adom a pénzt s felnéz rám, kicsit félően, s mondja nekem a megszokott szöveget, ami az ő szájából csöppet sem hallatszik sablonos mondatnak: "Nagyon szépen köszönöm, az Isten segítse meg fiatalember!" Ezután azonnal az jut eszembe, hogy "Te hülye gyerek, neki -hidd el- ezerszer több szüksége leheta  szaros pénzedre mint neked" S már szégyeltem azt is, hogy csak annyit adtam,mint amennyit adtam. S ekkor jutottak eszembe a sok szánalmas - én szerintem ÓRIÁSI- problémáim s azonnal elszégyeltem magam, mert ő mit ki nem állhatott, még ha van is hol aludnia?? Mert nem volt fürdetlen szaga, nem volt pia szaga, csak a sört is a zacskóban levő vagy 400-500 sörösdoboz árasztotta, illedelmes, és dolgos asszonynak nézett ki. Szégyenlem magam és azt hiszem megesett rajta a szívem. Lehet csak azért, mert faluról jöttem és ott is nőtem fel, lehet hogy csak a zaklatott körülmények miatt, vagy bármi miatt is lehet, de azt hiszem ilyenkor kapok hatalmas akaratot és egyben török is össze lelkileg, amikor olyan embert látok aki nem érdemelte meg azt amit az élettől kapott.

Nem azért írtam, hogy kommenteket írjanak, vagy vitatkozzanak/vitatkozzatok itt a történeten, mint ahogy a költözésemet sem arra írtam, hogy sajnáljatok/sajnáljanak. Csak itt a mondanivaló a lényeg. Napi szar problémáim ilyenkor eltörpülni látszanak és hálát adok az Istennek, hogy megadta azt amim van: Tudok hol aludni, van mit ennem, egészséges vagyok annyira amennyire egy élethez elegendő (még ha a versenyzéshez vagy az edzéshez nem elég), dolgozhatok és pénzt kereshetek. Ugyan ez nem élet értelme, de azt hiszem ilyenkor újra visszaesek abba amibe felnőtem: A falusi kis érzéseimhez és értékrendemhez.

Köszönöm hogy elolvastad!

Varga Dániel

2009. Augusztus 16. - 06:56:19
Válasz #512
Nem elérhető

izomboy


Szia Dany.
Régen nem beszéltünk.
Jól esett hogy megemlítettél . ;-oo-;
Szeretsz a végletekbe esni, ne depizz annyit inteligens és lassan agyon tanult ember vagy, az inteligencia pedig mindenhol megbecsült tulajdonság így rád mindíg szükség lessz.
Jársz azért majd még fel pestre?
mikor költözöl pontosan?
Műtét hogyan sikerült?
Vagy még hátra volna?

2009. Augusztus 16. - 10:18:55
Válasz #513
Nem elérhető

izomboy


Szia Dany.
Régen nem beszéltünk.
Jól esett hogy megemlítettél . ;-oo-;
Szeretsz a végletekbe esni, ne depizz annyit inteligens és lassan agyon tanult ember vagy, az inteligencia pedig mindenhol megbecsült tulajdonság így rád mindíg szükség lessz.
Jársz azért majd még fel pestre?
mikor költözöl pontosan?
Műtét hogyan sikerült?
Vagy még hátra volna?

Hehe! Faxom!
ezt privibe akartam, hogy került ide?

2009. Augusztus 16. - 11:42:15
Válasz #514
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hy Boy!

Akkor válaszolok nem privibe!  ;D

Nem depizek csak ez az eset nagyon megérintett s úgy éreztem le kell írnom, hogy mások is átérezzék.

Jövök fel Pestre, mert Évi itt lesz fent s hozzá mindenképpen fel akarok még járni, ha csak minden 2.-3. hétvégén tudok is feljönni,(mert közben nekem menni fog a suli utolsó éve is) de fel akarok jönni mindenképpen.

Sajna holnap reggel 7-kor van indulás, pedig még el tudtam volna tölteni pár hetet itt fent is :(

Sajna műtét nem volt, mert írtam a költözés közben, hogy "nem épp megfelelően volt velem foglalkozva" a korházban és azt mondták semmi bajom. Pedig a tünetek alapján mindenképpen sérvnek kell lennie. De azt hiszem ennek már Szegeden fogoka  végére járni, s ha minden rendben lesz akkor ott is fogok a következő évre felkészűlni!

2009. Augusztus 31. - 13:15:55
Válasz #515
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Valaki nem tudja, hogy honnan tudnám a fighting című film zenéjét letölteni? Mert nem találtam sehol egy normális torrentet, csak fizetős, vagy egyéb regelős oldalt! THX

2009. Szeptember 02. - 14:10:54
Válasz #516
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 02. - 14:27:46
Válasz #517
Nem elérhető

hopika


Mi újság Dánielem,már rég nem írtál...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 04. - 21:59:34
Válasz #518
Nem elérhető

P.Gergő


Szia Mester!

Bevallom rég jártam már a topikodba és szinte az elejétől végigolvastam mindent amit kihagytam...Kívánom neked egészséget,erőt és kitartás az új úton amin haladsz.
Dani te jó ember vagy...És sajnos kevés jóember él a földön.Ezeket a jó embereket egy bibliai idézet alapján a mustármaghoz tudom hasonlítani.
A mustármaghoz, a mely mikor a földbe vettetik, minden földi magnál kisebb,   
És mikor elvettetik, felnő, és minden veteménynél nagyobb lesz és nagy ágakat hajt, úgy hogy árnyéka alatt fészket rakhatnak az égi madarak.Túl fogsz emelkedni minden hátráltató tényezőn...
Szóval várd ki az időt és nagyobb leszel mindennél...Légy türelemmel és itélkezz tiszta fejjel.

Ennyit a hegyi beszédemről. Öszegezve minden jót akartam kívánni!!!  ****:))))))


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Szeptember 08. - 10:44:11
Válasz #519
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszönet a szép szavakért este jelentkezem!

2009. Szeptember 13. - 01:55:09
Válasz #520
Nem elérhető

csaba.r


Dániel :-/-(-:
Mizu hogy alakulnak a dolgok???
Helyzetjelentést kérünk :-}
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 13. - 10:51:16
Válasz #521

B1ll4

Vendég
Bezony Varga Dániel , menj távolabb ... úgy látszik bejött neki a szegedi élet vagy se ? De szerintem feltalálta magát , a nyakamat tenném rá , hogy oké a dolog ! Ő törekszik arra , hogy sose a béka segge alatt legyen !  @:-) @:-)

2009. Szeptember 14. - 12:48:30
Válasz #522
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Balunak küldöm ezt a kedves nóóótát! me' köll!

http://www.youtube.com/watch?v=JYY_e-TP4sg

2009. Szeptember 14. - 13:02:03
Válasz #523
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balunak küldöm ezt a kedves nóóótát! me' köll!

http://www.youtube.com/watch?v=JYY_e-TP4sg

Köszönöm ködvös Döniöl!  :-){  ;D

2009. Szeptember 14. - 13:07:34
Válasz #524
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nincs mit ködvös Balu!JA és nö fölödd, hogy hétvégén mögyök bö ösötlög mögint! Ja és soha nö mond, hogy ŐŐŐ