2024. Június 23. - 03:55:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 128813 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 13. - 16:05:18
Válasz #180
Nem elérhető

fastor


Fel a fejjel Dániel, és kitartást, lessz ez jobbis hiddel ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 13. - 16:06:08
Válasz #181
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Dani, amikor kicsit rossz kedvem van, rendelek egy kis szusit  ;)

2009. Május 13. - 16:09:52
Válasz #182
Nem elérhető

Jordan


Dani, amikor kicsit rossz kedvem van, rendelek egy kis szuszit  ;)

Ez a Prod allandoan szteroidokkal tomi magat!  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Május 13. - 16:25:07
Válasz #183
Nem elérhető

Massino


Na fasza, és még az ember azt gondolná h egy hídépítő mérnöknek jó dolga van. Hiába, ha az embernek főnöke van, akkor...  :--:
De fel a fejjel, legalább most egy darabig nem kameráztok.  :)

Amúgy lehet kapni ilyen autós hűtőtáskát, szivargyújtón működik. Nem tudom mennyire hűt jól, de néha jól jöhet.

Come back!!

2009. Május 13. - 17:48:35
Válasz #184

B1ll4

Vendég
Dániel nem fogja feladni ! Baszott lelkes és az is marad , mi meg természetesen vele vagyunk !   @:-) @:-) @:-)

2009. Május 13. - 18:28:05
Válasz #185
Nem elérhető

hummerdikk


Hat ez meses... Daniel, felszegett fejjel csak! Csak a celt lasd magad elott. Barmi van irj, es tudd, ha lelekben is, de mi veled vagyunk! :-){



Massino: Hidd el, hogy itt sem azzal van a baj, hogy fonok van.... hanem az h Magyarorszagon vagyunk...
El. hutotaska jo dolog, csak gondolom nem fogja senki otthagyni jaro motorral a kocsit...

2009. Május 13. - 23:46:30
Válasz #186
Nem elérhető

Massino


Massino: Hidd el, hogy itt sem azzal van a baj, hogy fonok van.... hanem az h Magyarorszagon vagyunk...
El. hutotaska jo dolog, csak gondolom nem fogja senki otthagyni jaro motorral a kocsit...

Persze Magyarország, de azért nem kötelező hülyének lenni. Az tény h sokmindent megtehetnek következmények nélkül, de azért a Dani nem a Tescoban árufeltöltő, érted. Ezért mondtam h nem gondoltam volna h ekkorát lehet szívni mérnökként. De hát főnök+MO= szívás. Új képlet.  :)

A hűtőtáska meg nemtom mennyi idő alatt szívja le az akksit, de telephelyen, céges autó akár még járó motorral is mehet.  8)

2009. Május 14. - 08:48:59
Válasz #187
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mindenkienk köszönöm a bíztatást!

Prod: Már túl vagyok rajta. Bár ez a szusi nekem annyira nem jött be, de szerintem tuti, hogy nem megfelelően ettem. Rendeltem multkor vagy 34-db-ot (16+18) de gyorsba betermeltem, csak a szósz amit vele adtak, az nekem gáz volt kicsit.

Massino: Sajna a hűtőtáska dolog nem működik, mert a cég megtett km-re nézi a fogyasztást. Ezért nem is írtam a hűtőtáskát, mert eleve halott dolog és kb 30-fokban autóban max 2 óra s pápá hűtés.  De nekem volt egy olyan jó ötletem, hogy titeket alkalmazlak és olyan gyorsan menttek motorral, hogy a menetszél visszafagyasztja a kajámat! !+"% !+"% !+"% Húúúú de kész vagyok  ;D

Tegnap kipakoltam az autóból, de egy gyors bevásárlást még csináltam és forgattunk nem keveset, ami elég körülményes lett, de szerintem mindent elmond a hétköznapjaimról. Este voltunk edzeni s mindenki már hiányolt, de azt hiszem ki tudtam kapcsolódni. Már nagyon vágytam egy kis edzésre és már hiányzott a légkör is. Megkaptam az oltást mindenkitől és azt hogy milyen egy lógós genya vagyok. Szóval minden megy tovább a maga kis útján! ;D ;D ;D

2009. Május 14. - 14:06:09
Válasz #188
Nem elérhető

Massino


De nekem volt egy olyan jó ötletem, hogy titeket alkalmazlak és olyan gyorsan menttek motorral, hogy a menetszél visszafagyasztja a kajámat! !+"% !+"% !+"% Húúúú de kész vagyok  ;D

Tudod, ha időben szólsz...  ;D

2009. Május 14. - 14:35:43
Válasz #189
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor most szólok! ;D ;D Na jó már azt hiszem késve vagyunk. Ez a nap is folytatása volt a hétnek: Még a BKV bérletet sem állja a cég. Oldjam meg úgy ahogy tudom. Úgy szeretem ha szopatnak, csak azt hiszem összekevernek valami útszéli qrvával, mert lassan még a munkakörömet is meg kell változtatnom. Én leszek a felszopófiú a cégnél. Na de most már elég, s azt hiszem az egyik kedves ismerősöm hatására beveszem a "leszarom" tablettát, és majd akkor most ez a nyár úgy tellik el, hogy motorozok végig. Majd ellopom Massino motorját és nem is teszem le, amíg ki nem fogy belőle a szusz! ))=/ ))=/ ))=/ ))=/

2009. Május 14. - 16:34:41
Válasz #190
Nem elérhető

Massino


Hát öreg ha az én motoromat ellopod, akkor nagy varázsló vagy. ;) Ugyanis decemberben eladtam, kellett ótó a családnak. Mostanában vagyok rajta a témán hogy ismét legyen valami szörnyetegem.

2009. Május 14. - 19:46:32
Válasz #191
Nem elérhető

hummerdikk


Akkor most szólok! ;D ;D Na jó már azt hiszem késve vagyunk. Ez a nap is folytatása volt a hétnek: Még a BKV bérletet sem állja a cég. Oldjam meg úgy ahogy tudom. Úgy szeretem ha szopatnak, csak azt hiszem összekevernek valami útszéli qrvával, mert lassan még a munkakörömet is meg kell változtatnom. Én leszek a felszopófiú a cégnél. Na de most már elég, s azt hiszem az egyik kedves ismerősöm hatására beveszem a "leszarom" tablettát, és majd akkor most ez a nyár úgy tellik el, hogy motorozok végig. Majd ellopom Massino motorját és nem is teszem le, amíg ki nem fogy belőle a szusz! ))=/ ))=/ ))=/ ))=/
Daniel, nezd a jo oldalat igyis szopsz, es felszopo fiukent is szopnal >:D
(Vegyel elektromos "kismotort" xD Abba legalabb ingyen van a kraft ;D)

Hajra! :-){

2009. Május 14. - 20:56:26
Válasz #192
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Szóval nézzem az érem jó oldalát még ha szarba is esett a feldobott pénz?  ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Május 14. - 21:07:19
Válasz #193
Nem elérhető

hummerdikk


Szóval nézzem az érem jó oldalát még ha szarba is esett a feldobott pénz?  ;D ;D ;D ;D ;D
Bezony! Csak vigyazz, nehogy beletenyerelj a szarba! 8-)

Tovabbi jo  =/+'! :-){

2009. Május 20. - 09:38:11
Válasz #194
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Helyzetjelentés!!!

Az első és a második tömegezési etap közt vagyok éppen, ami annyit jelent, hogy várjuk a csodát, hogy a súlyom ne essen le nagy mértékben. Amiről a jó kis 30-fokos melegek gondoskodni akarnának ***)))) . Lassan eljön a második etap, ami azt hiszem nehezebb lesz, mint ami eddig volt összesen, mert (amint olvashattátok, hogy eddig a cégemnél mi volt) vagy harmad annyi pénzből kell kijönnöm, s a vésztartalékaimat is feléltem. Félek, hogy magamból mindent beleadok a felkészülésbe, de ha nem lesz elég lóvém akkor még egy olyan formát sem tudok összehozni, mint amilyen eddig volt. De meg kell csinálnom, s az említett filmet is forgatjuk, amiből remélem a MuscleTeam tud egy jó anyagot majd összevágni. Szóval "megfogyva bár de törve nem" halad tovább a felkészülésem. Még ha valamik avagy valakik meg is akarják nehezíteni a sorsom. Mert felszegett fejjel azt hiszem sokkal egyszerűbb vállalnom azt amit meg tudtam tenni, mint hogy arra hivatkozzak, mi is lehetett volna. Ilyenkor nayon sok erőt tud adni az előző felkészülésemben írt hozzászólások olvasása s újra gondolása. Tudom eddig milyen hibákat követtem el, s van mellettem Johnny aki tudja vezetni az utamat, s aki szól ha valami nagy baj van, avagy kialakulóban lehet. Természetesen így is nehéz de haladni kell, mert mindenkinek egy kihívása marad, s az pedig saját maga legyőzése!
Nehezítő tényezőnek eljött megint a vizsgaidőszak, de szerintem ezt ti is tudjátok, vagy pont érzitek a saját bőrötökön. Mennyivel jobb lenne kint....hmmmm..... ˝=/ ˝=/  ;D ;D ;D ;D ;D
Péntek-Szombati napon kint leszünk Alpival a sportválasztó-napon, s míg terveztük hogy egy kis edzésbemutatóval fogunk készűlni, közbe szólt Berkes Vater, hogy nem lesz igazán kint súly s egyébb alkalmatosság, így azt hiszem csak egy egyszerű kis szeminárium lesz, ami remélhetőleg élvezhető lesz! Gyertek ki dumálni, vagy csak SUMO BIRKOZNI!!! ;D ;D ;D ;D