2024. Június 23. - 04:01:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 128816 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 29. - 09:02:43
Válasz #135
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Április 29. - 18:48:50
Válasz #136
Nem elérhető

hummerdikk


Elérkeztem az első tömegezési fázisom végére. A kezdeti 85-88 kg-ról jutottam fel 103-ra, majd onnan jöttem vissza 97-re. Szóval most olyan 97 felé stagnálok, s remélem a 2. fázis ugyanilyen hatékony lesz. Erőben is jöttem fel, bár én nem szoktam alacsony ismétlésszámú sorozatokat, így csak a nagyjáboli súlyokat tudom mondani: Fekvenyomás 140-el 10-ek, Mélyguggolás 200-al 8-ak, Felhúzásban a 180-ból 10-ek, Kétkaros bicepsz egyenes rúddal 70-el 8-ak, Lábtolás a Gildában 657-el 15, Johnnyban 470-el 15. Nem mondom nagy súlyoknak, de nem is engedhetem meg az izületeim miatt. Így marad ez a kis light-fitness.

Ami fejlemény lett, hogy közben elkezdődött egy forgatás, ami egy 3 részes filmet fog szülni a felkészülésemről, bemutatva a hétköznapjaimat a szenvedést, az örömöket, az edzőtársakat, s mindent ami fontos lehet egy felkészülés alatt. A stáb aki mögöttem fog állni a Muscleteam lesz, s azt hiszem rájuk hagyatkozhatok 100%-ban a film elkészítésében. Egy kis adalék: Mi fogjuk egy kézimakerával az egészet leforgatni, s a vágás, illetve a zenei aláfestés lesz a team-re rábízva. Ami még születőben van, az egy fotós, aki a fejlődést illetve az új test születését megfelelően le is tudja fotózni. Szóval ennek az egy kapunak még nem találtam meg a zárját.

Ami jó, az az hogy Alpi is nagyon szépen halad, így a Danybuilding Team 2 tagja egyszerre tömegezik, ami nem is baj, mert így tudjuk egymást húzni. S így lehetetlen lesz a megtorpanás.

Edzőtársak eléggé válogatottal lettek. Az elején Varga Attilával kezdtem edzeni, de nem tudott felköltözni Pestre s így nem tudtam számítani rá, Kozaróczy Tibi is nagyon sokat segített akinek meg annyi dolga van, hogy alig látszik ki belőle, Johnny tanácsait követem 100%-ban s azt hiszem tud új utat mutatni nekem. Sajnos úgy alakult így, hoyg nincs edzőtársam, ami egy kis problémát szülhet a 2. ciklus elkezdése elött, de remélem hogy ezt is meg tudom majd oldani. Addig is PPG szorgalmasan segít nekem, vagy filmezni vagy épp a sorozat közben, vagy otthon.  ;D ;D

Nyár közeledtével egyre hosszabbak a melóim, s minden nap később és később végzek, de ahogy eddig is ez után is meg tudom oldani az edzést, mert nincs más választásom, s ősszel, avagy mondhatni télen ott akarok lenni, ahova a legjobb tudásom, és lehetőségeimből kedvezően engedi a sors. A célom természetesen a dobogó legfelső foka, s a dicsőség, mert mi lehetne szebb egy Magyar himnusznál, ami csak neked szól? Sztem semmi. Szóval a cél az eszköz megvan, most más minden csak rajtam és az egészségen múlik, s ez a kettő rendelkezésre áll. Nem állhatok meg, menetelek és járom az utamat, emelt fejjel!!!!
Vastag vagy nagyon ugy hallom ;D ****:)))))) Fel tudok ajanlani egy kezikamera allvanyt, ha kell! o:)
Mit csinalsz a ket ciklusod kozott? Meregtelenites, pihenes?

2009. Április 30. - 15:46:04
Válasz #137
Nem elérhető

hummerdikk


Hogy legyen a mai napodban egy biztos jo: http://www.youtube.com/watch?v=Ty3D9jzERJA  O0

2009. Április 30. - 17:53:32
Válasz #138
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Lehet csak én vagyok hülye, de azt sem tudom mi a fasz ez a "sün". Lehet kellene tv-t néznem? Mindegy! Szóval baszottúl nem vicces.. Max fárasztó. :-\ :-\ :-\ :-\

2009. Május 01. - 10:21:25
Válasz #139
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet csak én vagyok hülye, de azt sem tudom mi a fasz ez a "sün". Lehet kellene tv-t néznem? Mindegy! Szóval baszottúl nem vicces.. Max fárasztó. :-\ :-\ :-\ :-\

http://www.youtube.com/watch?v=4PfWYAo9rs4

2009. Május 01. - 14:10:58
Válasz #140
Nem elérhető

mushroom


Tegnap volt szerencsém viszonylag sok időt eltölteni a mi Varga Dánielünkkel. Sőt, az a megtiszteltetés ért, hogy eljött velem edzeni egyet mátyásföldre.
Hol is kezdjem...
Magáról az edzésről annyit, hogy nem vagyok sem hardcore, sem animál, mégis rámjött párszor a komoly hányhatnék  ;D A tréning kezdetekor Dániel kinyomta a csodálatos rádiót, és behelyezett egy Rammstein lemezt, úgyhogy elég kemény alaphangulatban indult meg az edzés. Qrva jól indult, pörgős kemény edzés, míg oda nem jött az egyik makkmarci, hogy lehalkíthatja-e egy kicsit a zenét... szegények nem tudtak tőle beszélgetni  :-[ Persze mi nagyon elszégyelltük magunkat, hogy szegény srácok miattunk nem tudnak beszélgetni az edzőteremben. Sajnos k*csög voltam és kénytelen voltam visszahangosítani a lehalkított zenét, így nem tudhattuk meg, hogy szegény srác miért jár csak 9. gimibe 18 évesen, meg miért "ne hagyja, hogy a csaj játszadozzon az érzelmeivel"  ;D vagy valami hasonló... Nagyon sajnáltuk, mikor elmentek a srácok  ;D
Összességében számomra egy qrva jó, pörgős edzés volt, Dánielnek inkább szolid átmozatás  ****:)))
Versenyzővel edzeni több szempontból is nagyon hasznos:
Iszonyatosan motivál, a felszabaduló adrenalin elég keményen képes megdobni a teljesítményt
Új kivitelezéseket tanultam, ráadásul az eddigi technikámon is javítottunk
Kurva jó nézni az emberek fejét, az elszörnyedő arcokat, amiről szinte lelehet olvasni a gondolatokat "Jézusom, ilyen emberek tényleg vannak, nem csak az újságokban meg a tévében látni őket"
 >:D

2009. Május 01. - 15:13:11
Válasz #141

B1ll4

Vendég
Dániel nálam hétvégén !

Avagy Testetlen és Reménytelen testű , Dániel vs Béla ... :D

Lábedzés ma !!!  @:-)

2009. Május 01. - 15:32:09
Válasz #142
Nem elérhető

hummerdikk


Tegnap volt szerencsém viszonylag sok időt eltölteni a mi Varga Dánielünkkel. Sőt, az a megtiszteltetés ért, hogy eljött velem edzeni egyet mátyásföldre.
Hol is kezdjem...
Magáról az edzésről annyit, hogy nem vagyok sem hardcore, sem animál, mégis rámjött párszor a komoly hányhatnék  ;D A tréning kezdetekor Dániel kinyomta a csodálatos rádiót, és behelyezett egy Rammstein lemezt, úgyhogy elég kemény alaphangulatban indult meg az edzés. Qrva jól indult, pörgős kemény edzés, míg oda nem jött az egyik makkmarci, hogy lehalkíthatja-e egy kicsit a zenét... szegények nem tudtak tőle beszélgetni  :-[ Persze mi nagyon elszégyelltük magunkat, hogy szegény srácok miattunk nem tudnak beszélgetni az edzőteremben. Sajnos k*csög voltam és kénytelen voltam visszahangosítani a lehalkított zenét, így nem tudhattuk meg, hogy szegény srác miért jár csak 9. gimibe 18 évesen, meg miért "ne hagyja, hogy a csaj játszadozzon az érzelmeivel"  ;D vagy valami hasonló... Nagyon sajnáltuk, mikor elmentek a srácok  ;D
Összességében számomra egy qrva jó, pörgős edzés volt, Dánielnek inkább szolid átmozatás  ****:)))
Versenyzővel edzeni több szempontból is nagyon hasznos:
Iszonyatosan motivál, a felszabaduló adrenalin elég keményen képes megdobni a teljesítményt
Új kivitelezéseket tanultam, ráadásul az eddigi technikámon is javítottunk
Kurva jó nézni az emberek fejét, az elszörnyedő arcokat, amiről szinte lelehet olvasni a gondolatokat "Jézusom, ilyen emberek tényleg vannak, nem csak az újságokban meg a tévében látni őket"
 >:D
Szegeny kolykok, de sajnolom oket ;D Kar, hogy nallunk nincs semmilyen cd csak egy radio es kesz.... Mushroom, beszamolo melle kepeket is tehetnel! ::)

Daniel és Bela: Adjatok neki!

2009. Május 01. - 15:41:19
Válasz #143
Nem elérhető

Massino


Hali!

Na annyira mondtuk hogy csak beírok...  :)
Majd remélem előre szólsz amikor forgatás lesz nehogy véletelnül is látszódjunk Olivérrel, aztán hallgathatjunk a vérszívást. Ekkora labdát nem kapsz.   ;D

Bátyám egyébként fotós féle emberke, ha gondolod...
Na jóvan nem zavarok tovább.

UI: A sün egy rendőrségi kiemelési technika fedőneve.

2009. Május 01. - 15:41:19
Válasz #144
Nem elérhető

Massino


Mé nem tudok beírni....

2009. Május 02. - 16:17:55
Válasz #145
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hali!

Na annyira mondtuk hogy csak beírok...  :)
Majd remélem előre szólsz amikor forgatás lesz nehogy véletelnül is látszódjunk Olivérrel, aztán hallgathatjunk a vérszívást. Ekkora labdát nem kapsz.   ;D

Bátyám egyébként fotós féle emberke, ha gondolod...
Na jóvan nem zavarok tovább.

UI: A sün egy rendőrségi kiemelési technika fedőneve.

Masssssino!

Találó név! Üdvözletem itt a fórumon és külön üdvözlet itt az én kis világomban!  ;D
Lehet hogy a fotós bátyódat is igénybeveszem majd, és nagyon köszönöm, a felajánlást!

Aki nem tudja ki is massino! Naturál kis szárnypróbálgató ember, aki mellesleg, olyan 100 kg környékén mozog, s ezt a kitartásának és a sportszeretetének köszönheti. SZóval minden kalapunkat meg kell emelni elötte! Mindenkinek ajánlatos a Johnny fitnessbe járni, mert találkozhat ilyen kis csodateremtményekkel mint MASSINOOO! Ja a forgatást meg bebuktad, mert azt az Évi csinálja, s már multkor benne voltatok a háttérben! Majd kiemeltetem a hátteret dirrekt ez miatt! ****) ****) ****) ****)

2009. Május 03. - 19:27:00
Válasz #146

B1ll4

Vendég
Hol is kezdjem a hétvége történéseit ?

Május 1. majális ... Dániel barátom megérkezik , burkoltunk egy nagyot , utána irány a helyi terem ! Lábedzés várt ránk , már láttuk is a lehetőséget az utcás kitörésre , csend volt , jó idő , minden adott volt egy jó edzéshez , teremben  minimális a létszám . Ez nem elhanyagolható egy ilyen picike gymben .

Mit is írjak az edzésről ? Nekem egyik kedvenc izomcsoportom , Dániel barátom meg nyüstöli ahogy csak lehet , és ennek meg is van az eredménye . Guggolással kezdtünk , ahol társam 210-be guggolt a végén 5 öt én pedig 180*6 nál végeztem . Utána kis lassú negatívos hack-gép , majd az utcára való kimenetel . Kétszer annyi lépést tudott mindegyik sorozatban megcsinálni mint én , de érdemes lett volna látni ezt a presztízscsatát , az egyikőnk lépett 30 at , a másik fölözte 45 el , a következő már megint több volt és így tovább . Persze nem nagy teljesítmény ez , de a feelinghez hozzájárult . Kis nyújtás , kaja és egy jól megérdemelt alvás .

Május 2.-ra virradtunk , elérkezett a pillanat , hogy Béla elballag végre . 3 órás ceremónia után , végre ejtőzhettünk egy picit . Este 7 órára volt beígérve , egy közel 30 fős buli nálunk . Volt még 2 óra addig , mit is csináljunk ?? Hát gyerünk el edzeni ? Igen , a terem a nyár szaga miatt dugig volt . De megtaláltuk hálisten a lehetőséget , hogy a lehető legjobbra sikeredjen az edzés . Én mell-vállaztam , társam pedig vállazott .
Most figyeljetek ! Rávettem , hogy gyerünk le egy számomra igen közel álló helyre , ahol nagyon finom kajákat lehet az arcba tolni . Harcsafilés halászlét borítottunk az arcba ekkor már Tockon2 ( Patrik ) barátom is csatlakozott . Tiszapartról hazaérkezve már pörögtek az események , az emberek 1 órán belül megérkeztek és kezdetét vette az őrültek háza rendezvény :D . Amik ott történtek csak az hiszi el , aki a saját szemével látta . Hogy miért is írom le ezt ? Ez is hozzátartozik az élethez , kikapcsolódni , barátokkal lenni , jól érezni magad , felszabadultan . Srácok meg is leptek szépen egy tortával az arcomba landolva , de hát megérdemeltem én ezt már tőlük sok hasonló húzásom miatt ! :D 

Május 3.-a mai nap , kevés alvás , de ez most nem is olyan lényeges , egy zabos turmix és várva tockon2 barátunkra , hogy tudjunk még egy kaját betolni a lenti vendéglőben . Beszélgettünk , ökörködtünk rengeteget és én úgy érzem egy nagyon jó , élményekben gazdag hétvégét tudhatunk magunknak . Délután útnak indultak Pestre én pedig folytatom napi teendőimet !  :-}




2009. Május 03. - 21:30:04
Válasz #147
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó volt végig olvasni  ****:))))))

2009. Május 03. - 21:36:13
Válasz #148
Nem elérhető

zotja


A béla tuti szedi  :-[  ;D

2009. Május 03. - 21:48:23
Válasz #149
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Béla, azt ígérted meghisz minket a ballagásodra, na nem baj. Fótokat kérünk és talán megbocsájtunk  ;D