2024. Június 20. - 17:18:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 144836 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 05. - 21:46:15
Válasz #630

Grizzly79

Vendég

2009. Július 05. - 21:50:12
Válasz #631
Nem elérhető

csakisti


Jah és 2 új név Erdős Ádám "tollából" :

Seth -> Szuperseth

Bécó -> Páros Bécó :D :D

Már csak Atomanti utazgat szerintem ! Szerencsétlen most járhat Miskolc után valahol ! Nah majd ő is beszámol ! A táncbajnok ! :D

Köszi!

Ezek a nevek... Kész vagy! Jót röhögtem Łł=


Legalább lennének használható képek.

Egyébként Tovább is van , mondjam még?

Hummerdick=hummerklikk
Danybuilding=Dagihíling
Fastor=fostor de ez még sok variáció lehetőséget kapott.
Bibó impiJampynak is tetszett a megszólításom, szerintem is alpári jó.
Jómagamnak izomfolt gúnynevet szántam.
Egyébként reggel a mikrót is el neveztem mikrólütyőnek.

Ja és 
Pamela2=nálam Pamela Anderzen ;D

Jó volt a beszámoló Dany, de nem is vagy oly dagi.
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Július 05. - 21:59:24
Válasz #632
Nem elérhető

fastor


Találj ki nekem is valamit és megnyugszól.
Bárcsak a sportot vennéd olyan komolyan mint a vicceim :D
rohadtul vicces
ténlyeg
röhögtem
 &5*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 05. - 22:00:41
Válasz #633
Nem elérhető

H. Laci


Izomboy megmutatta, hogy nem szabad élni egy sportolónak, de büszke vagyok rá, mert lassan befér a csapatunkba.

Én pontosan tudtam hogy miért megyek le,  azért hogy úgy érezzem magam amit az év 360 napjában nem tehetem.
Ettől még sportember maradok, legalább is én annak tartom magam.

Apropó, azt hittem veletek utazom, de lesujtott a hír hogy ti már elmentetek.
Szerencsére volt még 1 hely Hummeréknél, külömben még most is vonaton ülnék.

God vazeggel csúnyán elkerülhettük egymást a 2 nap alatt ????...
Azt sem tudtam hogy lent voltál :D

Egyébként érdekes élmény mikor a nicknevek életre kelnek. :)
Pedig ott voltunk Godal mellettetek 5 méterre.  :-}

2009. Július 05. - 22:15:20
Válasz #634
Nem elérhető

Seth


Üdv mindenkinek belejelentkezem én is... most, hogy sikerült aludnom egy-két órácskát! Jó volt ez! Gondolkodtam, hogy milyen kép alakulhatott ki a testépítő társadalomról  ;D ;D de rájöttem sokan vagyunk, akik úgy jöttünk, hogy túl egy vizsgaidőszakon, egyesek versenyidényen stb, sok hónap után végre kicsit kiereszthetik a gőzt.  Kiderült, hogy pont annyira vagyunk emberek mint bárki más... A tegnap este néhány storyja, még csak most kúszik vissza az agyamba, de percről percre több jut eszembe. Jó, hogy Hopival reggel nem voltunk netközelben, született volna egy két klasszikus reggeli hozzászólás, amit még mi se értetünk volna  o:) ;D   Volt alkalmam végre kicsit jobban megismerni Hopi-t különösen és Izomboy-t is és mondhatom, hogy aki véleményt formál róluk neten keresztül, még nem találkozott velük élőben  *** Bécó szavaival élve: "csupaszív"emberek. Örültem nektek, most újra van lendület egy néhány újabb kemény hónaphoz...

2009. Július 05. - 22:46:47
Válasz #635
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Na én is szeretném megköszönni mindenkinek jó hangulatot és hogy jól érezhettem magam.

Akk én is írnék pár sórt

Péntek:
Dánielnél találkozó délután 4kor. Mikor odaértem láttam h én vagyok menetre készen, Dániel tvzet Hummi meg Fastor még sehol. Aztán ők is érkeztek lassan. 5kor elindultunk és fél 8ra már oda is értünk. Dánielékre még vártunk egy kicsit gondoltuk h eláztak. Sok ismerős arc a kajáldába. Ádám a mártás nélküli tartárt fogott neki majszolni, és nagyon meglepődtem, hogy még most is milyen formában van. Aztán elárulta hogy még megy a diétás kaja.
Este felé beültünk dumálni. Hát Sasa nagyon jó fej pali, tökéletes pár a Brigivel. Dodi hát eszméletlen mondókájával, szem nem maradt szárazon a sok röhögéstől. Ádám benyomta a 9 felest és elindultunk a partra. A Béla mesélt nekem az ottani emberekről, ha lehet őket így nevezni, de ezt élőben látni, tényleg más dimenzió. Dániellel minden fura alakot kiszemeltünk és végigröhögtük az estét. Elindultunk a panzióba én azonnal bedobtam magam az ágyba. Nem sokkal rá megérkezett ideiglenes szobatársam is aki csalódottan jött be mivel 2kor lefújták a parton a bulikat és ő 1 órakor betolt egy kávét ami megtette hatását. Egészen negyed 5ig dumáltunk.

Szombat:
Meglepetésünkre mind a 2en felkeltünk fél 8kor, hogy nem tudunk már aludni. Megkajáltunk, aztán hangunkra betoppant Dániel is hogy megy bolta. Elmentünk mi is bevásárolni ezt-azt. Hát mintha soha nem érünk oda út volt. Mire odaértünk a hólyagom tele lett, mellesleg én azért favorizáltam h menjünk Sparba mert csak lesz ott Wc, de hát nem. Benzinkúton azért sikerült megoldani. Aztán szembesültünk a ténnyel hogy még vissza is kell menni gyalog. Dániel mutatott egy rövidebb utat, ami még így is hosszúnak tűnt. Út közben jött ki a fáradtság, ugyh visszaérve lefeküdtem meg az Ádám is.
Mire felébredtem megérkeztek az szombatos emberkék. Kajáltunk aztán irány a part. Megmártottuk habtestünket a Tiszában. A gyomrunk aztán kajáldába vezetett. Aztán beültem Massinoék és Dánielékhez. Szépen lassan megint összeverődtek az emberkék.
Dániel kitett magáért. Brigi könnyezett a röhögéstől, de más sem panaszkodhatott. Szakács Sanyival dumáltam, akinek nagyon szép párja van.
Aztán az előző esti strandos élményeinket fokozni vágyva elindultunk a partra, ahogy Béla mondta "csúszó, mászó, egymás hátára hányó jelenségeket" keresni. Atomantink egy állat, nagyon érzi a ritmust. Találkoztunk A Lacival is aki már nem volt szomjas és bemutatta hogy mi is az a pózolás és elmesélte a testépítés alapjait. Hát ez is egyszemélyes kabaré volt. Bélát persze mindenki ismeri, egyszer-kétszer azért úgy tett mintha nem hallaná hogy megszólítják  ;D ;D ;D. Úgy gondoltuk hogy amíg még jobb lesz a hangulat és még több vicces figura fog megjelenni addig kajálunk még egy uccsót.
Páran előadták szaftosabb élményeiket. Többek között Bélánk előadta a kakkatós csak 5 centit akartam beengedni sztoriját. Kaja végeztével még a tettünk egy kört a parton. Azért sikerült összefutni pár fazonnal még a buli végére. Aztán irány a szállás. Én egyből bedobtam a szunyát Ádámék még tivornyáztak egy kicsit, aztán elcsöndesedtek.

Vasárnap:
Mire felébredtünk meglepetésünkre már sokan elindultak hazafelé. Nekünk délre sikerült elindulnunk. Ádámot kiraktuk útközben. Humi jó fej volt és engem is házig vitt.

Itthon egyből ágynak estem, nagyon kimerültem, de megérte.

Mindenkinek ajánlom aki nem volt ott h ilyent nem szabad kihagyni. Aki meg ott volt az úgyis benne volt és tudja milyen és ők ha lesz még ilyen akkor ott lesznek.
Köszönöm a szervezést, Huminak az utat Ádámnak hogy kibírta velem egy szobában. Illetve mindenkinek aki ott volt.

További szép estét és nyarat mindenkinek!!!

2009. Július 05. - 23:02:46
Válasz #636
Nem elérhető

hopika


Én nem írok már semmit,mert nagyjából minden "megíródott"-egyedül annyit:megérte elmenni és megismerni az embereket kicsit jobban,kicsit másképp!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 05. - 23:33:18
Válasz #637
Nem elérhető

God Vazzeg


Izomboy megmutatta, hogy nem szabad élni egy sportolónak, de büszke vagyok rá, mert lassan befér a csapatunkba.

Én pontosan tudtam hogy miért megyek le,  azért hogy úgy érezzem magam amit az év 360 napjában nem tehetem.
Ettől még sportember maradok, legalább is én annak tartom magam.

Apropó, azt hittem veletek utazom, de lesujtott a hír hogy ti már elmentetek.
Szerencsére volt még 1 hely Hummeréknél, külömben még most is vonaton ülnék.

God vazeggel csúnyán elkerülhettük egymást a 2 nap alatt ????...
Azt sem tudtam hogy lent voltál :D


Egyébként érdekes élmény mikor a nicknevek életre kelnek. :)

Én 2x is rádköszöntem, mindkétszer elmentél mellettem, úgy voltam vele, biztos haragszol valamiért, így nem erőltettem tovább a dolgot  ;D

2009. Július 06. - 03:14:50
Válasz #638
Nem elérhető

izomboy


Valószinűleg nem ismertelek fel, de hiszen sosem láttam rólad értékelhető arcképet.
Haragodni? Mire?
Na mindegy kár hogy nem ismertük meg egymást :-\

2009. Július 06. - 03:15:31
Válasz #639
Nem elérhető

izomboy


Találj ki nekem is valamit és megnyugszól.
Bárcsak a sportot vennéd olyan komolyan mint a vicceim :D
rohadtul vicces
ténlyeg
röhögtem
 &5*
Rendben akkor elnézést.

2009. Július 06. - 03:26:46
Válasz #640
Nem elérhető

izomboy


Ádámnak hogy kibírta velem egy szobában. Illetve mindenkinek aki ott volt.

További szép estét és nyarat mindenkinek!!!

Ne viccezzünk kérem!
Így utólag csak téged választanálak szobatársnak.
Talán Dodi szobatársára cseréltelek volna le, da gondolkozás nélkül ::)



Nem megyünk vissza? ***))))

2009. Július 06. - 08:41:37
Válasz #641
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Július 06. - 08:43:13
Válasz #642
Nem elérhető

hopika


Inkább lennék ott,mint itt basszak az irodámban...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 08:47:07
Válasz #643
Nem elérhető

sasa


Inkább lennék ott,mint itt basszak az irodámban...
Nem tudom, miért panaszkodsz? ????...
Mindenki arról álmodozik, hogy olyan irodája legyen ahol egész nap szexelhet. :-)-

2009. Július 06. - 08:51:50
Válasz #644
Nem elérhető

hopika


Inkább lennék ott,mint itt basszak az irodámban...
Nem tudom, miért panaszkodsz? ????...
Mindenki arról álmodozik, hogy olyan irodája legyen ahol egész nap szexelhet. :-)-
@-o @-o @-o

Az sajnos még csak 2 alkalommal fordult elő...
Visszatérve a pálinkára:végig lent volt a pincében lévő hűtőben.Sajnálom,hogy nem volt alkalom rá-igaz én is elmentem a whiskey,vagy mit beszélek a gyömbér/kinley világába-ugye Seth? 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!