2024. Június 24. - 14:20:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 412217 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Február 25. - 21:27:04
Válasz #540
Nem elérhető

Gabe


Már mindent lehet:
http://www.kuruc.info/r/35/35993/

És ha nem lesz itt se intézkedés, akkor szépen rászoknak a cigók erre  :-/--


erről beszéltem... szerintetek vissza mert ütni a rendőr? Normális államokban ilyenkor minimum pepperspray elő, tonfa, és amíg mozognak, ütik őket. Utána bilincselés, de úgy, hogy fájjon.

Joe Arpaio for prezident!
Úgyis megmondta a horváth lídia is, hogy ha nem intézkedik a kúrcsány, akkor majd amerika lesz a megoldás!
Joe papa gyere, segíts nekik!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 25. - 21:31:43
Válasz #541

Torony

Vendég
hétvégén csináltatok pólót, hátán bilincs, mellen Joe Arpaio 4 prezident...

2009. Február 25. - 21:33:20
Válasz #542
Nem elérhető

Boresz


lassan oda jutok ,hogy beszerzek egy hasonló bicsakot
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Február 25. - 21:37:19
Válasz #543

Torony

Vendég
inkább gázpisztoly... hatékonyabb, nem okoz maradandó sérülést.

(bár szívem szerint aszondanám, hogy 9x19 és hulljon a férgese... de ennek sajnos a legtöbb ember sestében mindenféle akadályai vannak)

2009. Február 25. - 21:40:46
Válasz #544
Nem elérhető

Gabe


Nekem ilyen van: CRKT M16-12 Carson Design jó kis darab  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 25. - 21:41:59
Válasz #545
Nem elérhető

Boresz


megfontolom,viselése mivel jár?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Február 25. - 21:45:45
Válasz #546

Torony

Vendég
semmivel. Megveszed, beballagsz a lakhely szerinti yardra, kitöltesz egy papírt, befizetsz csekken 2000 HUF-t (sarc ofkorsz) és kipostázzák a viselésit. Ennyi.

Önvédelemre forgót :D

2009. Február 25. - 21:56:42
Válasz #547
Nem elérhető

God Vazzeg


semmivel. Megveszed, beballagsz a lakhely szerinti yardra, kitöltesz egy papírt, befizetsz csekken 2000 HUF-t (sarc ofkorsz) és kipostázzák a viselésit. Ennyi.

Önvédelemre forgót :D

Látod, kicsit várok, és minden info itt lett volna publikban. Amúgy utána kérdeztem, tényleg úgy működik a dolog ahogy írtad, szóval nagy a kísértés  ***)))

2009. Február 25. - 21:59:03
Válasz #548

Torony

Vendég
semmivel. Megveszed, beballagsz a lakhely szerinti yardra, kitöltesz egy papírt, befizetsz csekken 2000 HUF-t (sarc ofkorsz) és kipostázzák a viselésit. Ennyi.

Önvédelemre forgót :D

 Amúgy utána kérdeztem, tényleg úgy működik a dolog ahogy írtad, szóval nagy a kísértés  ***)))

köszönöm a bizalmat...  :-p

2009. Február 25. - 22:00:43
Válasz #549
Nem elérhető

God Vazzeg


semmivel. Megveszed, beballagsz a lakhely szerinti yardra, kitöltesz egy papírt, befizetsz csekken 2000 HUF-t (sarc ofkorsz) és kipostázzák a viselésit. Ennyi.

Önvédelemre forgót :D

 Amúgy utána kérdeztem, tényleg úgy működik a dolog ahogy írtad, szóval nagy a kísértés  ***)))

köszönöm a bizalmat...  :-p

Na nehogy már megsértődj te is. A helyi yardokkal beszéltem, várnak sok szeretettel :D

2009. Február 26. - 03:49:20
Válasz #550
Nem elérhető

Cressler


lassan oda jutok ,hogy beszerzek egy hasonló bicsakot
az a baj, hogy semmi értelme ilyet venned... legalábbis az én felfogásom szerint
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 26. - 04:34:54
Válasz #551
Nem elérhető

Cressler


1000-2009
Árpád-háziaktól a szarháziakig
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 26. - 06:22:42
Válasz #552

Torony

Vendég
semmivel. Megveszed, beballagsz a lakhely szerinti yardra, kitöltesz egy papírt, befizetsz csekken 2000 HUF-t (sarc ofkorsz) és kipostázzák a viselésit. Ennyi.

Önvédelemre forgót :D

 Amúgy utána kérdeztem, tényleg úgy működik a dolog ahogy írtad, szóval nagy a kísértés  ***)))

köszönöm a bizalmat...  :-p

Na nehogy már megsértődj te is. A helyi yardokkal beszéltem, várnak sok szeretettel :D

nem vagyok sértődős :D

de a mondás szerint: "fegyverjogi ügyekben a rendőrség helyett forduljon kutyájához. Ő sem ért hozzá, de legalább lelkes és hallgat önre!"

2009. Február 26. - 07:44:20
Válasz #553

Torony

Vendég
http://index.hu/belfold/2009/02/25/washington_no_a_romak_elleni_eroszak_magyarorszagon/

hm... ég egész pontosan mi a kurvaannya közük van a yenkiknek a belügyeinkhez?! de a halom puhapöcs maj jól hasraesik előttük...

2009. Február 26. - 08:10:55
Válasz #554
Nem elérhető

madinorbi


Én nem vágom, hogy mire megy ki a játék , kicsit eltévedtem, annyira irracionális az egész, itt az ep választás ezek meg csak nem hagyják abba a cigány ajnározást, nem akarnak kijutni vagy a sanszos 3 jelöltet is ki akarják ejteni ???
Olyan mintha dirketbe, valami idegen erő hatásásra provokálnák a normális állampolgárokat, egyébként mohácsi tetves cigány viktóriát és díszcigány barátait, már a rendőrök védik 24/7-ben, 1 hónap alatt kaptak 20ezer halálos fenyegetést kb...
Fogalmam nincs mi a céljuk, egy tényleges összecsapás vagy mi  ????... ????... ????...
Tegnap előtti felmérés szerint 10,2% a maszop, ez a cél ???
szekönd editör mentes felhasználó