2024. Június 21. - 08:10:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 186206 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Március 10. - 18:48:39
Válasz #285
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Nem pont idevág,de hozzátartozik az életünkhöz.

Kis csapatunk akik résztvesznek a tavaszi szezonban:

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Papp Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

A komplett csapat az Ausztria Kupán a másnapi Kellogs-Bahlsen Kupán és a 16.-ai "Szabadidős" Kupán fog indulni.

Sok sikert kívánok mindenkinek!
Tündére én is nagyon kíváncsi vagyok!
Lehet tudni már, hogy hol indul?
Azt nem szabad kihagyni hogy hogyan mossa le az összes versenyzőt a tavaszi szezonban  :-){  (:-) !

2009. Március 10. - 20:09:56
Válasz #286
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem pont idevág,de hozzátartozik az életünkhöz.

Kis csapatunk akik résztvesznek a tavaszi szezonban:

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Papp Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

A komplett csapat az Ausztria Kupán a másnapi Kellogs-Bahlsen Kupán és a 16.-ai "Szabadidős" Kupán fog indulni.
Tünde gyakijára kíváncsi leszek!

 :-)!

Tündinek úgy tünik le kell butítani a gyakiját...mert az eredetileg tervezett gyakitípusa a tudása miatt túl tornászos lenne. Tudod a Tündi az akit felkeltessz álmából és ugrik félálmos fejjel egy makulátlan csavartszaltót. A testfordulóban fel fog tudni zárkózni a hasrészt kell helyrerakni csak. A pózolást ki kell finomítani...mert túl "modoros" még. Ha ezt sikerül összehozni akkor Tündi a kétlábon járó időzített fitnessbomba lesz...aki bármelyik versenyen nagyot robbant!  ****:)))))) @-o

Aki nemhiszi az nézze majd meg.  ;)

2009. Március 10. - 20:14:16
Válasz #287
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem pont idevág,de hozzátartozik az életünkhöz.

Kis csapatunk akik résztvesznek a tavaszi szezonban:

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Papp Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

A komplett csapat az Ausztria Kupán a másnapi Kellogs-Bahlsen Kupán és a 16.-ai "Szabadidős" Kupán fog indulni.

Sok sikert kívánok mindenkinek!
Tündére én is nagyon kíváncsi vagyok!
Lehet tudni már, hogy hol indul?
Azt nem szabad kihagyni hogy hogyan mossa le az összes versenyzőt a tavaszi szezonban  :-){  (:-) !

Szerintem már olvassa a soraitokat és biztos vagyok benne hogy ez neki egy nagy kihívás és elismerés egyszerre.  :-){
Az általam leírt versenyeken mindegyiken indul. Tehát Ausztria május 9,Pest május 10...a 16.-át még meglátjuk.  ;)

Egy egyszerűen kivitelezett gyakorlat Tüncitől: http://www.youtube.com/watch?v=pdTJazgo0Cw

 !+"% @-o

2009. Március 10. - 22:38:35
Válasz #288
Nem elérhető

gurkha


 :-){   :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){    :-){   

2009. Március 10. - 22:44:33
Válasz #289
Nem elérhető

gurkha


És,hogy ki is Péntek Tünde????? Itt egy riport róla(vele):


Az élmények örökké elkísérik.   
Az egri MEFOB-on tovább gyarapította éremgyűjteményét Péntek Tünde
Tizenkét éven át gyakorlatilag a torna töltötte ki a mindennapjait, aztán úgy döntött, vége az élsportnak, s a tanulásra koncentrál. A békéscsabai Péntek Tünde, a korábbi válogatott versenyző, az SZTE JGYPK hallgatója – aki tavaly után idén is sikert sikerre halmozott az egyetemi-főiskolai bajnokságon – nem bánta meg döntését, ám visszatekintve egy valamit azért hiányol pályafutásából...
„Ha már nekem nem adatott meg, hogy ötkarikás játékokon képviseljem a magyar színeket, azt szeretném, hogy egyszer olimpikon tanítvány nőjön fel a kezeim alatt” – mondja a 20 esztendős Péntek Tünde, aki 2004-ben csupán néhány ezreddel maradt le az athéni szereplésről. Női tornászaink egyetlen kvótása akkor a 2003-as anaheimi világbajnokságon egy hajszálnyival jobban teljesítő Szarka Krisztina lett, ő azonban hosszú ideig betegséggel küszködött, így Tünde is szorgosan készült a tatai edzőtáborban, s június végéig bízott benne, hogy a csere lehetőségét kihasználva ő kapja a görögországi repülőjegyet. Végül nem így történt.
 
Péntek Tünde szegedi edzéseit Cziberéné Nohel Gizella irányítja.
Fotók: Segesvári Csaba
 
„Őszintén szólva teljesen öszszetörtem, mikor közölték velem, hogy mégsem én indulhatok. Nem is voltam képes végignézni az olimpiát, s jó másfél hónapig nem tettem be a lában az edzőterembe. Úgy éreztem, tizenegy év kőkemény munkája foszlott semmivé” – emlékszik vissza a négy évvel ezelőtti nyár eseményeire.
Tizenegy év kőkemény munkája – az átlagember számára talán nem is teljesen világos, menynyi lemondással jár egy élsportoló élete. Tünde például már óvodásként, ötéves korában elkezdte a tornát. Aztán a békéscsabai tornaiskolába járt, ahol a napi két edzéshez igazították az oktatást. Középiskolásként már magántanuló volt, minden reggel háromnegyed héttől kezdett az edzőteremben, s csak este nyolc körül szabadult haza – közben három-négy órára „beugrott” az iskolába... Az étkezését is keretek közé szorították. „Reggelente súlyméréssel nyitottunk, s este is súlymérés után jöhettem el a teremből. Ez persze teljesen érthető, hiszen a szertornában saját magadat emelgeted, így egy-két kiló már sokat számít a komolyabb elemeknél” – mesél a sportág rejtelmeiről.
Pályafutásának kezdetén óriási motivációt jelentettek számára az ugyancsak békéscsabai Ónodi Henrietta sikerei. Másodikos korától az az Unyatyinszki házaspár vette át felkészítését, akiknek szakmai irányításával vitte egészen az 1992-es olimpiai aranyig és ezüstig a napokban Békéscsaba díszpolgárává avatott Ónodi. Korosztályos és felnőttbajnoki elsőségek, nemzetközi versenyeken aratott győzelmek során keresztül vezetett Tünde útja a 2005-ös esztendőig. A debreceni Európa-bajnokágon tizedik lett kedvenc szerén, talajon, úgy, hogy csupán a pontozók szőrös szívűsége miatt maradt le a nyolcas fináléról, majd a melbourne-i vb-t követően eldöntötte, komolyabb szinten nem folytatja a tornát.
„Mindenképpen váltásra volt szükségem, ráadásul előttem állt az érettségi, a továbbtanulás. A kiskaput azért nyitva hagytam, hiszen abban állapodtam meg edzőimmel, hogy később átgondolom a dolgot, de aztán annyira megszerettem Szegedet, az egyetemet, hogy fel sem merült bennem a visszatérés gondolata. Néha persze összeszorul a gyomrom, mikor egy-egy világversenyt nézek, de tudom, már nem lennék képes annyi munkát befektetni, hogy visszakerüljek az elitbe. Az élmények pedig örökké elkísérnek” – így Tünde.
Jelenleg másodéves a testnevelő-edző szakon, ettől a tanévtől pedig rekreációszervezés és egészségfejlesztést is hallgat, hiszen tanári és edzői pályára is készül. Természetesen nem szakadt el  teljesen a tornától: Szegedre kerülve Cziberéné Nohel Gizella vette szárnyai alá, akinek segítségéért nagyon hálás. Átigazolt az Universitas SC-hez, heti kétszer edz, s már szegedi színekben indul felnőtt II. osztályú versenyeken, illetve az egyetemi-főiskolai bajnokságokon.
A tavalyi szegedi MEFOB-on egyedülálló tettet hajtott végre Tünde: mind a hat lehetséges aranyérmet (csapat, egyéni öszszetett, ugrás, felemáskorlát, gerenda, talaj) bezsebelte, idén Egerben egyéni összetettben és ugrásban állt a dobogó legmagasabb fokára, a csapat tagjaként, illetve gerendán és talajon pedig ezüstérmet szerzett. „A tavalyi verseny hangulatát a hazai környezet miatt össze sem lehet hasonlítani az egriével. A 2007-es MEFOB sokkal jobban sikerült, mint az idei, mert becsületesebben álltam hozzá, többet is készültem rá” – szerénykedik az SZTE sportösztöndíjasa.
Pedig ha valakinek, hát neki igazán van mire büszkének lennie.

2009. Március 10. - 22:54:38
Válasz #290
Nem elérhető

gurkha



2009. Március 11. - 13:46:28
Válasz #291
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Köszi Gurkha!
 :-){

Azóta öregebb már Tündi és a súlya is eléri a 40 kilót.  ****:)))))) ;D

2009. Március 11. - 15:33:40
Válasz #292
Nem elérhető

sasa


Nem pont idevág,de hozzátartozik az életünkhöz.

Kis csapatunk akik résztvesznek a tavaszi szezonban:

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Papp Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

A komplett csapat az Ausztria Kupán a másnapi Kellogs-Bahlsen Kupán és a 16.-ai "Szabadidős" Kupán fog indulni.

Sok sikert kívánok mindenkinek!
Tündére én is nagyon kíváncsi vagyok!
Lehet tudni már, hogy hol indul?
Azt nem szabad kihagyni hogy hogyan mossa le az összes versenyzőt a tavaszi szezonban  :-){  (:-) !

Szerintem már olvassa a soraitokat és biztos vagyok benne hogy ez neki egy nagy kihívás és elismerés egyszerre.  :-){
Az általam leírt versenyeken mindegyiken indul. Tehát Ausztria május 9,Pest május 10...a 16.-át még meglátjuk.  ;)

Egy egyszerűen kivitelezett gyakorlat Tüncitől: http://www.youtube.com/watch?v=pdTJazgo0Cw

 !+"% @-o
Ezt én is simán megcsinálom. ;D
Mondjuk arra a fejesre nem vállalkoznék. Az nagyon komoly esés volt, nem lett nagyobb baja?

2009. Március 11. - 15:35:45
Válasz #293
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mindenki azthitte hogy annyi...de az ég világon semmi baja nem lett. Felállt mint aki jólvégezte dolgát. Csalánba nemüt a ménykű.  ;D

2009. Március 11. - 17:14:03
Válasz #294
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1.Ma megbizonyosodtam hogy jól étkezem. Nemtom olyan meggyőző az érvelés hogy nem csinálom rosszul.
2.Fontos a precíz ún. "mézescsupor" tartás. ( Combbelső izmok.  8-) )
3-4 Enni csak szépen...ahogy a csillag megy az égen.  /7% ;) ****:))))))

2009. Március 12. - 21:04:14
Válasz #295
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Sziasztok,
Bocsánat,h eltűnök néha és nem jelentkezem.Sajnos oka van.Hogy tiszta legyen,válófélben vagyok és egyedül kell megoldanom a kislányomat és a konditermet,ami 1/2 7-21-ig van nyitva.
Szóval röviden ennyi,de nagyon-nagyon készülök.
A súlyom 70 kg alatt picivel.Remélem holnap már képeket is tudok tölteni.
H-SZ-P 2 edzés
K-CS-SZO 1 edzés
Azt hiszem szépen alakul a forma.
Ma kezdtem Az ISO 100-at.3 turmix,glutamin és sok-sok vitamin.Zsírégető 2 hét múlva kezdődik.Mellette 2-3 étkezés,hal v strucc ,brokkoli,rizs v köles.
Ma hívtak megint a szkander szöv-től,h menjek versenyezni,de nemet mondtam  a sérülésveszély miatt,és Sztereó el is fenekelne érte... ::) ::) ::)
De eljönnek a magyar versenyeinkre megnézni.

2009. Március 12. - 21:09:02
Válasz #296
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Timi Enikő és Csillag is készülnek nagyon.
Reggel fél 7-kor tali bent nálam .Csütörtökön te is csatlakozol Sztereó?
Vasárnap pedig fotózás a teremben....mind a 4 lánynak.Kb 11-re jön a fotós...egy testépítő újságtól :-):-)::

2009. Március 12. - 21:09:27
Válasz #297
Nem elérhető

FirstLady


Hajrá Yvette! Nagyon kemény nő vagy! Respect! :-){ :-):-):: @:-) @:-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 12. - 21:11:22
Válasz #298

nyunyuka2

Vendég
Timi Enikő és Csillag is készülnek nagyon.
Reggel fél 7-kor tali bent nálam .Csütörtökön te is csatlakozol Sztereó?
Vasárnap pedig fotózás a teremben....mind a 4 lánynak.Kb 11-re jön a fotós...egy testépítő újságtól :-):-)::


Várjál, várjál, nem 4-re jön a fotós???  :-[

2009. Március 12. - 21:11:44
Válasz #299

B1ll4

Vendég
Bizony ! Hajrá , hajrá !

Csak kécskei vér csordogál az ő ereiben is ne feledjük ! :)

Ez a strucchús kemény , hol veszed ? Valami rémlik , hogy LIDL ben meg SPAR-ban is van , vagy máshol esetleg ? Milyen árban mozog ? Ízre kb ?

Nyomjad tovább !  :-! :-! :-! ;-oo-; ;-oo-; @:-) @:-)