2024. Június 23. - 04:14:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 187355 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. Május 21. - 21:13:05
Válasz #750
Nem elérhető

George


...volt aki ma megkérdezte miért akarok befogyni 74 kilóra a NAC-ra.

Van egy pár prózai,de mégis érthető és kézzelfogható oka.

-Az alkatom nem freak inkább áll közelebb a klasszikus badihoz...hisz kecses vagyok és elegáns mint egy antilop  !+"% ;D
-Az athletic kategóriában kiemelt jelentőséggel bír a szabadgyaki,százalékos értékben többet ér mint a "rendes" badiban.
-Ha sikerül és befogyok akkor péntek 13 órakor a mérlegelésen 74 kiló leszek...innentől 24 órám lesz a színpadralépésig,ami pedig elég idő lesz arra hogy remekül visszatöltsek. A súlyom akkorra visszatöltődik 78-80-ra.

Na ennyi a sztori... /:-) #:-)
Ne magyarázzá, mindenkiben egy kis freak lakik, csak nem adsz neki eleget enni ;D

2009. Május 21. - 21:46:18
Válasz #751
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...volt aki ma megkérdezte miért akarok befogyni 74 kilóra a NAC-ra.

Van egy pár prózai,de mégis érthető és kézzelfogható oka.

-Az alkatom nem freak inkább áll közelebb a klasszikus badihoz...hisz kecses vagyok és elegáns mint egy antilop  !+"% ;D
-Az athletic kategóriában kiemelt jelentőséggel bír a szabadgyaki,százalékos értékben többet ér mint a "rendes" badiban.
-Ha sikerül és befogyok akkor péntek 13 órakor a mérlegelésen 74 kiló leszek...innentől 24 órám lesz a színpadralépésig,ami pedig elég idő lesz arra hogy remekül visszatöltsek. A súlyom akkorra visszatöltődik 78-80-ra.

Na ennyi a sztori... /:-) #:-)
Ne magyarázzá, mindenkiben egy kis freak lakik, csak nem adsz neki eleget enni ;D

...bennem akkor jól elbújt.  !+"% ;D

Ne aggódjál az őszi Fitparádén már nem csak te leszel hidroglóbusz.  ;D

2009. Május 21. - 21:52:03
Válasz #752
Nem elérhető

George


...volt aki ma megkérdezte miért akarok befogyni 74 kilóra a NAC-ra.

Van egy pár prózai,de mégis érthető és kézzelfogható oka.

-Az alkatom nem freak inkább áll közelebb a klasszikus badihoz...hisz kecses vagyok és elegáns mint egy antilop  !+"% ;D
-Az athletic kategóriában kiemelt jelentőséggel bír a szabadgyaki,százalékos értékben többet ér mint a "rendes" badiban.
-Ha sikerül és befogyok akkor péntek 13 órakor a mérlegelésen 74 kiló leszek...innentől 24 órám lesz a színpadralépésig,ami pedig elég idő lesz arra hogy remekül visszatöltsek. A súlyom akkorra visszatöltődik 78-80-ra.

Na ennyi a sztori... /:-) #:-)
Ne magyarázzá, mindenkiben egy kis freak lakik, csak nem adsz neki eleget enni ;D

...bennem akkor jól elbújt.  !+"% ;D

Ne aggódjál az őszi Fitparádén már nem csak te leszel hidroglóbusz.  ;D
Adok neked egy hetet a versenyek után, hogy felszedj vagy 16 kilót ****:))) És akkor lehet, hogy keveset mondtam ;D Nem kell téged félteni ****) ;D

2009. Május 21. - 21:55:52
Válasz #753
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...volt aki ma megkérdezte miért akarok befogyni 74 kilóra a NAC-ra.

Van egy pár prózai,de mégis érthető és kézzelfogható oka.

-Az alkatom nem freak inkább áll közelebb a klasszikus badihoz...hisz kecses vagyok és elegáns mint egy antilop  !+"% ;D
-Az athletic kategóriában kiemelt jelentőséggel bír a szabadgyaki,százalékos értékben többet ér mint a "rendes" badiban.
-Ha sikerül és befogyok akkor péntek 13 órakor a mérlegelésen 74 kiló leszek...innentől 24 órám lesz a színpadralépésig,ami pedig elég idő lesz arra hogy remekül visszatöltsek. A súlyom akkorra visszatöltődik 78-80-ra.

Na ennyi a sztori... /:-) #:-)
Ne magyarázzá, mindenkiben egy kis freak lakik, csak nem adsz neki eleget enni ;D

...bennem akkor jól elbújt.  !+"% ;D

Ne aggódjál az őszi Fitparádén már nem csak te leszel hidroglóbusz.  ;D
Adok neked egy hetet a versenyek után, hogy felszedj vagy 16 kilót ****:))) És akkor lehet, hogy keveset mondtam ;D Nem kell téged félteni ****) ;D

 @-o @:-) ****:)))))) ;D

2009. Május 21. - 22:02:35
Válasz #754
Nem elérhető

hopika


Nekem az első fotózásom után anno volt a "rekordom":2 nap alatt 8 kiló... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 21. - 23:10:13
Válasz #755
Nem elérhető

doncicco


Ilyet én is csináltam jó pár éve, néha azonban a szivem ugy bevert mint egy üstdob..kellemes és egyben fura érzés volt ahogy percről percre telítődnek az izmaim. Éjszaka arra ébredtem, hogy csupa víz vagyok, ekkor mondta az orvos, hogy vegyek vissza. **:))))*

2009. Május 21. - 23:19:49
Válasz #756
Nem elérhető

doncicco



2009. Május 22. - 22:04:15
Válasz #757
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem kell a fotót kommentálnom  :D

2009. Május 22. - 22:31:29
Válasz #758
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem kell a fotót kommentálnom  :D


...itt majdnem izmosnak nézek ki.  ****:))) ...jól tölt ez a Nutella.  :-)!

2009. Május 23. - 19:37:11
Válasz #759
Nem elérhető

sasa


Zsolti!
A születésnapod Hollandiában még nyolc napon belül lesz?
Mer akkor nagy  ;-oo-; :-oD :violinplay3:

2009. Május 23. - 19:59:07
Válasz #760
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!
A születésnapod Hollandiában még nyolc napon belül lesz?
Mer akkor nagy  ;-oo-; :-oD :violinplay3:

Május 28-as vagyok. Yvette meg június eleji.  ;) ****:))))))

Lesz nemulass!  @-o ;-oo-; @:-)

2009. Május 23. - 21:29:32
Válasz #761
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!
A születésnapod Hollandiában még nyolc napon belül lesz?
Mer akkor nagy  ;-oo-; :-oD :violinplay3:

Május 28-as vagyok. Yvette meg június eleji.  ;) ****:))))))

Lesz nemulass!  @-o ;-oo-; @:-)

...várjál kavarodok nem Yvette a júniusi. Áhh ez a sok csaj,sok születésnap,ki bírja ezt mind észbentartani.  ****:)))

2009. Május 24. - 21:14:56
Válasz #762
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Alig 2 hét van az utolsó versenyig. Yvettet nem féltem mert kész van. Alacsony ch-n vagyunk mindketten ezért talán laposak vagyunk.

Nálam az elcseszett kajálás miatt a szervezetem még csak most kezdi a vizet elengedni. Úgy számoltam hogy a vízháztartásom úgy kedd körülre rendeződik teljesen. A súlyom 81-82 kiló az 5 nappal ezelőtti 87.5 kilóhoz képest. 6-7 kilót kell ledobni. Az őrültekháza a holnapi nappal megkezdődik.

Fehérje,kis ch,salaktalanító és vízhajtó tea,szolárium,kardió. Ha ez nem tesi meg a hatást akkor semmi. Az utolsó hétbe bele sem merek gondolni,de biztos maga lesz a rémálom.  @-o

Tök jó lesz...alig várom.

2009. Május 24. - 23:19:31
Válasz #763
Nem elérhető

aleSs


Zsolti az utolsó hét akkor lesz brutál ha velem edzed le!!!!!  @-o @-o @-o
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Május 27. - 10:56:01
Válasz #764
Nem elérhető

endre66


Nyomjad Zsóttti!   ***))
Veled vagyunk!  :--:

(kép: a szolidaritásról)  /7%