2024. Június 23. - 04:18:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 187359 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2009. Április 27. - 19:40:42
Válasz #570
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem perelünk senkit! Itt mindenki barát!  ;D  o:)  ...egy kedves nagy család.  @-o

...én nem szedek zsírégetőt.  :-/-(-: ;D

2009. Április 27. - 19:49:43
Válasz #571
Nem elérhető

sasa


Csak vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert a Zsolti beperel.
Shrobert Réka is most pereli a Bors-ot, mert azt merték írni, hogy zsirégetőt szed.
Nemá, ez komoly?  ****:)))
Halál komoly!
Jelentős pénzbeli kártéritést követel, mert állitólag több üzleti partnerét elvesztette ez miatt. Pedig csak azt írták, hogy zsirégetőket szedett, nem kokszot csak zsirégetőt. Itt pédául L-carnitinre is gondolhattak. Komolyan mondom, hogy nem kis zavarok vannak ennél a családnál. !+"%

2009. Április 27. - 19:51:51
Válasz #572
Nem elérhető

Gabe


Csak vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert a Zsolti beperel.
Shrobert Réka is most pereli a Bors-ot, mert azt merték írni, hogy zsirégetőt szed.
Nemá, ez komoly?  ****:)))
Halál komoly!
Jelentős pénzbeli kártéritést követel, mert állitólag több üzleti partnerét elvesztette ez miatt. Pedig csak azt írták, hogy zsirégetőket szedett, nem kokszot csak zsirégetőt. Itt pédául L-carnitinre is gondolhattak. Komolyan mondom, hogy nem kis zavarok vannak ennél a családnál. !+"%
Ja, a Réka az ápdétpárizsitól csontszáraz?  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 27. - 19:53:07
Válasz #573
Nem elérhető

George


Csak vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert a Zsolti beperel.
Shrobert Réka is most pereli a Bors-ot, mert azt merték írni, hogy zsirégetőt szed.
Nemá, ez komoly?  ****:)))
Halál komoly!
Jelentős pénzbeli kártéritést követel, mert állitólag több üzleti partnerét elvesztette ez miatt. Pedig csak azt írták, hogy zsirégetőket szedett, nem kokszot csak zsirégetőt. Itt pédául L-carnitinre is gondolhattak. Komolyan mondom, hogy nem kis zavarok vannak ennél a családnál. !+"%
Ja, a Réka az ápdétpárizsitól csontszáraz!+"%
****:)))

2009. Április 28. - 11:12:52
Válasz #574
Nem elérhető

Suncity


Ma elcsíptem az edzés végét Zsoltiéknál ::) Erek, szálkák mindenhol, olyan tömörséggel és teltséggel, ami ritka, amolyan Troy Alves féle 8-}  ****:))))))

akkor ezek szerint, én is Zsocát, láttam ma reggel (:-)  "az eres hasú qrva életbe"  ****) ennyit tudtam szolni
mentálisan is nagyon jó állapotban van, nem látszik, hogy szenvedne :o
 :-):-)::
még  a fejét is ütemre,mozgatja a hangfal melett ;D

2009. Április 28. - 13:08:45
Válasz #575
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma elcsíptem az edzés végét Zsoltiéknál ::) Erek, szálkák mindenhol, olyan tömörséggel és teltséggel, ami ritka, amolyan Troy Alves féle 8-}  ****:))))))

akkor ezek szerint, én is Zsocát, láttam ma reggel (:-)  "az eres hasú qrva életbe"  ****) ennyit tudtam szolni
mentálisan is nagyon jó állapotban van, nem látszik, hogy szenvedne :o
 :-):-)::
még  a fejét is ütemre,mozgatja a hangfal melett ;D


 ;D

Valszeg a spenótos tőkehal miatt lettem ilyen zöld és szálkás. Incredible HULK! Rooooaaaaarrrrr!  ;D

2009. Április 28. - 14:37:43
Válasz #576
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...érdekes ez a nátrium téma. Igazából soha nem foglalkoztam vele úgy különösebben...

...most ránéztem pár dologra. Szerintem még aki nátriumszegény vizet iszik verseny előtt,az is beszopathatja magát pár élelmiszerrel.

...pár példa. Én pl a kefírt és joghurtot lecseréltem a Joya soyagurt-jára.

Különbség? Laktózmentes...és nátriumszegény

100 grammban

Soyagurt: 10 mg nátriumot tartalmaz
Joghurt,kefír "sima natur": 120 mg nátriumot tartalmaz

...de pl:

Kávé 60 mg vs csoki 250 mg  /7%  ...nem olyan magas ez.
Zöldbab 1,3 mg vs sárgarépa 125 mg ...vagy karalábé 53 mg
Rizs 6 mg vs tészta 210 mg
Banán 22 mg,alma 3.9 mg
Csirkemell 50 mg vs Disznósajt 1750 mg  !+"%


Akit esetleg ez jobban érdekel: http://www.gvmd.hu/htm/natrium.htm


2009. Április 28. - 21:05:20
Válasz #577
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...bár megígértem Tündinek hogy nem rakom ki,én mégis büszkén jelentem be hogy a hétvégén Péntek Tünde egyetemi tornászbajnokságot nyert,ami nem kis dolog! Talaj.

http://www.heol.hu/heves/sport/25-ermet-nyertek-az-ekf-tornaszai-az-egyetemi-bajnoksagon-229226

"Talaj: 1. Péntek Tünde (Szeged) 20,35 2. Gombás Laura (Eger) 20,00 3. Kiss Júlia (TF) 19,55 "

Ez meg múlt héten...lényegében mindent vitt.  !+"% :-)!

http://www.hokkento.hu/?pageid=1&cikk=233


2009. Április 28. - 21:16:40
Válasz #578
Nem elérhető

Cressler


Ma elcsíptem az edzés végét Zsoltiéknál ::) Erek, szálkák mindenhol, olyan tömörséggel és teltséggel, ami ritka, amolyan Troy Alves féle 8-}  ****:))))))

akkor ezek szerint, én is Zsocát, láttam ma reggel (:-)  "az eres hasú qrva életbe"  ****) ennyit tudtam szolni
mentálisan is nagyon jó állapotban van, nem látszik, hogy szenvedne :o
 :-):-)::
még  a fejét is ütemre,mozgatja a hangfal melett ;D


 ;D

Valszeg a spenótos tőkehal miatt lettem ilyen zöld és szálkás. Incredible HULK! Rooooaaaaarrrrr!  ;D
valaki spenótót elmített :D
http://www.youtube.com/watch?v=Y9GHkXP7WH4
http://www.youtube.com/watch?v=OXSP0dBtHns&feature=related
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 29. - 12:21:50
Válasz #579
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na egy kis helyzetjelentés. A forma színpadrarakható. Nem 100%-os de nem gáz. A kaja elég ch szegény. Kb 50 gramm. Ez a hét arról szól hogy kicsit eljátszom a jövőhetet. Tehát most alacsony ch csütörtökig,azután pénteken kicsit több.

Ma még eszek egy fini halat...utána megyek ovi néptáncfesztiválra,onnan meg hazaugrunk édsanyámhoz Csongrádra egy kis marhalábszárpörire meg rakott palacsintára natur csirkére,zöldségre.

Szombat-vasárnap húzós lesz mert szombat ballagásra megyünk (ez még nem is gond),vasárnap ballagási kaja.  !+"% Na az lesz necces egy kicsit. De készítek minden finomat,s jót magamnak. Lesz ott pulykám,halam,brokkolim,spenótom. Minden mi szem szájnak ingere.
Közben mivel megígértük hogy viszünk kis batyus sütit,ezért a párom süt oda zabpelyhes sütit,én meg sajtos pogácsát. Imádok sütni-főzni...és élvezem. Nem is érdekel az a része hogy meg lehetne enni is. Egyszerűen kielégít ahogy dolgozok az alapanyaggal,érzem az illatát...és látom a kész terméket. ;)

A legviccesebb az edzéseimben hogy NEM gyengültem. Legalábbis nem jelentősen az eddigi évekhez képest. ...és valóban lehet hogy valami klimax kapcsoló miatt élvezem az egész diétát. Valami megkattant,vagy elszakadt bennem. Totál mazohista lettem.  @-o ;D

2009. Április 29. - 12:28:46
Válasz #580
Nem elérhető

George


Zsolti valami speckó gyakorlatról nincs valami videód véletlenül? :D

2009. Április 29. - 12:36:28
Válasz #581
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti valami speckó gyakorlatról nincs valami videód véletlenül? :D

Mindenki kapja be!  &5* ;D

2009. Május 01. - 09:31:37
Válasz #582
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mai,holnapi és holnaputáni kajámat leírom. Igen változatos.  !+"%

Tőkehalfilé naturon 1-1,5 kiló. Zöldbab mikróban.
Bcaa amino.

De a vicces hogy nem unom meg. Ja vastagon meg van szórva a hal petrezselyemmel. 

2009. Május 01. - 10:17:51
Válasz #583
Nem elérhető

doncicco


Ízesítés..??bazsalikom, oregánó, fokhagyma ilyeneket sem használsz?

2009. Május 01. - 10:33:39
Válasz #584
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ízesítés..??bazsalikom, oregánó, fokhagyma ilyeneket sem használsz?

Csak fokhagyma...mert azt imádom!!! Az oregánót is szeretem de az fokozza az éhséget. A foki meg a petrezselyem meg vízhajtó hatású is. Illetve pl a zöldbab is kedvezően befolyásolja azt a minimális szénhidrátanyagcserémet is,amellett hogy szintén van vízhajtó hatása is a káliumtartalmának köszönhetően. A nátriumtartalma szintén alacsony.

Lehet hogy holnap brokkolizok. Azt is nagyon imádom de pukkantok tőle.  ::) ;D