2024. Június 23. - 03:55:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 187333 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. Április 23. - 22:10:49
Válasz #510
Nem elérhető

George



Csináltam este most mobillal képeket. Basszus karácsonyfám van.  @-o Má nekem is majdnem tetszik. De nem rakok fel képet mert csak a versenyen akarok robbantani mert szerintem a súlycsoportom legjobbja lehetek. ;D
Gyerünk tedd fel, ne legyél ratyi >:D

Annyira félelmetes hogy nem merem. Bazz nagyon ott van....hihetetlen jó...már már a New York Pro is megfordult a fejemben.
Azért Zsolti ez a felkészülés elég jól összejött most. Akárhogy is nézem, nálad minden egyben van egy tökéletes 80-as kategória győzelemhez, és szerencsére apádék sem spóroltak a magassággal ****:)))))) Mostmeg az időzítés is perfekt nem vagy kész túl korán, így nem is fogsz a versenyre lapos, vizes és kicsi lenni mint akik túl hamar elkészülnek a fazonnal.

2009. Április 23. - 22:13:04
Válasz #511
Nem elérhető

George


És ugye azt a VB aranyat sem a legyek hordták össze ;) ;D

2009. Április 23. - 22:13:44
Válasz #512
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És ugye azt a VB aranyat sem a legyek hordták össze ;) ;D

Jaj ne legyél már ilyen ünneprontó!  ***)))) ;D

2009. Április 23. - 22:14:52
Válasz #513
Nem elérhető

George


És ugye azt a VB aranyat sem a legyek hordták össze ;) ;D

Jaj ne legyél már ilyen ünneprontó!  ***)))) ;D
Én sose... >:D

2009. Április 23. - 22:35:43
Válasz #514
Nem elérhető

espada10


Igaza van Geroge barátunknak!!! Ne legyél már ilyen Zsolti!!! Tessék berakni képet hamár nem én fotózlak!!!! GRRRRRRR :-Đ

2009. Április 23. - 22:39:29
Válasz #515
Nem elérhető

Gabe


Zsolti!

Lássuk december április 24-én azt a karácsonyfát!  :-):-)::
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 24. - 12:19:10
Válasz #516
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem hagy nyugodni ez a turmix dolog. Bár "muszájból" magam is így csinálom de teljesen hiteles magyarázatot még senki nem mondott arra hogy:

Miért nem lehet turmixot bevinni a verseny előtti 2 hétben?

Átrágtam az összetevőket...a nátrium tartalmat ( alacsony nátriumos izolátum 50 mg, csirkemell 50 mg )...az összetevők kapcsolatát...lehet hogy tiszta kezdő kérdésnek hangzik...de felszívódást tekintve ideálisabb lenne a turmix mint a csirke vagy a hal. Még ha sűrűre is keveri ki az ember.  8-)

Megkérdem Palumbot.  ;D

2009. Április 24. - 13:44:26
Válasz #517
Nem elérhető

izomboy


Ha tudnád mennyit vacilálok ezen....
Énsem jöttem rá...
DE aki állítja sem tud ésszerű magyarázatot adni.Ez olyan mint a" miért pont a rizs" kérdés.


Kemény vagyok kemény vagyok de ez a víz ízű barnarizs a tojásrúddal ...kifordul a számból. :-X
Közben itt flőrtöl a szemem a Zero carbal ?:-/


Itt születik meg a bajnok és az "indult még"  helyezés.

2009. Április 24. - 16:07:26
Válasz #518
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha tudnád mennyit vacilálok ezen....
Énsem jöttem rá...
DE aki állítja sem tud ésszerű magyarázatot adni.Ez olyan mint a" miért pont a rizs" kérdés.


Kemény vagyok kemény vagyok de ez a víz ízű barnarizs a tojásrúddal ...kifordul a számból. :-X
Közben itt flőrtöl a szemem a Zero carbal ?:-/


Itt születik meg a bajnok és az "indult még"  helyezés.

Vannak ilyen íratlan alapszabályok.  ;D

Nembaj nemsokára jön a válasz egy profitól forró dróton.  ;)

2009. Április 24. - 16:18:57
Válasz #519
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem hagy nyugodni ez a turmix dolog. Bár "muszájból" magam is így csinálom de teljesen hiteles magyarázatot még senki nem mondott arra hogy:

Miért nem lehet turmixot bevinni a verseny előtti 2 hétben?

Átrágtam az összetevőket...a nátrium tartalmat ( alacsony nátriumos izolátum 50 mg, csirkemell 50 mg )...az összetevők kapcsolatát...lehet hogy tiszta kezdő kérdésnek hangzik...de felszívódást tekintve ideálisabb lenne a turmix mint a csirke vagy a hal. Még ha sűrűre is keveri ki az ember.  8-)

Megkérdem Palumbot.  ;D
Ezek a dolgok mind egyénfüggőek. Minden a diétában.

Darrem Charles ott ült mellettem az Europa Super Show reggelén és hamburgert evett kólával...  ***))) Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 24. - 16:29:53
Válasz #520
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Máris szimpatikus a Darrem Charles.  ;D ****:))))))

...akkor én az az egyén vagyok akinek lehet inni turmixot.  @:-) @-o ;D !+"%

2009. Április 24. - 16:37:18
Válasz #521
Nem elérhető

fastor


nem lehet hogy ez azért terjedt el, mert az ilyen formában bevitt fehérje, túl gyorsan megy át rajtunk? így végülis, ha másból nem álna a fehérje, ch bevitelünk, akkor ha két óránként kajálnánk, akor islenne 1 óra mikor semmi tápanyag nincs már a vérünkben, és emiatt katabolizmusba fordulna át az egász?
ha tévedel mondjátok meg
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 24. - 16:40:22
Válasz #522
Nem elérhető

izomboy


Húú te :)
Akkor igyál kazeint...
Nem kell túlkomplikálni.

2009. Április 25. - 18:55:07
Válasz #523
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma szakmai meetinget tartottunk a csapattal. Pózolás...meg a versenyek menete..meg ilyenek. Egyértelműen leszűrhető volt a találkozó alatt hogy a diéta alatt mindenki hülyül és felejt.  !+"% ;D  Én is.

Elfelejtek mindent,kihagy az agyam....és ez csak rosszabb lesz? Amit viszont megnyugtató volt látni,hogy Yvette már most olyan vagy jobb formában van mint a vb-n volt. Timi pedig junior kora ellenére nagyon jól alakul a badi kategória elvárásaihoz. A pózolástechnikája nem a legjobb még,de a formája rohamosan javul,elégedettek lehetünk.

Kevés szó esett a Hajdú Gábor barátomról aki klasszikus badiban indul. Formailag nagyon jól alakul...a szárazság lesz nála mindenekfelett a mérvadó egy nagyon elegáns izomzattal. A súlyával nem is törődünk mert simán benne van,csak a formát ellenőrizzük. Szerintem Ő is esélyesként megy a versenyekre.

Péntek Tündi a fitnessesünk a gyakijával biztos sikítást fog kiváltani a közönségből ezt már most látom. Kis extravagáns! Csipázni fogják kinn.  ****:)))))) ;D

Herman Tomi a férfi fitnesst éleszti fel...és ha jól jön össze minden akkor az IFBB Fitness Eb-n is indulni fog.

A modellünk Csillag? Egyszerűen sugárzik és szép. Kell ennél több?

...én? Vizes vagyok és kövér...örülök ha beférek a 80 kilóba. Azthiszem most meg kell majd elégednem a futottak még kategóriával. De ez van. Egyszer fenn.egyszer lenn.

Akárhogy is lesz...ki hanyadik lesz...most erre futotta...ennyi tellett.  ;)

2009. Április 25. - 19:05:20
Válasz #524
Nem elérhető

sasa


Még ott sem vagy, de már parázol és mentegetődzől. **:))))*
Igyál elötte egy felest és minden rendben lesz. :-oD
A felkészülési képeid nem azt mutatják, hogy gyenge vagy.
Ha Hollandiában akarsz sörözni velem, akkor szedd össze magad Barátom. ****:))))))