2024. Június 23. - 03:52:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 187330 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Április 22. - 16:38:11
Válasz #495
Nem elérhető

doncicco


A fincsiségek...

Sztereo vodkázol vazze, hogy ennyi májvédőt használsz.. ????... ;D

 >:D >:D

2009. Április 22. - 16:42:21
Válasz #496
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fontos térképrészlet a május 9-ről,május 10-re virradó szállásunk és a tőle nem messze elhelyezkedő Mc Donald's vendéglátóhely esti szoros kapcsolatáról.  ****) /7% !+"%
akkor csak neked!

A legújabb diéta 8-)


Szimpi...bár nem nagy szám....meg lehet vele csinálni simán. Okosan kell összeválogatni. ;)

2009. Április 22. - 16:45:52
Válasz #497
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A fincsiségek...

Sztereo vodkázol vazze, hogy ennyi májvédőt használsz.. ????... ;D

 >:D >:D

Nem de a kínai orvoslás szerint minden betegség a májból indulhat ki. Ha az rendben van illetve a vese akkor nagy gond nem lehet.  ;)

Nemszeretem a vodkát.  !+"%

2009. Április 22. - 18:29:20
Válasz #498
Nem elérhető

doncicco


De a pálinkát biztosan, legalábbis nemzeti hagyományainkhoz való hozzáállásodból következtetek.

2009. Április 22. - 18:31:35
Válasz #499
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De a pálinkát biztosan, legalábbis nemzeti hagyományainkhoz való hozzáállásodból következtetek.

...asse.

2009. Április 22. - 22:26:00
Válasz #500
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 23. - 21:13:56
Válasz #501
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zuglói csibészek lesztek?  :D

...Ja  ;D

Ma rosszat csináltam...megettem kb másfél kiló ricottát.  ˝=/  Basszus annyira szeretem hogy már nem bírom letenni (isopure+ricotta)...mikor már megájjt parancsoltam akkor kitaláltam hogy mikrós tőkehalfilével összeturmixolom hátha szar lesz. Egy kibaszott finom vajas hal ízű krumplipüré ízt kaptam. Faxom má...holnap el is ajándékozom a hűtőbe lévő ricottákat. Ne kísértesen itt nekem. Remélem legalább megfosat.  ;D De annyira finom.

Tanúság: Ne vegyél olyan kajából sokat,amit nagyon szeretsz,de tudod hogy nem a legtökéletesebb a diétában.


Holnaptól kicsit mindenen szorítok. Kaja kőkemény...mini ch....futás a szabadban....meg kell lakolnom a mai nap miatt.

Csináltam este most mobillal képeket. Basszus karácsonyfám van.  @-o Má nekem is majdnem tetszik. De nem rakok fel képet mert csak a versenyen akarok robbantani mert szerintem a súlycsoportom legjobbja lehetek. ;D

2009. Április 23. - 21:21:15
Válasz #502
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kedves Fórumosok!

Keresek egy szakácstehetséggel megáldott embert aki el tud készíteni egy remek natur csirkemellet.

Namost a kérés miért is van? Mert május 9-ről-10-re (tehát a 10.-ei napon) nincs semmilyen diétás kaja nálam. ...és ott már nem szabadna félrekajálnom. Természetesen kifizetném az alapanyagot és a munkadíjat is annak aki elkészíti és a verseny helyszínére hozza.

Kicsit ciki kérés...de tényleg nagy segítség lenne,mivel én csak pénteken tudnám elkészíteni és vasárnapig nem bírja ki hűtés nélkül.
De ha van jó ötlet akkor szívesen fogadom.  ;)

2009. Április 23. - 21:47:25
Válasz #503
Nem elérhető

powerhuni



2009. Április 23. - 21:51:26
Válasz #504
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti, privat uzit olvastad?

Olvastam....zűrös lesz a szombat...de...többi privátban.  ;D

2009. Április 23. - 22:03:17
Válasz #505
Nem elérhető

George



Csináltam este most mobillal képeket. Basszus karácsonyfám van.  @-o Má nekem is majdnem tetszik. De nem rakok fel képet mert csak a versenyen akarok robbantani mert szerintem a súlycsoportom legjobbja lehetek. ;D
Gyerünk tedd fel, ne legyél ratyi >:D

2009. Április 23. - 22:04:36
Válasz #506
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

Csináltam este most mobillal képeket. Basszus karácsonyfám van.  @-o Má nekem is majdnem tetszik. De nem rakok fel képet mert csak a versenyen akarok robbantani mert szerintem a súlycsoportom legjobbja lehetek. ;D
Gyerünk tedd fel, ne legyél ratyi >:D

Annyira félelmetes hogy nem merem. Bazz nagyon ott van....hihetetlen jó...már már a New York Pro is megfordult a fejemben.

2009. Április 23. - 22:05:12
Válasz #507
Nem elérhető

doncicco


Kedves Fórumosok!

Keresek egy szakácstehetséggel megáldott embert aki el tud készíteni egy remek natur csirkemellet.

Namost a kérés miért is van? Mert május 9-ről-10-re (tehát a 10.-ei napon) nincs semmilyen diétás kaja nálam. ...és ott már nem szabadna félrekajálnom. Természetesen kifizetném az alapanyagot és a munkadíjat is annak aki elkészíti és a verseny helyszínére hozza.

Kicsit ciki kérés...de tényleg nagy segítség lenne,mivel én csak pénteken tudnám elkészíteni és vasárnapig nem bírja ki hűtés nélkül.
De ha van jó ötlet akkor szívesen fogadom.  ;)

Átgondolom ezt a csirkemell ügyet, örömmel készíteném.. hol leszel az adott napon és pontosan hány órakor óhajtanád a szervízt?

..és megbocsátom, hogy Dulcinea  <3!kezét fogod  8-)a páros képen titokban, meg azt is, hogy nem iszol pálinkát.. ***)))

2009. Április 23. - 22:07:04
Válasz #508
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kedves Fórumosok!

Keresek egy szakácstehetséggel megáldott embert aki el tud készíteni egy remek natur csirkemellet.

Namost a kérés miért is van? Mert május 9-ről-10-re (tehát a 10.-ei napon) nincs semmilyen diétás kaja nálam. ...és ott már nem szabadna félrekajálnom. Természetesen kifizetném az alapanyagot és a munkadíjat is annak aki elkészíti és a verseny helyszínére hozza.

Kicsit ciki kérés...de tényleg nagy segítség lenne,mivel én csak pénteken tudnám elkészíteni és vasárnapig nem bírja ki hűtés nélkül.
De ha van jó ötlet akkor szívesen fogadom.  ;)

Átgondolom ezt a csirkemell ügyet, örömmel készíteném.. hol leszel az adott napon és pontosan hány órakor óhajtanád a szervízt?

..és megbocsátom, hogy Dulcinea  <3!kezét fogod  8-)a páros képen titokban, meg azt is, hogy nem iszol pálinkát.. ***)))

Úhhhh ez nagy segítség. :-){ Az Uránia Moziban leszünk...én épp nem versenyzek de Yvette igen. Akarsz vele közös képet? El tudom intézni.  ***)))

2009. Április 23. - 22:09:15
Válasz #509
Nem elérhető

doncicco


ok meglátjuk, de sztem menni fog (merül ez a szemét laptop) holnap pontosítok ;-oo-;