2024. Június 21. - 07:52:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 186194 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 13. - 12:45:26
Válasz #315
Nem elérhető

hopika


Még mielőtt mindenki megrohamoz a kérdéseivel Yvette témáját illetőleg,teljes hírzárlatot rendelek el...az eskövőnk időpontját pedig csak később hirdetem ki.  ****)

Természetesen Yvette mindentől függetlenül keményebben készül mint valaha. Ő az aki soha nem adja fel. Számomra Ő példaértékkel bír!!!  :-){
De biztos jó ötlet a páros gyaki után a fehér ruhás ceremónia ?Barnítókrémesen?

Ne is mondd, én már voltam fehér nadrágban versenyen  !+"% Ugye Hopika?  O0

Jaja...  @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 13. - 15:44:56
Válasz #316
Nem elérhető

FirstLady


Még mielőtt mindenki megrohamoz a kérdéseivel Yvette témáját illetőleg,teljes hírzárlatot rendelek el...az eskövőnk időpontját pedig csak később hirdetem ki.  ****)

Természetesen Yvette mindentől függetlenül keményebben készül mint valaha. Ő az aki soha nem adja fel. Számomra Ő példaértékkel bír!!!  :-){
Én csak azt nem értem, hogy a felmerült kérdéseket miért nem Yvette-nek teszik fel...  8-)

...mert én vagyok a szóvivő.  ;D
Jaaaa, akkor én is kérdezek  ;D
A kérdésem az, hogy Yvette-nek pontosan hogy' hívják a hajszínét (név+szám), mert nekem most sikerült elrontani, pedig ilyen színt szeretnék én is ;)

Ha elárulom kinyír Yvette. Ezt csak nem akarhatod!  **:))))*
..én a mahagónit használom 1657 a törzsszáma. Leárazva most 990.
na szép... hát így viselkedik egy szóvivő? :'(
Mennyi?! te nem vettél mostanában hajfestéket, azt látom ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Megkérdezem anyut milyen melírt szokott belerakni,ő csinálja a hajam.És üzenem.
okéj, köszi! :-){ ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 13. - 21:36:29
Válasz #317
Nem elérhető

FirstLady


Na, hogy' ment a fotózás csajok? :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 13. - 21:37:52
Válasz #318

nyunyuka2

Vendég
Na, hogy' ment a fotózás csajok? :)

Vasárnap 11-kor lesz, majd utána beszámolunk, ok??  ;D

2009. Március 13. - 21:38:38
Válasz #319
Nem elérhető

FirstLady


Na, hogy' ment a fotózás csajok? :)

Vasárnap 11-kor lesz, majd utána beszámolunk, ok??  ;D
Ja, okéj ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Mondom, hogy nem jó a hajszínem, már a postokat is félreértem !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 13. - 21:40:48
Válasz #320

nyunyuka2

Vendég
Na, hogy' ment a fotózás csajok? :)

Vasárnap 11-kor lesz, majd utána beszámolunk, ok??  ;D
Ja, okéj ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Mondom, hogy nem jó a hajszínem, már a postokat is félreértem !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))

 ****:))) ****:))) ****:))) Nyugi, én azt hittem holnap lesz!!! 
 ;D !+"%

2009. Március 13. - 21:41:14
Válasz #321
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Március 13. - 21:42:54
Válasz #322
Nem elérhető

FirstLady


A sok szöszke.  !+"%
Jóhát neked könnyű, barna is vagy, meg férfi is ****:))) ****:))) ****:)))
Bezzeg nekünk megküzdeni a mindennapokkal... ááá, ne tudd meg !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 13. - 21:46:52
Válasz #323

nyunyuka2

Vendég
A sok szöszke.  !+"%
Jóhát neked könnyű, barna is vagy, meg férfi is ****:))) ****:))) ****:)))
Bezzeg nekünk megküzdeni a mindennapokkal... ááá, ne tudd meg !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))

..de ne ám  :laugh: :laugh:

..jól meg is izzaszt ez az állandó küzdelem..  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 13. - 23:18:46
Válasz #324
Nem elérhető

Yvette

VIP Member

2009. Március 14. - 20:11:31
Válasz #325
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
2008 december 6 Mikulás buli. Fontos hogy az embernek minden pillanatban legyen tartása. Itt még nem gondolkodtam a diétán. Elviekben Mikulás voltam....egy darabig.  !+"% ;D

2009. Március 16. - 13:25:21
Válasz #326
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De hogy egy kicsit időben is haladjunk. Mondjuk úgy a szálkásítás áprilisban kezdődik. Eddig igyekeztem okosan étkezni január óta. Nem akartam semmi extra súlyt,nem tűztem ki irreális célokat,csak a hibák javítását,a minőség előmozdítását,és egy szárazabb megjelenést.

Szerintem egy egész tűrhető fazonról indul a leszárítás. 88 kg körüli súlyról. Mint mindig a has lesz utoljára kész...de most pl különös gonddal ráfeküdtem a segg megdolgozására. a ch 100 körülnél soha nem több.

Tegnap édsanyámnál voltunk ahol csináltattam szójatejből madártejet. Kibaszott finom lett,de szar szorbit alapú édesítő volt otthon,és estére nagyon fincsi gyomorgörcsöm lett egy minimális hasmenéssel. De szokás szerint estére segítségül hívtam a falósejteket,és reggelre kutya bajom volt.

A fehérje Dymatize Elite Whey 3 óránként dupla. A husi az vagy tőkehalfilé vagy ma,mostperpill csirkemell. Este megy csak lefekvés előtt MHP Glutamin Sr. A vitamin még mindig az MHP Activite...nekem bevált és nem kell több. Ami plussz és még soha nem próbáltam az a BSN Axis-Ht. 6 tabi/nap. Biztos jó mert 3 másodperc után lemállik a nyelést könnyítő máz róla és alatt keserű mint az állat. Akkor csak jó lehet.  ;D

A ch csak hajdinakása.  :-)!

Eltelik lassan 3 hónap és élvezem a diétát!  @-o @:-)

Zeném összevágva. Páros zene kiírva. Yvette zene kiírva. Timi zenéje megcsinálva.Lassan lehet próbálgatni. Csütörtökön már menni fog az első próba a lányokkal. Egy swinger partira gondoltam de ezt még nem mondtam nekik.   ;D

Az igazság a fényképek körül az hogy nem nagyon szeretek fényképezkedni,meg így spontán vetközni...olyan kis szemérmes vagyok biztos azért.

Csütörtökön megyek Döncihez is...és majd mesélek nektek,miképp képeztem tovább magam vércsoporttanilag.  8-) ;)

Mai edzéskép...Suncity jóvoltából.

2009. Március 16. - 13:26:26
Válasz #327
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Március 16. - 13:32:49
Válasz #328
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 16. - 13:38:48
Válasz #329
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti milyen kövér vagy  :D

Igen...sajna....mint mondtam most indul a szálkásítás...addig meg megpróbálok (bár undorral) de így tükörbe nézni.  ****:)))))) ;D