2024. Szeptember 22. - 20:41:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 195008 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 01. - 17:34:10
Válasz #270
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Köszönöm.
Emlékszem és arra is,milyen bölcs tanácsokat adtál.
Szükségem is volt rá.

2009. Március 01. - 18:16:30
Válasz #271
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
72 kg nem tudom örüljek -e?
Szerintem sztereó vagy sírjunk együtt vagy örüljünk.
De inkább örüljünk.
A súlycsökkenésnek oka van  <3!...

Tudod a magyar sírva vigad. Viszek egy üveg vörösbort.  ;D

2009. Március 01. - 19:08:29
Válasz #272
Nem elérhető

sasa


A Gyulának ne adjatok, mert már nagyobb a hasa mint az enyém. ;D

2009. Március 06. - 15:07:24
Válasz #273
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na hogy mivan-mivan-mivan???

100 gramm körüli ch-val vegetálok. A ch csak hajdinakása és zöldségköret. Semmi rizs. A fehérje bevitel maradt...hal...de a lazacot mostmár visszábbfogom és csak a tőkehal megy. A jólérzem magam érzés még mindig megvan. Nem eszek félre,és nem is kívánom a félreevést. Bár most lesz egy-két hétvége amikor próbára leszek téve. De nem zavar asszem. A protein az Elite Whey amit a jövő hónapban lecserélek majd ISO 100-ra ismét. A jövőhéten már ismét összeállunk egy kis pózgyakizásra Yvettel.

A forma tisztul lefelé,elkezdtem szolizgatni is (hamár izmos nemvagyok,legalább szépszínű had legyek  ;D ) Ma viszont csireket fogok este enni. A múlthéten még kipróbáltunk egy szójatejből készült madártejet. Jóvót.

A barnító beszerzésén gondolkoduk illetve most térképezzük fel hogy honnan is lenne érdemes beszerezni. Vannak már ötletek,illetve külhoni rendelés is szóbajött mert egész türhetően jön ki árban. Nemtom még.

Tegnap épp edzést tartottam amikor elkezdtem filózni hogy milyen jó volt mikor Milos itt volt Szegeden. Nem most volt. Annak idején Ágoston jó ismerettségben volt vele. A kép is Szegeden készült. Vagy 15 évvel ezelőtt. Ágoston az az úr akinek a jóvoltából a Boszniai versenyekre meghívást kapnak és kaptak a magyar versenyzők.

Az edzés? Jól megy. A fazon halad...szerintem kb 1 hónap kell neki és felrakható a színpadra. Az Ausztria Kupát egyfajta "színpadpróbának" szánjuk. Egy kis ráhangolás...utána az Elite Kupán már jó fazonban kell hogy legyünk...az utána lévőket meg majd még írom folyamatosan.

Yvette is megszorította a ch-t,lassan de biztosan ő is pucolódik. Minden mellébeszélés nélkül mondom,nem volt még ilyen tömött. Remélem a szárítás is ilyen jól fog sikerülni.

2009. Március 06. - 17:43:57
Válasz #274
Nem elérhető

Johnnyx


Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?
Egyetek zabot!

2009. Március 06. - 21:41:37
Válasz #275
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?

Ha lemegy 100 gramm alá akkor jön be egy kis plussz zsiradék. Majdnem mindegy miből de növényi legyen. Oliva vagy lenmag...vagy kis mogyesz.

2009. Március 06. - 21:56:27
Válasz #276

nyunyuka2

Vendég
Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?

Ha lemegy 100 gramm alá akkor jön be egy kis plussz zsiradék. Majdnem mindegy miből de növényi legyen. Oliva vagy lenmag...vagy kis mogyesz.

...akkor én már ehetek egy kis mogyeszt?!  :-):-)::

2009. Március 06. - 22:01:13
Válasz #277
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?

Ha lemegy 100 gramm alá akkor jön be egy kis plussz zsiradék. Majdnem mindegy miből de növényi legyen. Oliva vagy lenmag...vagy kis mogyesz.

...akkor én már ehetek egy kis mogyeszt?!  :-):-)::

6 darabot. Egyenként 0.2 gramnál nem lehetnek nagyobbak.  8-)

2009. Március 06. - 22:03:24
Válasz #278

nyunyuka2

Vendég
Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?

Ha lemegy 100 gramm alá akkor jön be egy kis plussz zsiradék. Majdnem mindegy miből de növényi legyen. Oliva vagy lenmag...vagy kis mogyesz.

...akkor én már ehetek egy kis mogyeszt?!  :-):-)::

6 darabot. Egyenként 0.2 gramnál nem lehetnek nagyobbak.  8-)

 /:-) Értettem főnök!!  Akkor holnap ki is mérem őket  ;D

2009. Március 06. - 22:06:00
Válasz #279
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?

Ha lemegy 100 gramm alá akkor jön be egy kis plussz zsiradék. Majdnem mindegy miből de növényi legyen. Oliva vagy lenmag...vagy kis mogyesz.

...akkor én már ehetek egy kis mogyeszt?!  :-):-)::

6 darabot. Egyenként 0.2 gramnál nem lehetnek nagyobbak.  8-)

 /:-) Értettem főnök!!  Akkor holnap ki is mérem őket  ;D

A színére ügyelj mert a mogyorószőke és mahagónibarna között eltérőek a zsírtartalmak.

2009. Március 06. - 22:09:16
Válasz #280

nyunyuka2

Vendég
Sztereó, hogy állsz most a zsírbevitellel? Kb. hány gramm és milyen forrásokból?

Ha lemegy 100 gramm alá akkor jön be egy kis plussz zsiradék. Majdnem mindegy miből de növényi legyen. Oliva vagy lenmag...vagy kis mogyesz.

...akkor én már ehetek egy kis mogyeszt?!  :-):-)::

6 darabot. Egyenként 0.2 gramnál nem lehetnek nagyobbak.  8-)

 /:-) Értettem főnök!!  Akkor holnap ki is mérem őket  ;D

A színére ügyelj mert a mogyorószőke és mahagónibarna között eltérőek a zsírtartalmak.

...húúú, tényleg, jó hogy szólsz, hiszen majdnem elfelejtettem   !+"%

Mindenképp rajta leszek!!  :-/-(-: :laugh:

2009. Március 08. - 20:12:06
Válasz #281
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
ABO terv...

...próbálom ez alapján belőni majd a ch töltést is. (eléggé előre gondolkodom mindenben) Nemviszek magammal semmiféle sütit,édességet a versenyekre. De még a verseny előtti ch töltés is CSAK hajdinakása lesz. Bevált nagyon! A helyszínen is csak azt fogok enni. Eléggé egyszerű,nem túlbonyolított,könnyen emészthető,nem savasít,nem fingat...és nem akar feljönni. Azthiszem ezek ideális tényezőkké eszik. Natur ízű. A verseny után sem szabad majd elereszteni magam és bízom benne hogy ez a fajta étrend ebben is segíteni fog. Nem hagyom el majd magam verseny után ezt már sokszor megígértem,de most be fogom tudni tartani. Ezzel az étrenddel képes leszek megcsinálni.

A vízhajtást kell még jól megoldani...mert az utóbbi évek tapasztalata alapján kétféleképp tudok száradni. Csíkosra,erek nélkül,és erekkel de csíkok nélkül.   Na ezt kellene most jól összehozni.

A pózolás pedig most más lesz...nagyon más,mégis ismerős. Ez is én vagyok...de nem a "bohóc" lesz a színpadon. Hamarosan vége a "tömegelésnek"...kipróbálom a BSN Axis Ht-t is. Nem kajáztam eddig még...azt fogja váltani majd a PCT.

Nagyon motivált vagyok...kitart bármeddig. Nincs kínlódás! Élvezek mint az állat!!!   

2009. Március 09. - 22:04:38
Válasz #282
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...egy kis ömlengés...

Mivel a május 16-os versenyt lefújták így az a hétvége részünkről kilőve. Május 10.-én Pesten nincs férfi badi így én csak mint segítő jobb leszek jelen. Bár van egy csoportos fit dance gyakink amit lehet elviszünk,de erre még alszok párat. Yvette mindeféleképp indul 9.-én Bécsben és 10.-én Pesten,hisz lesz női badi mindkét napon,+ egy junior badis lányt is indítunk.  ;) Aki úgyérzi jöjjön ki megnézni.  ****:))))))

Zita felé én már jeleztem is az Arnold Amateur indulási szándékunkat. Így mondtam hogy velünk már biztos kell számolni. Talán egytelen üröm az örömben hogy ugye egy kötelező válogatón részt kell vennünk az ősszel,ami majd feljogosít bennünket az indulásra. Ha ez novemberben van...akkor is bizony 2-3 hónapig majd tartani kell a formát. De egy álom beteljesüléséért bármit! Tehát hosszú és tartalmas évünk lesz,nagyon nem szabad elengedni magunkat így egészen kicsi kis pihi lesz a tavaszi-nyári szezon után...azután szeptember-októberben már indulnia kell a menetnek.  8-) ;)

2009. Március 10. - 18:28:22
Válasz #283
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem pont idevág,de hozzátartozik az életünkhöz.

Kis csapatunk akik résztvesznek a tavaszi szezonban:

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Papp Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

A komplett csapat az Ausztria Kupán a másnapi Kellogs-Bahlsen Kupán és a 16.-ai "Szabadidős" Kupán fog indulni.

2009. Március 10. - 18:41:54
Válasz #284
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem pont idevág,de hozzátartozik az életünkhöz.

Kis csapatunk akik résztvesznek a tavaszi szezonban:

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Papp Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

A komplett csapat az Ausztria Kupán a másnapi Kellogs-Bahlsen Kupán és a 16.-ai "Szabadidős" Kupán fog indulni.
Tünde gyakijára kíváncsi leszek!

 :-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."