2024. Június 25. - 07:47:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 111224 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Június 03. - 18:28:34
Válasz #120
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nekem is van egy jó sztorim.

Melóhelyemen reggeli időben, átugrottam szembe a boltba venni egy kis pufirizst meg némi csirkemmellsonit.Miközben vásárolok észrevettem mellettem lévő familiárisan hiperpigmentált kisebbség nagyon szúrósan néz, mire a legnagyobb darab odalépett hozzám(félmeztelen volt a sörös pocakját villogtatta a közértben), és megkérdezte hogy nyomod a vasat?:) Mondom így is lehet mondani de inkább mondjuk azt hogy gyúrogatok.Közben a másik már a hátammögött volt és kérdezte hogy mit egyenek hogy izmosak legyenek.belenéztem kosarukba(a zsebükbe nemtudtam)4-5 kakaós  csiga meg vagy 40dkg szalámi volt. finoman megjegyeztem hogy talán nem ez a legegészségesebb reggeli, mire a nagydarab már kérdezte, hogy de figyelj vannak olyan cuccok amiktől gyorsan lemegy.Mondom mi az agyad, kicsit felkaptam a vizet hogy próbáltam normális választ adni ez meg egyből kokszolna.
Áááá az ilyennek azt kell mondani, hogy még kettő csiga, és az úgy már fasza lesz ****:)))))) :D Segítsen nekik a halál...
Hasonló úriemberek voltak bent nemrég az üzletben. A "góré" kb. 5 percnyi tanácsadás után végignézett rajtam és ezt mondta:

"Főnök, látom Te is szoktál azér gyúrni. Van ott azér kar! Figyejj má, mondjá nekem olyan cuccot ami nem a polcon van és olyan izmos leszek tőle mint Te...vagy még izmosabb!"


 @:-)
mit sóztál rá ? ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Sustanon Therapy!


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 03. - 18:56:14
Válasz #121
Nem elérhető

Norbert002


Anno még télen bemegyünk aterembe..... Bent van 2 fiatal 13-14 éves srác.... Kérdik szedtek vmit? Mondjuk nem..... Akkor azt mondja ők mit csináljanak mert már nyomtak naposimot meg többféle cuccot is de az istennek nem akarnak nőni ;D

2009. Június 06. - 11:03:11
Válasz #122
Nem elérhető

Gabe


"Aki izmot akar építeni, vagy legalább megtartani, az a testsúlyának max. a 60%-ával nyom fekve!"
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 06. - 11:10:20
Válasz #123
Nem elérhető

Cressler


"Aki izmot akar építeni, vagy legalább megtartani, az a testsúlyának max. a 160%-ával nyom fekve!"
így mindjárt jobb :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 06. - 11:23:29
Válasz #124
Nem elérhető

Gabe


"Aki izmot akar építeni, vagy legalább megtartani, az a testsúlyának max. a 160%-ával nyom fekve!"
így mindjárt jobb :D
Pedig a srác komolyan gondolta!
Kissé viccesen hatott mindez a felzselézett haj, a vastag fekete keretes dizájnszemüveg, és a fordított homokóra testalkat tekintetében!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 06. - 11:26:18
Válasz #125
Nem elérhető

Cressler


"Aki izmot akar építeni, vagy legalább megtartani, az a testsúlyának max. a 160%-ával nyom fekve!"
így mindjárt jobb :D
Pedig a srác komolyan gondolta!
Kissé viccesen hatott mindez a felzselézett haj, a vastag fekete keretes dizájnszemüveg, és a fordított homokóra testalkat tekintetében!
fordított homokóra? a homokóra középpontosan szimetrikus meg tengelyesen is :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 06. - 12:02:23
Válasz #126

Torony

Vendég
"Aki izmot akar építeni, vagy legalább megtartani, az a testsúlyának max. a 160%-ával nyom fekve!"
így mindjárt jobb :D
Pedig a srác komolyan gondolta!
Kissé viccesen hatott mindez a felzselézett haj, a vastag fekete keretes dizájnszemüveg, és a fordított homokóra testalkat tekintetében!
fordított homokóra? a homokóra középpontosan szimetrikus meg tengelyesen is :D

akkor talán inverz homokóra?  ;D ;D

2009. Június 06. - 12:11:08
Válasz #127
Nem elérhető

God Vazzeg


Kifordított homokóra, ne legyetek már kisstílűek  ;D

2009. Június 06. - 12:39:08
Válasz #128
Nem elérhető

Gabe


Jaja énkérekelnézést, inverzre gondoltam, ahogy Torony kollega mondja, de akkor Cressler kedvéért rombusz testű srác!  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 06. - 12:42:59
Válasz #129
Nem elérhető

H. Laci


Jaja énkérekelnézést, inverzre gondoltam, ahogy Torony kollega mondja, de akkor Cressler kedvéért rombusz testű srác!  8-)

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 06. - 17:56:56
Válasz #130
Nem elérhető

H. Laci


egy lány ismerősöm " ez az álló vádli nagyon jó gyakorlat, mert amióta csinálom, már vékonyabb a vádlim láthatóan"
 :-){  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 14. - 16:56:46
Válasz #131
Nem elérhető

Suncity


ma 1ismerős a teremben:

pénteken bement az első deka
tegnap bebasztam
és most edzésen 10%ot erősödtem a pénteki  dekától ;-oo-;

2009. Június 14. - 17:37:03
Válasz #132
Nem elérhető

George


ma 1ismerős a teremben:

pénteken bement az első deka
tegnap bebasztam
és most edzésen 10%ot erősödtem a pénteki  dekától ;-oo-;
Rákérdezhetek? ****:))) ****:))) ****:))) :-)-

2009. Június 14. - 19:32:46
Válasz #133
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 14. - 19:42:41
Válasz #134

Torony

Vendég
Debrecen, az a terem, ahol Kathi Béci edz. Öltöző, beszélgetnek a piskóták;

- hú, láttátok a Bélát? Annyi koxot nyomott a karjába, hogy szétszakadt...
- ja, ne is mondd, kemény...