2024. Június 26. - 11:23:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki a leginkább túlértékelt testépítő?  (Megtekintve 26955 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 09. - 08:41:38
Válasz #60
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na jól van végre lenyugodtak a kedélyek,azt hittem már elcsattan egy-két virtuális pofon ;D ***)))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 09. - 17:03:49
Válasz #61
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 09. - 17:51:10
Válasz #62
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 09. - 17:57:32
Válasz #63
Nem elérhető

Gabe


feltűnt a smiley pár sorral lejjebb?  ***))))

minden idők legnagyobb bajnoka...szerintem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 09. - 18:36:12
Válasz #64
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
***)))

Ronnie Coleman

 ***)))









 ;D
Ha a belefektetett munkát,akaratot,gigabrutál fizikumot vesszük figyelembe akkor a legnagyobb bajnok.
De ha az esztétikát nézzük akkor igencsak túlértékelt versenyző.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 09. - 18:45:05
Válasz #65
Nem elérhető

Cressler


***)))

Ronnie Coleman

 ***)))









 ;D
Ha a belefektetett munkát,akaratot,gigabrutál fizikumot vesszük figyelembe akkor a legnagyobb bajnok.
De ha az esztétikát nézzük akkor igencsak túlértékelt versenyző.
Egyáltalán nem! Ha az esztétikát nézzük Ronnie csúcs éveiben akkor is nagyszerű bajnok! A bajnokok a tömeg és az arányok ideális kobinációjával rendelkeznek, egyes freakek nem elég esztétikusak pl Markus, Paco , a másik véglet nem elég tömeges, hogy bajnok legyen pl Melvin. Ennyi.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 09. - 18:54:12
Válasz #66
Nem elérhető

FirstLady


Én csak annyit mondok Ronnie  <3! ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 09. - 19:17:09
Válasz #67
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 09. - 22:14:37
Válasz #68
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 09. - 22:31:14
Válasz #69
Nem elérhető

Gabe


Én csak annyit mondok Ronnie  <3! ;D
the greatist!
jóvanna, nem vettem le a szándékot

elég, ha tudod kitől származik az aláírásom.
Ronnie az ezüsthátú gorilla a gorillák közt, az volt, az, és az is lesz!!!  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 09. - 23:04:22
Válasz #70
Nem elérhető

fastor


Én csak annyit mondok Ronnie  <3! ;D
the greatist!
jóvanna, nem vettem le a szándékot

elég, ha tudod kitől származik az aláírásom.
Ronnie az ezüsthátú gorilla a gorillák közt, az volt, az, és az is lesz!!!  :-)!
aztnemnéztem ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 14. - 17:30:40
Válasz #71
Nem elérhető

Duke


meglepődtem mikor olvasgattam a topikot h King Kamalli sehol sincs irva... pedig neki semmilye sincs  @-o semmi kar-comb-váli-mell-hát-váll ,csomó testrészébe synthol van ,főleg mostanság... semmi kidolgozottság ,nem is tudom mit keres ő a profik közt és miért volt Arnold Classicon 8. helyezett stb... "olyan mint 20kg szar egy 10kgos zsákba paszirozva "  ˝=/  amugy meg mi az h james flex lewisnak nincs combja?????  ;D ;D  Łł=

2008. December 14. - 17:42:13
Válasz #72
Nem elérhető

Gabe


meglepődtem mikor olvasgattam a topikot h King Kamalli sehol sincs irva... pedig neki semmilye sincs...
most mér' mondod? dereka az van  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 14. - 17:59:50
Válasz #73
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
meglepődtem mikor olvasgattam a topikot h King Kamalli sehol sincs irva... pedig neki semmilye sincs  @-o semmi kar-comb-váli-mell-hát-váll ,csomó testrészébe synthol van ,főleg mostanság... semmi kidolgozottság ,nem is tudom mit keres ő a profik közt és miért volt Arnold Classicon 8. helyezett stb... "olyan mint 20kg szar egy 10kgos zsákba paszirozva "  ˝=/  amugy meg mi az h james flex lewisnak nincs combja?????  ;D ;D  Łł=
Kamali biztosan azért maradt ki mert az utóbbi években már amúgy is leszálló ágban volt. Eleve 2001-2002-ben volt a "csúcson".

Lewis-ra sztem nem írták azt, hogy nincs combja... Viszont ha szóba került akkor az gondolom azért lehetett, mert én is NAGYON-NAGYON utálom azt ha vkit vagy vkiken vmilyen testrészeket túlértékelnek. Lewis-on a következő dolgokat lehet kiemelni (először a legjobb): kondíció, alkar, vádli. A combja se nem extra nagy, se nem érdekes...

Lewis...hatalmas combokkal... Ezen a fotón a 4 ellenfeléből hánynak nagyobb a combja...?  ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 14. - 18:00:47
Válasz #74
Nem elérhető

fastor


meglepődtem mikor olvasgattam a topikot h King Kamalli sehol sincs irva... pedig neki semmilye sincs  @-o semmi kar-comb-váli-mell-hát-váll ,csomó testrészébe synthol van ,főleg mostanság... semmi kidolgozottság ,nem is tudom mit keres ő a profik közt és miért volt Arnold Classicon 8. helyezett stb... "olyan mint 20kg szar egy 10kgos zsákba paszirozva "  ˝=/  amugy meg mi az h james flex lewisnak nincs combja?????  ;D ;D  Łł=
nem azt írta menö szan hogy nincs
 **:))))* ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó