2024. Június 26. - 11:31:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki a leginkább túlértékelt testépítő?  (Megtekintve 26957 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Október 08. - 17:54:44
Válasz #45
Nem elérhető

bandus


Az a bajom Melvin Anthony-val, hogy egy porbafingó, gnóm kis geci, aki arra veri a faszát, hogy lediplomázott teológiából, és felvette a "keresztény, nigger gengszter" amerikai ideálját.... Nem csoda, hogy keskeny a dereka, mivel genetikailag, kb 45 kiló lenne az egész "ember" Állítsd már oda egy normális testépítő mellé... Toney Freeman megenné reggelire, Wolf, meg észre sem venné a tányéron. Attól, hogy valaki jól mutat egy A4-es lapon, attól élőben még kiröhögöd, amikor nem tud fellépni a buszra, mert magas neki a lépcső... Tudom, hogy nem tehet róla, hogy alacsony, de arról már igen, hogy nem látja be, hogy emiatt lehetetlen testépítővé válnia. Szánalmas ezt erőltetnie, hiszen nevetséges, ha könynebb valakit átugrani, mint körbejárni... Szerintem a helyezéseit az IFBB-s protekcióinak köszönheti... Múltévben megbotránkoztam, hogy a top5-ben végzett. Egyébként milyen tömegről és kerekségről beszéltek?! Én kereknek csak azt a pocok fejét látom, azokkal a hód fogakkal, amiket inkább a faiparban kéne hasznosítania, mit a színpadon. Tömeg meg off-season-ben van rajta esetleg, akkor pedig úgy néz ki mint egy TÚLTÖLTÖTT ZACSKÓSTEJ.  :-< O0
;D Ez nagyon konkrét indoklás  :D :D :D

azért nem olyan alcsony ő..

akkor inkább már Priest, na ő szerintem a totál esélytelen, viszont akkor is meghatározó alakja a sportnak.. bár azt nem hiszem el, hogy azokban a karokban ne lenne egy kis synthol.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 08. - 18:21:57
Válasz #46
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
bár azt nem hiszem el, hogy azokban a karokban ne lenne egy kis synthol.
Azokban tuti nincsen.  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 08. - 20:53:35
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze fiatal ez tréj gyerek, de esküszöm hogy alaktalanságban csak a greg kovács veszi fel vele a versenyt!  :-<  8-}
Nagy és definiálatlan karok, 120as derékbőség, fitymacombok...
SZÖRNYŰ ahogy kinéz!!!!  :-O  :-O   :----  :----
Alakra szerintem a legtöbb fórumozó is jobban néz ki!!!  ****:))))))
Nézzétek meg Shawn Rayt, Paul DeMayot, vagy Kevin Levrone-t amikor csak 21-22évesek voltak! Hol van hozzájuk képest ez a torzulat?   8-}  8-}  8-}  ))=/
Szerintem aza Melvin kölök nem olyan szar...És a legtöbb bajnok is 170-180 közötti!Ha alcsonyabb vagy akkor seggdugónak néznek és nem sok esélyed van(kiv: Franco Columbo,Lee Priest,Larry scott) Ha 180 fölötti akkor meg túl colos vagy bazze (kiv: ARNOLD, Lou Ferrigno,talán méga a Hajdani Günter,Meg Paul "The Frankeinstein" Dillet) ( Ronnie asszem 178-180 között van valahol).
Ja meg én is rühellem a dzsémsz flex lújízt, oké, nagyok a karjai és vállai és faszán száraz szokott lenni, de hol van a háta?mega combok?has?hm?  :-/-  ))=/  &5*
Ja és a japó Hide abszoúte túl van értékleve!!!azonkívül, hogy extrának számít a származása miatt,a legtöbb profihoz képest egy nagy határ szar!  :-/]   ****:)))
Peace


Ezt most nem (csak) neked írom:

Lehet csak én vagyok így ezzel, de "szarozni" meg fikázni nem szép dolog azokat az embereket, akiknek nyomába se tudunk érni. Rengeteg munka van benne, pontosan tudjátok ti is, én is, egy minimális tisztelet szerintem beleférne a vélemény nyilvánításba. Az, hogy kifejezed a véleményed nem egyenlő azzal hogy egyből mindenkit le kell okádni.

Szerintem   ***  O0

2008. Október 08. - 21:19:44
Válasz #48
Nem elérhető

doncicco


A véleménynyilvánítás mikéntje valóban sokat elárul fogalmazójáról. Melvint volt szerencsém látni élőben budapesten 2000 őszén és egyáltalán nem volt kiábrándító látvány.

A testépítési ideálképet pedig arra értettem, hogy a szó szoros értelmében testépítő és nem meghökkentő rajzfilmfigura szerű külsőt hozott össze. Persze újabb vita tárgyát képezheti mi is az esztétika a testépítésben.. Rhül vagy Melvin Anthony.. Annak idején Milos is lényegesen kissebb méretekkel rendelkezett a mezőny jónéhány tagjánál, mégis fizikuma egésszét tekintve lehengerlő volt.

"..Kinek a pap, kinek a papné" - és van akinek a kántor jön be.

2008. Október 08. - 21:29:28
Válasz #49
Nem elérhető

madinorbi


Steve nyiss inkább egy "ki a legalulértékeltebb" topikot, mert ez a jelenlegi magában hordozza a tömegverekedés lehetőségét  ;D !+"%
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 08. - 21:35:22
Válasz #50
Nem elérhető

AtisFace


Steve nyiss inkább egy "ki a legalulértékeltebb" topikot, mert ez a jelenlegi magában hordozza a tömegverekedés lehetőségét  ;D !+"%
Szerintem ez akkor fordult volna elő, ha nem lettem volna félős. Ugyanis Steve miután megynyitotta a topicot első hozzászólóként beakartam írni az ő nevét poénból.... De mivel nem láthattam volna az első reakcióit, csak max egy tőle megszokott korrekt választ, letettem róla. Csunya dolog az offolás alapon ****)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Október 08. - 22:05:47
Válasz #51
Nem elérhető

tas


Persze fiatal ez tréj gyerek, de esküszöm hogy alaktalanságban csak a greg kovács veszi fel vele a versenyt!  :-<  8-}
Nagy és definiálatlan karok, 120as derékbőség, fitymacombok...
SZÖRNYŰ ahogy kinéz!!!!  :-O  :-O   :----  :----
Alakra szerintem a legtöbb fórumozó is jobban néz ki!!!  ****:))))))
Nézzétek meg Shawn Rayt, Paul DeMayot, vagy Kevin Levrone-t amikor csak 21-22évesek voltak! Hol van hozzájuk képest ez a torzulat?   8-}  8-}  8-}  ))=/
Szerintem aza Melvin kölök nem olyan szar...És a legtöbb bajnok is 170-180 közötti!Ha alcsonyabb vagy akkor seggdugónak néznek és nem sok esélyed van(kiv: Franco Columbo,Lee Priest,Larry scott) Ha 180 fölötti akkor meg túl colos vagy bazze (kiv: ARNOLD, Lou Ferrigno,talán méga a Hajdani Günter,Meg Paul "The Frankeinstein" Dillet) ( Ronnie asszem 178-180 között van valahol).
Ja meg én is rühellem a dzsémsz flex lújízt, oké, nagyok a karjai és vállai és faszán száraz szokott lenni, de hol van a háta?mega combok?has?hm?  :-/-  ))=/  &5*
Ja és a japó Hide abszoúte túl van értékleve!!!azonkívül, hogy extrának számít a származása miatt,a legtöbb profihoz képest egy nagy határ szar!  :-/]   ****:)))
Peace


Ezt most nem (csak) neked írom:

Lehet csak én vagyok így ezzel, de "szarozni" meg fikázni nem szép dolog azokat az embereket, akiknek nyomába se tudunk érni. Rengeteg munka van benne, pontosan tudjátok ti is, én is, egy minimális tisztelet szerintem beleférne a vélemény nyilvánításba. Az, hogy kifejezed a véleményed nem egyenlő azzal hogy egyből mindenkit le kell okádni.

Szerintem   ***  O0

ennyi.... nem ismétellek meg... végre egy értelmes ember  :-}

2008. Október 08. - 22:10:45
Válasz #52
Nem elérhető

FirstLady


Nem cenzúrázok, de azért szeretném, ha mindenki megválogatná a szavakat, ill. a jelzőket, amiket használ egy-egy versenyzőre...
Valószínűleg a legtöbbjük sokat dolgozik a formájáért (persze ez nem tuti, mert nem ismerem őket személyesen), és ez legalább azt a fajta tiszteletet kéne, hogy kiváltsa mindenkiből, hogy nem írunk róluk ilyeneket...

Persze mindenkinek lehet véleménye, de biztos vagyok benne, hogy meg lehet ezt szebben is fogalmazni... :)
Pl XY tré helyett mondjuk azt, hogy XY aránytalan, vagy mit tudom én ;D ;D ;D

Thank you for your co-operation 8-)


És God:  ****:)))))) ****)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 08. - 22:16:23
Válasz #53
Nem elérhető

tomi


Jó, igazatok van a magasságát illetően, de a többit nem vonom vissza.  :violinplay3:
Akik ismernek, tudják, hogy egy ilyen véleménnyilvánítás, nálam, a közelmúltban felszívott nyelvi kultúra álcázott megosztását is szolgálja.  ***
Up the dose, lift the most!

2008. Október 08. - 22:17:26
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


God ha már példálózol akkor inkább a Tomi fikázását hozhattad volna fel!Picit sokkal durvábbakat írt mint én és picit sokkal jobb testépítőről minta a tréj-flexlújíz-hide féle hulladék trió!  :-<  8-}  8-}
Másrészt meg mindenki tisztában van vele, hogy a profik(akármilyen szarul is néznek ki néhányan ;D  ;D ) kurvasok lovét és enerdzsit ölnek bele a témába és ezért maximális respekt nekik DE akkor is vannak köztük akik ezek ellenére a Többi Profihoz képest szarul, ismétlem SZARUL néznek ki!!!  :-<  8-}  8-}
Másrészt meg szerintem sokunk sokkal jobban néz ki mint azok a szülőszobára való,alaktalan,pitbullképü,impotens,shintholos, alaktalan kretének!
És különben is ez csak egy fórum amin mindenki szabadon véleményezhet, majd ha az adminoknak, hozzátartozóknak,a grín písznek,az ombucmannak,a gyermekvédelemnek stb-nek nem tetszik amiket írunk akkor majd cenzúrának!  #:-)
Ne kell mindig beugatni azoknak akik ellent mernek mondani a közvéleménynek!  :-<  #:-)  :-*  8-)
Peace

Mint írtam is, nem csak neked szólt, tudod: akinek nem inge...  8-}
Cenzurázni nem hiszem hogy a modiknak kellene, hanem mindenkinek önmagát, saját belátása szerint. Természetesen szabadon véleményt nyílváníthatsz, de ne csodálkozz ha valaki zokon veszi, elvégre téged minősít a hsz. De ez is csak egy észrevétel, hangosan gondolkoztam.

Részemről lezárva a dolog  :-!!!

2008. Október 08. - 22:21:02
Válasz #55
Nem elérhető

hopika


Jó, igazatok van a magasságát illetően, de a többit nem vonom vissza.  :violinplay3:

Kösz druszám,hogy az alacsonyakat is meglátod... ;-oo-;

OFF VÉGE!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 08. - 22:24:15
Válasz #56
Nem elérhető

FirstLady


Jó, igazatok van a magasságát illetően, de a többit nem vonom vissza.  :violinplay3:

Kösz druszám,hogy az alacsonyakat is meglátod... ;-oo-;
alacsony... és mit szóljak én? ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 08. - 22:24:54
Válasz #57
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve nyiss inkább egy "ki a legalulértékeltebb" topikot, mert ez a jelenlegi magában hordozza a tömegverekedés lehetőségét  ;D !+"%
Nem kívánok unalmas topikokat létrehozni...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 08. - 22:33:42
Válasz #58
Nem elérhető

tomi


Én felvállalom azt a minőséget, ami a hsz-emből lejön.  :violinplay3:
Up the dose, lift the most!

2008. Október 08. - 22:39:27
Válasz #59
Nem elérhető

God Vazzeg


Én felvállalom azt a minőséget, ami a hsz-emből lejön.  :violinplay3:

Azt tudjuk  ****)  :D