2024. Június 26. - 03:42:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 401907 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Október 10. - 12:00:11
Válasz #285
Nem elérhető

George


Tényleg nem nőttem még ki, csak szarul lett felvéve, és ha már az elején rossz, akkor végig marhára zavaró. + párás volt a levegő a teremben, amitől teljesen nyirkos lett a bőröm, és ez egyáltalán nem segített a felvételnél, úgyhogy legközelebb viszek magammal hintőport ;D

Ma egyébként felkelés után határozottan azt éreztem, hogy pihennem kell, tehát ma nincs edzés, ezt még megtoldom egy kis csaló kajálással, némi pizza, palacsinta és rákszirom formájában /7%

2008. Október 10. - 12:02:45
Válasz #286
Nem elérhető

hopika


...ezt még megtoldom egy kis csaló kajálással, némi pizza, palacsinta és rákszirom formájában /7%

Grrrrrrr-én is beszállnék szívesen...de nem lehet  ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 10. - 12:07:28
Válasz #287
Nem elérhető

George


...ezt még megtoldom egy kis csaló kajálással, némi pizza, palacsinta és rákszirom formájában /7%

Grrrrrrr-én is beszállnék szívesen...de nem lehet  ˝=/ ˝=/ ˝=/
Majd gondolok rád :D

2008. Október 10. - 12:27:09
Válasz #288
Nem elérhető

Cressler


Tényleg nem nőttem még ki, csak szarul lett felvéve, és ha már az elején rossz, akkor végig marhára zavaró. + párás volt a levegő a teremben, amitől teljesen nyirkos lett a bőröm, és ez egyáltalán nem segített a felvételnél, úgyhogy legközelebb viszek magammal hintőport ;D

Ma egyébként felkelés után határozottan azt éreztem, hogy pihennem kell, tehát ma nincs edzés, ezt még megtoldom egy kis csaló kajálással, némi pizza, palacsinta és rákszirom formájában /7%
nem muszáj hintőpor, csencselsz a női öltözőből egy harisnyát
 fel a kézre
ráhúzod a bandázst
kihúzod alóla a harisnyát

legalábbis pár erőemelő így csinálja, valaki szatyorral az még viccesebb  ;D  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 12. - 15:09:07
Válasz #289
Nem elérhető

George


Hi!

Ma kénytelen voltam megtapasztalni a rossz segítő negatív hatását a teljesítményre. Endrú hiányában asszonykám segített, de őt 160 fölött nem mertem beállítani mögém, így megkértem egy srácot (hamá' annyira bámult a múltkor is), hogy segítsen, aztán mégegyszer - nem kellett volna. Szar dolog amikor szabályosan azt érzem, hogy a segítő leszarja, hogy kinyomom-e vagy nem :-p akkor meg mit kell ennyire bámulni? Na mindegy. Úgyhogy most el lett vágva a nyomás 190-nél, képtelen voltam újra normálisan megnyomni, nem is bírtam volna többet, fel is basztam az agyamat rajta. Aztán ez folytatódott az egykezes nyomásnál is ferdepadon, 45 után kénytelen voltam rögtön 55-ösre ugrani, mert u.a. a "társaság" ücsörgött az 50-es súlyzón - de minek??? Ez is fasza volt ekkora "átmenettel", abba is hagytam 4 ismétlés után. Plázafeeling volt lent  :-} Úgyhogy 3 sor csigás összehúzás után távoztunk is a teremből.

2008. Október 13. - 15:05:26
Válasz #290
Nem elérhető

George


Hali!

Mai karozás szintén idegenben zajlott, kissé fura is volt a vékonyabb rúd meg kézisúlyzó. Mivel kb. 4 napja megfáztam, így a szervezetem a gyógyulásra összpontosít, amit abban a formában érzékelek, hogy nem ment feljebb most a súlyom. Viszont legalább az erő meg a bedurranás a helyén van =/+'

Bicepsz:
Állva franciarúddal: 30x10, 50x10, 60x8, 70x6, 75x6
Ülve egykezes: 22x10, 26x8, 30x6, 32x6
Állva egykezes csigán: 25x10, 35x8 x2
Koncentrált: 14x10, 16x10, 18x8

Tricepsz:
Letolás egyenes rúddal: 5 sor. 10 ism - ennél azért nem írok súlyt, mert sok helyen a felezőcsigák miatt értelmetlen -szerintem
Letolás kötéllel: 3 sor. 10 ism
Egykezes fejfölött: 14x10, 16x10, 18x10
Egykezes csigás: 25x10, 35x10 x2

Rohadtul izzadtam, ami a megfázás miatt is volt sztem, legalább tisztulok egy kicsit. A kaját a héten precízebbre veszem, mert ugye az elmúlt napokban nem igazán volt étvágyam sem, de azért ettem amennyit bírtam. Az Elite-ig szeretnék még legalább 3-4 kg-ot felkapni @:-)

2008. Október 14. - 17:25:22
Válasz #291
Nem elérhető

George


Hi!

Ma kezd visszatérni az étvágyam(meg a levegő az orromba), és ennek nagyon örülünk, mert ugye tudok tovább nőni meg erősödni >:D =/+' Oda is csaptam ma szépen a vállamnak, ami lehetett volna keményebb is, de ma ilyen volt és kész - nagyon jól bedurrant, az a lényeg. Holnap - holnapután már nincs kegyelem, kettőbe hasítom a termet >:D >:D >:D

Mellről nyomás állva: 50x10, 70x10, 80x8, 85x6
Oldalemelés: 18x10, 22x10, 26x10, 28x10 - ebből már megint jó lenne nagyobb, de a ráknak sincs kedve mindig súlyzót szerelni - jövő héten ezt is idegenben edzem
Oldalemelés ülve(lassú): 13x10 x3
Döntött törzsű oldalemelés: 16x10, 18x10, 20x10 x2

Már vaníliás True Mass-t iszok, ennek is nagyon finom az íze, hiába no...mégiscsak BSN ****:)))))) A tegnapi edzésre visszagondolva kicsit mosolygok, ugye nem a szokásos teremben edzettem, és úgy tűnt néhányan megdöbbentek :D De erről Sztereo user tudna mesélni, állítólag tőle kérdezték, hogy "Ez meg kicsoda???" :-O Szóval valami van, érzésre is elég fasza, alig várom a jövő tavaszi aftershock-ot @-o >:D

2008. Október 14. - 17:57:05
Válasz #292
Nem elérhető

bandus


az a brutáál, ha ennyivel nyomod az oldalemelést @:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 14. - 17:59:35
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezaz Ogre, hajrá, bassz oda neki!!!  @:-)

2008. Október 15. - 19:27:55
Válasz #294
Nem elérhető

George


 #:-)

Ma light hátazás volt, nagyon nem szakítottam szét magam, viszont így is nagyon jó bedurranást értem el. A kaja ma már újra a normális volt, holnaptól kissé megemelem az adagokat, és tartom magasabban kb. másfél hétig, hogy újra beinduljon a növekedés.

Húzódzkodás: 5x10 - legközelebb viszek magammal láncot, hogy plusz súlyt tudjak magamra akasztani
Döntött törzsű evezés: 60x10, 90x10, 120x8, 150x6
Ülve evezés széles fogással: 60x10, 80x10, 100x10 x2
Lehúzás széles fogással: 70x10, 90x10, 100x10 x2

Holnap kénytelen leszek du. leedzeni a mellet, emelni fogom a szériasúlyt, ha törik, ha szakad >:D Nekem mindig fontos volt a használt súly nagysága, számomra ez teszi "férfiassá" ezt a sportot, hogy valaki nem csak nagy, hanem erős is. Pár éve, mikor láttam Ronnie edzésvideóját, akkor csak :-O Súlyok kellenek ****:)))))) =/+'

2008. Október 16. - 20:18:57
Válasz #295
Nem elérhető

George


Ave!

Most értem haza mellezésből, amit megkeserített egy elég kemény fájdalom mindkét alkaromban. Valszeg most kezdenek sírni a túlzott terhelés miatt, de muszáj megszokniuk, különben kivetetem a csontjaimat, és titániumot rakatok bele, aztán megyek az X-men-be Wolwerine-nek >:D Jól bevásároltam még Lidl-ben 100 Ft-os zabpehelyből és mozarellából amíg még van :D Ma már többet ettem, meg is lett az eredménye, a hétfői mérlegelésnél jócskán 110 feletti értéket akarok látni ;)

Ferdepados nyomás: 50x10, 80x10, 110x8, 130x6
Fekvenyomás: 80x10, 110x10, 130x8, 150x6, 155x3
Vetkőző nyomás: 130x6, 110x10x 80x17
Pec-dec gép: 70x10, 90x10, 100x10
Áthúzás: 28x10 x2

Nagyon jól bedurrantam a végére, ha nem lett volna ez a rohadt fájás, akkor nyomtam volna többet a 155-be, és felraktam volna még 160-ra, de inkább ésszel abbahagytam !+"% Vasárnap inkább pihenni fogok, most nem erőlködök nyomással, viszek be extra adag ionizált Ca-t, és rendbe fog jönni jövő hétre simán ****:)))))) (má' csak ha aggódott volna valaki értem  ****:))))
És a mai nap meglepetése egy kisalakú igazolványkép !+"% ma estéről. 8-)

2008. Október 16. - 20:37:19
Válasz #296
Nem elérhető

Suncity


 :-}
azért ahogy látom nem vagy P. Mátyás  ****)   (akinek nem inge...)  a tömegelés során, ami dicséretes 8-)

2008. Október 16. - 20:41:53
Válasz #297
Nem elérhető

Rob


110kg kocka hassal? **:))))* Hogy csinálod?  ;D
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Október 16. - 20:47:58
Válasz #298
Nem elérhető

endre66


Azt tudom mondani, amit múltkor bicajról odakiabáltam: Hülye gyúrós...!  ))=/

2008. Október 16. - 20:52:14
Válasz #299
Nem elérhető

Cressler


Milyen kis ajtótok van  @-o  ;D
Komoly forma  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!