2024. Szeptember 26. - 19:38:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 415703 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Július 23. - 18:29:22
Válasz #1695
Nem elérhető

George


Jesztödéééj ***)))

2010. Július 23. - 18:53:53
Válasz #1696
Nem elérhető

God Vazzeg


Jesztödéééj ***)))

Nem szar.. Még pár ilyen kép, és megjön a kedvem a hc tömegeléshez  =/+'  /7% /7% /7%

2010. Július 23. - 19:50:05
Válasz #1697
Nem elérhető

hopika


Mikor mentél ennyire össze?
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 23. - 20:19:38
Válasz #1698
Nem elérhető

George


Mikor mentél ennyire össze?
 @:-)
Ilyen melegben kipárolog egy kis víz ;D

2010. Július 23. - 20:20:40
Válasz #1699
Nem elérhető

hopika


Mikor mentél ennyire össze?
 @:-)
Ilyen melegben kipárolog egy kis víz ;D
Lehet el kellene mennem szaunázni...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 23. - 20:21:53
Válasz #1700
Nem elérhető

George


Mikor mentél ennyire össze?
 @:-)
Ilyen melegben kipárolog egy kis víz ;D
Lehet el kellene mennem szaunázni...
 @-o
Én most jöttem be boxról, komolyabbat izzadtam mint egy szaunában ***))

2010. Július 23. - 20:22:38
Válasz #1701
Nem elérhető

hopika


Boxolni nem merek a gerincemmel egyelőre...kihasználom a kinézetem,hátha megijednek tőlem!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 23. - 20:23:13
Válasz #1702
Nem elérhető

George


Boxolni nem merek a gerincemmel egyelőre...kihasználom a kinézetem,hátha megijednek tőlem!
 @-o
Miért, te úgy nyomod, hogy kitéped a gerinced, és azzal vered le őket? :-O >:D

2010. Július 25. - 16:31:43
Válasz #1703
Nem elérhető

darknight


Jesztödéééj ***)))

Na, ez "már" valami... ;-oo-;

Igaz, nincs semmi közöm hozzá, de szerintem jól döntöttél, hogy nem erőlteted a versenyzést... /:-)

Ez a fazon sokkal jobban áll Neked, mint az hasas-vizes ukrán pénzbehajtó "sztájl"... ***))) ;)

Ha ilyen formát tartasz, és okosan tömegelsz, az sokkal durvább lesz, mint a korábbiak...

Ősszel végre lesz motiváció rendesen (bár tudom, hogy nem sokakat érdekel, de hamarosan én is visszatérek egy naturál edzésnaplóval)... @:-) @:-) @:-)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Július 25. - 17:29:18
Válasz #1704
Nem elérhető

George


Na, fogytam 10 kg-t és rögtön jó lett :D Sokat várok ettől az ősztől, nagyon belemásztam most az elméleti dolgokba, és sokkal okosabban csinálok majd mindent, szóval ha ügyes vagyok, akkor leszek 130 kg ettől egy kicsit jobb fazonnal. Semmi akadályát nem látom ;D
Amúgy egyáltalán nem fogok ezen a naturál dolgon lovagolni, mert nem izgat, hogy ki az és ki nem...mindkettővel dolgozni kell, és csak az tud valamit felmutatni bármelyikben, aki tényleg odateszi magát az edzésen és az étkezésben.
Viszont a naplódat várom, aztán nem punciskodni :-/-(-: ;-oo-;

2010. Július 25. - 18:49:22
Válasz #1705
Nem elérhető

Pity


Na, fogytam 10 kg-t és rögtön jó lett :D Sokat várok ettől az ősztől, nagyon belemásztam most az elméleti dolgokba, és sokkal okosabban csinálok majd mindent, szóval ha ügyes vagyok, akkor leszek 130 kg ettől egy kicsit jobb fazonnal. Semmi akadályát nem látom ;D
Amúgy egyáltalán nem fogok ezen a naturál dolgon lovagolni, mert nem izgat, hogy ki az és ki nem...mindkettővel dolgozni kell, és csak az tud valamit felmutatni bármelyikben, aki tényleg odateszi magát az edzésen és az étkezésben.
Viszont a naplódat várom, aztán nem punciskodni :-/-(-: ;-oo-;
Ott a pont. Mellesleg én is gondolkodom a boxon, hogy veszed észre George állóképességet jól fejleszti?? Mostanában a köredzésekre mentem rá 10-15 állomás 8-15ismétlés amennyi megy heti 3-4 edzés de ez most tökéletes.

2010. Július 26. - 08:57:58
Válasz #1706
Nem elérhető

George


Na, fogytam 10 kg-t és rögtön jó lett :D Sokat várok ettől az ősztől, nagyon belemásztam most az elméleti dolgokba, és sokkal okosabban csinálok majd mindent, szóval ha ügyes vagyok, akkor leszek 130 kg ettől egy kicsit jobb fazonnal. Semmi akadályát nem látom ;D
Amúgy egyáltalán nem fogok ezen a naturál dolgon lovagolni, mert nem izgat, hogy ki az és ki nem...mindkettővel dolgozni kell, és csak az tud valamit felmutatni bármelyikben, aki tényleg odateszi magát az edzésen és az étkezésben.
Viszont a naplódat várom, aztán nem punciskodni :-/-(-: ;-oo-;
Ott a pont. Mellesleg én is gondolkodom a boxon, hogy veszed észre George állóképességet jól fejleszti?? Mostanában a köredzésekre mentem rá 10-15 állomás 8-15ismétlés amennyi megy heti 3-4 edzés de ez most tökéletes.
Én nem kifejezetten az állóképesség miatt csinálom, hanem mert hiányzott már ez is egy kicsit. Korábban kick-boxoltam, és nem akarok ezen a téren sem elpunnyadni.
Kérdésedre is válaszoljak: természetesen sokat dob az állóképességen, az első két-három alkalommal majd kiköptem a tüdőm, meg iszonyatosan beállt a vállam meg a csuklyám. Most sokkal többet bírok, és kicsit lazább is lettem fent, ami nem utolsó szempont.
Az edzéseken én nem változtattam, ugyanúgy fogom a súlyzós edzéseket csinálni, a bicepsz kivételével minél több súllyal. Bickóra már nem fogok csak közepes súlyig menni, semmi kedvem elszakítani, szerintem így sem lesz kisebb, talán nőni is fog picit. De olyan sok centit nem is akarok rápakolni már, egy 53-54 elég lesz ;D

2010. Augusztus 18. - 10:29:28
Válasz #1707
Nem elérhető

George


Még két hét, már be vagyok sózva mint egy óvodás @-o Na jó, ez túlzás, de nagyon kíváncsi vagyok mit hoz az ősz ::) Most elég jól tartom magam, közepesen szar kajával, heti 2 súlyzós edzéssel nem rossz :D Súlyom 122-123 kg, viszont a bal csuklóm és a kezem miatt kissé vissza kellett venni a súlyokból. De nem aggódok, ez gyorsan visszajön jó kajálással, meg sokat erősödött már a kezem is a kezdeti zsákolásokhoz képest, mikor sikerült úgy szétverni, hogy nem bírtam fogni semmit --) Azért nem panaszkodok, ma 310-el ment a vállvonogatás, 140-el eveztem, 70-el bicepsz(ami a sérülés után elég jónak mondható), szóval egy közepszar szinten elvegetálok még két-három hétig.
Az edzések meg lesznek variálva rendesen az eddigiekhez képest. Egy nap edzés - egy nap pihenő felosztásban, napi kettő izom lesz terítéken. Mell-tricepsz, hát-bicepsz, váll-has eddig a terv, aztán majd meglátjuk hogy jön össze, ehhez jön még heti 3x box, szóval elhízni nagyon nem fogok szerintem. Kaja az napi 80 deka csirke, zöldség, tojás, némi rizs, zabpehely, meg a kiegészítők.

2010. Augusztus 19. - 12:40:44
Válasz #1708
Nem elérhető

Milo


Hát én kíváncsian fogom olvasni az összes beszámolót. Ilyen paraméterekkel naturálon érdekes lesz.
Riceman

2010. Augusztus 19. - 13:34:14
Válasz #1709
Nem elérhető

George


Hát én kíváncsian fogom olvasni az összes beszámolót. Ilyen paraméterekkel naturálon érdekes lesz.
Lecsoffadok 65 kilóra :D