2024. Június 25. - 07:36:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 401604 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2010. Március 02. - 14:28:33
Válasz #1245
Nem elérhető

George


Jövő héten kezdek tömegelni(megint), így dilemmáztam kicsit, hogy papírra, vagy netre dobjam az edzéseket. Mivel itt megvan már egy-két éve az edzésnapló, így ezt fogom folytatni amíg a "felkészülés" tart, aminek a végén - ha minden jól megy - egy fekvenyomó verseny lesz, de hogy hol, meg mikor, azt nem döntöttem még el.
Akkora növekedést most nem akarok produkálni, bár majd kiderül, hogy mit hoz a jövő, a lényeg, hogy átalakítottam az edzéseimet kb két hónapja, mert kezdtem túledzett lenni. A heti kettő mellezést levettem egyre, újra edzek vállat, a hátat és a csuklyát hangsúlyosabbá akarom tenni, így ez kap majd heti kétszer, valamint a tricepsz kap némi plusz terhelést az edzéseken, plusz egy gyakorlat formájában. Pár hete visszább vettem a súlyokból is, mert egy elég kellemetlen vállfájás kezdett kijönni, ami azóta elmúlt szerencsére. Kb két hónapja nyomtam 210-es szériát, de általában 200-ba 4-6 ismétlést, most 170-180-nál nem megyek feljebb, majd csak menet közben. Az utóbbi időben többen is győzködtek fekvenyomó ruha használatával kapcsolatban, de én nem érzem magamhoz közel ezt a vonalat, szóval nem is lesz egyenlőre. Súlyomat olyan 130 fölött nem sokkal szeretném belőni, egy nem túl beles fazonnal, amit most sikerült tartani, szóval ez alap, hogy nem hízunk el nagyon. Fölöslegesen nem akarok súlyt cipelni. Most 123,6 voltam tegnap.
Szóval egy lehetséges edzésbeosztás lesz:
Mell, Hát-Csuklya, Váll-Has, Kar, Pihenő, Hát-Csuklya, Pihenő
Az egyik hátazás evező, a másik lehúzó gyakorlatokat fog tartalmazni, felhúzást én hanyagolom, a lábazást dettó. Húzódzkodás az lesz mindkettőn, nekem az alap. Mell az 3-4 gyakorlatból fog állni, mindig kettő nyomás lesz, a fekvenyomás után majd edzésenként váltogatom a negatív és a 45 fokos nyomást. Tárogatás szintén alap, de kicsit Arnoldos a végrehajtás - leengedve amennyire csak megy, és középen nem hozom össze, kb 20 centire megállítom a súlyzókat egymástól. Karon nem variálok, most meg vagyok elégedve vele, annyi elég, ha még két-három centi rájön, de már nem akarom megváltani a világot ilyen téren. Has pár hete megy, szóval az marad is, váll előtt csinálom meg, mert egyik edzés végén sem lenne kedvem egyébként hasazni. Vállnál a nyak mögötti nyomás és az állva nyomást fogom variálni, nekem az egykezes nyomás nem tetszik, de majd meglátjuk még. Láb az kimarad, mert elég vastag(comb 73, vádli 50), illetve a nyomáshoz nem kell, szóval így járt.
Kajám az nem változik, talán annyi újdonság, hogy minden adag hús mellé tekintélyes mennyiségű saláta fog lecsúszni. Fehérje olyan 400 g körül lesz, ch szintén. Ha minden igaz, akkor 10 hétig fog tartani az egész művelet, szóval van időm...tehát hétfőn kezdés.

2010. Március 02. - 14:32:41
Válasz #1246
Nem elérhető

Maszat


" Láb az kimarad, mert elég vastag(comb 73, vádli 50), illetve a nyomáshoz nem kell, szóval így járt."

Istenem, de irigyellek!! :D

Sok sikert!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 14:37:04
Válasz #1247
Nem elérhető

Kicsibors


Látom, hogy hátnál ketté szeded az evező és a lehúzó gyakikat.
Miért döntöttél így, van-e ennek valami különösebb indoka, vagy egyszerűen ki akarod próbálni így is?

2010. Március 02. - 14:37:27
Válasz #1248
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
George, régebben írtad, hogy lesznek fekvenyomó segítőid, illetve akiktől tudsz majd tanulni, és motívációt gyűjteni. Tehát a kérdés, hogy velük készülsz már?

2010. Március 02. - 15:08:06
Válasz #1249
Nem elérhető

George


Na akkor sorban:

A lábat örököltem, egy időben edzettem, de mióta kihagyom, azóta jobb. Annyira nem örülök neki, de legalább nem ropikon járok :D
A hátnál a szélességet és a vastagságot is növelni akarom, viszont ahhoz, hogy elég gyakrolatot tudjak csinálni, kevés egy edzés. Vagyis nem szeretek órákon át edzeni, max egy óra, aztán kész. Így viszont lesz elég időm és energiám mindenre, meg talán normális súlyokkal is tudok így dolgozni, nem fogok elfáradni.
Fekvenyomó segítőm(segítőim) nincsenek, nem is lesznek...hosszú ez most így, beszéltem egy-két emberrel, és csalódás volt(illetve nem volt, mert nem is vártam sokat), a lényeg az, hogy ami lesz, az magamtól, nem pedig valaki irányításával, vagy segítségével. Én ezt csak a magam szórakoztatására akarom művelni, nem akarok hatalmas eredményeket, EB, VB, stb...csak meg akarom nézni, mit tudok önerőből, fekvenyomó ruha nélkül kihozni. Van pár srác a teremben, akiket megkérek, hogy álljanak oda a rúd mellé ha már nagy a súly, de ennyi. Nem akarok megbántani senkit, de én azt akarom, hogy amit nyomok, azt csak én nyomjam, ne pedig egy ruha indítsa meg, meg segítsen bele, mert az nem reális eredmény. Vagy erős vagyok, vagy nem, de ezt ne egy darab textil döntse el.

2010. Március 02. - 16:20:26
Válasz #1250
Nem elérhető

hopika


Örülök!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 02. - 17:25:09
Válasz #1251
Nem elérhető

atleeta


figyelünk  :-):-)::
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 02. - 17:34:38
Válasz #1252
Nem elérhető

balic


Örülök, hogy feléleszted a topicod. Mindig szerettem olvasni, sok okosságot meglehetett tudni. Sok sikert a tömegeléshez!  ****:))))))

2010. Március 02. - 17:38:19
Válasz #1253
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))

2010. Március 02. - 17:44:03
Válasz #1254
Nem elérhető

George


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

2010. Március 02. - 17:46:10
Válasz #1255
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Oké csak kicsit felhozom magam  ;D

2010. Március 02. - 17:46:49
Válasz #1256
Nem elérhető

Zsuzsi


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))

2010. Március 02. - 17:50:47
Válasz #1257
Nem elérhető

fastor


végre midnenki a fórumon van ;D
Hajrá Ogre, aztán versenyezz is ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 02. - 18:01:54
Válasz #1258
Nem elérhető

csaba.r


Örülök hogy újra közünk vagy, sok sikert a továbbiakban.
Azon nem gondolkodtál még el hogy egy Brutálon indulj?
Nem verseny meg minden de megmérettetés!Ami dobna az önbizalmon (már ha kell  ;D )
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 02. - 21:09:19
Válasz #1259
Nem elérhető

God Vazzeg


Csapasd Ogre!  @:-)