2024. Június 26. - 02:54:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szólj be Jay Cutlernek, és nyerj jegyet október 25-26-ra!  (Megtekintve 43936 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 16. - 20:04:25
Válasz #120

kes

Vendég
Ez a beszólás hogy tetszik? ????... Łł=

Te olyan messze vagy a gyúrástól mint a dobostorta a dobverőtől! ****:))) ****:)))))) ***)))) ****)

Na nyertem?? :D

2008. Szeptember 16. - 21:16:39
Válasz #121
Nem elérhető

jehovatanui



2008. Szeptember 16. - 21:45:45
Válasz #122
Nem elérhető

Gabe


"mit kérsz majd vacsira Jay?"

(Jay : na b@zmeg az első értelmes kérdés, ezen a kib@szott estén!)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 16. - 22:35:38
Válasz #123
Nem elérhető

NaturalBoy


Hát Jehovatanui meg kell hagyni hogy a hozzászólásod elég nyers ellenben szar is.

Én értem a poénkodást meg nem vagyok prűd vagy ilyesmi.De most őszintén az iylen beírásoknak mi értelme?
Ez amoylan keménykedünk de ha jay elé kellene álnod meg se mernél szólalni dolog?vagyis akarom mondani meg se tudnál mert látatlanba le merem fogadni hogy angolul nem tudsz.

Persze ez scak az én véleméynem amivel lehet hogy egyedül vagyok kíváncsi volnék Klink Zoli véleményére vagy Efit véleményére akik valószínüleg azért enm írtak ezekre semmit mert arra érdemtelennek tartják.

de most komolyan iylenekkel kell szétgrafitozni ezt a fórumot?

Van egy mondás miszerint ha hozáadni nem tudsz legalább el ne vegyél.Értelmezd ha nem megy akkor írj és kifejtem  8-)

2008. Szeptember 16. - 22:54:40
Válasz #124
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát Jehovatanui meg kell hagyni hogy a hozzászólásod elég nyers ellenben szar is.

Én értem a poénkodást meg nem vagyok prűd vagy ilyesmi.De most őszintén az iylen beírásoknak mi értelme?
Ez amoylan keménykedünk de ha jay elé kellene álnod meg se mernél szólalni dolog?vagyis akarom mondani meg se tudnál mert látatlanba le merem fogadni hogy angolul nem tudsz.

Persze ez scak az én véleméynem amivel lehet hogy egyedül vagyok kíváncsi volnék Klink Zoli véleményére vagy Efit véleményére akik valószínüleg azért enm írtak ezekre semmit mert arra érdemtelennek tartják.

de most komolyan iylenekkel kell szétgrafitozni ezt a fórumot?

Van egy mondás miszerint ha hozáadni nem tudsz legalább el ne vegyél.Értelmezd ha nem megy akkor írj és kifejtem  8-)
Take it easy!  8-)

Jehova ezért regisztrált be.  ****)

Lásd: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=4266;sa=showPosts


Ha minden itt a fórumon nekem nem tetsző dolgot beírnék akkor egész nap itt kellene ülnöm a gép előtt...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 17. - 19:52:10
Válasz #125
Nem elérhető

jehovatanui


Hát Jehovatanui meg kell hagyni hogy a hozzászólásod elég nyers ellenben szar is.

Én értem a poénkodást meg nem vagyok prűd vagy ilyesmi.De most őszintén az iylen beírásoknak mi értelme?
Ez amoylan keménykedünk de ha jay elé kellene álnod meg se mernél szólalni dolog?vagyis akarom mondani meg se tudnál mert látatlanba le merem fogadni hogy angolul nem tudsz.

Persze ez scak az én véleméynem amivel lehet hogy egyedül vagyok kíváncsi volnék Klink Zoli véleményére vagy Efit véleményére akik valószínüleg azért enm írtak ezekre semmit mert arra érdemtelennek tartják.

de most komolyan iylenekkel kell szétgrafitozni ezt a fórumot?

Van egy mondás miszerint ha hozáadni nem tudsz legalább el ne vegyél.Értelmezd ha nem megy akkor írj és kifejtem  8-)

Mennyit képes vagy itt hisztizni! Kis méregzsák!

2008. Szeptember 23. - 09:12:16
Válasz #126
Nem elérhető

darknight



Kérdések Jay-hez:

1./
Köztudott, hogy Te vagy az egyik leginkább elhivatott testépítő, aki percre pontosan beosztja minden napját, és ezzel kapcsolatban mindent a testépítésnek rendel alá.

Mégis, hogy nézne ki egy olyan nap, amikor Kerry-vel azt csináljátok, amihez csak kedvetek van, és nem kéne edzésre rohannod, vagy meghatározott időben kajálnod valamit?


2./
Milyen dolgok érdekelnek még a testépítésen kívül, értem ezalatt a képzőművészeteket, filmeket, irodalmat, más sportokat, vagy esetleg Arnold Schwarzenegger-hez hasonlóan van benned érdeklődés a politika iránt?

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Szeptember 23. - 09:26:39
Válasz #127

Klink Zoltán

Vendég

2008. Szeptember 23. - 10:38:40
Válasz #128
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Szeptember 24. - 15:07:10
Válasz #129

csudri

Vendég
Na akkor már én is kérdezek egyet:

Ha a gyerekeid szintén a testépítést választanák életcéljuknak támogatnád őket ebben vagy inkább lebeszélnéd őket erről?

2008. Szeptember 24. - 18:55:55
Válasz #130
Nem elérhető

Gabe


Na akkor már én is kérdezek egyet:

Ha a gyerekeid szintén a testépítést választanák életcéljuknak támogatnád őket ebben vagy inkább lebeszélnéd őket erről?

"természetesen támogatnám, joguk van eldönteni, mit szeretnének kezdeni magukkal,
a megszerzett tapasztalataimmal minden lehetséges módon segíteném őket"
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 25. - 11:44:33
Válasz #131

csudri

Vendég

2008. Szeptember 25. - 13:10:48
Válasz #132
Nem elérhető

NaturalBoy


Még megkérdezném Jay-től,hogy:

Mennyire precízen figyelsz oda az étkezéseidre Jay versenyidőszakon kívül?Te is tisztán eszel de annyit amennyi jólesik mint Ronnie vagy szezonon kívül ugyan úgy van egy fehérje,szénhidrát,zsír mennyiség amennyit mindenképp megeszel de afölé vagy az alá nem mész?Kb. menyni kalóriát fogyasztasz egy nap versenyidőszakon kívül?

2008. Szeptember 25. - 13:18:47
Válasz #133
Nem elérhető

Raymond


Kérdés Jayhez......

Jay! Nyilvánvalóan mióta Mr. Olympia vagy te vagy az egyik legkeresettebb testépítő. Lényegében ebből a sportból élsz, abból amit szeretsz csinálni.
 Mikor jött el az az idő karriered során amikor már maximális anyagi bevételt tudtál termelni ebből az egészből???

2008. Szeptember 25. - 16:22:15
Válasz #134

Klink Zoltán

Vendég
ez jó,de inkább úgy ,hogy meddíg volt ráfizetéses,és az mennyi volt