2024. Június 20. - 17:09:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 362779 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. Február 08. - 15:17:51
Válasz #810
Nem elérhető

H. Laci


én kiváncsi leszek hogy mekkora nagy hiradások leszenek ert ezt má nem fogja hagyni a magyar gárda a skinheadek sem és még a kézis csávóapa  8)
nem tudták mibe nyultak bele  :-/- :-/- de nem is baj  Łł= talán vmennyire vissza lesznek szoritva a cigányok, TALÁN
 8-}

2009. Február 08. - 15:21:27
Válasz #811
Nem elérhető

sasa


A kérdés az, hogy a rendörség mennyire mer belemélyedni a dolgokba, mert itt nem egy kis bünözői csoportról van szó. Ha itt lesz valami fejlemény, akkor az valószínű, hogy nem hivatalos lesz.

2009. Február 08. - 15:22:12
Válasz #812
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Azt a hír hallottam, hogy jobb ha a rendőrök találják meg az elkövető romákat.
Sasa információját még annyiban egészíteném ki, hogy egy 10fős volt elit szerb katona indult el a kora hajnali órákban.
  

2009. Február 08. - 15:26:55
Válasz #813
Nem elérhető

H. Laci


JUHÚ
és holnap?
akko má délben nagy be mondások lesznek  @:-) @:-) sztem simán le puffantják őket, vagy akár agyon verik  8-)

2009. Február 08. - 15:29:06
Válasz #814
Nem elérhető

H. Laci


bazzeg olyan kiváncsi vagyok hogy mi lesz itten! majd megőrülök!

2009. Február 08. - 15:29:23
Válasz #815
Nem elérhető

George


Én nagyon remélem, hogy ez tényleg igaz, tényleg kinyírnak pár tetvet, és ezzel talán felnyitják a balfasz vezetők szemét, hogy RENDET kell tartani ebben a kurva országban!!! És az nem a gyorshajtók és adócsalók baszogatásából kellene, hogy álljon! :-Đ

2009. Február 08. - 15:29:47
Válasz #816
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
JUHÚ
és holnap?
akko má délben nagy be mondások lesznek  @:-) @:-) sztem simán le puffantják őket, vagy akár agyon verik  8-)


Ezek olyan csendben csináljak, hogy észre se fogjuk venni csak annyit hogy eltűntek az elkövetők.
Még azt sem vesszük észre hogy már itt vannak

2009. Február 08. - 15:31:12
Válasz #817

xgeri

Vendég
Hu emberek, komolyan mint a filmekbe. Azt hittem a rambo csak filmbe van, na ez tenyleg nagyon durva halljatok. De ezt tenyleg nem szabad hagyni  :-/-  :-O

2009. Február 08. - 15:35:50
Válasz #818
Nem elérhető

George


Ez nem egy rohadt film! :-Đ Itt valós probléma van, és elég nagy baj, hogy külföldről kell ezt helyre tenni. Egyáltalán nincsen filmszaga, itt nincsen romantikus befejezés, a srác nem támad fel, a másik nem kapja vissza a veséjét. Ehhez minden olyan ember hozzájárult, aki elfordítja a fejét, becsukja a szemét meg a fülét, amikor a cigók baszogatnak valakit. És ez nem most kezdődött, hanem lassan kialakult az elmúlt 15-20 évben.

2009. Február 08. - 15:37:34
Válasz #819
Nem elérhető

H. Laci


nem baj azé majd szurkolok délelőtt a suliban   ;D ;D
jaja George én is igy vok vele  :-Đ
amugy ha megnézzük a bűnözéseket akko lehet mondani hogy 70%át cigányok követék el (még ha nem is 70%át de nagyon nagy részét)
lehetne végletekig sorolni a bűnözéseket
a kislány megerőszakolása és megölése
akkor az EB bajnok boxolónk megverése és egyéb nyalánkságok (ezek csak azok amik a közelmultban történtek és nagy dobra verték őket, pedig 100 meg 100 ilyen esetvolt csak hát nem szabad bántani a cigányokat)
jó mondjuk nekem is van cigány ismerősöm de ő viszont sosem ártott nekem meg még segitett is miko megkértem rá, na hát őket sajnálom mert ha egyszer itt nagy irtás lesz ( ami nem vszínú de elő fordulhat hogy össze fognak és 1-2 cigányt kinyirnak)  akko őket is elverik, ne aggy isten kinyirák

2009. Február 08. - 15:39:47
Válasz #820
Nem elérhető

sasa


Ha a Magyar és a cigány lakósság arányát veszed figyelembe, akkor 90%-os a roma bűnözés.

2009. Február 08. - 15:40:39
Válasz #821
Nem elérhető

H. Laci


na akko még kevesebbet is mondtam  !+"%

2009. Február 08. - 15:43:24
Válasz #822
Nem elérhető

H. Laci


Állítólag az egyik sérült kézis Sesum apja jön Magyarországra 300 volt Szerb katonával, hogy rendet csináljon a romák közt. Odakint a legnagyobb örző-védő cég az övé.

Sajnos ez a Roma Vs Magyar ügy(uszitás) a politikai elit kis játéka.
A Román és a Horvát kereskedelmi csatornák műholdas autói és forgató stábjai már itt vannak.  
Már nem csak azok.
Valószinű, hogy az elkövetők már feladták vagy feladják magukat, mert így van esélyük az életben maradásra.

ha feladják magukat akko is rábasznak mert akko a rokonaikat ölik meg (gyerek testvér anyuka apuka akit találnak) és az még rosszabul érinti őket, már ha emberek ők, mert sztem itt mindenki inkább maga halna meg mint hogy a gyerekét adja oda vagy vmelyik család tagját 

2009. Február 08. - 15:44:57
Válasz #823

Torony

Vendég
Nem lesz itt semmi. Majd kivonul a yard farkesszemet nézni a tömeggel, hogy megvédjék a roma polgártársakat. Jön ombucmanó, képviselő, ÖCO, Horváth Aladár, lesz rasszistázás, fasisztázás, aztán mindenki hazamegy.

2009. Február 08. - 15:48:30
Válasz #824
Nem elérhető

FirstLady


A Veszprémi rendőrség persze tudja, hogy kik voltak...
George is tudja  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))

okéj, bocsánat, nem akarok viccet csinálni belőle...

Mindenesetre itthon, itteniek nem csinálhatnak rendet, ha tényleg jönnek valakik, arról (ahogy Prod is írta) nem fogunk hallani, ha minden jól megy...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady