2024. Szeptember 28. - 15:16:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscle Asylum Project & AnabolicXtreme Hardcore teszt by:NaturalBoy!!!  (Megtekintve 40650 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 14. - 23:22:13
Válasz #60
Nem elérhető

NaturalBoy


Amikor szarul lettem az első 3 napban ledobtam 2,5 kg.-ot kb. és összesen 11 nap alatt asszem 5 kg.nál tartok :-Đ
Nem panaszkodni szeretnék,mert vannak itt a fórumon emberek akik komolyabb nehézségek után is összeszedték magukat.Ezeket csak azért írtam mert nem akarom elhanyagolni a tesztem és a türelmeteket kérném.

Aztán ahogy helyrejövök mindenki megláthatja,hogy miylen egy hardcore fizikum  8-)  ;D

Végülis nem csüggedek,mert ez csak egy rövid időszak ami most így jött ki.

2008. Május 14. - 23:26:08
Válasz #61
Nem elérhető

L


No para!
A te hozzáállásoddal néhány hét alatt rendbehozod a fizikumod és sokkal jobb leszel mint annak előtte!
A teszteredmények meg néhány hét múlva is pontosan olyan érdekesek lesznek mint most!

Jó egészséget Natural!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 14. - 23:28:39
Válasz #62
Nem elérhető

NaturalBoy


Képet,most nem töltenék fel erről a mostani formámról,de van egy kis szerkesztett kép amit a mai szabad 2 órámban dobtam össze.
A tiszai fórumtalálkozón majd ámulhattok,hogy fogok kinézni 8-) mert addig nagyon keményen fogom tolni =/+'

2008. Május 14. - 23:30:39
Válasz #63
Nem elérhető

NaturalBoy


No para!
A te hozzáállásoddal néhány hét alatt rendbehozod a fizikumod és sokkal jobb leszel mint annak előtte!
A teszteredmények meg néhány hét múlva is pontosan olyan érdekesek lesznek mint most!

Jó egészséget Natural!

Köszi.Mindig hálás vagyok midnen bíztatásért.Egyébként midnen nagyképűség nélkül ebben én is biztos vagyok hiszen amikor elkezdtem 60 kg-osan a semmiből tudtam építeni mostanra egy 93.kg-os fizikumot és már nem a semmiből kell kezdenem.
Szóval úgylesz,meglátjátok @:-)

2008. Május 14. - 23:48:08
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Képet,most nem töltenék fel erről a mostani formámról,de van egy kis szerkesztett kép amit a mai szabad 2 órámban dobtam össze.
A tiszai fórumtalálkozón majd ámulhattok,hogy fogok kinézni 8-) mert addig nagyon keményen fogom tolni =/+'

Kép alapján:
Vegyél vissza kiscsákó, mert a végén én nem megyek el a találkozóra  :-/-(-:

(Természetesen csak viccelek, nagyon jó a kép ám  ;-oo-;  @-o )

2008. Május 14. - 23:49:05
Válasz #65
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 23:51:09
Válasz #66
Nem elérhető

NaturalBoy


Képet,most nem töltenék fel erről a mostani formámról,de van egy kis szerkesztett kép amit a mai szabad 2 órámban dobtam össze.
A tiszai fórumtalálkozón majd ámulhattok,hogy fogok kinézni 8-) mert addig nagyon keményen fogom tolni =/+'

Kép alapján:
Vegyél vissza kiscsákó, mert a végén én nem megyek el a találkozóra  :-/-(-:

(Természetesen csak viccelek, nagyon jó a kép ám  ;-oo-;  @-o )

Kösz God  :-){
Nem nagyon szoktam szórakozni Photoshopal,de találtam neten ezt az abstract hátteret aztán beindult a fantáziám ;D

2008. Május 15. - 08:33:43
Válasz #67
Nem elérhető

endre66


Gyó a kép!
Nekem is vannak hasonló tüneteim, de tűrhetőek: enyhe hányinger, kevés kaja után is teltségérzet, néha kajundor, és érzékeny szaglás...lehet, hogy én leszek a Szentinel?  De nálam ezek elszórtan és enyhén jelentkeznek...

Kitartás és 1-2 hét múlva várjuk az új képeket!  /:-)

2008. Május 15. - 10:29:36
Válasz #68
Nem elérhető

NaturalBoy


Igyekszem Endre bár most szinte semmi nem megy le és csak fogyok :-[
Viszont nem hiszem hogy mondjuk a N.O.Plasmacortol lenne,amikor megiszom tényleg órákra nagyon megtölt és teltségérzetet ad,de nekem nem volt tőle hányingerem meg semmi dúrvább tünet.
Pénteken megyek gyomortükrözésre és remélem kiderül hogy mi bajom,mert mostmár össze akarom magam szedni,hogy ne scalódjatok bennem ha meglátjátok 2 hét múlva a képeket.

Egy kis extra:
Nem kapcsolódik szorosan a teszthez,de amit kaptam AnabolicHalo termékmintát megkóstzoltam és nagyon dúrva.Bár attól a 3 adagtól nőni nem lehet,de nagyon finom.Amikor sz újságban olvastam hogy "érezd ahogy a -320F lemegy a torkodon".....Hát eléggé kételkedtem,de amikor megkóstoltam  :o
Lehet benne valami mentol vagy valami hasonló anyag mert tényleg oylan érzés és amelett hogy tényleg hűsít nagyon finom íze van.Ez az íz és ez a hűsítő érzés együtt és ha még izmot is lehet tőle felszedni  :-O nagyon király cucc,legalábbis így termékminta alapján midnenképp ezt mondhatom.

2008. Május 18. - 22:01:41
Válasz #69

B1ll4

Vendég
Én is hasonlót írtam Anabolic Halo-ról , ha másért nem is , de egy ilyen nyári esti felfrissülés kedvéért megiszok majd mindig 1 adagot :D . Gyerünk nyomjad még , 2 hét a tesztből !  =/+' /7% :-oD @:-)

2008. Május 19. - 08:03:17
Válasz #70
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem volt szerencsém kipróbálni. Jó a Halo! Erőben nem éreztem túl nagy változást, de viszont jól tölt és fejlődtem is tőle.  :D
Ja és az íze tényleg ilyen mentolos, jó!
Az előírt adagolásban szedted-e,és hogy mennyi ideig?Mert szerintem sok embernek izgatja a fantáziáját,csak az a baj vele,hogy előírt adagolásban,és a javasolt minimális szedési idővel(kb.2hónap)kell vagy 5 doboz az arcba :-oD.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 19. - 09:29:25
Válasz #71
Nem elérhető

NaturalBoy


Na új hét új remények,megnövekedett akaraterő.Az elmúlt 15 napban 5 kg-ot fogytam még mielőtt valaki félreértené nem az AX,Map termékektől és sajnos nem is szálkásodtam.Tegnap kezdtem bírni már jobban eddi de még szombaton is scak egy piritóst ettem sajtal kenve 1 banánt 2 zöldalmát és ittam kb.2 dl teát és 3 dl vizet /NAP.

Remélem mától már bírok testépítőhöz méltó étrendet elfogyasztani.Kedden megyek gyomortükrötzésre ott majd elválik hogy mi bajom volt vagy esetleg van.

A tesztet kicsit elnyújtom,mert ez a 2 hét nem reményeim szerint sikerült,vettem még 1 doboz MassFx.-et és 1 Hyperdrol X2-őt szóval még van 6 hetem és ha nem üt be semmi gikszer akkor kőkemény 6 hét lesz kőkemény fejlődéssel.

N.O.Plasmacorból még van mert most sok edzés kimaradt és csak edzés előtt veszem be edzős napokon.A teszt hátralevő részében a fehérje változik csak,mert elfogyott a Freak Fix.
Edzés után Nitro-Tech megy lefekvés előtt pedig Syntha-6.

A tesztem se iylenre terveztem,mármint a teszt naplót,de remélem megbocsátotok.Mivel elég rosszul voltam az elmúlt 5 napban majdnem 2 hete nem edzettem így nagyon nem volt miről írni.
Remélem Steve se haragszik a jelentkezésemben valami oylasmit írtam,hogy ha bekerülök a tesztbe majd meglátja hogy miylen fasza tesztnaplót írok,hát sajnos rajtam kívülálló dolgok miatt ez nem úgy jött össze ahogy azt terveztem DE MAJD MOST!

2008. Május 19. - 09:40:10
Válasz #72
Nem elérhető

God Vazzeg


Na új hét új remények,megnövekedett akaraterő.Az elmúlt 15 napban 5 kg-ot fogytam még mielőtt valaki félreértené nem az AX,Map termékektől és sajnos nem is szálkásodtam.Tegnap kezdtem bírni már jobban eddi de még szombaton is scak egy piritóst ettem sajtal kenve 1 banánt 2 zöldalmát és ittam kb.2 dl teát és 3 dl vizet /NAP.

Remélem mától már bírok testépítőhöz méltó étrendet elfogyasztani.Kedden megyek gyomortükrötzésre ott majd elválik hogy mi bajom volt vagy esetleg van.

A tesztet kicsit elnyújtom,mert ez a 2 hét nem reményeim szerint sikerült,vettem még 1 doboz MassFx.-et és 1 Hyperdrol X2-őt szóval még van 6 hetem és ha nem üt be semmi gikszer akkor kőkemény 6 hét lesz kőkemény fejlődéssel.

N.O.Plasmacorból még van mert most sok edzés kimaradt és csak edzés előtt veszem be edzős napokon.A teszt hátralevő részében a fehérje változik csak,mert elfogyott a Freak Fix.
Edzés után Nitro-Tech megy lefekvés előtt pedig Syntha-6.

A tesztem se iylenre terveztem,mármint a teszt naplót,de remélem megbocsátotok.Mivel elég rosszul voltam az elmúlt 5 napban majdnem 2 hete nem edzettem így nagyon nem volt miről írni.
Remélem Steve se haragszik a jelentkezésemben valami oylasmit írtam,hogy ha bekerülök a tesztbe majd meglátja hogy miylen fasza tesztnaplót írok,hát sajnos rajtam kívülálló dolgok miatt ez nem úgy jött össze ahogy azt terveztem DE MAJD MOST!

Ez bárkivel előfordulhat, szóval nyugi, gyorsan visszajön ami lement, tapasztalatból írom  ;-oo-;

2008. Május 19. - 16:36:12
Válasz #73
Nem elérhető

shp


Akkor most már hajrá és mindent bele, elég a nyafogásból!  >:D Így, hogy hat hétre bővült a teszted komoly eredményeket érhetsz el!   8-)

2008. Május 19. - 21:48:14
Válasz #74
Nem elérhető

NaturalBoy


Na ma voltam edzeni 2 hét után.
A súlyok nagyon össze akartak nyomni d enem hagytam magam ))=/

Bár nem arattam telejs győzelmet sem,de még agresszívebben támadom meg őket holnap.
ma nyomó napot tartottam Mell váll triocepsz.
Mai edzésen:

Ferdenyomással kezdtem 60kg.-mal 4 -et nyomtam.
Fekvenyomás 60 kg. 8 ismétlés.

2 hete:

Ferdenyomás: 110 kg 3 ism.
Fekvenyomás 125kg. 4 ism.   :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ  :-Đ

Két heti nem evés és fosás kb. oda jutatt ahol 1-1,5 éve tartottam,remélem max ez a hét ilyen.

Holnaptól keresnék valami más reggelit a zabkorpás fehérje helyett,mert ma 1 óra volt mire legyűrtem,mert már 14 hónapja midnennap reggel ugyan ezt reggelizem és mindig vissza akar jönni.
De ne mtudom mi lenne jó helyettemivel tartalmaz bőven komplex szénhidrátot rostokat és fehéje turmixba keverve feháéje is bőven van benne így teljes értékű reggelit kapok:
100g. zabkorpa+ 1 adag syntha-6 fehérje+3dl.tej: 85gCH  45g.Fehérje 12g. rost 6g. növényi zsír

De bármiylen csodás is már nem bírom meginni egy darabig ha ránézek már hányingerem van.
Ha valakinek van pár jó testépítőknek való reggelis kajaötlete akkor izgatottan várom h megossza velem ;D

Holnap húzó izom nap lesz: Hát Bicepsz alkar