2024. Június 28. - 02:51:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 138735 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 09. - 15:53:07
Válasz #480
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod, az aktuális képeket majd feltolod? Vagy valaki más?  :D

Mindenki amit talál feltolja  :D

2008. Augusztus 09. - 15:53:53
Válasz #481
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Prod, az aktuális képeket majd feltolod? Vagy valaki más?  :D

Mindenki amit talál feltolja  :D

Így van!!  @:-)

2008. Augusztus 09. - 16:20:09
Válasz #482
Nem elérhető

Frank


Shawn Ray Pistiről :

Steve Namat from Hungary: Good wheels, thick in size. Long flowing Calves! Great Condition. Hams are Dry and Back Separation is great! Very Completive!

2008. Augusztus 09. - 16:43:11
Válasz #483
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

Linda: Steve benne lesz a top 5-ben

2008. Augusztus 09. - 18:06:33
Válasz #484
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 09. - 18:08:51
Válasz #485
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 09. - 18:13:39
Válasz #486
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 09. - 23:17:39
Válasz #487
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 12. - 02:42:56
Válasz #488
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Koszonom mindenkinek a kedves es batorito szavakat! Termeszetesen nyomom tovabb es mar tultettem magam a csalodason...amugy meg ha milliomos lennek pont szarnek az egeszre es a letezo osszes versenyen elindulnek amig meg nem jon a birok esze. De sajna egyenlore a penzugyi lehetosegeim behataroltak, igy azzal fozok amim van... Egyenlore irany Dallas es majd meglatjuk.


Shawn Ray is irt par biztato mondatot nekem az MD forumon:


"I wont blow smoke up you're Arse but my opinion is: "Dont change anything!"
Dude, the 202lbs & Under was Stacked with great guys, I had you solidly in a dog fight for 3rd with ROc Shabazz.
I had Jaroslav Harvath behind both of you guys because he conditioning was off, especially from the back! THat said, he is a tremendous poser with great lines!
You my friend should not be discouraged or disappointed, did you look at the Pictures? What are you gonna be bummed about, you can't control the results, you dont have to explain why you missed you're Peak, you did a great job in a Solid Line up!
Now, I would stay the course, do what you do and dont try to fix what's not broken. You served notice, there wil be several different Judges this time a round that weren't in Tampa and you just never know.
Confidence in knowing what you did was right, should not waver in the face of defeat! Get back in the saddle, be even more prepared for whatever the outcome and blow them away by showing you belong there. In the end, if the result is the same what do you have to apologize for? Losing to better Bodybuilders?
It's not like you've been there on that stage for years trying to get somerespect, ask Silvio Samuel about what a differnece a year can make, he was out of the top 15 and the was no "202lbs & Under" Class for him.
I would personally stay away from the Open Class and try to handle your business with the guys that placed ahead of you in Tampa, if that fails, stay hungry or you'll lose your place in line and you'll be in the audience with me reminicing about the days of when you were in shape!
Peace,
S Ray
"


Ez szinten nagyon jol esett! Bill Comstock-al mar felvettunk egy kis edzest + csinaltunk par fotot is, nemsokara azok is fent lesznek az MD oldalan. Aztan majd Dallas-ban felvesszuk a video interju reszet is Palambo-val. Dallas-ban elvileg lesz meg egy videofelvetel is, Ricky Jackson akar elhivni egy felvetelre amiben nehanyan a 202 alatti kategoriabol nepszerusitenenk a kategoriat.
Az MD site-on hamarosan fent lesz egy Dave Palambo-Shawn Ray beszelgetes is (a verseny utanrol), amiben elvileg rolam is beszelgetnek + Bill feldobja majd a kurom videojat is.

En meg visszatertem a csirke-hal-zoldseg dietahoz. Emellett napi 2x75 perc ( ˝=/) kardio, egy sulyzos edzes es egy "extra kiegeszito edzes"...

Addig is van par foto amik az elodonto elott keszultek...

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 12. - 02:44:49
Válasz #489
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 12. - 02:46:44
Válasz #490
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 12. - 02:53:58
Válasz #491
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Aztan az elodonto utan osszefutottunk Dexterrel is.  @:-)

(Jah, es nem Samir Bannout jott oda hozzam, hogy en voltam az o favoritja...ezt olvastam a masik topikban...hanem Chris Dickerson.  8-))

Dexter sem ertette a kihivasamat, mondta, hogy nala top2-3 vagyok, Lewis nem jon be neki. Aztan mondtam neki, hogy nem jutottam a top5-be...erre a ra jellemzo egyszeruseggel valaszolt: "Ez egy ilyen business haver, mi a faszt tudnal csinalni..?"  ;D

Amugy mikor nem voltam ott folyamatosan kacsingatott es flortolni probalt Lindaval... ::)...de ezt egy 3x-os Arnold Classic bajnoknak megbocsajtom...  ;D

Ket foto...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 12. - 03:01:30
Válasz #492

B1ll4

Vendég
Jólvan Steve , nagyon jó ! Komolyan mondom öröm ezeket a sorokat olvasni és főleg , hogy elsőként tehettem meg :) . Milos , hogy vélekedett a formáról , versenyről ? Még volt esetleg valaki , aki respectálta a teljesítményed ?  Így haladsz elkerülhetetlen lesz , hogy ne fedezzen fel valaki :) . Nyomjad továbbra is keményen !  @:-) ;-oo-;

2008. Augusztus 12. - 03:05:04
Válasz #493
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Masokkal nem beszeltem egyenlore. A videokra kivancsi leszek.  ;)

Meg ket foto...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 12. - 05:54:52
Válasz #494
Nem elérhető

pókerarc


Qrva jó képek Pisti! :-){Én személy szerint mindig is jobban szerettem az ilyen backstage jellegű,esetleg barnító nélküli képeket.Valahogy jobban kiderül milyen a forma.Gratula! :-)!
Dexternek meg igaza van,Linda nagyon jól néz ki a képeken.  :P o:) :D