2024. Június 28. - 03:23:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 138748 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Augusztus 03. - 20:11:29
Válasz #360
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pisti! Ilyen Pistit még nem láttam!  :-O :-)! De az arcod mindent elárul. Tavaly még "simának" láttalak. Ebbe senki nem köthet bele. Ez egy egységes kész forma. A legnagyobb tiszteletem ahogy ezt összeraktad!  :-){

...és hogy ez még száradni is fog...jobban izgulok mint Te. Szerintem egyként fogja mindenki várni a híreket,és a verseny után büszkén modhatjuk(-tom) el hogy Németh Pisti a barátom.  ;) :-){

2008. Augusztus 04. - 09:52:26
Válasz #361
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszönöm a kedves szavakat!

Maximálisan oda fogom tenni magamat, de minden rejtett energiámra szükségem lesz ez alatt a 2 hét alatt. A TEAM NAMAT 48 óra múlva már úton lesz Tampa-ba!  @:-)

És egy nagyszerű dolog ami jobbkor nem is jöhetett volna...ez még erőt ad a finish-hez... Jay Cutler írt nekem az egyik fórumon. Kurvajól esett...  :-){



"Steve, nice to see you on my thread... I remember meeting you well... I was the one who pushed you to touch( and take a pic)with the sandow... that gave you the push right??!!! Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming, be patient and do your best to shoot as many pics as you can for the publications and introduce yourself to the World... thats my best advise, without all the publicity, I would never have so many fans around the world, it is the best feeling!! Good luck. "
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 04. - 10:08:53
Válasz #362
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszönöm a kedves szavakat!

Maximálisan oda fogom tenni magamat, de minden rejtett energiámra szükségem lesz ez alatt a 2 hét alatt. A TEAM NAMAT 48 óra múlva már úton lesz Tampa-ba!  @:-)

És egy nagyszerű dolog ami jobbkor nem is jöhetett volna...ez még erőt ad a finish-hez... Jay Cutler írt nekem az egyik fórumon. Kurvajól esett...  :-){



"Steve, nice to see you on my thread... I remember meeting you well... I was the one who pushed you to touch( and take a pic)with the sandow... that gave you the push right??!!! Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming, be patient and do your best to shoot as many pics as you can for the publications and introduce yourself to the World... thats my best advise, without all the publicity, I would never have so many fans around the world, it is the best feeling!! Good luck. "

Ez kurva jó Pisti!!!  :-O
 :-):-)::

2008. Augusztus 04. - 10:21:32
Válasz #363
Nem elérhető

izomboy



2008. Augusztus 04. - 10:25:33
Válasz #364
Nem elérhető

Raymond


Ez igen .....ez már elismerés Pisti.....remélem ez a motiváció a Texasi versenyig kitart...és a gyomroddal nem lesz semmi gond töltéskor...... ;-oo-; ;-oo-; :-oD :-oD

2008. Augusztus 04. - 10:31:50
Válasz #365
Nem elérhető

szidol


Max 400; felhasználható karakterek: 400

2008. Augusztus 04. - 11:06:23
Válasz #366
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm a kedves szavakat!

Maximálisan oda fogom tenni magamat, de minden rejtett energiámra szükségem lesz ez alatt a 2 hét alatt. A TEAM NAMAT 48 óra múlva már úton lesz Tampa-ba!  @:-)

És egy nagyszerű dolog ami jobbkor nem is jöhetett volna...ez még erőt ad a finish-hez... Jay Cutler írt nekem az egyik fórumon. Kurvajól esett...  :-){



"Steve, nice to see you on my thread... I remember meeting you well... I was the one who pushed you to touch( and take a pic)with the sandow... that gave you the push right??!!! Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming, be patient and do your best to shoot as many pics as you can for the publications and introduce yourself to the World... thats my best advise, without all the publicity, I would never have so many fans around the world, it is the best feeling!! Good luck. "

Ez azért jelent valamit, hogy Jay ír neked nyilvánosan egy fórumba, elismerően, és tanácsot adva!  :-O  :-)! Qrva jó érzés lehet  Łł=

2008. Augusztus 04. - 11:39:57
Válasz #367
Nem elérhető

sasa


Biztos vagyok benne, hogy Lindának nagyon nagy szerepe van abban, hogy Pisti ilyen sokat fejlődött!
A nyugodt biztonságos családi háttér legalább annyira fontos mint az anyagi.
És ebben Pistinek nagy szerencséje van. De ez forditva is értendő! ;D

2008. Augusztus 04. - 12:25:19
Válasz #368
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 04. - 13:10:23
Válasz #369
Nem elérhető

Johnnyx


Nem hinném, hogy sok ember van, akinek Jay ilyen üzenetet ír. Ez már jó jel, és egyébként is jó előérzetem van a versennyel kapcsolatban. Jó vagy Steve, mindent bele  :-):-)::
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 04. - 13:34:49
Válasz #370
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jay Cutler
"Steve, nice to see you on my thread... I remember meeting you well... I was the one who pushed you to touch( and take a pic)with the sandow... that gave you the push right??!!! Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming, be patient and do your best to shoot as many pics as you can for the publications and introduce yourself to the World... thats my best advise, without all the publicity, I would never have so many fans around the world, it is the best feeling!! Good luck. "

Steve, örülök, hogy látlak a topicomban, nagyon is emlékszem amikor találkoztunk... Én voltam az, aki noszogatott, hogy érintsd meg a sandow-t ez segített, nem? Mindenesetre, Te egy fiatal srác vagy, a legjobb éveid pedig még odébb vannak, légy türelmes és csinálj annyi képet, amennyit csak tudsz, hogy megmutasd magad a Nagyvilágnak. Ez a legjobb tanács amit adhatok, hiszen a megjelenések nélkül soha nem szereztem volna annyi rajongót, amennyit így sikerült. Ez a legjobb érzés. Sok szerencsét


Azért ezt nem semmi Steve :-)!
Prod

2008. Augusztus 04. - 13:38:40
Válasz #371
Nem elérhető

50hideg


Hello Steve!

Engedd meg, hogy innen kívánjak sok szerencsét a versenyekre, mert valószínű (inkább biztos), hogy nem találkozunk már addig.
Ahogy nézem, ebből összejöhet az eddigi legjobb forma (ami a szárazságot illeti :-/-(-: ), úgyhogy mindent bele! Csináld, és mutasd meg!!! @:-)

2008. Augusztus 04. - 13:39:36
Válasz #372
Nem elérhető

sasa


Ha nekem Jay ilyet írna, biztos orgazmusom lenne azonnal! ;D
Pisti itthon már van rajongód bőven, most hóditsd meg a világot! Łł=
Ez a feladat és ezt teljesíteni kell!!!!

2008. Augusztus 04. - 16:52:19
Válasz #373
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 04. - 19:28:03
Válasz #374

Bandi

Vendég
Sok sikert Pisti!

Nem bántam meg hogy személyesen is átadhattam a jókívánságaimat(pár hónappal ezelőtt),mert mindig elkerüljük egymást a boltban ;D