2024. Június 28. - 03:23:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 138748 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Május 26. - 08:54:16
Válasz #135
Nem elérhető

God Vazzeg


Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)
Meglátjuk majd a végeredményt.  ;-oo-;

Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;
A combomat direkt edzettem alul...de már 2006 óta... ;D

Ha megnézed szemből a fotókat még mindig aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest. És ha beszárad még nagyobbnak néz ki. A cél pedig a 'TOTAL PACKAGE' lenne...de azt hiszem jó úton járok...

 8-)

Az biztos hogy farmer vásárlás bonyis lehet neked, ha hordasz egyáltalán olyat  ::)
én tudom, hol lehet, ilyen méretben, és arányokkal farmert (meg, hogy öltönyt azt is :) ), meg venni... haesetleg valakit érdekel, akkor priviben elmondom... :)
Nem azért a húsz fillérért, de akárhogy is nézem, ha a térközt is figyelem, akkor is nőtt az a láb... :)


Ha tudsz kecskeméten is, ne tartsd magadban  8-}

2008. Május 26. - 10:37:24
Válasz #136
Nem elérhető

madinorbi


Látványos a változás sőt elképesztő sokat nőttél !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 27. - 00:32:21
Válasz #137
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)
Meglátjuk majd a végeredményt.  ;-oo-;

Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;
A combomat direkt edzettem alul...de már 2006 óta... ;D

Ha megnézed szemből a fotókat még mindig aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest. És ha beszárad még nagyobbnak néz ki. A cél pedig a 'TOTAL PACKAGE' lenne...de azt hiszem jó úton járok...

 8-)

Az biztos hogy farmer vásárlás bonyis lehet neked, ha hordasz egyáltalán olyat  ::)
Azt hiszem 2000 környékén volt az utolsó farmerem és bőrnadrágom... :-[

Lady, majd kérek infókat nadrágvásárláshoz!  :-OO 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 00:38:21
Válasz #138
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
derék vastagságára figyelj - egy " laikus"
OK, majd óvatos leszek!  ;)

Nem azért a húsz fillérért, de akárhogy is nézem, ha a térközt is figyelem, akkor is nőtt az a láb... :)
Te a térközt is figyeled???  :-O Pontosan hol?  ????... ::)





Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!  ;-oo-;

Nyomom tovább a felkészülést!


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 00:51:21
Válasz #139
Nem elérhető

fastor


Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)
Meglátjuk majd a végeredményt.  ;-oo-;

Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;
A combomat direkt edzettem alul...de már 2006 óta... ;D

Ha megnézed szemből a fotókat még mindig aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest. És ha beszárad még nagyobbnak néz ki. A cél pedig a 'TOTAL PACKAGE' lenne...de azt hiszem jó úton járok...

 8-)

Az biztos hogy farmer vásárlás bonyis lehet neked, ha hordasz egyáltalán olyat  ::)
Azt hiszem 2000 környékén volt az utolsó farmerem és bőrnadrágom... :-[

Lady, majd kérek infókat nadrágvásárláshoz!  :-OO 8-)
hordj deszkás gatyát abba tuti beleférsz ;D ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 27. - 07:47:50
Válasz #140
Nem elérhető

FirstLady


Te a térközt is figyeled???  :-O Pontosan hol?  ????... ::)
Az after közelebb van, és a fény neked bal hátulról jön (nekünk jobb hátulról) :)
És talán kicsit magasabbról is készült az after, de ebben nem vagyok 100%-osan biztos :)
Hát így  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 27. - 10:00:16
Válasz #141
Nem elérhető

Cressler


Hogy értékeled ezt az évet a tavalyi hasonló állapothoz képest?
Kemény masszafelpakolás volt a cél, vagy nem tömegeltél igazából a 202 font miatt?
Hogy látod miben fejlődtél, és mi az amiben nem, esetleg előnytelen változás történt-e?
 :-)!
Nos, szerintem évről évre javul a kondícióm és az arányaim. Tömegelés? Utoljára 2005-ben volt tipikus tömegelésem, azóta inkább évközben is viszonylag jó formában vagyok.

Erre jó példa lehet az alábbi összehasonlítás. A baloldali fotón 5 héttel vagyok verseny előtt (tavaly) a jobboldalin 11 héttel a verseny előtt. A súly az elsőn 95.5 kg, a másodikon 100.5 kg. A kondíció nem ugyanaz (természetesen), de olyan rengeteg felesleg azért nincs rajtam a tavalyi képhez képest. A hetek különbsége pedig 6!!! Az azért sokat jelent egy diétában.

Egyébként meg valóban kezdenek feljönni a karjaim, a mellemet folyamatosan hozom fel (de az fejlődik a leglassabban). A combot aluledzettem, lényegében csak formálódott, a mérete megvan csak még kissé el van lapulva...de majd a következő hetekben nagy és sok vérbőségben fogom részesíteni... A vádlimat szinte nem is edzettem évközben most kezdtem el, a hasat úgyszintén. A hátam mérete évről évre nő, viszont vastagságra már le van maradva. Középen lapos. De ezen még talán tudok javítani augusztusig is...láthatjátok az edzésprogramomban is...

Idén a cél a maximális szálkásság, egy szerencsés vízhajtás + optimális töltés. Csak ezek fognak számítani. Minden más megvan rajtam. Az arányaim, az izomtömegem és a pózolásom alapján Vegas-ban is top3-asnak kell(ene) lennem. A szálkásságon, a teltségen és a bírokon fog múlni, hogy melyik versenyen hol fogok végezni.

Ez a véleményem.
remélem Palik Laci kommentálja majd a 202 font alatti versenyeket, lesz alkalma folyamatosan kiabálni, hogy hová tűntek melőled az ellenfelek  :) ebből a 100,5-es formából még -8 kg mi lesz itt   :-O Dexter megint mehet + kardiókra  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 27. - 13:16:20
Válasz #142
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Te a térközt is figyeled???  :-O Pontosan hol?  ????... ::)
Az after közelebb van, és a fény neked bal hátulról jön (nekünk jobb hátulról) :)
És talán kicsit magasabbról is készült az after, de ebben nem vagyok 100%-osan biztos :)
Hát így  8-)
Virtuális vizuális szakértő...  ;D ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 13:26:02
Válasz #143
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
remélem Palik Laci kommentálja majd a 202 font alatti versenyeket, lesz alkalma folyamatosan kiabálni, hogy hová tűntek melőled az ellenfelek  :) ebből a 100,5-es formából még -8 kg mi lesz itt   :-O Dexter megint mehet + kardiókra  ;D
Legalább 9.5 kilót kell leadni...  :-O 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 13:28:44
Válasz #144
Nem elérhető

God Vazzeg


remélem Palik Laci kommentálja majd a 202 font alatti versenyeket, lesz alkalma folyamatosan kiabálni, hogy hová tűntek melőled az ellenfelek  :) ebből a 100,5-es formából még -8 kg mi lesz itt   :-O Dexter megint mehet + kardiókra  ;D
Legalább 9.5 kilót kell leadni...  :-O 8-)

Mennyi időre is tervezed a diétádat?  ::)

2008. Május 27. - 13:31:43
Válasz #145
Nem elérhető

Cressler


remélem Palik Laci kommentálja majd a 202 font alatti versenyeket, lesz alkalma folyamatosan kiabálni, hogy hová tűntek melőled az ellenfelek  :) ebből a 100,5-es formából még -8 kg mi lesz itt   :-O Dexter megint mehet + kardiókra  ;D
Legalább 9.5 kilót kell leadni...  :-O 8-)
a fejszámolás nem az erősségem  főleg ha mértékegységet is kell átváltani  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 27. - 13:35:59
Válasz #146
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
remélem Palik Laci kommentálja majd a 202 font alatti versenyeket, lesz alkalma folyamatosan kiabálni, hogy hová tűntek melőled az ellenfelek  :) ebből a 100,5-es formából még -8 kg mi lesz itt   :-O Dexter megint mehet + kardiókra  ;D
Legalább 9.5 kilót kell leadni...  :-O 8-)

Mennyi időre is tervezed a diétádat?  ::)
A legutolsó képektől még 11 hét van a versenyig. Versenyek: augusztus 9. és augusztus 15-16.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 13:45:06
Válasz #147
Nem elérhető

FirstLady


Te a térközt is figyeled???  :-O Pontosan hol?  ????... ::)
Az after közelebb van, és a fény neked bal hátulról jön (nekünk jobb hátulról) :)
És talán kicsit magasabbról is készült az after, de ebben nem vagyok 100%-osan biztos :)
Hát így  8-)
Virtuális vizuális szakértő...  ;D ;-oo-;
Köszi, ebből titulus lesz :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 27. - 13:51:27
Válasz #148
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 27. - 14:24:00
Válasz #149
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."