2024. Június 21. - 08:09:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 83807 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Április 20. - 11:27:45
Válasz #240
Nem elérhető

Lalika85



igaza van a kollégának.
ami a lényeg:
-kemény edzés (Legyél te a legkeményebb, legintenzívebb a teremben)
-jó kaja és sok víz
-sok pihenés
és írtad hogy szálkásítás jön. Tudom, hogy készülsz a nyári munkára :), de alapvetően én a helyedben még egy évet tömegelnék, és akkor jövőre ekkora lehetnél, csak szárazon, egy diéta után...nem mindegy
és egy tipp az edzéshez: szisztematikusan minden edzésen emelj a korábbi súlyokon vagy ismétléseken. Ha 2-3 hetente súlyt emelsz adott gyakorlatban, akkor a fejlődésnek jönnie kell. még segítőt is használj, mert ha először sok a súly, besegíthet, de mentálisan már benned van, hogy te ezt a súlyt használtad, és innentől kezdve csak felfele vezethet az út. és úgy csinálj minden gyakorlatot hogy meglegyen az izomérzet (általában így a legnehezebb, lásd pl. oldalemelés, széles lehúzás stb.)
Sajnos nehéz normális segítőt találni. Már rengeteg emberrel,próbálkoztam,de sajnos az ismerőseim közül senki sem volt elég kitartó......
Mindenképpen diétázom most,mert nagyon dagadt vagyok. Utána természetesen folytatom a tömegelést tovább-tovább-tovább.
A kiegészítőkkel időt szerettem volna spórolni,de látom,hogy nem lehet. Egy jó test megépítéséhez rengeteg idő és kitartás kell.
Ezért több időt adok magamnak.

Köszönöm mindenkinek a segítséget és az építő hozzászólásokat.   :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 20. - 11:31:50
Válasz #241
Nem elérhető

Lalika85


Láccikazé' változás!
(de ebből minenképp Záhonyba költözés lesz...minden héten vágunk egy disznót és a következő vágásig be kell termelni szőröstűl-bőröstűl az egészet!!!Extreme tömegelés-extreme eredményekkel!!!)
 @-o

 @:-) ;-oo-;
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 20. - 11:35:35
Válasz #242
Nem elérhető

Lalika85


Lalika, én is csatlakoznék az építő jelleggel ostorozók köréhez. ez az eredmény eléggé vékonyka sajnos (a ráfordítások tükrében), ennyit kiegészítők nélkül is fejlődhettél volna.

mi lehet ennek az oka?

Szerintem nem vagy azon a szinten, hogy profitálhass az ilyen készítményekből. És ezalatt nem csak a fizikumod fejlettségét értem, hanem a testépítéshez való "affinitásod" szintjét is. Folyton azt hallani tőled, hogy sokat kell tanulnod még, kezdő vagy. És ez igaz is. De nem mindegy, hogyan tanulsz ám! tanulni okosan kell!
A te legnagyobb bajod, hogy képtelen vagy a lényeges információkat kiszűrni. túl nagy jelentőséget tulajdonítasz lényegtelen dolgoknak (pl tápkieg), fontos dolgokkal viszont nem vagy tisztában (alapgyakorlatok). Ráadásul a tudás csak az első lépés. a tanultakat alkalmazni is tudni kell a mindennapok során.

a hiba a képben pl. ott van, hogy szerinted a 3 fő gyakorlat a fekvenyomás, a bicepsz, meg a homlokraengedés.
az is bazinagy tévedés, hogy szerinted a fejlődésedet az mutatja, hogy mekkora a mellbőséged, levegővel tele, meg kifújva. kit érdekel? A fotókon ugyis látszik, hogy eléggé fedett vagy, tehát semmit sem érnek a számok. mennyit fejlődtél a fekvenyomásban (felhúzásban, guggolásban)? ez az adat sokkal informativabb.

szerintem felejtsd el a komolyabb kiegeket addig, amíg mondjuk a saját testsúlyoddal nem szériázol fekvenyomásban, meg amíg a testsúlyod 2xesét fel nem húzod. feleslegesek számodra.

csinálhatnál egy olyan fórumot is, ahol kieg nélkül tömegelsz (max egy proteinpor) kíváncsi lenék arra, hogy úgy menyit fejlődnél.



(+) Egy ideig nem nyitok új topicot.... Majd az evolucióba felrakom a diéta eredményeit.
Rengeteg mindent én is így gondolok. Igazad van.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 20. - 11:39:41
Válasz #243
Nem elérhető

Lalika85



Ha javasolhatom, akkor tűzz ki mindig kis célokat, nekem ez bevált. Ha diétázom, akkor minimum heti 0,5kg-al csökkennie kell a súlyomnak, ha törik, ha szakad. Ha nem csökken, akkor változtatni kell. Ha nincsenek célok, illetve nincs kontroll, akkor nem tudod, jól csinálod-e amit csinálsz. Remélem érted h mit akarok ezzel mondani..

Így lesz!
3 hónapot szánok rá,de igazából a tükörnek fogok hinni.
Most a méretek és a súly nem változott,de minőségi változás az volt. (csak többre számítottam).
Most zsírt veszítettem és izmot építettem ha mindent megnézünk.
Én is a heti 0,5kg-ot célzom meg....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 20. - 11:41:00
Válasz #244
Nem elérhető

bandus


Lali!
Így újra átolvasva a topikot, úgylátszik tévedtem a fullos kajálással kapcsolatban.. nem tudom mit vártál napi 30 deka csirkétől ?:-/ belém sem fér sok kaja, de a fél kilót azért ha nehezen is, de letuszkolom. példaként pedig itt van Janesz kajálása anno, amikor ő is ergomaxot tolt (meg m1-p-t ;D):
.00 1adag turmix +100g zabpehely+30g szőlőcukor , 1 szem ergomax ,1szem M1P
10.00 200g csirkemell+600g krumpli+125g kukoricakonzerv ,1 narancs+1 banán+ ISS pakk
12.00 100g csirkemell+500g krumpli
13.00 100g csirkemell+500g krumpli
14.00 edzés
15.30 2 adag turmix+80g szőlőcukor+2g c-vitamin + 1 szem M1P
16.00 200g csirkemell+600g krumpli+125g kukoricakonzerv
17.30 150g csirkemell+400g krumpli
18.30 1 adag turmix+30g szőlőcukor+100g zabpehely
20.00 100g csirkemell+300g krumpli
21.00 100g mogyoró
22.00 hááát hogy is mondjam.. egy 45cm-es pizza fele :)
23.00 100g csirkemell+250g túró + 1 szem M1P
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 20. - 11:42:50
Válasz #245
Nem elérhető

God Vazzeg



Ha javasolhatom, akkor tűzz ki mindig kis célokat, nekem ez bevált. Ha diétázom, akkor minimum heti 0,5kg-al csökkennie kell a súlyomnak, ha törik, ha szakad. Ha nem csökken, akkor változtatni kell. Ha nincsenek célok, illetve nincs kontroll, akkor nem tudod, jól csinálod-e amit csinálsz. Remélem érted h mit akarok ezzel mondani..

Így lesz!
3 hónapot szánok rá,de igazából a tükörnek fogok hinni.
Most a méretek és a súly nem változott,de minőségi változás az volt. (csak többre számítottam).
Most zsírt veszítettem és izmot építettem ha mindent megnézünk.

Ne a tükörnek higgy, mert elfogult lehetsz, inkább a méreteknek, és a súlynak. Nem vagy még olyan szinten (én se) hogy tükör alapján lőjük be a kaját. Szerintem  8-)

2008. Április 20. - 11:44:43
Válasz #246
Nem elérhető

God Vazzeg


Lali!
Így újra átolvasva a topikot, úgylátszik tévedtem a fullos kajálással kapcsolatban.. nem tudom mit vártál napi 30 deka csirkétől ?:-/ belém sem fér sok kaja, de a fél kilót azért ha nehezen is, de letuszkolom. példaként pedig itt van Janesz kajálása anno, amikor ő is ergomaxot tolt (meg m1-p-t ;D):
.00 1adag turmix +100g zabpehely+30g szőlőcukor , 1 szem ergomax ,1szem M1P
10.00 200g csirkemell+600g krumpli+125g kukoricakonzerv ,1 narancs+1 banán+ ISS pakk
12.00 100g csirkemell+500g krumpli
13.00 100g csirkemell+500g krumpli
14.00 edzés
15.30 2 adag turmix+80g szőlőcukor+2g c-vitamin + 1 szem M1P
16.00 200g csirkemell+600g krumpli+125g kukoricakonzerv
17.30 150g csirkemell+400g krumpli
18.30 1 adag turmix+30g szőlőcukor+100g zabpehely
20.00 100g csirkemell+300g krumpli
21.00 100g mogyoró
22.00 hááát hogy is mondjam.. egy 45cm-es pizza fele :)
23.00 100g csirkemell+250g túró + 1 szem M1P


Janesz kajájától az emberek 80%-a elhízna, ez neki lett összeállítva, neki jó. Szerintem Lalika számára ez nagyon sok lenne, de mindenképp érdemes átolvasni  ;D

2008. Április 20. - 11:56:48
Válasz #247
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tápkiegnek csak fehérjeport,glutamint,bcaa-tmultivitamint vegyél.
Én sem eszek naponta 5-6-zsor csak csirkehúst,mégis összejön a 180-210g fehérje a 80-kg testsúlyomhoz.
az alábbi fehérjeforrásokat használom:csirkehús,pulykamellsonka(100g-ban 22g fehérje,1g ch,2g zsír),sovány túró sovány joghurttal ízesítve,tojás(de lehet venni tojásfehérje rudat is),fehérjepor.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 20. - 12:00:37
Válasz #248
Nem elérhető

bandus


persze, nem is azt akartam ezzel mondani, hogy neki is így kéne kajálnia :-){ sokkal inkább, hogy egy ilyen szintű tápkieg nagyjából milyen kajálást igényelne. a mennyiségeken természetesen bőven lehet csökkenteni, meg az se baj, ha az átlagember nem eszik 10-szer, csak 6szor ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 20. - 12:05:12
Válasz #249
Nem elérhető

God Vazzeg


persze, nem is azt akartam ezzel mondani, hogy neki is így kéne kajálnia :-){ sokkal inkább, hogy egy ilyen szintű tápkieg nagyjából milyen kajálást igényelne. a mennyiségeken természetesen bőven lehet csökkenteni, meg az se baj, ha az átlagember nem eszik 10-szer, csak 6szor ;D

Ez így van  :-){

2008. Április 20. - 12:12:35
Válasz #250
Nem elérhető

Lalika85


Diéta alatt is mindent mérek természetesen.(ételek,súly,stb.)
Amit használok majd a 3 hónap alatt: Fehérje,glutamine,bcaa,folyékony amino,arginine,amino kapszulák.
Special tactics,Hydroxycut Hardcore,Arson. Ebben a sorrendben. Utolsó két hónapban retain2.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 20. - 12:36:08
Válasz #251
Nem elérhető

God Vazzeg


Diéta alatt is mindent mérek természetesen.(ételek,súly,stb.)
Amit használok majd a 3 hónap alatt: Fehérje,glutamine,bcaa,folyékony amino,arginine,amino kapszulák.
Special tactics,Hydroxycut Hardcore,Arson. Ebben a sorrendben. Utolsó két hónapban retain2.

Megint nagyon elmész a kiegek irányába, de te tudod. Én most csak Hydroxycut Hardcore-t használok, kíváncsi vagyok rá, eddig egy hete megy kb, 1kg minusz, aztán majd meglátjuk hogy a testkompozíció mennyire fog változni, a derekamat olyan 90-92cm-re szeretném levinni, az már nálam jól fest ;D

2008. Április 20. - 13:41:01
Válasz #252
Nem elérhető

hopika


Diéta alatt is mindent mérek természetesen.(ételek,súly,stb.)
Amit használok majd a 3 hónap alatt: Fehérje,glutamine,bcaa,folyékony amino,arginine,amino kapszulák.
Special tactics,Hydroxycut Hardcore,Arson. Ebben a sorrendben. Utolsó két hónapban retain2.

Megint nagyon elmész a kiegek irányába, de te tudod. Én most csak Hydroxycut Hardcore-t használok, kíváncsi vagyok rá, eddig egy hete megy kb, 1kg minusz, aztán majd meglátjuk hogy a testkompozíció mennyire fog változni, a derekamat olyan 90-92cm-re szeretném levinni, az már nálam jól fest ;D

Ott körül járok most én is... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 20. - 14:46:28
Válasz #253
Nem elérhető

moszad


Szerintem az edzésre kellene fektetned a legnagyobb hangsúlyt.
Jó kajával és sz@r edzéssel csak kidobott pénz a sok tápkieg.
Ha a szervezeted hozzászokott egyfajta terheléshez, csak
szinten tartja magát.
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 20. - 22:05:30
Válasz #254
Nem elérhető

doom


A képek:
A Bal oldali a mostani.      A jobb a 2 hónappal ezelőtti.

Ilyenkor gondolkodik az ember hogy bemenjen-e a boltba venni valamit. >:D :-O
Bár írták meg velem lehet gond de milyen testkompozíció változást kell nézni?