2024. Június 26. - 08:26:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 375743 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Június 19. - 21:38:27
Válasz #1335
Nem elérhető

NM


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0



Miért kellene röhögni? Nem egy versenyforma, de elég jó ez, szerintem ezt te is tudod  ;-oo-;

Nem tervezek versenyt  ;D Mondjuk sakkversenyen tarolnék.

Nem sokkal jobb az én formám se, dehát ez van. Nekem megfelel, őszre meg úgyis odarottyantok megint, akkor meg úgyis szétfolyok majd  ;D

Én bepróbálom a 100-at...még 9 kurva kiló. Faxom már tele van, azt mondják tiszta elgyötört az arcom.

2010. Június 20. - 10:40:59
Válasz #1336
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0



Miért kellene röhögni? Nem egy versenyforma, de elég jó ez, szerintem ezt te is tudod  ;-oo-;

Nem tervezek versenyt  ;D Mondjuk sakkversenyen tarolnék.

Nem sokkal jobb az én formám se, dehát ez van. Nekem megfelel, őszre meg úgyis odarottyantok megint, akkor meg úgyis szétfolyok majd  ;D

Én bepróbálom a 100-at...még 9 kurva kiló. Faxom már tele van, azt mondják tiszta elgyötört az arcom.

Érdekes, nekem meg azt mondják, most vagyok a legjobbképű  ;D Szerintem addig menj, amíg a tükörben azt látod amit akarsz  ;-oo-;

2010. Június 20. - 11:35:50
Válasz #1337
Nem elérhető

NM


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0



Miért kellene röhögni? Nem egy versenyforma, de elég jó ez, szerintem ezt te is tudod  ;-oo-;

Nem tervezek versenyt  ;D Mondjuk sakkversenyen tarolnék.

Nem sokkal jobb az én formám se, dehát ez van. Nekem megfelel, őszre meg úgyis odarottyantok megint, akkor meg úgyis szétfolyok majd  ;D

Én bepróbálom a 100-at...még 9 kurva kiló. Faxom már tele van, azt mondják tiszta elgyötört az arcom.

Érdekes, nekem meg azt mondják, most vagyok a legjobbképű  ;D Szerintem addig menj, amíg a tükörben azt látod amit akarsz  ;-oo-;

Ma sikerélményem volt, odajöttek a teremben (jó mondjuk be voltam durranva némi stimulánstól), hogy mi a pecsát csináltam, hogy másfél hónap alatt szinte zéró kardióval ennyit fogytam. Reggel 108,5 voltam már. Egy spinning edző volt a csávó, szóval sportember. Az ilyenek motiválnak. Azt mondta nagyon minimális az izom amit veszthettem, mert nem veszi észre. Tudom, hogy a mostani forma nem nagy szám de 126 kilósan olyan voltam, mint egy sertés. Föl sem merem rakni a képet.
Nekem a szemem kurva karikás, azt jegyzik meg amúgy mindig.

2010. Június 20. - 11:39:08
Válasz #1338
Nem elérhető

God Vazzeg


Szemed ha karikás, vegyél májvédő teát és iszogasd, májproblémára utal. Nekem meg azt mondták, nőttem  ;D ;D Pedig sokat mentem össze méretekben, dehát optikailag ezek szerint jobb az összkép  ;-oo-;

2010. Június 20. - 11:41:38
Válasz #1339
Nem elérhető

NM


Szemed ha karikás, vegyél májvédő teát és iszogasd, májproblémára utal. Nekem meg azt mondták, nőttem  ;D ;D Pedig sokat mentem össze méretekben, dehát optikailag ezek szerint jobb az összkép  ;-oo-;

Ohh, az szívás. Legalon is jó?

2010. Június 20. - 11:42:40
Válasz #1340
Nem elérhető

God Vazzeg


Szemed ha karikás, vegyél májvédő teát és iszogasd, májproblémára utal. Nekem meg azt mondták, nőttem  ;D ;D Pedig sokat mentem össze méretekben, dehát optikailag ezek szerint jobb az összkép  ;-oo-;

Ohh, az szívás. Legalon is jó?

Elvileg az is, de baszott drága.. És nekem a tea jobban bejött. Nyáron lehűtve egész nap lehet kortyolgatni  :P

2010. Június 20. - 11:44:59
Válasz #1341
Nem elérhető

NM


Szemed ha karikás, vegyél májvédő teát és iszogasd, májproblémára utal. Nekem meg azt mondták, nőttem  ;D ;D Pedig sokat mentem össze méretekben, dehát optikailag ezek szerint jobb az összkép  ;-oo-;

Ohh, az szívás. Legalon is jó?

Elvileg az is, de baszott drága.. És nekem a tea jobban bejött. Nyáron lehűtve egész nap lehet kortyolgatni  :P

Legalon mindig van itthon. A szemem fehérje nem sárga, nem lehet, hogy csak a hirtelen fogyás miatt nyúzott az arcom? Nem nagyon van a spirón kívül ami szennyezné a májam  :-\

2010. Június 20. - 11:50:40
Válasz #1342
Nem elérhető

God Vazzeg


Szemed ha karikás, vegyél májvédő teát és iszogasd, májproblémára utal. Nekem meg azt mondták, nőttem  ;D ;D Pedig sokat mentem össze méretekben, dehát optikailag ezek szerint jobb az összkép  ;-oo-;

Ohh, az szívás. Legalon is jó?

Elvileg az is, de baszott drága.. És nekem a tea jobban bejött. Nyáron lehűtve egész nap lehet kortyolgatni  :P

Legalon mindig van itthon. A szemem fehérje nem sárga, nem lehet, hogy csak a hirtelen fogyás miatt nyúzott az arcom? Nem nagyon van a spirón kívül ami szennyezné a májam  :-\

Ha sárga a szemed fehérje az már a végső stádium, nagyon magas bilirubin szintnél fordulhat elő. Ne várd meg  ;D Lehet bármi, hepatitis is okozhat ilyet, vagy más betegség, ami a májat vagy az epét érinti. Nem veszthetsz semmit, lehet a spiro terhelte le, jobb félni mint megijedni  ;-oo-;

2010. Június 20. - 18:13:50
Válasz #1343
Nem elérhető

jepi



2010. Június 20. - 18:21:27
Válasz #1344
Nem elérhető

NM



2010. Június 20. - 18:29:32
Válasz #1345
Nem elérhető

jepi


nyugi!!!spirotol nem leszel májbeteg! ;)

2010. Június 20. - 18:32:04
Válasz #1346
Nem elérhető

NM


nyugi!!!spirotol nem leszel májbeteg! ;)

Ja így ok, csak nem értettem  :D
Akkor marad a -18kg fogyás utáni "zilált fej effekt".

2010. Június 20. - 18:50:12
Válasz #1347
Nem elérhető

NM


Mai fotó. Szóljatok ha únjátok.  :-OO


2010. Június 20. - 18:54:24
Válasz #1348
Nem elérhető

NM



2010. Június 20. - 19:07:14
Válasz #1349
Nem elérhető

Tóth Attila


Hát rohadj meg! ;D Hányas a kéz?50? :o
nagyon komoly eredmény ennyi idő alatt! @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"