2024. Június 23. - 04:36:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 69958 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 03. - 00:31:37
Válasz #180
Nem elérhető

powerbeco


kajak brutál volt a férfi master mezőny...bár az ember nem beszél maga ellen,de nem árt néha elismernő a jobbat..sőt! el kell mondjam a master mezőny erősebb volt mint a wabba vb!!!!! elgondolkoztam beférnék e az első háromba a master vébén..ez komoly..sokáig gondolkodtam a válaszon..de nem írom le mire jutottam, mert ilyet leírni badarság, jósolgatni pláne...csak színpadon dőlhet el ki a jobb , nem elméletben..le a kalappal a masters mezőny előtt..én is meghajolok! :-){

2007. December 03. - 00:33:03
Válasz #181
Nem elérhető

Bubee


Rengetg mindent lehetne még írni.Véleményem szerint születtek igazságos és mint mindíg igazságtalan eredmények is,ami persze nem vigasztalja a "cserben hagyottakat".Megint volt aki megfizette a tanulópénzt és megint volt aki a megérdemeltebb helyezése helyett zsebre rakhatta azt.Remélem mindazok akik elégedetlenek a helyezésükkel nem hátrálnak meg a továbbiakban,hanem még motiváltabban töretlenül tapossák maguk számára a bajnoki cím felé vezető utat.Gratulálok a verseny résztvevőinek,szervezőinek,háttérembereinek,vesenyzőt felkészítő edzőknek Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
És még utoljára,de elsősorban a 6O év feletti Masters versenyzőknek,hiszen sem testükön,sem mozgásukon nem látszott a kor.(Egy 65 éves versenyző még egy cigánykereket is dobott).Ebben a kategóriában többen rá cáfoltak arra,miszerint a Dream Tan 1 krém totál szar színt csinál és elfedi a rostokat.Én úgy láttam 6O év felettieknél,hogy többen is ezzel voltak lekenve és olyan mély rostok látszódtak még a 1O.sorban is hogy az már szinte fizikai lehetetlenség.Tehát Uraim!Mindent meg lehetett eddig a pillanatig magyarázni,hogy a barnítókrém hogy elfedi a száraz rostokat.Nem fedi el ,ezek az igazán mesterei a body buildingnek erre csúnyán rácáfoltak most.Tiszteletem küldöm feléjük és meghajlok előttük :-){ :-){ :-){ :-){

Maximális  :-){ nekik. Én is csak ámultam bámultam h mire képes az ember... Ezek szerint nincs lehetetlen... Lehet fél lábbal és 70 évesen is olyan formát mutatni amit az átlagember el se tud képzelni  :-){ :-){ :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 03. - 08:40:22
Válasz #182
Nem elérhető

powerbeco


na még utolsó hozzászólás.....
hazai pálya előnye????
sajna ezen a versenyen nem érvényesült semmit!!!!sajna :'(

2007. December 03. - 10:23:00
Válasz #183
Nem elérhető

Junior


Sziasztok!
Mint tudjátok 3. ként végeztem a VB-n 13 indulóból! A mezőny eszméletlen sokat erősödött és hihetetlen izomtömegű emberkék fogytak be a body kategóriából.... Én magamat értékelve nyugodtan és elégedetten zárom az évet mivel én magamhoz képest érzésem szerint sokat tudtam fejlődni magamhoz képest! Tehát rajtam már nem múlt a helyzet.... Kicsit szomorú hogy itt is a body-s fizikumot pontozták , még ha aránytalan is volt és nem az esztétikumot és a  z arányosságot.... A tegnapi napon számomra még nagyon felemelő érzés volt hogy olyan emberektől kaptam elismerést és elsőnek raktak volna ,akik mindig is példaképként szolgáltak nekem és igazi szakmai tekintélyek /jhonnyval az élen/....

Tehát az utobbi 3 évem: 2005 VB 2.
                                  2006 VB 1.
                                  2007 VB 3.  Eddig ez az eredmény listám....  :)

Nagyon jó lett a Gyurma előzetes :-):-)::


2007. December 03. - 10:35:49
Válasz #184
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sajnos lett egy doppingbotrány eset is.Egy junior versenyzőnél a doppingvizsgálaton óvszert találtak.(telét).Hát itt már hiába is próbálta megmagyarázni a dopping labor vezetőjének,hogy azért hozta mert Őt szeretné megcsinálni,de fél a nemi úton terjedő betegségektől ;D.Nem jött be ,ez a 2.helyezésébe került.Sajnos ilyen előfordul.Van olyan aki koxol és önt és megbukik,van olyan aki koxol és önt és nem bukik meg ,ja ...és van aki nem koxol :P
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 03. - 15:33:41
Válasz #185
Nem elérhető

Men


Van egy csomó kép és fogalmam nincs mikor leszek kész velük.

2007. December 03. - 15:42:13
Válasz #186
Nem elérhető

Men


... és még végig sem tudtam fotózni a két napot.. Számomra az volt a tanulság, hogy a külföldi vendégek amatőr fotósként is jobb cuccokkal fényképeztek, mint amivel én dolgozni szoktam, vagy ami számomra elérhető.

2007. December 03. - 16:17:46
Válasz #187
Nem elérhető

izomboy


""külföldi vendégek amatőr fotósként is jobb cuccokkal fényképeztek, mint amivel én dolgozni szoktam, vagy ami számomra elérhető.""

És ha  nincs meg a legjobb munkaeszköz addig nincs kieg és ha nincs kieg nincs edzés:)
Men attol félek sosem leszel izmosabb:) Jol mondom?

2007. December 03. - 16:26:59
Válasz #188
Nem elérhető

Men


Igen, valami ilyesmi :-) 

2007. December 03. - 16:36:29
Válasz #189
Nem elérhető

Men


Ő "bekészülve" érkezett! :)

2007. December 03. - 17:40:20
Válasz #190
Nem elérhető

izomboy


Ennyi "kiegészítővel "már nehézsúllyú atléta:)

2007. December 03. - 18:38:27
Válasz #191
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Nagyon fárasztó volt a két nap kint a VB-n, de megérte!
Ennyi kiválló felkészült versenyzőt ritkán láthat az ember egy versenyen(pedig már láttam pár nemzetkőzi mezőnyt)!
A hazai pája előnye nem érvényesült, mivel jópár kategóriába nem is volt magyar bíró. Pl: sem a  masters női body fitness-ben, sem a női masters body-ban.
VÉLEMÉNYEM SZERINT: amikor a versenyzők a 15-be jutottak, utánna lehetett látni a bírók saját honfitársaikat igencsek hivogatták, ez aztán meghatározó lett a végeredmény megállapításánál. Szerintem ezek a versenyzők magukra lettek hagyva, ez azért kínos mivel nálunk volt a verseny.
Pár kép Esztmről, aki szerintem megállta a helyét ebben a brutál női abszolút kategóriában!
Esztim a képeken bal szélen, a kategória világbajnoka melett áll a 15-ós elődöntőben.

2007. December 03. - 19:57:36
Válasz #192
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Figyelem! Figyelem! Közhirré tétetik! :-<

8.05-kor a VB-ről összefoglaló a Fókuszban!

2007. December 03. - 20:08:24
Válasz #193
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az első IFBB-s jelentések és fényképk az ifbb.com-on.

http://www.ifbb.com/page_report.php?id=23

Plussz  ;-oo-; :-)!

2007. December 03. - 22:18:52
Válasz #194
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A teljesség igénye nélkül azoknak a kategóriáknak a pontozólapjai amiben érdekeltek voltunk,és eredményeket is értünk el.