2024. Június 26. - 01:39:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1044343 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2008. Április 20. - 20:25:09
Válasz #720
Nem elérhető

fastor


KÉT APÁCA, LOGIKA (L) NOVÉR ÉS MATEMATIKA (M) NOVÉR HAZAFELÉ TARTANAK A KOLOSTORBA:

M: - Észrevetted, hogy egy férfi követ minket 38 és fél perce? Vajon mit akarhat?
L: - Logikus: meg akar minket eroszakolni.
M: - Óh, jaj! Ennél a sebességnél és távolságnál legkésobb 15 perc múlva utolér minket! Mit tegyünk?
L: - Az egyetlen logikus dolgot: fussunk gyorsabban.
M: - Nem megy.
L: - Persze hogy nem megy. A férfi ugyancsak az egyetlen logikus dolgot teszi: o is gyorsabban fut.
M: - Tehát mit tegyünk? Ezzel a sebességgel egy perc múlva utolér.
L: - Az egyetlen logikus dolgot: elválunk. Te ezen az úton mégy, én a másikon. Mindkettonket nem tud követni.

A férfi Logika novért követte. Matematika novér elérte a kolostort és nyugtalan volt Logika novér miatt. Végre megérkezett Logika novér.

M: - Logika novér! Istennek hála, hogy itt vagy! Mondd, mi történt?
L: - Az egyetlen logikusdolog: a férfi mind a kettonket nem tudta követni, tehát utánam jött.
M: - Igen, igen! De mi történt aztán?
L: - Az egyetlen logikus dolog: olyan gyorsan kezdtem futni, ahogyan csak bírtam.
M: - És aztán?
L: - Logikus. O is olyan gyorsan kezdett futni, ahogyan csak bírt.
M: - Igen, és aztán?
L: - Az történt, aminek történnie kellett: a férfi utóért.
M: - Te szegény, és mit tettél?
L: - Az egyetlen logikus dolgot: felkaptam a szoknyámat.
M: - Óh, novér? És mit tett a férfi?
L: - Az egyetlen logikus dolgot: leengedte a nadrágját.
M: - Óh, nem! És? Mi történt azután?
L: - Hát nem logikus, novér? Egy apáca felemelt szoknyával gyorsabban tud futni, mint egy férfi leengedett nadrágban!

És ti mindannyian, akik azt hittétek, hogy itt most egy piszkos történet következik, mondjatok el két Üdvözlégyet!
   

 

 ;-oo-; #:-) Łł= >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 20. - 20:38:29
Válasz #721
Nem elérhető

Kővári Tamás



Nem is tudtam,hogy új csomagolása lesz a hyperdrolnak, Mikor lesz nálatok kapható ?   ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=lidhXV8kDD0

2008. Április 21. - 15:32:43
Válasz #722
Nem elérhető

God Vazzeg


Na ha ez nem ér pluszt akkor semmi:
http://www.youtube.com/watch?v=fY_5NDO8ySQ&feature=related&fm=18

 @-o Igazi állat  @-o

2008. Április 21. - 15:51:25
Válasz #723
Nem elérhető

Cressler


ha a kolesz fala nem gipszkarton lenne nekiugranék  ˝=/



KAKAS MONDJA KUKURÍÍÍÍÍ @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 21. - 16:39:28
Válasz #724
Nem elérhető

Telipó


Hát ez megasztár nem lesz  @-o @-o

2008. Április 22. - 16:41:34
Válasz #725
Nem elérhető

izomboy


Találtam egy vicces képet a funpicon, hondoltam berakom :)

2008. Április 22. - 19:27:00
Válasz #726
Nem elérhető

Telipó


 Pistike megkérdi az anyukáját:
- Anyu, ugye apucinak két kukija van?
- Hogy mondhatsz ilyet! Mindenkinek csak egy van, apádnak is csak egy van!
- De, anyu, nem lehet, hogy az apunak mégis kettõ van?
- És mégis mibõl gondolod, hogy kettõ van neki?
- Hát, mert láttam, hogy az egyik ilyen kicsi, amelyikkel pisil; a másik meg ilyen nagy, amelyikkel a szomszéd néni fogát mossa!  :-)-

Pistike, az 5 éves téblábol a konyhában, és mivel láb alatt van, az
anyja kiküldi az udvarra játszani, illetve alternatívaként megemlíti,
hogy megnézheti, ahogy a szomszéd házban az asztalosok beteszik az új ajtót... Órák múlva visszaér a kölök. Kérdi az anyja:
- Na merre jártál, megnézted a mesterembereket? Tudod már hogyan kell ajtót berakni?
- Ja! - mondja az elvetemült: Először abból a kibaszott keretből kell legyalulni egy pinahajszálnyit, hogy beférjen, aztán kibaszottul ki kell ékelni, hogy ne lötyögjön, mint a lankadt pénisz a picsában, a zsanércsavarokat meg úgy meg kell tekerni, mint a Marcsát, hogy mozdulni se tudjon, aztán kibaszottul kell illeszteni az ajtólapot, mert különben nyálazhatod folyton, mint a pinát!
Anyuka elhül, gyorsan körülnéz, mivel is fegyelmezhetné meg a
gyermeket. Meglátja a telefonzsinórt, na gondolja azzal jól a seggére ver ennek a mocskos szájú kölöknek.
- Hozd csak ide fiam azt a telefonzsinórt!
- paripa pimpilit, az a geci matávosok dóga!
- Este elviszlek vacsorázni, utána sétálunk az őszi illatoktól megült parkban, mint egykor rég, ködbe vesző emlékeink között mi magunk...
- Én az ilyen nyálas szöveget nem értem ám!
- Elviszlek zabálni, aztán megduglak a parki padon, ahol először leszoptál!

2008. Április 22. - 23:03:46
Válasz #727
Nem elérhető

Rencsi


Találtam egy számomra nem túl vicces és mégkevésbé sem bíztató jövőbe mutató képet, de mivel a fórumon több a pasi, így nektek tetszeni fog:
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 22. - 23:15:55
Válasz #728
Nem elérhető

tas


 Łł=  O0

2008. Április 22. - 23:34:24
Válasz #729
Nem elérhető

Cressler


ez jövőkép? akkor semmi sem fog változni ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 22. - 23:38:50
Válasz #730
Nem elérhető

Jordan


ez jövőkép? akkor semmi sem fog változni ;D

Miért? Van valami baj ezzel?  ????... ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 22. - 23:40:06
Válasz #731
Nem elérhető

Cressler


ez jövőkép? akkor semmi sem fog változni ;D

Miért? Van valami baj ezzel?  ????... ::)
ki mondta, hogy van valami gond a jelennel :D :P
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 23. - 07:38:22
Válasz #732
Nem elérhető

Rencsi


ez jövőkép? akkor semmi sem fog változni ;D

Miért? Van valami baj ezzel?  ????... ::)
ki mondta, hogy van valami gond a jelennel :D :P

Gondoltam, hogy tetszeni fog, mert nem nektek kell a házimunkában megszakadni(bár nem is olyan rosszak, mint sokan hiszik) Csak remélhetőleg a kék otthonka helyett mást is lehet hordani... ))=/
A Lidl vásárlók hetilapjában találtam egy jó poént, aki olvasta már, azoknak sorry.

Két mexikói szerencsét próbálni megy az USA-ba. Mivel munkát nem kapnak, elhetározzák, hogy koldulni fognak. Kimennek az utcára és este összevetik a keresetüket.
-Kiírtam egy táblára, hogy van 6 gyerekem, akik éheznek. 20 $ jött össze-mondja az egyik.
Nekem összejött vagy 1000 db 10$-os-dicsekszik a másik.
-Azt meg hogy csináltad?
- Én is fogtam egy táblát, de én azt írtam rá: Szeretnék hazamenni Mexikóba, de hiányzik még 10$ az utiköltséghez...
 
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 23. - 09:02:38
Válasz #733
Nem elérhető

parrre


Ha már szerencsétpróbálás, akkor én is mondok egyet . Igaz régi.

Három kinai , Chu , Bu , és Fu elmennek az USA-ba szerencsét próbálni. Próbálkoznak mindennel, de csak nem sikerül munkát szerezni.
Ekkor kitalálják, hogy valszeg a nevükkel van baj, azért nem alkalmazzák őket. Chu nevet változtatott Chuck-ra, másnap kapott munkát mint pizzásfiú. Bu váltott Buck-ra másnap felvették takarítani. Fu csak gondolkodott gondolkodott, majd visszarepült Kínába.  !+"%  @-o

2008. Április 23. - 09:57:31
Válasz #734
Nem elérhető

hopika


Tudtátok, hogyha a "mama" szó betűi közül egyet elvesztek, hármat pedig
megváltoztattok, akkor azt kapjátok, hogy: "sör"? Csodálatos, nem?
 !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!