2024. Június 25. - 09:03:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1044127 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2013. December 30. - 16:06:12
Válasz #7170
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


csak úgy általánosan a tömegnövelésről......

2013. December 30. - 17:06:11
Válasz #7171
Nem elérhető

Maszat


csak úgy általánosan a tömegnövelésről......


Te béna! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 30. - 17:20:25
Válasz #7172
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 30. - 17:28:04
Válasz #7173
Nem elérhető

Jordan


A stílusa, meg a sárga póló  ;D kajak a régi Bunnyra emlékeztet
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. December 30. - 17:35:05
Válasz #7174
Nem elérhető

cpggyurma


A stílusa, meg a sárga póló  ;D kajak a régi Bunnyra emlékeztet



Van szerencsém személyesen ismerni a gyereket, Élőben még rosszabb mint a videon, 2pernél tovább nem lehet bírni

2013. December 30. - 17:43:26
Válasz #7175
Nem elérhető

cpggyurma


Már egyszer beraktam a szánalmas emberekb, de most ide is hogyha valaki elakadt az edzésbe novelje az álltalános erőszintjét :D


m.bodybuilder-hatekony-hu.webnode.hu/

2013. December 30. - 17:44:53
Válasz #7176
Nem elérhető

Maszat


Olyankor nem emelni kell? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 30. - 17:57:23
Válasz #7177
Nem elérhető

cpggyurma


Nézzük a Zsírégetéshez való táplálkozást.

 

1. lépés: Ne fogyasszunk többnyire szénhidrátos ételeket. Vagyis azt szeretném vele kifejezni, hogy kerüljük a szénhidrátos ételeket. Egy héten kétszer lehet enni szénhidrátos ételt, de ne vigyük nagyon túlzásba. Tudom, hogy nagyon sok ételbe benne van a szénhidrát, manappság nagyon ritka olyan ételt készíteni, amibe ne kerüljön  szénhidrát, amitől igazából nagyon nagy szüksége van a szervezetnek ahhoz, hogy elkezdhessük a gyakorlatunkat, ami majd később lesz róla szó. De azért szénhidrát képes hizlalni, felesleget építeni, ha túlzásba visszük, főleg aki hajlamosabbak a hízásra. Szénhidrát tulajdonképpen egyensúlyfenntartáshoz, a legfontosabb szervezet étrendje, hiszen testsúlynövelésről vagy még nevezhető térfogatnövelőnek – ezekre épül rá a gyakorlatok, különböző edzésmódok, hogy mit szeretnénk, masszív izmot akarunk vagy szilárd izmot vagy zsírt égetni, formásodni és ezekhez van megfelelő edzésmód. Akkor beszélünk tömegnövelő ételekről, amik doppingszerekben megtalálhatók, ugyanis az is egyfajta táplálkozásmód vagy étel. Amitől beindítsa a növelést abból is van különböző termék, hogy milyen kiegészítőt szeretnénk vásárolni.

Ugyanis ha bemegyünk dopping üzletekbe, ahol millió étrend kiegészítők, tömegnövelők, zsírégetők vannak, amiknek teljesen más az összetételük, és máshogy fogja beindítani a folyamatot. Ha bemész mindig az a első kérdés nah és mit szeretnél, hogyan szeretnél kinézni? Milyen célból, cél vagy csak úgy.-  és ahhoz fogják mutatni, hogy miket tudnak ajánlani, ami hatásos lehet. Én annyira ezekbe nem vagyok annyira jártas nem tudom, hogy milyenek vannak mi a legjobb, ugyanis én nem szedtem semmi ilyesmit, esetleg haver megkínált, hogy kóstoljam milyen hatása van stb. de sokfajta van, ami nagyobb összegű különböző doppingszereket lehetne vásárolni hogy mindezeket megismerjük, hisz tapasztalatból kell ezt kitapasztalni. Újságokba mutatnak ilyen tömegnövelőt, olyan zsírégetőt ami nem biztos hogy az a legjobb, az ami kell a szervezetnek hogy fejlődni tudjon stb.. hiszen csak olvastad, nem láttad nem tapasztaltad, mert lehet nálad nem fog ez működni, lehet másfajta kell stb.. ezért nem szedtem semmit se ahhoz, hogy megtudjam melyik a legjobb ideálom ahhoz az kell sok pénz, és sok különböző doppingszerek.[/font]

Olvass tovább: http://m.bodybuilder-hatekony-hu.webnode.hu/news/taplalkozas/

maszat ez nem neked szól hanem a naturál sportolóknak **:))))*

2013. December 30. - 21:09:35
Válasz #7178
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


csak úgy általánosan a tömegnövelésről......


Te béna! ;D

Nekem valamiért nem engedte, egyszerű vagyok mint a raklap, de azért ennek mennie kellett volna  ;D pedig módositottam is

2013. December 30. - 21:11:00
Válasz #7179
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


még most sem akarom elhinni, hogy ez a gyerek ezt ennyire komolyan gondolja.... beszarok ezen a gyökéren...  ;D  :-/-

2013. December 30. - 22:57:37
Válasz #7180
Nem elérhető

Maszat


Efit írta múltkor, hogy a hülyeségnél egy rosszabb van, ha szorgalommal párosul.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 02. - 17:54:50
Válasz #7181
Nem elérhető

cpggyurma


végre Zsoltikából celeb lett


2014. Január 02. - 20:21:38
Válasz #7182
Nem elérhető

cpggyurma



2014. Január 02. - 20:23:25
Válasz #7183
Nem elérhető

cpggyurma



2014. Január 02. - 20:52:58
Válasz #7184
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


MR Zsolt Peto

"azt szoktam mondani ami késve jön el az annak lehet hamarabb meglesz a gyümölcse..."