2024. Június 25. - 08:45:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1044093 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2009. Január 22. - 19:34:00
Válasz #2025
Nem elérhető

bender



2009. Január 22. - 19:37:46
Válasz #2026

nyunyuka2

Vendég

2009. Január 22. - 19:51:14
Válasz #2027

Torony

Vendég
Nem tudom volt-e már:

Versenyt hirdetnek a világ elit alakulatai között: Egy tevét kell megtalálni, mélyen a sivatagban. Összegyűlnek a harcosok, elsőnek elindul az amerikai csapat. Eltelik 15 perc, hozzák a tevét.
A következő a francia csapat, 23 perc alatt előkerítik az állatot.
Most az oroszokon a sor: Elindul a csapat, 5 perc múlva hoznak egy kékre-zöldre vert elefántot. A többiek méltatlankodni kezdenek:
- Srácok, ez nem teve, ez egy elefánt!
Mire az elefánt:
- TEVE VAGYOK!!! TEVE VAGYOK!!!



Ez ütott!  Łł=

a vicc tesója:

orosz tudósok egy egyiptomi ásatáson egy múmiát találnak. A kamrában semmi hieroglifa, sehol egy papirusztekercs, semmi. Nagyon érdekli őketm, hogy ki volt az a múmia, de az istennek nem bírnak rájönni. Az ex KGB biztonsági főnök kér öt percet egyedül a kamrában. MAgára zárja az ajtót, majd percek múlva kijön és így szól:
- A neve Ibn Rasid, a helytartó írnoka volt. Feleség, hét gyerek, szép nagy ház. 59 évesen halt meg minden előjel nélkül, álmában.
- Ez igen, de honnan tudja mindezt?
- Bevallotta.

2009. Január 22. - 19:55:31
Válasz #2028
Nem elérhető

fastor


Nem tudom volt-e már:

Versenyt hirdetnek a világ elit alakulatai között: Egy tevét kell megtalálni, mélyen a sivatagban. Összegyűlnek a harcosok, elsőnek elindul az amerikai csapat. Eltelik 15 perc, hozzák a tevét.
A következő a francia csapat, 23 perc alatt előkerítik az állatot.
Most az oroszokon a sor: Elindul a csapat, 5 perc múlva hoznak egy kékre-zöldre vert elefántot. A többiek méltatlankodni kezdenek:
- Srácok, ez nem teve, ez egy elefánt!
Mire az elefánt:
- TEVE VAGYOK!!! TEVE VAGYOK!!!



Ez ütott!  Łł=

a vicc tesója:

orosz tudósok egy egyiptomi ásatáson egy múmiát találnak. A kamrában semmi hieroglifa, sehol egy papirusztekercs, semmi. Nagyon érdekli őketm, hogy ki volt az a múmia, de az istennek nem bírnak rájönni. Az ex KGB biztonsági főnök kér öt percet egyedül a kamrában. MAgára zárja az ajtót, majd percek múlva kijön és így szól:
- A neve Ibn Rasid, a helytartó írnoka volt. Feleség, hét gyerek, szép nagy ház. 59 évesen halt meg minden előjel nélkül, álmában.
- Ez igen, de honnan tudja mindezt?
- Bevallotta.
nemértem
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 22. - 20:03:33
Válasz #2029

Torony

Vendég
nem vagyok meglepve

2009. Január 22. - 20:57:16
Válasz #2030
Nem elérhető

God Vazzeg


nem vagyok meglepve

Én se  ****:)))
A vicc amúgy jó vót  ****:))))))

2009. Január 22. - 20:59:07
Válasz #2031
Nem elérhető

zotja


nem vagyok meglepve

  ****:)))  ****:)))  ****:)))  kurva jó :D

2009. Január 22. - 21:02:05
Válasz #2032
Nem elérhető

fastor


 :-p
ahelyett hogy elmagyaráznátok ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 22. - 21:04:41
Válasz #2033
Nem elérhető

God Vazzeg


:-p
ahelyett hogy elmagyaráznátok ***))))

Egy viccet a magyarázás öl meg  :-}

2009. Január 22. - 21:13:26
Válasz #2034
Nem elérhető

bender


A gengszter fia hazamegy az iskolából:


 - Apa, hoztam egy egyest matekból. - Nos, fiam, ugye tudod, hogy ezért verés jár?

 - Igen apa, szerintem is. Itt a címe, indulhatunk.

2009. Január 22. - 21:31:53
Válasz #2035
Nem elérhető

Jordan


:-p
ahelyett hogy elmagyaráznátok ***))))

Egy viccet a magyarázás öl meg  :-}

Azert en megteszem Fastor kedveert!


Addig verte-kinozta a halottat amig el nem arulta amire kivancsi!

Tehat a poen: HALOTTAT KINOZNI!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Január 22. - 21:53:19
Válasz #2036
Nem elérhető

fastor


:-p
ahelyett hogy elmagyaráznátok ***))))

Egy viccet a magyarázás öl meg  :-}

Azert en megteszem Fastor kedveert!


Addig verte-kinozta a halottat amig el nem arulta amire kivancsi!

Tehat a poen: HALOTTAT KINOZNI!  ;)
ahham....
 --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 22. - 22:05:41
Válasz #2037
Nem elérhető

Gabe


Vagy úgy is értelmezheted, hogy a KGB-nek olyan képzettségű ügynökei voltak, akik még egy hullából is kiszedték, amit tudni akartak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 22. - 22:18:02
Válasz #2038
Nem elérhető

sabodave


Nem tudom volt-e már:

Versenyt hirdetnek a világ elit alakulatai között: Egy tevét kell megtalálni, mélyen a sivatagban. Összegyűlnek a harcosok, elsőnek elindul az amerikai csapat. Eltelik 15 perc, hozzák a tevét.
A következő a francia csapat, 23 perc alatt előkerítik az állatot.
Most az oroszokon a sor: Elindul a csapat, 5 perc múlva hoznak egy kékre-zöldre vert elefántot. A többiek méltatlankodni kezdenek:
- Srácok, ez nem teve, ez egy elefánt!
Mire az elefánt:
- TEVE VAGYOK!!! TEVE VAGYOK!!!



Ez ütott!  Łł=

a vicc tesója:

orosz tudósok egy egyiptomi ásatáson egy múmiát találnak. A kamrában semmi hieroglifa, sehol egy papirusztekercs, semmi. Nagyon érdekli őketm, hogy ki volt az a múmia, de az istennek nem bírnak rájönni. Az ex KGB biztonsági főnök kér öt percet egyedül a kamrában. MAgára zárja az ajtót, majd percek múlva kijön és így szól:
- A neve Ibn Rasid, a helytartó írnoka volt. Feleség, hét gyerek, szép nagy ház. 59 évesen halt meg minden előjel nélkül, álmában.
- Ez igen, de honnan tudja mindezt?
- Bevallotta.

Ez ilyen fetrengős ****:)))

2009. Január 22. - 22:18:02
Válasz #2039
Nem elérhető

sabodave