2024. Június 28. - 04:20:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 58113 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2024. Május 17. - 06:04:22
Válasz #435
Nem elérhető

Gábor77


Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!


Beszéltem a háziorvosommal, sajnos nem tud csak úgy kiírni bármennyire is szükséges lenne hogy most kéznél legyen.
Mire kellene neked? Nem tudod beadatni vele?

2024. Május 17. - 19:23:33
Válasz #436
Nem elérhető

Petyuli


Felkeszulesbe vagyok, es annyira fajnak a fuleim( mivel sajnos serul edzesnel) igy az edzes idejere legalabb ne fajjon.
Birkozasrol van szo.

2024. Május 20. - 11:57:34
Válasz #437
Nem elérhető

Gábor77


Csak hangosan gondolkodok! :-) "sokat agyaltam hogy mit mivel hogyan. mi éri meg és mi nem . arra jutottam hogy nekem a kúra az max 1ml teszto cípy, 300mg Masteron és 100mg NPP-lesz. látva hogy hogyan reagálok a különböző hatóanyagokra, az én céljaimat ez a kombó maximálisan kiszolgálja. jelenleg ennek a mennyiségnek szinte felétől hihetetlen mód erősödtem és hozott izmot is látványosan."

2024. Május 20. - 13:57:03
Válasz #438
Nem elérhető

Snatural


Csak hangosan gondolkodok! :-) "sokat agyaltam hogy mit mivel hogyan. mi éri meg és mi nem . arra jutottam hogy nekem a kúra az max 1ml teszto cípy, 300mg Masteron és 100mg NPP-lesz. látva hogy hogyan reagálok a különböző hatóanyagokra, az én céljaimat ez a kombó maximálisan kiszolgálja. jelenleg ennek a mennyiségnek szinte felétől hihetetlen mód erősödtem és hozott izmot is látványosan."

Nekem egy csak egy kicsit több, de arányaiban hasonlóan megy. A nandrolont most adom hozzá. Nagyon jól működik a cucc :-).
A múltkor igyekeztél megfejteni, hogy mitől csökkent a vérnyomásod. Nos az enyém is csökkent, olyannyira, hogy a korábban szedett vérnyomáscsökkentőmet meg kellett felezni. Mostanra meg már annyira, hogy lehet el is hagyom.
Néha a vérnyomásom beesik 100 alá, de 110/65-nél többet már rég mértem!!
Lehet hülyeség, de én a masteronnak tudom be... létezhet?

2024. Május 20. - 13:58:41
Válasz #439
Nem elérhető

iron90



Ha csak izületek miatt megy a deca akkor akár 50mg is elég lehet. Sokat tud segíteni valóban.

Igen, van egy kis vállprobléma. Amúgy 50-ről szerettem volna indítani, de lehet így is marad, ha működik.
Köszi.


Majd írsz egy kis beszámolót ? Én is gondolkodom rajta, de csak magában mert nem használnék mást.



2024. Május 21. - 08:42:27
Válasz #440
Nem elérhető

Snatural



Majd írsz egy kis beszámolót ? Én is gondolkodom rajta, de csak magában mert nem használnék mást.

Persze írok... tegnap ment az első...

2024. Május 21. - 18:55:12
Válasz #441
Nem elérhető

Gábor77


Csak hangosan gondolkodok! :-) "sokat agyaltam hogy mit mivel hogyan. mi éri meg és mi nem . arra jutottam hogy nekem a kúra az max 1ml teszto cípy, 300mg Masteron és 100mg NPP-lesz. látva hogy hogyan reagálok a különböző hatóanyagokra, az én céljaimat ez a kombó maximálisan kiszolgálja. jelenleg ennek a mennyiségnek szinte felétől hihetetlen mód erősödtem és hozott izmot is látványosan."

Nekem egy csak egy kicsit több, de arányaiban hasonlóan megy. A nandrolont most adom hozzá. Nagyon jól működik a cucc :-).
A múltkor igyekeztél megfejteni, hogy mitől csökkent a vérnyomásod. Nos az enyém is csökkent, olyannyira, hogy a korábban szedett vérnyomáscsökkentőmet meg kellett felezni. Mostanra meg már annyira, hogy lehet el is hagyom.
Néha a vérnyomásom beesik 100 alá, de 110/65-nél többet már rég mértem!!
Lehet hülyeség, de én a masteronnak tudom be... létezhet?
Arról még nem hallottam hogy masteron vérnyomást csökkentene, éppen ellenkezőket írnak róla. Én azt mondom hogy a vérhígítás (nattokinase) és a fokhagyma-galagonya-fagyöngy emelt dózisba az ok

2024. Május 23. - 08:41:09
Válasz #442
Nem elérhető

Snatural


Csak hangosan gondolkodok! :-) "sokat agyaltam hogy mit mivel hogyan. mi éri meg és mi nem . arra jutottam hogy nekem a kúra az max 1ml teszto cípy, 300mg Masteron és 100mg NPP-lesz. látva hogy hogyan reagálok a különböző hatóanyagokra, az én céljaimat ez a kombó maximálisan kiszolgálja. jelenleg ennek a mennyiségnek szinte felétől hihetetlen mód erősödtem és hozott izmot is látványosan."

Nekem egy csak egy kicsit több, de arányaiban hasonlóan megy. A nandrolont most adom hozzá. Nagyon jól működik a cucc :-).
A múltkor igyekeztél megfejteni, hogy mitől csökkent a vérnyomásod. Nos az enyém is csökkent, olyannyira, hogy a korábban szedett vérnyomáscsökkentőmet meg kellett felezni. Mostanra meg már annyira, hogy lehet el is hagyom.
Néha a vérnyomásom beesik 100 alá, de 110/65-nél többet már rég mértem!!
Lehet hülyeség, de én a masteronnak tudom be... létezhet?
Arról még nem hallottam hogy masteron vérnyomást csökkentene, éppen ellenkezőket írnak róla. Én azt mondom hogy a vérhígítás (nattokinase) és a fokhagyma-galagonya-fagyöngy emelt dózisba az ok

Sajnos igazad van. Csak átmenetileg eset be a vérnyomásom... ki tudja miért. Most megint magasakat mérek. Kipróbálom amiket írsz.

2024. Május 25. - 16:15:13
Válasz #443
Nem elérhető

Petyuli


Végül sikerült lidokain sprayt szerezni, de szart sem ér pedig vény köteles…
Az injekciót inkább hagyom, nehogy elbasszam a mennyiséget.

Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!


Beszéltem a háziorvosommal, sajnos nem tud csak úgy kiírni bármennyire is szükséges lenne hogy most kéznél legyen.
Mire kellene neked? Nem tudod beadatni vele?

2024. Június 15. - 14:37:46
Válasz #444
Nem elérhető

Gábor77


Megtud velem valaki osztani egy tanulmányt, hogy a Drosta milyen módon akadályozza az ösztrogén hatását. Hogyan gátolja az aromatizációt? Biztos van itt nálam ügyesebb akinek van ilyen téren infója.

2024. Június 15. - 18:57:48
Válasz #445
Nem elérhető

Snatural


Megtud velem valaki osztani egy tanulmányt, hogy a Drosta milyen módon akadályozza az ösztrogén hatását. Hogyan gátolja az aromatizációt? Biztos van itt nálam ügyesebb akinek van ilyen téren infója.

Ha még nem láttad volna:
https://www.youtube.com/watch?v=g5mRD403jag