2024. Szeptember 21. - 05:26:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 530755 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2024. Június 02. - 20:21:10
Válasz #6630
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok! Innen rendelt már valaki? Ha igen kb mennyi idő alatt érkezett meg? Köszi! https://crypto-roids.net/
Barmi van telegramon irj rajuk egyebkent megbizhato.
Raw pharma helyett Imperial vagy Pharma Group de ezt ok is elmondjak,ha megkerdezed.Kerdes van irj pm-et.

Ez a pharma group működő képes?

2024. Június 03. - 12:17:49
Válasz #6631
Nem elérhető

Macika8211


Sziasztok! Raw pharma cypt vagy enát használt mostanába valaki? Használható? Most elég jó árban van egyik oldalon és ezért gondolkodom rajta! Köszi skacok a segítséget!

hat en sajnos azt kaptam (enanthate), maj14 volt az elso adminisztracio, egyenlore nem estem tole hasra de majd irok volt e valami,
ahogy nezem az elottem szoloakat ez nem a legjobb marka a piacon...

2024. Június 04. - 10:03:22
Válasz #6632
Nem elérhető

Eliteboy


raw pharmagroup,imperia. ugyanaz.ugyanazt kapod más dobozba. mindbe tesztó van. jó hogy műkdöik. susta,deca,boldi,tren ena=test ena  npp,tren ace=test propi.   oxa=stanazol   stb. nőni fogsz tőle csak nem azt kapod amiért fizetsz

2024. Június 04. - 11:44:36
Válasz #6633
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Hilmát kezdtem el használni propi,drosta ena, tren ace nyilván nem egyszerre mindent is ..
Propi jo de messze nincs meg benne a teljes dózis ..
Drosta ena szintén jo mert eltudtam hagyni az ösztro blokkolot tehát valami van benne!
Tren Ace szerintem viszont kuka semmi trenhez köthető mellékhatást nem érzek se negatív se pozitív oldalról .. ha a tavaly évi majestichez hasonlítom akkor nulla a hatása!!

2024. Június 04. - 15:20:58
Válasz #6634
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok, driada susta 2x10ml és pharmacom test propi 4x10ml van felesleg, jobban mondva nem felesleg, hanem nem fogom elhasználni, mert az enat nekem egyszerűbb adagolni.

2024. Június 04. - 19:54:00
Válasz #6635
Nem elérhető

Alex111


raw pharmagroup,imperia. ugyanaz.ugyanazt kapod más dobozba. mindbe tesztó van. jó hogy műkdöik. susta,deca,boldi,tren ena=test ena  npp,tren ace=test propi.   oxa=stanazol   stb. nőni fogsz tőle csak nem azt kapod amiért fizetsz
Persze te mar csak tudod en meg hasznaltam is imperiat es pharma group tol is nehany termeket.Trenbolonet is es jol mukodik szoval ne hazudj nyiltan.Teljesen kulonbozo gyartok.Persze mivel ez az erdeked ezt kell kamuznod.Gondolom mindenki tudja itt mire gondolok.

2024. Június 05. - 12:27:37
Válasz #6636
Nem elérhető

Nandiee


Sziasztok!
Hilmát kezdtem el használni propi,drosta ena, tren ace nyilván nem egyszerre mindent is ..
Propi jo de messze nincs meg benne a teljes dózis ..
Drosta ena szintén jo mert eltudtam hagyni az ösztro blokkolot tehát valami van benne!
Tren Ace szerintem viszont kuka semmi trenhez köthető mellékhatást nem érzek se negatív se pozitív oldalról .. ha a tavaly évi majestichez hasonlítom akkor nulla a hatása!!

Van előtte-utána vérképed, vagy ez a híres érzésre nincs benne dolog?

2024. Június 05. - 16:03:42
Válasz #6637
Nem elérhető

Janó


Sziasztok driada dhb megy már 2 hete most már tudok véleményt mondani. kb semmit nem adott azokból amiket olvastam róla se szárazság se erezettseg se erő növekedés inkább kicsit vizesedtem tőle. Ha tippelnem kéne tán deca lehet vagy nagyon aluldozisolt. A stana viszont napi 20 mg mellett hozzá amit kell. Heti 1 ml driada teszto cypi megy még ettől se vagyok elajulva előtte a master ena jobb volt kisebb dózisban csak az meg gyulladt kissé.

2024. Június 05. - 16:25:57
Válasz #6638
Nem elérhető

Gábor77


raw pharmagroup,imperia. ugyanaz.ugyanazt kapod más dobozba. mindbe tesztó van. jó hogy műkdöik. susta,deca,boldi,tren ena=test ena  npp,tren ace=test propi.   oxa=stanazol   stb. nőni fogsz tőle csak nem azt kapod amiért fizetsz
Nem vérkép alapján mondom, de amióta heti 2ml Imperia masteron megy úgy hogy a tesztot 0,6-ról 1ml emeltem, nem kell aromasin. Eddig kevesebb tesztoval is érzékeny volt a mellem. A libidóm viszont jelentősen emelkedett. Ha az lenne amit mondasz akkor heti 250mg teszto.cypi és 200mg testo.propi keringene a vérembe és igencsak kellene az exemestan. Jövőhéten lesz időm elmegyek vérvételre.

2024. Június 05. - 16:27:11
Válasz #6639
Nem elérhető

Gábor77


Még ide tartozik hogy két különböző csomagolású Imperia masteronnal találkoztam. Lehet ez a kulcsa annak amit mondasz.

2024. Június 05. - 20:02:22
Válasz #6640
Nem elérhető

hpifta


Nandiee -kám neked ha ahhoz vérkép kell hogy tudd mit kell egy TrenAcetol érezni negatív illetve pozitív oldalról van egy rossz hírem.. engedd el
mégis mire gondoltál beteszem ide a komplett vérképeimet? vagy mit szeretnél?
írtam egy korrekt véleményt amit nem hasra-ütés szerűen tettem :) többi már mindenkinek a saját dolga mit hogyan értelmez!

2024. Június 05. - 20:08:57
Válasz #6641
Nem elérhető

Gábor77


Nandiee -kám neked ha ahhoz vérkép kell hogy tudd mit kell egy TrenAcetol érezni negatív illetve pozitív oldalról van egy rossz hírem.. engedd el
mégis mire gondoltál beteszem ide a komplett vérképeimet? vagy mit szeretnél?
írtam egy korrekt véleményt amit nem hasra-ütés szerűen tettem :) többi már mindenkinek a saját dolga mit hogyan értelmez!

...néha megosztjuk a laborokat. Szóval nem ördögtől való feltételezés! :-)

2024. Június 05. - 21:17:34
Válasz #6642
Nem elérhető

Gyuf


Nandiee -kám neked ha ahhoz vérkép kell hogy tudd mit kell egy TrenAcetol érezni negatív illetve pozitív oldalról van egy rossz hírem.. engedd el
mégis mire gondoltál beteszem ide a komplett vérképeimet? vagy mit szeretnél?
írtam egy korrekt véleményt amit nem hasra-ütés szerűen tettem :) többi már mindenkinek a saját dolga mit hogyan értelmez!

Nyugodtan mutathatod, személyes dolgok mellett körbe vágod, és kb ennyi
Elég sokan töltöttek már fel vérképet.


2024. Június 05. - 23:08:57
Válasz #6643
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok driada dhb megy már 2 hete most már tudok véleményt mondani. kb semmit nem adott azokból amiket olvastam róla se szárazság se erezettseg se erő növekedés inkább kicsit vizesedtem tőle. Ha tippelnem kéne tán deca lehet vagy nagyon aluldozisolt. A stana viszont napi 20 mg mellett hozzá amit kell. Heti 1 ml driada teszto cypi megy még ettől se vagyok elajulva előtte a master ena jobb volt kisebb dózisban csak az meg gyulladt kissé.

Hello, nem akarlak elkeseríteni, de ha tippelnem kéne, később se leszel elájulva.:)
3 féle tesztójukat próbáltam és mindegyik ugyanazt a véreredményt hozta, ami szerint kb 100mg lehet 1ml-ben.És ha ezekben is csak ennyi van, mennyi lehet a DHB-ban?
Szerintem nyugodtan duplázhatod az adagodat.:) Szemesből mondjuk a dianaboljuk jó volt nekem is.

2024. Június 06. - 00:13:46
Válasz #6644
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Nouveaux márkárol valakinek tapasztalat?