2024. Szeptember 28. - 15:36:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 370837 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. November 03. - 17:30:54
Válasz #1500
Nem elérhető

Yeti


Efit, sok beleszólásod nincs a dolgokba úgy néz ki! :D
Dehogynem! Ha van egy alap angol nyelvtudása, akkor küldhet Steve-nek egy fényképes önéletrajzot motivációs levéllel, eladói munkakörbe ;D

Csak annyit tudok, hogy yes, Oké, Dollár.  :D
Vagy mint a Valami Amerika 2 - ben:
- Hogy van angolul, hogy szotyi?
- Fuck you!
- Áh, Fákju?!, Kössz!
- ...
 ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 08. - 23:55:47
Válasz #1501
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
˝=/

Steve tegnap azt hallottam ,hogy itthon vagy.
:-O

Itthon vagyok. St. Pete, Florida...epp a gepem elott ulok kek rovidnadragban.


 8-)



Mondanam most hogy nem irigylem toled ezt a rovidnadragos dolgot, de hazudnek!  ;D
Es amugy? Alakuloban valami? Regen irtal mar. Remelem fasza minden.  :) Tudom milyen kulfoldon uj eletet kezdeni........
Nos az utobbi idoben leesett a homerseklet 33 korulirol 25-28-ra... :-\ ;D

Amint lesz jelentosebb elore lepes (kezzel foghato) majd irok rola...kb. 1 hete beindult az ugyveddel a vizumok intezese, most egyenlore ezzel vagyok elfoglalva...

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 08. - 23:59:43
Válasz #1502
Nem elérhető

Jordan


˝=/

Steve tegnap azt hallottam ,hogy itthon vagy.
:-O

Itthon vagyok. St. Pete, Florida...epp a gepem elott ulok kek rovidnadragban.


 8-)



Mondanam most hogy nem irigylem toled ezt a rovidnadragos dolgot, de hazudnek!  ;D
Es amugy? Alakuloban valami? Regen irtal mar. Remelem fasza minden.  :) Tudom milyen kulfoldon uj eletet kezdeni........
Nos az utobbi idoben leesett a homerseklet 33 korulirol 25-28-ra... :-\ ;D

Amint lesz jelentosebb elore lepes (kezzel foghato) majd irok rola...kb. 1 hete beindult az ugyveddel a vizumok intezese, most egyenlore ezzel vagyok elfoglalva...

 8-)

Ok, varjuk.  ;D
Boccs, hogy rossz helyre irtam, mire gondolkoztam mar el is kuldtem.  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 13. - 10:07:40
Válasz #1503
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ezt epp most talalta Kozaroczy Tibi baratom:

http://findarticles.com/p/articles/mi_m0KFY/is_10_27/ai_n39368975/


Reszlet a decemberi amerikai FLEX Magazin edzestippek rovatabol.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 14. - 21:41:53
Válasz #1504
Nem elérhető

Yeti


Ezt epp most talalta Kozaroczy Tibi baratom:

http://findarticles.com/p/articles/mi_m0KFY/is_10_27/ai_n39368975/


Reszlet a decemberi amerikai FLEX Magazin edzestippek rovatabol.
Olvastam is a magazinban. Elég killernek tűnik. Még nem próbáltam, de ami késik...
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 20. - 23:07:49
Válasz #1505
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tegnap eloszor edzettem olyan teremben ahol 200 lbs-ig (91 kg) vannak kezi sulyzok. Pontosabban eloszor tudtam beiktatni az edzesembe nagyobb sulyzot mint amit eddig hasznalhattam Magyarorszagon. Az a 60-as sulyzo volt a Fitness 2000-ben. Azzal a rekordjaim: ferde padon 12-15 ismetles, ulve vallbol nyomas 5-6 ismetles. Nemnatural treningekrol van szo.  :D

Jelenleg tiszta vagyok mint a forrasviz.  :-oD

Tegnap probaltam eloszor es ferdepadon az utolso szeriaban (4.) 7 ismetlest nyomtam 150 lbs-be (68 kg) segito nelkul. Jo volt!  @:-)

Meg 5 par sulyzo van a buvos 200 lbs-ig...  @-o
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 21. - 00:20:10
Válasz #1506
Nem elérhető

Cressler


Tegnap eloszor edzettem olyan teremben ahol 200 lbs-ig (91 kg) vannak kezi sulyzok. Pontosabban eloszor tudtam beiktatni az edzesembe nagyobb sulyzot mint amit eddig hasznalhattam Magyarorszagon. Az a 60-as sulyzo volt a Fitness 2000-ben. Azzal a rekordjaim: ferde padon 12-15 ismetles, ulve vallbol nyomas 5-6 ismetles. Nemnatural treningekrol van szo.  :D

Jelenleg tiszta vagyok mint a forrasviz.  :-oD

Tegnap probaltam eloszor es ferdepadon az utolso szeriaban (4.) 7 ismetlest nyomtam 150 lbs-be (68 kg) segito nelkul. Jo volt!  @:-)

Meg 5 par sulyzo van a buvos 200 lbs-ig...  @-o

Brühühü  ;D
Nem csináltál képet a nagy súlyzókról, el nem tudok képzelni 90kg-s kézisúlyt, nálunk a teremben a szétszedhető kisrudak olyan hosszúak, hogy képtelenség pl vállból nyomni velük mégha rá is megy 60kg.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 21. - 04:36:29
Válasz #1507
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tegnap eloszor edzettem olyan teremben ahol 200 lbs-ig (91 kg) vannak kezi sulyzok. Pontosabban eloszor tudtam beiktatni az edzesembe nagyobb sulyzot mint amit eddig hasznalhattam Magyarorszagon. Az a 60-as sulyzo volt a Fitness 2000-ben. Azzal a rekordjaim: ferde padon 12-15 ismetles, ulve vallbol nyomas 5-6 ismetles. Nemnatural treningekrol van szo.  :D

Jelenleg tiszta vagyok mint a forrasviz.  :-oD

Tegnap probaltam eloszor es ferdepadon az utolso szeriaban (4.) 7 ismetlest nyomtam 150 lbs-be (68 kg) segito nelkul. Jo volt!  @:-)

Meg 5 par sulyzo van a buvos 200 lbs-ig...  @-o

Brühühü  ;D
Nem csináltál képet a nagy súlyzókról, el nem tudok képzelni 90kg-s kézisúlyt, nálunk a teremben a szétszedhető kisrudak olyan hosszúak, hogy képtelenség pl vállból nyomni velük mégha rá is megy 60kg.
Nem fotoztam le, de itt egy kep roluk.

Egyebkent en a Fitness 2000-ben is osszeraktam 90 kg folotti kezi sulyzot egykezes evezeshez, de az kicsit viccesen nezett ki a 15-os, 10-es tarcsakkal...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 21. - 08:38:05
Válasz #1508
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez már nem súlyzó, ez egy iparművészeti remekmű.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 21. - 09:01:36
Válasz #1509
Nem elérhető

Rob


Ezek az egykezesek se rosszak ;D
Ha jól tudom Coleman ekkora egykezessel csuklyázik vmeik edzővideójába @-o @-o.
113kg-s... :-O
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. November 21. - 21:00:42
Válasz #1510
Nem elérhető

Cressler


Tegnap eloszor edzettem olyan teremben ahol 200 lbs-ig (91 kg) vannak kezi sulyzok. Pontosabban eloszor tudtam beiktatni az edzesembe nagyobb sulyzot mint amit eddig hasznalhattam Magyarorszagon. Az a 60-as sulyzo volt a Fitness 2000-ben. Azzal a rekordjaim: ferde padon 12-15 ismetles, ulve vallbol nyomas 5-6 ismetles. Nemnatural treningekrol van szo.  :D

Jelenleg tiszta vagyok mint a forrasviz.  :-oD

Tegnap probaltam eloszor es ferdepadon az utolso szeriaban (4.) 7 ismetlest nyomtam 150 lbs-be (68 kg) segito nelkul. Jo volt!  @:-)

Meg 5 par sulyzo van a buvos 200 lbs-ig...  @-o

Brühühü  ;D
Nem csináltál képet a nagy súlyzókról, el nem tudok képzelni 90kg-s kézisúlyt, nálunk a teremben a szétszedhető kisrudak olyan hosszúak, hogy képtelenség pl vállból nyomni velük mégha rá is megy 60kg.
Nem fotoztam le, de itt egy kep roluk.

Egyebkent en a Fitness 2000-ben is osszeraktam 90 kg folotti kezi sulyzot egykezes evezeshez, de az kicsit viccesen nezett ki a 15-os, 10-es tarcsakkal...
köszi :)
 szép kis játékszer
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 23. - 19:19:23
Válasz #1511
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Habar itt az USA-ban minden nap latok vmi erdekes, szokatlan dolgot, de ma egy elegge kulonos biciklis jott el az autom mellett es az utolso pillanatban sikerult lefotoznom...

 Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 23. - 19:22:22
Válasz #1512
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Vicces...közelednek az ünnepek, Steve mennyire indult be ott már a mindent feldíszítős őrület?Ebben a bődület hidegben amit a képről következtetek. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 23. - 19:26:51
Válasz #1513
Nem elérhető

Kicsibors


Király a brinyós srác!  :laugh:


Steve, te szereted az ilyen zenéket póz zenének, nem?!...

http://www.youtube.com/watch?v=7UDcBiw-Ock&feature=fvst
 
Bár...talán egy kis kicsúcsodást hiányolhatsz belőle... De sztem kellemes a feelingje. :)
Csak úgy eszembe jutott, mikor már a sokadik ilyen számot hallgatom.  :D

2009. November 23. - 19:45:30
Válasz #1514
Nem elérhető

God Vazzeg


Habar itt az USA-ban minden nap latok vmi erdekes, szokatlan dolgot, de ma egy elegge kulonos biciklis jott el az autom mellett es az utolso pillanatban sikerult lefotoznom...

 Łł=

Ez nagyon jó!  !+"%  Łł=