2024. Június 23. - 21:12:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360033 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 01. - 17:36:34
Válasz #435
Nem elérhető

tomi


Gyerünk Steve, mindent bele!!! Az első jó választás, mert marha nagy médiája lesz. A második általában a "nagy" testépítők versenye, mindig quincy, freeman, és hasonló állatok viszik a pálmát. Abból a szempontból viszont jó, hogy ha nem az első 3 helyre pályázol, biztosan benne leszel a top 8 ban. Mondjuk nem tudom Branch indul-e, de ha igen ő még rágós falat lesz.
szerintem... @:-) @:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Március 15. - 00:16:32
Válasz #436
Nem elérhető

tomi


Mi újság a házban, Mr. Namat?! Kén' má' néhá' friss kép!  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2008. Március 15. - 00:21:07
Válasz #437
Nem elérhető

L


Bezony! Tominak igaza van...nagy a csend a házban!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 15. - 05:20:31
Válasz #438
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Óóó, képekkel majd később jelentkezem... ))=/

Éppen most értünk haza az edzésről. Kicsit szélesítettünk a vállainkon.  8-)
Erőszintben mondhatni életem legjobb formájában vagyok, pedig szinte soha nem megyek már alacsony ismétlésszámra.

Ma pl.:

Vállból nyomás Smith gépen: 8 x 145 kg (utolsó széria)

Állig húzás rúddal: 10 x 100 kg (utolsó széria)

Ezekben pl. soha nem voltam ilyen erős. De amint az ismétlésszámokból is látszik, nem célom az erőnövelés.


Ezt meg már ígértem egy ideje:

Sok sikert a felkészüléshez, Steve!
Ha egyszer leírnád egy napod kajával, edzéssel, pihenéssel (minden érdekel), azt megköszönném.  ;D 

Március 3-án (23 héttel az idei első verseny előtt) elkezdtem a következő tömegnövelő ciklusomat (11 hét), amit 12 hét versenyfelkészülés fog követni egészen augusztus 9-ig amikor is színpadra fogok állni Tampa-ban (Florida), a Pro Bodybuilding Weekly Championships-en.

Ezt a tömegnövelést 102 kilósan kezdtem el, jelenleg 104 vagyok. Egyenlőre nem foglalkozom a testsúlyommal, minden esetre a szénhidrát bevitelemet minél alacsonyabban tartom (hisz a versenysúly a tervek és a szabályok szerint 91.8 kg alatt lesz). Nem koplalok, de nem is zabálok.

Most csak vázlatosan leírom egy tipikus napirendemet:


 9:00 AM - 1. étkezés

11:00 AM - 2. étkezés

12:00 AM(-5:00 PM) - ExtremeFit Áruház (Lurdy Ház)

  2:00 PM - 3. étkezés

  5:00 PM - 4. étkezés

  6:30 PM - Edzés + 5. étkezés (edzés közben)

  8:30 PM - 2:00 AM - 6. és 7. étkezés, magas intenzitású társasjáték Lindával, kapcsolódás a világhálóra, stb.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 15. - 07:18:22
Válasz #439
Nem elérhető

sasa


Milyen társasjáték? A Gazdálkodj okosant még én is szoktam játszani a fiammal. De olyan késön miért nem alszotok? {-) Mi más dolgotok lehet a pihenésen kivül. Egy olyan kislánynak mint Linda, korán az ágyban a helye.

2008. Március 15. - 07:31:08
Válasz #440
Nem elérhető

tomi


HOTEL a király!!!
Egyébként mondta Jhonny, hogy ketté fogják osztani a mezőnyöket. Te látod ennek értelmét Pisti?
Remélem tudod, hogy nagyon kell vigyáznod, nehogy abba a hibába ess, mint Berkes, vagy Lauter urak.
Up the dose, lift the most!

2008. Március 17. - 00:11:16
Válasz #441
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Milyen társasjáték? A Gazdálkodj okosant még én is szoktam játszani a fiammal. De olyan késön miért nem alszotok? {-) Mi más dolgotok lehet a pihenésen kivül. Egy olyan kislánynak mint Linda, korán az ágyban a helye.
Felnőtt társasjáték!  :-)o-: ;D

Ááá, csak én vagyok fent sokáig. Tipikus bagoly típus vagyok!  @-o :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 17. - 00:13:15
Válasz #442
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
HOTEL a király!!!
Egyébként mondta Jhonny, hogy ketté fogják osztani a mezőnyöket. Te látod ennek értelmét Pisti?
Remélem tudod, hogy nagyon kell vigyáznod, nehogy abba a hibába ess, mint Berkes, vagy Lauter urak.
Látom értelmét, mert így idén jóval nagyobb publicitásra van esélyem, mielőtt 2009-ben végleg csatlakoznék a nagyfiúk táborába! Persze minden áron nem fogok befogyni, majd meglátjuk hogy alakul.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 17. - 08:37:49
Válasz #443
Nem elérhető

tomi


Akkor jó  :-)!
gooo! Namat
Up the dose, lift the most!

2008. Március 18. - 23:27:13
Válasz #444
Nem elérhető

tas


Pisti! Figyelj Ide! ;D
Azért írok, hogy érezd azt hogy a fórumozók veled vannak, és gondolj arra amikor nyomod az utolsó ismétléseket, hogy a mi erőnk veled van!
Ilyen szinten az izomgyarapodáshoz óriási motiváció is kell és az utolsó ismétlések kőkemény kipréselése. Szóval adj bele apait anyait, tudod: 
A great pleasure in life is doing what people say you cannot do!

Mi nagyon szurkolunk neked, én személy szerint büszke vagyok rád, hogy egy magyar srác ilyen szintű  akaraterővel rendelkezik, mint Te.
Hajrá, hogy még sűrűbb és szárazabb és teltebb formát hozz idénre,  bassz oda a vasaknak!
Ez csak egy motiváló hozzászólás volt, hogy érezd, figyelünk ám rád, és veled vagyunk! Gyerünk!

2008. Március 19. - 01:54:59
Válasz #445
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti! Figyelj Ide! ;D
Azért írok, hogy érezd azt hogy a fórumozók veled vannak, és gondolj arra amikor nyomod az utolsó ismétléseket, hogy a mi erőnk veled van!
Ilyen szinten az izomgyarapodáshoz óriási motiváció is kell és az utolsó ismétlések kőkemény kipréselése. Szóval adj bele apait anyait, tudod: 
A great pleasure in life is doing what people say you cannot do!

Mi nagyon szurkolunk neked, én személy szerint büszke vagyok rád, hogy egy magyar srác ilyen szintű  akaraterővel rendelkezik, mint Te.
Hajrá, hogy még sűrűbb és szárazabb és teltebb formát hozz idénre,  bassz oda a vasaknak!
Ez csak egy motiváló hozzászólás volt, hogy érezd, figyelünk ám rád, és veled vagyunk! Gyerünk!
Nagyon köszönöm, ez jól esett!  @:-)

És jókor is jött mert tegnap pont egy rosszabb napom volt. Az idézet pedig azért a kedvencem, mert nap mint nap ez jár a fejemben. Negativitással, nemtörödömséggel, flegmasággal, hitetlenséggel, földhöz ragadtsággal találkozom nap mint nap. Én pedig minden nap azért harcolok, hogy kitörjek és bizonyítsak!

Felfoghatjuk úgy is, hogy hatalmas a nyomás rajtam + az elöttem lévő út nemhogy kitaposva nincsen (ahogy már itt is utalva volt rá: http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?option=com_content&task=view&id=68&Itemid=893), hanem olyannyira nem is látszik, hogy még egy (vagy több) betonfal is keresztezi...talán még mesterlövészek is vannak a környező tetőkön...  ::):D

Viszont úgy is felfoghatjuk, hogy nincs veszíteni valóm, hisz még semmi jelentőset nem értem el, ráadásul az emberek nagyobb százaléka (sztem) nem is számít többre tőlem.

Én viszont úgy élem az életemet, hogy amit az elmémmel elképzelek és elég erősen akarom az egyszer valósággá válik! Efelől semmi kétségem!!! "Csupán" meg kell dolgozni érte. De a lényeg az elme hatalma! Ha nem akarod elég erősen akkor a belefektetett munka is felesleges!

A rövid távú tervekről meg:

Mondtam amit mondtam: még ebben az évtizedben ott leszek az Olympia színpadán!


Az egyik legnagyobb motivációt pedig a Wright fivérek adják nekem. Bizony bizony! Orville és Wilbur!  @:-) Mégha elsőre furán is hangzik. Ha nem ismeritek őket itt az ideje, hogy utána nézzetek mondjuk itt a neten!


Itt pl. magyarul:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Wright_fiv%C3%A9rek


Lenyűgöző férfiak voltak és kihasználták az elméjük hatalmát, mit sem törödve a környezetük negativitásával.




Dióhéjban:

Mindketten főiskolára jártak, de nem szereztek diplomát. Ohio-ban nőttek fel és 1892-ben egy kerékpárjavítással, -tervezéssel és -gyártással foglalkozó céget alapítottak. De teljes jövedelmüket a repüléssel kapcsolatos kutatásaikra költötték. 1899-ben kezdtek el repülő szerkezetekkel kísérletezni.

1900-ban az észak-karolinai Kitty Hawkba költöztek egy meteorológus tanácsára az ott található Kill Devil Hill-en folyamatos és erős szelek miatt. Kitty Hawk egy kisváros, most is csak alig 3000-ren laknak ott. El lehet képzelni a környezetük hozzáállását a munkájukhoz, az álmaikhoz, a repüléshez...az 1900-as évek elején...amikor a világ amúgy is "autólázban" égett, hisz Karl Benz már 1886-ban bemutatta az első egy lóerős, négyütemű motorral hajtott 3 kerekú járművét...ez akkor hatalmas újítás volt.

Az autóké a jövő, az autó gyors, kényelmes, biztonságos...de Orville és Wilbur szartak az autókra! Csak a repülés érdekelte őket! Emiatt persze mindenki bolondnak tartotta mindkettőjüket.

1903. december 17-én emelkedtek először a levegőbe, mindketten kétszer. Az első repülés során Orville 39 métert repült 12 másodperc alatt, és egy híres fényképen is megörökítették. A nap negyedik repülése volt az egyetlen, amelyet valójában irányítani is tudtak, Wilbur 279 métert repült 59 másodperc alatt!

A repüléseknek négy életmentő és egy falusi fiú is tanúja volt, vagyis ez volt az első nyilvános repülés. Egy helyi újság jelentette az eseményt, de pontatlanul. Csak egy újság, a Cincinnati Enquirer jelentette meg a hírt másnap. Magyarul még ekkor is szartak rájuk.

De az nevet igazán aki utoljára nevet!  >:D 8-)


Egész életükben álmodtak vmiről, aztán mikor végre célirányosan rááálltak a dologra, közben folyamatosan azt kellett hallgatniuk, hogy megbolondultak és úgysem fog sikerülni. És mégis sikerült!

A szememben ők igazi hősök és példaképek, évek óta hatalmas motivációt nyújtanak nekem! Köszönöm srácok!  ;D


Szóval ne feledjétek:




Ahová megy és amit elképzel az elme, a test követi és végrehajtja azt!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 19. - 09:40:25
Válasz #446
Nem elérhető

mushroom


Többen drukkolnak neked, mint hinnéd. Szerintem az itteni fórumosok nagy része egy emberként büszke rád, és szorít a további eredményeidért. Azt is mindenki tudja, hogy semmiképp nem állsz le amíg el nem éred a célod, remek példa erre, hogy évről évre komoly fejlődést tudsz felmutatni, amit mondasz az úgy is van, nem a levegőbe beszélsz. Sejtem, hogy a drukkolók nélkül is véghez vinnéd amit szeretnél, de néha azért jól tud esni egy-két buzdító szó, hogy erőt meríts belőle.
Hajrá! =/+'

2008. Március 19. - 12:05:47
Válasz #447
Nem elérhető

tomi


Hehe, Steve van bennünk néhány közös dolog, azon kívül, hogy 1 napon születtünk. Én is ismerem a Wright tesókat, mivel az első motoros repülés egybeesik a Harley-Davidson alapításának évével, sőt szakmai kapcsolat is volt a 2 csapat között...
Motívációról meg annyit, hogy múlt héten a vacsoránál anyám megkérdezte, hogy "Na mi van a Németh Pistivel?", :-/-(-: az öcsémről meg nem is beszélve.
Szóval nődd ki azt a suzukit, de kurva gyorsan  :-oD @:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Március 19. - 15:56:16
Válasz #448
Nem elérhető

Raymond


Mi veled vagyunk Steve mindannyian.......kapcsold be a transformer funkciot mint ahogy Kevin Levrone tette és tekerd fel azt hangerőt csontig....aztán hadd szóljon..... /:-) /:-) /:-)

2008. Március 19. - 18:51:35
Válasz #449
Nem elérhető

hummerdikk


En is csatlakoznek a szortitok taborahoz, mint ujjonc itt!
Remelem sikerul kitaposnod a body utjat kis hazankban. Itthon az a baj, hogy ezt a sportot sok ember eliteli es ugy adja tovabb masoknak, sokan meg sportnak sem tekintik. Bar szerintem ezek csak irigykednek. Sokak egyszer se voltak teremben ezek kozul...  Szoval HAJRA nagy ut all elotted, de szoritunk!