2024. Június 28. - 03:57:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360476 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 26. - 07:44:09
Válasz #1485
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez a video nem tudom hogy kerult fel a youtube-ra, minden esetre ratalaltam...

2008-ban a TEAM FITNESS 2000 fellepett egy rendezvenyen Pesterzsebeten. A fekvenyomo versenyzok, valamint Toth Dani, Bognar Gergo, Barna Robi es en. Kb. 2 hettel volt a 2008-as versenyszezonom utan a tobbiek pedig az oszi szezonra keszultek.

Sajna csak az elokeszuletek vannak a videon, a pozolasbol szinte semmi...


http://www.youtube.com/watch?v=WlDhEvUrRK4
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 26. - 11:44:56
Válasz #1486
Nem elérhető

bandus


jó videó ;D

amúgy mi újság ott a kacsaúsztató másik felén? hogy haladnak a dolgaid? munkavállalás, engedélyek, ilyesmik?

illetve mit gondolsz, látsz most rá esélyt, hogy elindulhass a következő szezonban?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Október 26. - 11:58:16
Válasz #1487
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ez a video nem tudom hogy kerult fel a youtube-ra, minden esetre ratalaltam...

2008-ban a TEAM FITNESS 2000 fellepett egy rendezvenyen Pesterzsebeten. A fekvenyomo versenyzok, valamint Toth Dani, Bognar Gergo, Barna Robi es en. Kb. 2 hettel volt a 2008-as versenyszezonom utan a tobbiek pedig az oszi szezonra keszultek.

Sajna csak az elokeszuletek vannak a videon, a pozolasbol szinte semmi...


http://www.youtube.com/watch?v=WlDhEvUrRK4

Ezt mi forgattuk  ;D   Megkeresem és felrakom a többit  ;)

2009. Október 26. - 12:00:18
Válasz #1488
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
jó videó ;D

amúgy mi újság ott a kacsaúsztató másik felén? hogy haladnak a dolgaid? munkavállalás, engedélyek, ilyesmik?

illetve mit gondolsz, látsz most rá esélyt, hogy elindulhass a következő szezonban?
Itt minden rendben, habar volt mar olyan ejjel hogy lecsuszott a homerseklet 24 Celsius fokra...  :D

Par napja vegre egy jo lehetoseg kinalkozott amivel beindulhatna papirmunka, de meg nem akarom elkiabalni, hisz ezek olyan dolgok amik sajnos nem rajtam mulnak...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 26. - 12:01:13
Válasz #1489
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez a video nem tudom hogy kerult fel a youtube-ra, minden esetre ratalaltam...

2008-ban a TEAM FITNESS 2000 fellepett egy rendezvenyen Pesterzsebeten. A fekvenyomo versenyzok, valamint Toth Dani, Bognar Gergo, Barna Robi es en. Kb. 2 hettel volt a 2008-as versenyszezonom utan a tobbiek pedig az oszi szezonra keszultek.

Sajna csak az elokeszuletek vannak a videon, a pozolasbol szinte semmi...


http://www.youtube.com/watch?v=WlDhEvUrRK4

Ezt mi forgattuk  ;D   Megkeresem és felrakom a többit  ;)
Tudom, hogy mi forgattuk es lattam is anno a nyersanyagot, csak nem tudom hogy kerult fel a youtube-ra.  ????... ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 26. - 12:19:29
Válasz #1490
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
illetve mit gondolsz, látsz most rá esélyt, hogy elindulhass a következő szezonban?
Erre elfelejtettem valaszolni.

Nos, 2002 ota versenyzek es csupan a 2002-es, 2003-as es a 2004-es szezonok elott voltam biztos az indulasban.

Ettol fuggetlenul megis mindig osszejott az indulas 2006-ban, 2007-ben, 2008-ban es 2009-ben is. Viszont arra vagyom, hogy vegre egyszer (ujra) a kihivas kizarolag a versenyre valo felkeszules legyen, ne pedig az legyen az elsodleges kihivas, hogy meg tudom-e majd teremteni a felkeszuleshez szukseges felteteleket...hisz ez a forma rovasara megy.

Hogy ez menni fog-e 2010-ben? Nem tudom.

Hogy fogok-e egyaltalan versenyezni 2010-ben? Remelem es igyekszem.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 03. - 07:23:17
Válasz #1491
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Pisti!

A múltkor volt bent az üzletben egy vásárló srác...és kérdezte, hogy most, hogy kint maradtál Amerikában, így kitelepíted-e a cégedet (Extremefit) is?!
Csak gondoltam megkérdem mi újság, mert ha ilyen terved van, fel kell, hogy készüljek, de ha kell megyek, nem para.  ****:))))))


 :D

2009. November 03. - 07:35:55
Válasz #1492
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!

A múltkor volt bent az üzletben egy vásárló srác...és kérdezte, hogy most, hogy kint maradtál Amerikában, így kitelepíted-e a cégedet (Extremefit) is?!
Csak gondoltam megkérdem mi újság, mert ha ilyen terved van, fel kell, hogy készüljek, de ha kell megyek, nem para.  ****:))))))


 :D
;D

Nem eloszor hallok mar ilyet. Nos, nem messze tolunk elkoltozott egy fodrasz szalon, ugyhogy komolyan fontolora vettem, hogy a Westend-es uzletet kihozom ide...

English-el hogy allsz? Habar annyi kinai, thaifoldi es mexikoi van itt, hogy Te is siman elboldogulsz majd!


 @:-) ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 03. - 08:14:10
Válasz #1493
Nem elérhető

fastor


Szia Pisti!

A múltkor volt bent az üzletben egy vásárló srác...és kérdezte, hogy most, hogy kint maradtál Amerikában, így kitelepíted-e a cégedet (Extremefit) is?!
Csak gondoltam megkérdem mi újság, mert ha ilyen terved van, fel kell, hogy készüljek, de ha kell megyek, nem para.  ****:))))))


 :D
;D

Nem eloszor hallok mar ilyet. Nos, nem messze tolunk elkoltozott egy fodrasz szalon, ugyhogy komolyan fontolora vettem, hogy a Westend-es uzletet kihozom ide...

English-el hogy allsz? Habar annyi kinai, thaifoldi es mexikoi van itt, hogy Te is siman elboldogulsz majd!


 @:-) ;-oo-; @:-)
mért Balu is, kicsi, és óccó? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 03. - 09:50:48
Válasz #1494
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Pisti!

A múltkor volt bent az üzletben egy vásárló srác...és kérdezte, hogy most, hogy kint maradtál Amerikában, így kitelepíted-e a cégedet (Extremefit) is?!
Csak gondoltam megkérdem mi újság, mert ha ilyen terved van, fel kell, hogy készüljek, de ha kell megyek, nem para.  ****:))))))


 :D
;D

Nem eloszor hallok mar ilyet. Nos, nem messze tolunk elkoltozott egy fodrasz szalon, ugyhogy komolyan fontolora vettem, hogy a Westend-es uzletet kihozom ide...

English-el hogy allsz? Habar annyi kinai, thaifoldi es mexikoi van itt, hogy Te is siman elboldogulsz majd!


 @:-) ;-oo-; @:-)

Minden a pénzen múlik...szóval ha kell elkezdem nyomatni akár a kinai nyelvet is.  ;D

2009. November 03. - 11:18:29
Válasz #1495
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Pisti!

A múltkor volt bent az üzletben egy vásárló srác...és kérdezte, hogy most, hogy kint maradtál Amerikában, így kitelepíted-e a cégedet (Extremefit) is?!
Csak gondoltam megkérdem mi újság, mert ha ilyen terved van, fel kell, hogy készüljek, de ha kell megyek, nem para.  ****:))))))


 :D
;D

Nem eloszor hallok mar ilyet. Nos, nem messze tolunk elkoltozott egy fodrasz szalon, ugyhogy komolyan fontolora vettem, hogy a Westend-es uzletet kihozom ide...

English-el hogy allsz? Habar annyi kinai, thaifoldi es mexikoi van itt, hogy Te is siman elboldogulsz majd!


 @:-) ;-oo-; @:-)

Minden a pénzen múlik...szóval ha kell elkezdem nyomatni akár a kinai nyelvet is.  ;D

 :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 03. - 16:13:31
Válasz #1496
Nem elérhető

Gabe


Efit, sok beleszólásod nincs a dolgokba úgy néz ki! :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 03. - 16:23:21
Válasz #1497
Nem elérhető

George


Efit, sok beleszólásod nincs a dolgokba úgy néz ki! :D
Dehogynem! Ha van egy alap angol nyelvtudása, akkor küldhet Steve-nek egy fényképes önéletrajzot motivációs levéllel, eladói munkakörbe ;D

2009. November 03. - 16:29:40
Válasz #1498
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, sok beleszólásod nincs a dolgokba úgy néz ki! :D
Dehogynem! Ha van egy alap angol nyelvtudása, akkor küldhet Steve-nek egy fényképes önéletrajzot motivációs levéllel, eladói munkakörbe ;D

Csak annyit tudok, hogy yes, Oké, Dollár.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 03. - 16:31:38
Válasz #1499
Nem elérhető

George


Efit, sok beleszólásod nincs a dolgokba úgy néz ki! :D
Dehogynem! Ha van egy alap angol nyelvtudása, akkor küldhet Steve-nek egy fényképes önéletrajzot motivációs levéllel, eladói munkakörbe ;D

Csak annyit tudok, hogy yes, Oké, Dollár.  :D
Well done ****:)))))) ;D Akkor téged már nem lehet eladni külföldön ;D