2024. Június 25. - 08:09:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784216 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2007. Október 26. - 11:06:40
Válasz #210
Nem elérhető

Bubee


Célom :1 hónap alatt mondjuk 1-2 kg többlet de ez ne legyen se zsír se víz...és ugyanakkor minimalizálni a zsírszerzést tömegnövelés alatt is - nincs szó egyenlőre szálkásításról...ja és valami segítsen az edzésminőség javításában...
tehát hyperdrol x2 stackben universal Torrent-tel + Xpand-dal(dímatize) + Elite Whey-el(Dymatize) + Endorush ha lesz valamikor...+4000kcal

Minek endorush, minek torrent, minek xpand? Helyette Mass-Fx... ű

Látom ha valakinek van egy biztos tapasztalata, akkor az se elég  ??? ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 26. - 12:59:15
Válasz #211
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Célom :1 hónap alatt mondjuk 1-2 kg többlet de ez ne legyen se zsír se víz...és ugyanakkor minimalizálni a zsírszerzést tömegnövelés alatt is - nincs szó egyenlőre szálkásításról...ja és valami segítsen az edzésminőség javításában...
tehát hyperdrol x2 stackben universal Torrent-tel + Xpand-dal(dímatize) + Elite Whey-el(Dymatize) + Endorush ha lesz valamikor...+4000kcal

Ezeket az írásokat én se mindíg értem.

A Hyperdrol2+MassFx combo tökéletes erre a célra mindenekelőtt. Majdnem hogy semmire nincs szükség mellé. Maximum egy jó fehérje még, pl. NitroTech és kész. Kaja, edzés, pihenés. That's it. Minek ezeket mindig túlbonyolítani? Megvan az anabolizmus, kissé jobb androgén pörgés, aminosavak ezerrel a NitroTechben, értágítás, tápanyagszállítás, kreatin, minden benne van. Akkor meg, még mi kell?

Hogy jön ide most a Torrent? Miért van az, hogy pl. az Extremefit Store fullig van elsőosztályú kiegészítőkkel, ami egy embernek akár 2 évre is elég lenne, hogy egyáltalán valaki végigpróbálja, vagy csak a leírásait megértse, erre jön axell és kellene a torrent, ami egyáltalán nem egy hihetetlen fejlesztés. Az Universal is lassan beáll a "copy cat" cégek közé, aki koppintja a többi cég már így is szuper kiegészítőit, ráadásul minden kiegészítőjét teletömi felesleges és aládózisolt dolgokkal, hogy vakítson egyet és hátha valaki allergiás is lesz egy-egy hozzáadott összetevőjére a fullig tömött szarnak és dobhatja a szemétbe az egész dobozt.

Edzés előttre ott van a MuscleTech - Nano Vapor pl. Több mint kitűnő cucc. Ha valakinek sok hatóanyag kell, akkor abban benne van. Két A4-es oldal is kevés lenne leírni, ami benne van...stb.

Vagy ott van az AnatorP70 és a BSN CellMass.

Edzés utánra most jön a MuscleAsylumProject - Anabolic Optimal Dose . Fullig van töltve ezer szarral edzés utánra.
http://www.muscleasylumproject.com/products/PRD_AOD.shtml


Megmondom őszintén, szarunk mi az Universal Torrentre...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 26. - 14:29:07
Válasz #212
Nem elérhető

ViCtor


axell,
neked 'valszeg elegendő a HP x2, (nem is olyan fontos hozzá a mass-fx)! Próbáld ki önmagában nyugodtan.

Andronak meg teljesen igaza van a 'civilt bódító, telipakolt' cuccokkal. Én ezt pedig tapasztaltam! Nem mindig a telihányt dolgok hatnak a legjobban. Olykor jobb egy anyagból nagyobb mennyiséget benyomni.
Max, még a muszklitek találja el a tökéletes szinergiát, talán ez menti meg a cégét a bukástól. (ők belenyomnak mindent, mégis valamiért mindig mázlijuk van) És ez csak nekünk jó, és ezért király a Muscletech!

Ha már becéloztuk ezt a hyperdrolt, akkor pénzkímélő és mosolyfakasztó sztekked így nézhetne ki: Hyperdrol X2 + nagydoboz Nitro-tech! És ölég! BEVÁLLALOD ?!?!? O0

Hajrá!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 26. - 14:46:03
Válasz #213
Nem elérhető

axell


Hi!
Köszönöm az útbaigazítást, szerettem volna olyan embereket megkérdezni akik értenek is hozzá...
Engem kissé meg szoktak tévesztani a reklámok és elbizonytalanítanak ezért kérdezgetem a nálam okosabbakat...meg is fogadom a tanácsokat...Szertintem kipróbálom a Victor által javasolt stacket + Nano vapor(fél doboz)....Bevállolom...

Még egyszer köszönöm a hasznos tanácsokat és a helyreigazítást.............. /7% =/+'

2007. Október 27. - 00:47:28
Válasz #214
Nem elérhető

ViCtor


A reklámok azért vannak, mert senki sem él segélyen! Axell, semmi baj, nem csak te vagy így,hanem sokan mások. Hírtelen a sok információ áradattól képtelenek dönteni, de tudod mit? Válassz szabadon, nyúlj bele bármibe és tapasztald meg.
Hameg másokra hallgatsz,akkor kérdezd meg magadtól,mit szeretnél elérni, mire lehetsz képes 1 hónap alatt, mit szeretnél látni?!.
A csilli villi doboz, a szuper leírások csak kábítanak. Sajna  vagy nem sajna, ez így van és lesz. Rengeteg termék kiváló,és hozza a hozzá fűzött reményeket, ugyanakkor léteznek olyan dolgok is ,amikről nem is gondolnád, mennyire ütősebbek...
Sokan ki sem próbálják, többen pedig csak egy-két dolgot. Hozzászólásokból táplálkoznak és cégtől ígért elvárásoknak hisznek.
Tulajdonképpen mindegy, mit választasz, nagyon mellé nem tudsz nyúlni,ha tudod,mit veszel-mire. Különbségek viszont vannak, kategórián belűl és kívűl is. A lényeg a fejlődés.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 27. - 08:00:42
Válasz #215
Nem elérhető

hopika



Sokan ki sem próbálják, többen pedig csak egy-két dolgot.


Ezért tartunk Téged Vic!!! :-):-):: :-)-> :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 27. - 08:24:51
Válasz #216
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 27. - 13:12:55
Válasz #217
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Egy kérdésem lenne hozzád: ilyen ronikólmenesbádibildingponthus pólót lehet -e kapni/venni most nálatok? Ha igen, mennyiért? Ja és az egyéb bb.hu-s ruhákat csak vip-knek gyártjátok vagy a kisemberek számára is elérhető?

Előre is köcce!  /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 27. - 15:03:20
Válasz #218
Nem elérhető

Kola


hello efi!!
okozna nálam valami rosszaságot napi 3x1kapszula Axis-HT(csak fele az ajánlott adagnak)???illetve lenne vmi"üzemzavar" az abbahagyása után??? @-o
köszi a választ
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 27. - 15:04:16
Válasz #219
Nem elérhető

Kola


háhá... úgy látom negatív pozícióban vagyok 8-) Łł=
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 27. - 15:19:16
Válasz #220
Nem elérhető

hopika


Ne haragudj kedves Zoltán,de tényleg tudsz hülyeségeket kérdezni...
mi az,hogy okozhat-e rosszaságot és üzemzavart??? :-O
EDZZZÉL INKÁBB!!!
Az írástól csak fogyni fogsz! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 28. - 13:01:25
Válasz #221
Nem elérhető

Kola


tud valaki valamit az MHP-Dren nevű termékéről?
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 28. - 13:58:18
Válasz #222
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, egész Magyarország ezt szedi... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 28. - 17:29:12
Válasz #223
Nem elérhető

ViCtor


Andro, te mit szedsz?  ;)
 d:) kérem, vegye elő a listáját, ha pedig nincs önnél akkor...  d:)
Ált., mint régen, most is belekóstolsz mindenbe, vagy vannak állandó kedvencek?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 28. - 17:45:42
Válasz #224
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;D

Efitmax 4000
Ex-Andro-Fit-diol
BIG Gerilla Warfare
Lur-Diol


...én ezekről tudok  !+"% ;D