2024. Június 26. - 04:34:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784519 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2008. Május 02. - 12:36:11
Válasz #1215
Nem elérhető

ViCtor


Hi Bolt!

Mai nap, hogy vagytok nyitva? 18-ig csak?

üdv
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Május 02. - 17:59:06
Válasz #1216
Nem elérhető

Geronimo


Bár választ még nem kaptam Androtól úgy döntöttem,hogy teljesen leállok a Hyperdrol szedésével és ha közületek valakit érdekel átadom a Hyperdrolt a bolti ár alatt(10.000 forintért) -azt tudni kell,hogy hiányzik belőle 20 db. tehát 100 van a 120 helyett.Nekem sajnos abba kellett hagynom ,mert nem bírta a szervezetem valamiért pedig előzőleg még használtam Hyperdrolt és nem volt problémám sőt nagyon jó volt...szóval,ha valakit érdekel jelzzen és a részleteket megbeszéljük.

2008. Május 04. - 07:23:09
Válasz #1217
Nem elérhető

Olivér


Sziasztok izompitésre melyik a legjobb cucc? Anabolic Halo,MAP:Freak Fix, Mucletech: Nano Vapor,

Ja,majd elfelejtettem a Muscletech Leukicnak van vmi komoly télleg érezhető hatása?

2008. Május 05. - 19:00:26
Válasz #1218
Nem elérhető

Seth


Sziasztok! Lurdys Extremefitből... Namat Linda vagy bárki okos  ;D Újra nekilátok visszaépíteni magam asérülésből, és nagyobb mennyiségű BCAA-val gondoltam kiegészíténi az edzésközbeni utáni időszakot, most a dymatize BCAA komplex 2200-as nagykiszerést használom. Ha nagyobb mennyiségre szeretnék rámenni (kb.15-20g napi 1-2X) éremes-e az ár érték arány, esetleg a felszívódás miatt miatt BCAA porra (ezt nem találtam meg az extremefittesen, se bodybuildingen), vagy folyékony, magas BCAA tartalmu aminora áttérni? Mit ajánlotok? Bocs ha kusza a kérdés  ::) Köszi előre is. Ha van valami jó ötlet holnap be is ugrom érte...

2008. Május 07. - 13:06:27
Válasz #1219
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Janának:
Persze ,hogy van On 100% Whey nagy kiszerelésben, közepesben és kicsiben is. Legalább 4 fajta ízben!
és Mass Tech is van 3 fajta ízben ,de abból csak 1 fajta kiszerelés van. Majd kapsz valami kedvezményt amiért fórumozól. Mondjuk egy 60%-os jó lesz!? @:-) ;-oo-;

Bocs ,hogy beleszólok
Sethnek: BCAA ethyl észter! Az Axis Labtól. Ez a legtutibb és legdágább is. 8-}

WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Május 07. - 14:08:25
Válasz #1220
Nem elérhető

levelboss


Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, h mennyire ne egyem meg a nemrég lejárt táplálékkiegészítőmet? Régebben erősítgettem, azt abbahagytam, és most újra érdekel a dolog. A Kiegészítők akkorról maradtak.
Van egy  ...... nutrition 100% Whey proteinem amire 2008.04. van ráírva. Természetesen már felbontott, nincs benne sok. Rizikós megenni?
Valamint van egy volumass 35-öm meg egy Perfect Creatine Monohydate 100%pure című kreatinom,mindkettőre 2008.06 van ráírva viszont azokban elég sok van. Meddig ehetem ezeket? Természetesen beteg nem szeretnék lenni!
Köszi a válaszokat! Csáó

2008. Május 07. - 15:38:47
Válasz #1221
Nem elérhető

Seth


Janának:
Persze ,hogy van On 100% Whey nagy kiszerelésben, közepesben és kicsiben is. Legalább 4 fajta ízben!
és Mass Tech is van 3 fajta ízben ,de abból csak 1 fajta kiszerelés van. Majd kapsz valami kedvezményt amiért fórumozól. Mondjuk egy 60%-os jó lesz!? @:-) ;-oo-;

Bocs ,hogy beleszólok
Sethnek: BCAA ethyl észter! Az Axis Labtól. Ez a legtutibb és legdágább is. 8-}



és ennyit a költséghatékonyságról  ;D ;D no azért meglesem mindjárt, remélem extremefiten fenn van!

2008. Május 07. - 15:53:15
Válasz #1222
Nem elérhető

miki_nrg


Levelboss szerintem még jövő ilyenkor is megeheted őket!

2008. Május 07. - 16:41:08
Válasz #1223
Nem elérhető

hamiklos


én a dymatize honlapján láttam por alakú bcaa-t, itt viszont nem találtam a shopban.
elképzelhető hogy lesz itt is?
vagy esetleg van másik költséghatékony BCAA por itt ami elkerülte a figyelmemet?
a kérdés Seth-hez is szól ha esetleg talált már vmi megoldást.

2008. Május 07. - 17:53:41
Válasz #1224
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok! Lurdys Extremefitből... Namat Linda vagy bárki okos  ;D Újra nekilátok visszaépíteni magam asérülésből, és nagyobb mennyiségű BCAA-val gondoltam kiegészíténi az edzésközbeni utáni időszakot, most a dymatize BCAA komplex 2200-as nagykiszerést használom. Ha nagyobb mennyiségre szeretnék rámenni (kb.15-20g napi 1-2X) éremes-e az ár érték arány, esetleg a felszívódás miatt miatt BCAA porra (ezt nem találtam meg az extremefittesen, se bodybuildingen), vagy folyékony, magas BCAA tartalmu aminora áttérni? Mit ajánlotok? Bocs ha kusza a kérdés  ::) Köszi előre is. Ha van valami jó ötlet holnap be is ugrom érte...

Szia Seth!
Sajnos nincs az üzletben por alaku BCAA! Viszont amit írt Sanyi, az Axis Lab-os BCAA tényleg jó, bár árban is drágább a Dymatize BCAA-jánál!

2008. Május 07. - 17:59:11
Válasz #1225
Nem elérhető

Seth


Kösz a segítséget  @:-)  épp agyalok nagyban, hogy jövök ki!

2008. Május 08. - 19:40:47
Válasz #1226
Nem elérhető

parrre


 ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Nem bírok rendelni.

A bb.hu-n nem enged be az id-mmal aszongya hibás. Az extremefiten meg nem rakja a kosárba bele a cuccot.

 ????... ????... ????...     :-)->

2008. Május 09. - 14:52:03
Válasz #1227
Nem elérhető

madinorbi


Mhp dren ? Valaki próbálta ? és ha nem miért nem ? ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 11. - 08:50:24
Válasz #1228
Nem elérhető

AtomAnti


Ti melyik proteint választanátok és miért?

Optimum VS  Elite whey
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 11. - 11:17:44
Válasz #1229
Nem elérhető

miki_nrg


Valamelyik nagy termékszakértő segítségét szeretném kérni!
Melyik zsírégető termék az amelyik a leghatásosabban csökkenti az étvágyat?