2024. Június 25. - 07:26:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784183 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Február 15. - 19:10:50
Válasz #810
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efi van nálatok MUSCLE MILK COLLEGIATE? és ha igen akkor mien árban? illetve mé annyit hoyg MUSCLE MILK-ből van nagyon kiszerelésű? :-oD

A collegiate dupla áron van. ;D

Van nagyobb kiszerelésű MuscleMilk is az áruházban, igen.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 15. - 19:14:09
Válasz #811
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit

Nitrixből vagy Anadroxból vagy Plasmajetből nincs véletlen termékmintátok? Szeretnék valami durrantós témát, de jó lenne kideríteni melyikre adjak ki lét  8-)

Válaszod előre is köszönöm  :-){

Nincs minta ezekből egyelőre.(talán az anadrox-ból) De ha rámhallgatsz, a PlasmaJet messziről ver mindent a Nitric Oxide termékek közül!!!(Három felkiálltójellel :D)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 15. - 19:15:10
Válasz #812
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Efitmaster!
Te sokfelé megfordulsz nem tudod véletlenül hol lehet venni vagy rendelni gumiszalagot, már vagy egy fél éve próbálok szerezni, de sehol nem találok.Köszi. ?:-/

Sajnos ezt én sem tudom. Talán valaki más tud itt segíteni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 15. - 19:18:43
Válasz #813
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na szóval,kaptam A tánc szervezőmtől Hemogexet és most már van Ergomaxom is!!
Melyikkel kezdjem?
Mit ajánlasz,hogyan szedjem ezeket?

A hemogexet lefekvés előtt egy fiola, ahogy rá van írva.(de túl sokat ne várj tőle. Legalább 5-10 olyan doboz kellene belőle, mint ami nálad van, hogy igazán mutasson is valamit.)

Ergomax napi kettő szem, ha jól emlékszem, de olvasd el az utasítását(az Emax viszont ütni fog az biztos)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 15. - 20:02:32
Válasz #814
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Efit

Nitrixből vagy Anadroxból vagy Plasmajetből nincs véletlen termékmintátok? Szeretnék valami durrantós témát, de jó lenne kideríteni melyikre adjak ki lét  8-)

Válaszod előre is köszönöm  :-){

Nincs minta ezekből egyelőre.(talán az anadrox-ból) De ha rámhallgatsz, a PlasmaJet messziről ver mindent a Nitric Oxide termékek közül!!!(Három felkiálltójellel :D)

Az itteni beszámolók alapján nekem is efelé billen a mérleg  8-) Köszönöm a választ  :-){

2008. Február 15. - 23:28:16
Válasz #815
Nem elérhető

axell


HI Efitmaster!
Tervezem hogy a közeljövőben beruházok egy Mass Fx + Hyperdrol stackbe de nem tudom hogy vegyek e mellé Retaint...elég borsos lenne 40000ft egy hónapra ??Mennyire kell ez mellé szerinted???Gondoltam rá hogy csak az edzés utáni katabolizmus visszafogására használnék egy szemet de lehet hogy így meg nem sokat érne???
A MFX+HDX2 után felléphet-e komolyabb katabolizmus a szerek elhagyása után???
Elöre is köszi!!!

2008. Február 16. - 09:35:09
Válasz #816
Nem elérhető

shp


Én két doboz Hyper-t és egy Retain-t vennék, ( e mellé izlés és pénztárca kérdése a + MassFx ) és a Retaint semmi esetre sem hagynám el.

2008. Február 16. - 14:25:58
Válasz #817
Nem elérhető

Sergo


Sziasztok!

Látom, hogy elég sok tapasztalat van itt az oldalon, nekem is egy kis segitségre lenne szükségem.

Jelenleg 26 éves 178cm magas és 78kg vagyok és szerintem max ugy 3kg fölös zsír lehet rajtam persze csak szerintem.
A vágyam az lenne, hogy izom tömeget növeljek és elérjem az álom sujt 85kg amit aztán le szeretnék szálkásitani 80kg-ra de az a 80kg az izom legyen.
Nekem nincsenek nagy vágyaim jelenleg 38cm a kezem ha elérném a 40cm hidegen meg egy kicsit megvastagodna a combom akkor elég is lenne.Mert nekem nem a méret lenne a lényeg hanem a szálkás izom és azt mondják hogy egy 40cm-es szálkás kéz mutat akkorát mind egy 42-43 nem szálkás, meg persze szebb is.

Régebben is volt, hogy edzettem de akkor csak hobbi szinten és most ujra kezdtem 3 hónapja és ugy gondolom, hogy ép itt az ideje egy kicsit táplálék kiegésziteni és izomtömeg növelni csak azt nem tudom eldönteni hogy mit vegyek, hogy melyik termék lenne a legjobb..
Itt valahol olvastam, hogy a MUSCLETECH az nagyon jó....elöször gondoltam, hogy szedek CELL-TECH HARDCORE-T és NITRO-TECH HARDCORE-T együtt csak azt nem tudom, hogy ez jó választás lenne vagy még kellene ezekhez valami mást is szedni
valahól még olvastam, hogy van az a MUSCLETECH termék a NaNo VAPOR amit edzés elött kell szedni vagy nem tudom még mi mást lehetne vagy milyen más márkát lehetetne választani...
Mindegyik MUSCLETECH leirásban olvastam, hogy 8 hét a megfelelö használat nekem most pont ennyi idöm van az izomtömeg növelésre aztán 8 hét szálkásitás mert rögtön utánna lenne az esküvöm és addigra szeretnék nagyon szépen kinézni..

Hát ebben szeretném kérni a segitségeteket amit elöre is köszönök

további szép napot

2008. Február 16. - 15:59:18
Válasz #818
Nem elérhető

axell


Hello Efitmaster!
Még egy - két kérdés?!
Jungle Warfare+Bad Ass Mass stack párhuzamosan (egyszerre szedve 2 hónapig) - a BAM-mal kell e szünetet tartani és ha igen hogyan (elvileg a 25R-diol-t 4-6 hétig érdemes szedni majd 2 hét szünet )???Mehetne 8 hétig folyamatosan vagy nincs értelme???Meg lehet e emelni az adagolást JW 3ról 4-re BAM 2-ről 3-4re vagy ez csak pénzkidobás???
Azért érdekelne hogy összehasonlítsam a két stacket 8hét JW+BAM VS. AX HDX2+MFX (tervezem hogy kipbóbálom mind a 2 -t)...ja és itt felmerül még egy kérdés a két stack között mennyit kell kihagyni(?hét)...

Köszi!!!
Hello!

2008. Február 16. - 16:50:40
Válasz #819
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A Muscletech tápkiegek nagyon jó minőséget képviselnek,megbízhatóak,csak azok szokták fikázni,akik nem megfelelőképp edzenek,és még fontosabb,a táplálkozásuk is csapnivaló.a Celltech+ Nitrotech kombó jó választás,csak mivel a Celltech dextrózt tartalmaz,ezért a nap során bevitt szénhidrátok minőségére oda kell figyelned(többnyire ne egyszerű Ch legyen,inkább zabpehely,zabkorpa,kevés főtt burgonya,barnarizs,puffasztott rizs/búza).A fehérjebevitelre is gondot kell fordítani,5-6 étkezés/nap legalább.Ebből az egyik a Celltech+1.5-2 adag Nitrotech lessz.Edzés előttinek Nano Vapor kiváló,vagy Gaspari Nutritiontól a Plasma Jet(nem fogsz egyikben sem csalódni).Estére meg nem árt valami lassan felszívódó fehérjét tartalmazó turmix(Syntha 6,Probolic Sr).Tömegeléshez főgyakorlatok orrvérzésig,heti 3-4edzés elég,a többi regeneráció,pihenés(egész testet átmozgató edzés).Válassz ki 6-7 főgyakorlatot és ezeket keményen 2 hónapig,de néha változtass rajtuk,jó ha van A és B nap,pl.felsőtest,alsótest felbontásban.Persze a legtöbb edző nem ilyen edzéstervet írna neked a termben,de nagyjából ezzel a módszerrel lehet a legtöbb izmot felszedni.Főgyakorlatok alatt értem fekvenyomás 30 fokos padon,áthúzás,húzódzkodás(hát),guggolás,tolódzkodás,bicepsz állva rúddal,felhúzás(néha lehet variálni pl.felhúzás helyett döntött törzsű evezés,fekvenyomás helyett,2 egykezes súlyzóval való nyomás stb.)
Jó edzést. =/+',és egyél rendesen :-oD.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Február 16. - 17:43:08
Válasz #820
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 16. - 19:39:04
Válasz #821
Nem elérhető

Sergo


Szia István!

Köszi szépen az infokat, tehát már majdnem biztos hogy a MUSCLETECH termékeket fogom választani....
Csak azt nem értem amiket lefekvés elött írtál,hogy szedni kell a Syntha 6 vagy a probolic sr hogy ezek pontosan mire is kellenek
meg , hogy MUSCLETECH-ben is lennének esetleg ilyenek vagy ezek az esti porok jobbak mind a MUSCLETEH

ja meg a két cucc között horibilis az ár talán az egyik sokkal jobb mint a másik??

tudom, hogy még kezdő vagyok és sok a hülye kérdés, de a legjobbat szeretném

köszi elöre is

további szép napot....

2008. Február 17. - 17:27:19
Válasz #822
Nem elérhető

Lalika85


Szia!
Már most nézegetem,hogy mivel egészítsem ki majd a szálkásításom időszakát  ;D

Erre gondoltam:  http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=58&products_id=684

Van már most is 1db Venom Special Tactics-om és a mellé gondoltam még ezeket.

Ez tényleg egy 90napos rendszer???  Ha nem, akkor mi kell még hozzá?
Mi a véleményed erről a termékcsaládról?


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 17. - 19:15:17
Válasz #823
Nem elérhető

sany80


En erre a Plasma Jetre lenek kivancsi?Ezt meg kombinalni kell Super pump250 vagy eleg magaban?Mass tech-el lehet hasznalni tomeg novelesi idoszakban?Mondjuk ez a kombo Lipo6-Plasma jet-SuperPump250-Mass-tech vagy True Mass-Nitro-tech.Ez igy jo lenne valamire meg persze mellete rendes kaja.

2008. Február 18. - 11:51:25
Válasz #824
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok!
Hello Rock!
Kiszállítás megoldva. A héten már lehet leadni telefonon rendeléseket és megy a kiszállítás az ország egész területére. :-):-)::
Tel: 06-42-310-059 vagy 06-70-558-0517
Csak add meg a pontos címet és nevet és a héten már érezheted a perzselt zsír szagát amit az Arson éget le róllad. :)

Az utánvét ára 1500Ft
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU