2024. Június 26. - 02:44:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784393 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2008. Március 05. - 09:01:56
Válasz #915
Nem elérhető

miki_nrg


Aplodan és Leukic mellé szerintetek melyik a jobb választás? Cell Mass vagy Anator?

2008. Március 05. - 09:07:48
Válasz #916
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tisztelettel szeretném megérdeklődni valamelyik illetékestől akár Efit akár Steve vagy akit esőként kellett volna említenem Linda.

Mikortól kapható Dream Tan vagy a Pro Tan színvarázs szett,mert az ár igen kedvezőnek tünik.
Lassan gondókozni is köll hogy mennyi dobozt szerezzen be az ember hogy csodálatos és bronzbarna legyen a megmérettetéseken.

Előre is köszönöm!

Már kapható a Dream Tan és a Pro Tan színvarázs!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 05. - 09:09:37
Válasz #917
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Aplodan és Leukic mellé szerintetek melyik a jobb választás? Cell Mass vagy Anator?


Mindkettő jó választás melléjük, de legyen mondjuk Anator.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 05. - 09:12:52
Válasz #918
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello!
Próbálta már valaki a MAP termékeket?Engem elsősorban az ANABOLIC O.D. érdekelni - vagy esetleg a MUSCLETECH ANABOLIC HALO jobb választás???
Köszi!

Érdemes kipróbálni mindkettőt egymás után mondjuk.
Egy bizonyos kategóriában már nincs olyan igazából, hogy melyik a jobb.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 05. - 09:51:46
Válasz #919
Nem elérhető

miki_nrg


Oké köszi!
Egyébként most kaptam meg amit rendeltem még a multkor de nincs rá ragasztva magyar cimke! Ezzel nincs semmi baj mert elég jól tudok angolul, de az oz.-t hogy kell átváltani dl-re?

2008. Március 05. - 12:25:37
Válasz #920
Nem elérhető

Bubee


Oké köszi!
Egyébként most kaptam meg amit rendeltem még a multkor de nincs rá ragasztva magyar cimke! Ezzel nincs semmi baj mert elég jól tudok angolul, de az oz.-t hogy kell átváltani dl-re?

A gugli még mindig a barátunk  ::)  ;D http://hauser.pmmf.hu/mertekegyseg/megysegvalto/index.htm
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 05. - 16:48:37
Válasz #921
Nem elérhető

miki_nrg


köszi :)

2008. Március 05. - 17:33:35
Válasz #922
Nem elérhető

The Rock


Üdv Efit!

Van-e már Arson ill. Anabolic halo???

Tegnap rendeltünk, de se ez, se az nem jött meg :-[

Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Március 05. - 20:28:56
Válasz #923
Nem elérhető

darknight


 
Jó estét Master O0!

Mikorra várható az "új generációs" Anabolic Xtreme: Mass FX (Maximum Strenght), illetve a MuscleTech-től az Anabolic Halo az új, "blue rasberry glacier"-ízben ????...?

Üdv: >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Március 05. - 23:18:00
Válasz #924
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Efit!

Van-e már Arson ill. Anabolic halo???

Tegnap rendeltünk, de se ez, se az nem jött meg :-[



sajnos egyik sincs. Muscletech has huge stock problems now... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 05. - 23:19:26
Válasz #925
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Jó estét Master O0!

Mikorra várható az "új generációs" Anabolic Xtreme: Mass FX (Maximum Strenght), illetve a MuscleTech-től az Anabolic Halo az új, "blue rasberry glacier"-ízben ????...?

Üdv: >:D

Ha minden igaz jövő hét végén benn lesznek már az új Anabolic Xtreme-ek.
Halo pedig 2-3 hét...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 06. - 00:30:05
Válasz #926
Nem elérhető

The Rock


Üdv Efit!

Van-e már Arson ill. Anabolic halo???

Tegnap rendeltünk, de se ez, se az nem jött meg :-[



sajnos egyik sincs. Muscletech has huge stock problems now... :D

Köszönöm a gyors válasz! Át kell pártoljak a muscletech-ről, mert gátolják a fejlődésem  :-)->
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Március 06. - 00:47:43
Válasz #927
Nem elérhető

Gabore


Sziasztok!
Tud erről nekem valaki info-t mondani:ALRI-Methoxy TRN  ?:-/

2008. Március 06. - 07:42:10
Válasz #928
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jó kiegészítő volt. Betiltották másfél éve ezt is az USA-ban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 06. - 09:08:04
Válasz #929
Nem elérhető

hopika


Üdv Efit!

Van-e már Arson ill. Anabolic halo???

Tegnap rendeltünk, de se ez, se az nem jött meg :-[



sajnos egyik sincs. Muscletech has huge stock problems now... :D

Köszönöm a gyors válasz! Át kell pártoljak a muscletech-ről, mert gátolják a fejlődésem  :-)->
Mi van Rock,nem vált be a Hydroxycut Hardcore???
Én még azt nem kezdtem el,de kiváncsian váron a fejleményeket.Írhatnál valamit a tapasztalataidról!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!