2024. Szeptember 26. - 20:18:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800150 alkalommal)

0 Felhasználó és 61 vendég van a témában

2007. Október 04. - 19:15:51
Válasz #90
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 19:47:40
Válasz #91
Nem elérhető

parrre


Vic !

Csak nem ilyeneket mész venni ?  :-O

2007. Október 04. - 20:25:52
Válasz #92
Nem elérhető

ViCtor


Nem:P
én mást fogok venni, ami van a polcon, nem szoktam gondolkodni, csak 1 órát kb. Stackelek az agyamban, meg van egy arra a hónapra maximalizált összeg.

Most Dzsungel buggie jön vagy következő generációs Hájperdrol. Pro Anabol ma fogyott el. Vegyétek, kiváló!

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 20:51:18
Válasz #93
Nem elérhető

rajcipeti


Victor!

Jungle,Pro Anabol,vagy BadAssMass?
Csak egyet.
Hyperdolt szeretnék,de az már drágább.
A Jungle mikor használtam,nekem nagyon jó volt.

2007. Október 04. - 20:59:56
Válasz #94
Nem elérhető

ViCtor


rp,

nekem csak a pro anabol volt meg és az első generációs hyperdrol.

-hyperdrol 1 nagyon faszányos volt. Erőben, főleg tömegben hozott, a többi alp dologról nem is beszélve
- a pro-anabol teljesen más. Duurranásban eddig a legjobb termék, ami a kezemben volt. + erezettség. Felér egy többtablettás" közepes fogyi-szerrel és egy NO fokozóval, kb.
pro anabolt inkább pucoláshhoz ill. fentartáshoz ajánlom, tömegeléshez nem .

A Hyperdrol II. , meg vagy rosszabb vagy sokkal jobb, mint az előző. Az AnaXtrm, a stimulantot jól elbaszta, nem tudom,h tudatosan-e, de a másod-harmad generáció már sokkal gyengébb.
Hyppi kettőt, meg mindenütt dícsérik.
Ár/tudásban most biztos,hogy a Dzsungel hadviselés a nyerőbb.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 21:27:07
Válasz #95
Nem elérhető

parrre


Peti

Ha én is szavazhatok akkor dzsungel  :-!

2007. Október 04. - 21:39:54
Válasz #96
Nem elérhető

rajcipeti


Kösz mindkettötöknek:)Most úgyis ez a legolcsóbb.

2007. Október 05. - 12:10:37
Válasz #97
Nem elérhető

ViCtor


ezt lessétek meg:)

http://youtube.com/watch?v=KWznZQOr580

gustavo b. kedvenc termékei  :-):-)::
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 06. - 18:46:13
Válasz #98
Nem elérhető

darknight



Fórumozók!

Valaki próbálta már a MuscleTech-től az Anator P70-et? És az Aplodan-t, vagy esetleg neadjisten együtt a kettőt? Kíváncsi lennék, hogy mit mondanak azok, akik használták, hogy mit tudnak/tudnának együtt kihozni az emberből?

ViCtor, te távolodj el a klaviaturától és csak foglalkozzál azzal, hogy Lalika85-nek megírd, hogy melyik szerinted a legjobb termék az oldalon (amire, azaz a véleményedre én is kíváncsi vagyok). Amúgy ViC, te bevállalnád együtt a kettőt, vagy megbízhatóbbnak véled a LEUKIC&GAKIC&CREAKIC-kombót? Vagy esetleg APLODAN+GAKIC vagy LEUKIC? A múltkori hozzászólásod alapján egyre inkább érlelődik bennem, hogy az Anabolic Xtreme Ultimate Mass Cycle-stack-hez hozzáadom majd ha az anyagiak engedik az Aplodan-t is.

Addig is: Train Hard or Go Home!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 06. - 18:55:59
Válasz #99
Nem elérhető

ViCtor


 8-) Ti, ezt értitek?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 06. - 19:09:32
Válasz #100
Nem elérhető

ViCtor


Eltávolodok, meg visszatávolodok, de nem értem a hangsúlyt, anyway:

Gakic-Leu-Crea : rövid idő alatt gyors eredményekre számíthatsz! Nem vicc!
Gakic-Aplodan: Aplodan überli a leu-t, nyugdíjba küldi. Aplodan jó egyes izmok fehozatalában már 1 dobozzal is. Abszolút erőbajnok egy magában napról-napra (fejlődésre értem). A Gakic meg csak olaj a tűzre. Jó választás!!!
NaNoX9-Aplodan: Szerintem jobb,mint az előző páros, igaz, kissé más, de akinek kevesebb a büdzséje, annak ezt jobban ajánlhatom, mert ár/tudás arányban a legjobb. NaNo picit jobb,mint a Gakic.

Anator ~ Leukic (kb, nagyjából..na persze kicsit több a p70,de kb)
Cell-Tech ~ Creakic (detto)

úgy variálod, ahogy akarod.

A legjobb Combo a piacon valószínáleg a Dzséj Kátleres Massz sztek doboz. (bár én nem ciklizálva használnám 1 hónapig,ahogy a doboz tartja, hanem egyszzerre az egészet, úgy a legjobb.


Ha nekem sok pénzem volna, ezt venném:

NaNox9, Aplodan, Pro-Anabol, CellMass, Endorush, Glutamin-Sr, UpYorMass, Nitro-Tech, Dessert Lean Protein, Sec-1, és egy csomó tápláló szelet:)

kb

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 06. - 19:41:44
Válasz #101
Nem elérhető

darknight



Thanks ViCtor!

A hangsúly egyáltalán nem akart tiszteletlen lenni, nekem elhiheted. És nem is neked, hanem inkább a másik személynek szólt, bár neki sem bántó szándékkal.
A hozzászólásaidat olvasva megbízok benned és a véleményedben az egyes termékekről. A fórumon leginkább nálad olvasok pozitív visszajelzéseket a MuscleTech termékeiről. Én most leginkább a szárazizomtömeg-növelő produktomokra (ALRI, Anabolic Xtreme, Gaspari) vagyok ráindulva, de a kíváncsiság régóta él bennem a MuscleTech termékei iránt. A J.C. Mass-stack be  is volt rendelve, de az ALRI kúra miatt visszamondtam, ahogy az 1 hónapig várt (hiánycikk volt) naNo Vapor-t is. Ezt, tehát a Vapor-t már bánom, mert király terméknek tűnik!

Amit leírtál, az lenne számodra az álom-stack? Elég meggyőzőnek tűnik, és ahogy nézem, nagyon keményen ráfekszenek a termékek (gondolok itt a NaNox9-re, az Aplodan-ra és az Endorush-ra) az erőnövelésre. Kezdek "kételkedni", hogy ezek az ALRI-Anabolic-Gaspari termékek nem is a leginkább megfelelők a terveimnek...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 07. - 20:13:24
Válasz #102
Nem elérhető

axell


Hi!
Segítséget szeretnék kérni...!!!
NEM tudom eldönteni lenne a legoptimálisabb választás:

  -  BCAA(napi 20g edzésnapokon) + GLUTAMINE (napi10-20g)

           vagy

  -  Alri Jungle Warfare

           vagy

  -  Alri B.A.M.
           
           vagy

  - fehérje - kevert vagy sima whey(jelenleg csak a Dymazite Elite Whey - t használom edzésnapokon 2 adag + 1 reggel)
Étkzésből bejön a napi 230-250g + 45g-68g whey....

Mi lenne a legfontosabb és egyben a leghatásosabb ezek közül - esetleg más megoldást is érdekel .... anyagilag csak az egyiket tudom megvenni...


Elöre is köszi!

2007. Október 07. - 20:24:51
Válasz #103
Nem elérhető

fLeSs


Tömegelés lesz?

2007. Október 07. - 23:41:46
Válasz #104
Nem elérhető

axell


Hi!

Az előbb elfelejtettem hogy tömegeléshez szeretném...