2024. Szeptember 26. - 20:17:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800148 alkalommal)

0 Felhasználó és 62 vendég van a témában

2007. Október 02. - 14:08:21
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


A sima az, amelyik se nem pödörödik, se nem bodorodik  8-) De az lehet hogy a dezoxiribonukleinsav  :-)(-:  !+"%

2007. Október 02. - 14:27:20
Válasz #76
Nem elérhető

parrre


A sima az, amelyik se nem pödörödik, se nem bodorodik  8-) De az lehet hogy a dezoxiribonukleinsav  :-)(-:  !+"%

Esetleg olyan tej amiben .... na jó ezt már le sem merem írni.  :-)-  ;D

2007. Október 02. - 23:36:40
Válasz #77
Nem elérhető

Lalika85


A sima tej alatt az 1.5-ös tejet értem. Én szálkásítani szeretnék. A testzsír %-omat csökkenteni. Szeretnék valami formát magamnak.
Szerintem nem sok múlik azon a kis zsír különbségen,ami a tejek között van,ha a többi étkezésemet és turmix-jaimat ditásan fogyasztom.
Fehérje tartalomban jobb a tehéntej?? Vagy miért ajánlják azt? Nekem házhoz hoznák minden nap a tejet. Az áruk ugyanannyi.
Melyikkel járnék jobban?
Sokat keresgéltem a neten,de konkrét választ nem találtam.
Köszönöm a hozzászólásokat!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 00:42:16
Válasz #78
Nem elérhető

Bubee


Khm.. Azért a végzettségemből adódóan itt hozzá kell szólnom, mert fáj ez a tehéntej vs. simatej dolog  ˝=/ ˝=/ ˝=/

Csak egyféle tej létezik (nyilván minden állatfajnál más egy kicsit a beltartalom). Ha most szigorúan a mindennapi tejet vesszük figyelembe, akkor: MINDEN tej a "tehéntől" származik. A különbség: a feldolgozottság.

1. A fejés után tej - ami itt tehéntej lett - 100x jobb mint a bolti szar, ami már tulajdonképpen nem is tej, hanem fehér víz. A friss tejben meg lehet bízni, az finom, az jó. DE! Fontos dolog h honnan származik. Nem mindegy h kisüzemi, vagyis sajtáros fejésből, amikor az istálló levegőjéből és a fejés nem megfelelő higiéniájából adódóan tele van mikroorganizmusokkal, amiknek a szaporodására rátesz egy lapáttal h nincs azonnal 3-5 fokra hűtve a tej. Ebből igen komoly bélproblémák keletkezhetnek, és nem kell majd erőlködni a retyón (  :-/] ) mert jönni fog magától, sugárban. Erre oda kell figyelni!

2. A bolti tejre vétek kiadni 200 forintot, mert vizet kap érte az ember. A feldolgozás egyetlen pozitív oldala h a pasztőrizálás során a mikroorganizmusok nagy része elpusztul, és majdhogynem steril lesz, de ezért árat kell fizetni, és ezt nem a pénzre értem. Minél hígabb a tej, annál szarabb. Elvileg vannak olyan zsírcsökkentő technológiák aminél a tejet szétveszik komponenseire majd újra összerakják. Namost mindenki belegondolhat abba h mi történik azzal a "csodával" amit a természet adott és az ember belenyúl, szétszedi és újra összerakja. Az már sose lesz olyan mint volt. Kíméletesebb eseteben fölözött tejet kevernek a teljes tejhez vagy vizet. Lehet választani szar és még szarabb közül. Én egyiket se választanám.

Nem mondom h tilos inni, DE! Turmixot tejjel inni balfaszság, méghozzá nagy. Ha valaki nem akar lemondani a tejről, akkor igyon friss tejet, megfelelő forrásból. Napi 1-2 pohár oké, de 1 liter már kb. 30-40 gramm zsírt jelent, ráadásul szar zsírt. A cukorról nem is beszélve. Ezt azért nem kéne elfelejteni. Talán van oka annak h komoly testépítők nem ebből nyerik a "kalóriát" és a fehérjét. A tej akkor jó, ha ki van vonva belőle a savó és a kazein és az van ledöntve kb így  :-oD

Remélem tudtam segíteni...  /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 03. - 01:01:46
Válasz #79
Nem elérhető

Lalika85


Nagyon sokat segítettél! Én éjjel nappal a bolti tejet iszom!! Most lett lehetőségem minden nap friss tehéntejhez jutni.
Ezek szerint rengeteget számít az is,hogy mennyi tejet iszom. Ezt jó tudni!!!
Én próbáltam már vízzel is inni az esti On 100%whey turmixot,de nem ment. Erőltessem ezek szerint?
Folyamatosan olvasok itt a fórumon,de pl.ezt nem láttam még eddig kifejtve!!
A reggelihez és az edzés utáni turmixhoz engedéjezett ezek szerint a tehéntej? A délutánit meg estit vízzel erőltessem?
Szálkásabb szeretnék lenni. (22éves leszek)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 08:17:26
Válasz #80
Nem elérhető

fLeSs


Ha fogyni akarsz, akkor felejtsd el egyelőre a tejet. Főleg az edzés utáni turmixot ne idd tejjel. Én is megtom inni az ON whey-t vízzel, még nem haltam bele.

2007. Október 03. - 09:00:24
Válasz #81
Nem elérhető

tomi


Erőltetni?! Vannak a testépítésben nagyobb kihívások is, mint, hogy vízzel idd  a turmixot.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 03. - 09:21:18
Válasz #82
Nem elérhető

hopika


Az biztos,hogy nem egy komplex,sűrű protein-de hisz WHEY.
Soha nem lesz a Turmixod olyan állagú és sűrűségű,mint egy több összetevős fehérjénél.
Nem egy leányálom,de tényleg nem ez a legszörnyűbb dolog a kajálásnál.
Ettél már tiszt vízben főtt tonhalfilét magában???Szerintem a vizes vattának jobb íze és állaga van... :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 03. - 11:07:12
Válasz #83
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm a válaszokat!! Nem tudtam,hogy ez ennyire fontos!!! Így elfelejtem a tejet!!! 2 max 3 hónapom van,hogy leszálkásodjak!!!
Ezért megteszek mindent!!!
Folyamatosan olvasok,hogy mit és hogyan csináljak!!
Teljesen felejtsem el a tejet??? Nekem a kitűzött cél a legfontosabb!!
Ajánlottak nekem egy fotozásos munkát,de le kell szálkásodnom hozzá!
Eddig is komolyan gondoltam,de most már semmi sem állíthat meg,csak a tudatlanságom.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 11:19:44
Válasz #84
Nem elérhető

Bubee


Köszönöm a válaszokat!! Nem tudtam,hogy ez ennyire fontos!!! Így elfelejtem a tejet!!! 2 max 3 hónapom van,hogy leszálkásodjak!!!
Ezért megteszek mindent!!!
Folyamatosan olvasok,hogy mit és hogyan csináljak!!
Teljesen felejtsem el a tejet??? Nekem a kitűzött cél a legfontosabb!!
Ajánlottak nekem egy fotozásos munkát,de le kell szálkásodnom hozzá!
Eddig is komolyan gondoltam,de most már semmi sem állíthat meg,csak a tudatlanságom.

Nem semmi egy emberke vagy, remélem tudod  ::) Ha nem tudtad, akkor most mondom neked  ::)

A diéta a lehető legnagyobb odafigyelést igényel és rengeteg munkát. Én szinte biztos vagyok abban h neked 100 ponton vérzik a dolog minimum. Diétába tej? Nevetséges. Még tömegelésbe is csak 1 kevés fér meg. Gondolkozz már egy kicsit. A tej cukros zsíros folyadék... 2-3 hónap az lófasz. Mit akarsz elérni az alatt? Leszálkásodni?  ˝=/ Még 4 hónap se lenne elég h jó formád legyen, csak úgy mint nekem, de ne zavarjon.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 03. - 11:31:23
Válasz #85
Nem elérhető

Lalika85


 :'(  Hát ennek nem örülök,de azért megteszek mindent!!!
Szerencsére te is szólsz ha baromságokat csinálok....
Én olvasok folyamatosan,de ezt sem tudtam.
Nagyon nagy kezdő vagyok!!
Én eddig sem ittam semmi mást csak tejet és vizet!!! Most már semmi mást nem iszom csak vizet!!!
Én megteszek mindent,hogy elérjem a célt!!!
A te Blogodat is végig olvastam! Még mindig keresem a megfelelő képletet a rízshez   :P  ,de nem sokára meg
találom. Aztán azt is kiszámolom és leírom,hogy mire jutottam!!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 16:21:30
Válasz #86
Nem elérhető

ashtrax


Andro, lehet már valamit tudni az új Gaspari termékről a PlasmaJet-ről?
Mikor várható idehaza? :void(0);
welcome

2007. Október 04. - 14:26:20
Válasz #87
Nem elérhető

Kola


andro!
nincs valami időpont hogy mikor jön a 60adagos Cellmass és N.O.-Xplode??? =/+'
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 04. - 14:46:11
Válasz #88
Nem elérhető

ViCtor


jaja, már akartam kérdezni:P
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 18:55:08
Válasz #89
Nem elérhető

ViCtor


..tudom,h senkit sem érdekel, de holnap meek a bótba"  ;D =/+' @:-) Ki lesz bent?  ?:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.